Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
4 : 3

Hrosso - Migas (66' Ryndak), Cichocki, Toth, Mraz - Pawłowski, Możdżeń, Nawotka, Udovicić, Gabedawa (80' O. Nowak) - Sanogo (56' Heinloth).
Lis - Burliga, Klemenz, Sadlok, Pietrzak - Basha (81' Plewka), Savićević - Palcić (65' Boguski), Drzazga, Peszko - Kolar (90+3' Słomka).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Sosnowiczanie odnoszą bardzo ważne zwycięstwo w kwestii walki o utrzymanie. Przyjezdni stracili szansę na umocnienie się w górnej połowie tabeli.

90+7'
Wolej Udovicicia mógł przynieść Serbowi hat-tricka! Zabrakło jednak precyzji.

90+5'
Niebywałe pudło Drzazgi! Napastnik Wisły uderzył futbolówkę głową, z bardzo bliskiej odległości, po strzale Peszki w taki sposób, że ta podbiła się od nawierzchni i przeleciała nad bramką.

90+3'
Ostatnia zmiana w klubie z Krakowa: Słomka na placu gry, murawę opuścił Kolar.

90+2'
Peszce nie udało się zdobyć gola na wagę remisu z kilku metrów! Zabrakło mu naprawdę niewiele do sięgnięcia nogą wrzutki Drzazgi.

90+1'
Pawłowski zabrał się z piłką, po czym zdecydował się na uderzenie. Próba doświadczonego gracza nie była jednak celna.

90'
Siedem minut doliczone do drugiej połowy.

87'
Czy wiślakom uda się ponownie doprowadzić do remisu? Podopieczni Macieja Stolarczyka mają na to mało czasu.

84'
4:3! Możdżeń pokonał Lisa!
Bramkarz rzucił się w lewo, gracz miejscowych strzelił w prawo.

83'
Trwają dyskusje, sędzia główny konsultuje się z VARem, ale decyzja jest podtrzymana - karny.

82'
Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec! Burliga podciął Udovicicia.

81'
Jest również zmiana w Wiśle Kraków: Plewka za Bashę.

80'
Roszada numer trzy w szeregach gospodarzy: O. Nowak wszedł, Gabedawa opuścił boisko.

79'
Sosnowiczanie oddalili zagrożenie po tym stałym fragmencie gry.

78'
Boguski sfaulowany na połowie Zagłębia. Będzie rzut wolny.

76'
4296 widzów zgromadziło się na Stadionie Ludowym w Sosnowcu.

75'
Nie najlepsze dogranie Savićevicia, Czarnogórzec przesadził z siłą zagrania.

73'
Finezyjny strzał Pawłowskiego przeszedł tuż nad poprzeczką! Były skrzydłowy Lecha Poznań pomylił się nieznacznie.

72'
Gra od kilku minut toczy się w okolicy linii środkowej.

70'
Gabadawa został złapany na spalonym.

68'
Udovicic! Serbski pomocnik wjechał z futbolówkę w szesnastkę, po chwili podjął decyzję o strzale, ale fatalnie przestrzelił.

66'
Druga zmiana w Zagłębiu Sosnowiec: Ryndak w miejsce Migasa.

65'
Roszada w zespole ze stolicy Małopolski: Boguski zastąpił Palcicia.

64'
Pietrzak bardzo pewnie wykorzystał rzut karny! Jest remis 3:3!

63'
Migas ewidentnie wyciął Peszkę w polu karnym i mamy "jedenastkę"!

61'
Miejscowi są bardzo konkretni w swoich atakach. Wiślakom brakuje momentami precyzji.

59'
Milimetrów zabrakło Drzazdze po zmiany rezultatu na 3:3! Gracz Wisły doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu Pietrzaka i chybił minimalnie.

58'
Klemenz upadł w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy. Sam stoper również nie protestuje.

57'
Róg dla gości.

56'
Korekta w składzie Zagłębia Sosnowiec: Heinloth za Sanogo.

54'
Gol uznany, gra wznowiona od środka placu gry.

53'
Arbiter Przybył sprawdza z VARem, czy przypadkiem nie było ofsajdu.

52'
3:2! Burliga wcisnął piłkę do siatki!
Hrosso odbił uderzenie Drzazgi, a były gracz Jagiellonii Białystok z dwóch metrów piętą zmienił wynik meczu.

50'
3:1! Udovicić z drugim golem na koncie!
Serb spokojnie przyjął piłkę zagraną przez Gabedawę i płaskim uderzeniem z szesnastki dał radość sympatykom sosnowieckiej ekipy.

49'
Fenomenalna parada golkipera Zagłębia po główce z bliska Drzazgi! Hrosso ratuje gospodarzy od straty drugiej bramki.

48'
Migas zablokował uderzenie, które zmierzało do bramki. Tylko korner.

47'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał Peszko za ostry faul na Nawotce.

46'

*'
Zacięte spotkanie na Górnym Śląsku. Trzy bramki, dużo stuprocentowych okazji, nie można narzekać na brak emocji.

Przerwa. Arbiter nie zdecydował się na doliczenie choćby minuty do regulaminowego czasu gry.

45'
Migas z dystansu, trafił jednego z graczy krakowskiej drużyny.

