Górnik Zabrze - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Bochniewicz, Gryszkiewicz - Matras - Wolsztyński (71' Mystakidis), Gvilia (90' Suarez), Żurkowski, Jimenez (90' Liszka) - Angulo.
Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Rocha (68' Wieteska) - Antolić (58' Szymański), Martins - Medeiros, Hamalainen (58' Kulenović), Nagy - Carlitos.

*'

90+3'
Niezły strzał Angulo ze stałego fragmentu nie zaskoczył jednak Cierzniaka.

90+2'
Rzut wolny dla gospodarzy w niewielkiej odległości od bramki gości.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
Podwójna roszada w zespole z Górnego Śląska: Liszka i Suarez na placu gry, opuścili je Gvilia oraz Jimenez.

87'
1:2! Carlitos daje prowadzenie gościom!
Szybka kontra Legii, Medeiros znalazł zagraniem hiszpańskiego napastnika, a ten, po ograniu obrońców, ulokował piłkę w bramce technicznym strzałem.

85'
Faul Wieteski na Chudym, arbiter przerwał grę.

84'
Kolejny rzut wolny dla warszawian po przewinieniu na Martinsie.

83'
żółta kartka Nie ma wskazania na "wapno". Jest za kartka w żółtym kolorze dla Gruzina.

82'
Powtórki nie rozstrzygają tej spornej sytuacji - arbiter sam dokona weryfikacji wideo.

81'
Gvilia upadł w szesnastce po wejściu Cierzniaka, arbiter nie dyktuje rzutu karnego.

79'
Bezpośredni strzał Gvilii z rzutu wolnego nie miał prawa zaskoczyć Cierzniaka.

78'
żółta kartka Sekulić nieprzepisowo zatrzymany przez Jędrzejczyka i gracz gości zobaczył napomnienie.

76'
1:1! Carlitos pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

76'
żółta kartka Żółta kartka dla gracza gospodarzy.

75'
Rzut karny dla Legii Warszawa!
Ewidentnie zagrał ręką w szesnastce Angulo - powtórki nie pozostawiają wątpliwości.

74'
Gvilia dostał zbyt mocne podanie prostopadłe, ale udało mu się opanować futbolówkę przed linią końcową. Gruzin znalazł jeszcze w polu karnym Żurkowskiego, ale pomocnik zabrzan posłał strzał obok lewego słupka.

72'
Niecelnie uderzył zza pola karnego Żurkowski.

71'
Pierwsza zmiana w Górniku Zabrze: Mystakidis na boisku, opuścił je Wolsztyński.

70'
Metr nad bramką strzelił Szymański.

69'
Bochniewicz wyraźnie zagrał ręką przy wybiciu piłki. Rzut wolny dla Legii Warszawa w miejscu, z którego można uderzyć bezpośrednio.

68'
Ostatnia korekta w składzie gości: Wieteska zastąpił Rochę.

67'
Martins przewrócił się w polu karnym po kontakcie z rywalem, liczył bardzo na wskazanie na "jedenastkę", ale sędzia główny pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

66'
Kompletnie nie wyszło uderzenie Angulo. 35-letni gracz z Półwyspu Iberyjskiego pomylił się o kilka metrów.

65'
Słaby strzał Szymańskiego sprzed szesnastki trafił w nogi Bochniewicza.

64'
Od kilku chwil coraz bardziej widoczna jest przewaga przyjezdnych.

62'

60'
Wolsztyński szybko chciał uruchomić podaniem bez przyjęcia w pole karne Angulo, ale Hiszpan nie zrozumiał intencji swojego partnera.

58'
Dwie zmiany w szeregach Legii: Kulenović za Hamalainena i Szymański w miejsce Antolicia.

57'
Przewinienie w ofensywie Carlitosa na Żurkowskim zatrzymało atak gości.

55'
Świetnie rozegrany korner na krótko, wrzutkę po wymianie kilku podań posłał Gvilia, do strzału głową doszedł Angulo, ale chybił znacznie.

54'
Żurkowski opanował futbolówkę i huknął z dystansu, próba zblokowana, będzie wznowienie od narożnika boiska.

53'
Wiśniewski sfaulował Carlitosa w pobliżu pola karnego gospodarzy. Dogranie Martinsa zostało wybite poza obszar szesnastki przez Bochniewicza.

52'
Tym razem nie było zagrożenia po tym kornerze.

51'
Gvilia będzie centrować z rzutu rożnego.

50'
Jimenez nie zdołał wykończyć doskonałej okazji na