42'
Migas udanie wymanewrował rywala na prawej flance, ale jego późniejszy strzał nie był wysokiej jakości.

41'
żółta kartka Możdżeń zobaczył żółty kartonik za faul taktyczny na Peszce.

39'
Szybka kontra miejscowych zakończona nieudanym strzałem Gabedawy. Lis nie musiał interweniować.

38'
Cichocki skutecznie wyekspediował piłkę poza pole gry.

37'
Kolejny rzut rożny dla Białej Gwiazdy.

36'

34'
Zabrakło precyzji w rozegraniu, róg nie przyniósł Zagłębiu jakiegokolwiek pozytywnego efektu.

33'
Rykoszet po uderzeniu Sanogo i futbolówka przeszła tuż obok słupka. Rzut rożny.

32'
Drzazga złapany na spalonym.

31'
Pawłowski zablokował silne uderzenie sprzed pola karnego Bashy.

30'
Przekroczył przepisy w ofensywie Kolar - sfaulował Mraza.

28'
2:1! Gol kontaktowy Kolara!
Chorwacki zawodnik wykorzystał fatalne zachowanie obrony sosnowiczan, przyjął podanie od Drzazgi i skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości.

27'
Arbiter, po konsultacji z VARem, nakazał wznowienie gry od bramki.

26'
Palcić nieczysto trafił w piłkę po centrze Peszki. Ten drugi zasygnalizował zagranie ręką Migasa we własnej szesnastce.

24'
2:0! Gabedawa podwyższył prowadzenie Zagłębia!
Gruzin pięknym wolejem, po dośrodkowaniu Sanogo w pole karne, nie dał najmniejszych szans golkiperowi.

23'
Podanie do Udovicicia, ten udanie oszukał graczy Wisły i dorzucił piłkę na głowę Sanogo. Wysoki napastnik minimalnie przestrzelił.

22'
Świetny strzał zza szesnastki Sanogo omal nie zaskoczył Lisa! Bramkarz w ostatniej chwili sparował futbolówkę na korner.

21'
Całkowicie nieudane dogranie Gabedawy.

20'
Podopieczni Valdasa Ivanauskasa skutecznie bronią się przed atakami przeciwnika.

18'
Krakowianie są wyraźnie podrażnieni stratą gola i zaciekle walczą o wyrównanie.

17'
Peszko chciał zdobyć korner dla Wisły, ale obrońcy gospodarzy nie pozwolili mu na to.

15'
Kolar doszedł do uderzenia, ale zabrakło Chorwatowi nieco precyzji.

14'
Taki wynik nieco zaskakuje, biorąc pod uwagę wyniki obu ekip w ostatnich kolejkach.

12'
1:0! Udovicić daje prowadzenie swojemu zespołowi!
Wrzutka ze stałego fragmentu trafiła pod nogi Pawłowskiego, ten oszukał dwóch przeciwników i oddał strzał. Golkiper zbił piłkę do boku, na co tylko czekał serbski gracz i otworzył wynik spotkania.

11'
Rzut wolny dla sosnowiczan na wysokości pola karnego rywala.

10'
Obyło się bez zagrożenia, wiślacy popełnili faul w ofensywie.

9'
Od narożnika placu gry zaczną przyjezdni.

8'
Przeciągnął dośrodkowanie Pietrzak. Lewy obrońca źle wykonał to zagranie z lewego skrzydła.

7'
Ładna szarża Nawotki prawą flankę, ostatecznie jednak pomocnik Zagłębia został zatrzymany przez defensorów gości.

6'
Hrosso odbił przed siebie mocne uderzenie Peszki. Sporo problemów miał z obroną tej próby 31-letni Słowak.

4'
Efektowny rajd i strzał z dystansu jednego z piłkarzy miejscowych, konkretnie Migasa. Futbolówka poszybowała wysoko nad celem.

3'
Krótkie rozegranie, piłka trafiła pod nogi Mraza, a ten posłał centrę wprost w ręce Lisa.

2'
Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego.

*'
Gracze pojawili się na murawie. Za niewielką chwilę zacznie się spotkanie.

*'
Arbitrem będzie Jarosław Przybył z Kluczborka.

*'
Rezerwowi Białej Gwiazdy: Broda, Boguski, Grabowski, Morys, Szot, Plewka, Słomka.

*'
Obsada ławki rezerwowych Zagłębia Sosnowiec: Perdijić, T. Nowak, Ryndak, Heinloth, Radkowski, Kumor, O. Nowak.

*'
Miejscowi rozpoczną mecz w powyższym zestawieniu.

*'
Obydwie ekipy dzieli w tabeli aż dwadzieścia punktów. Zagłębie zajmuje ostatnią lokatę i traci sześć "oczek" do czternastego miejsca.

*'
Jesienią pomiędzy tymi drużynami padł bramkowy podział punktów 2:2. Sosnowiczanie uratowali remis w Krakowie w 85. minucie.

*'
Inauguracja rywalizacji nastąpi o 20:30.

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia spotkania na żywo pomiędzy walczącym o utrzymanie Zagłębiem Sosnowiec i będącą ostatnio w znakomitej dyspozycji Wisłą Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online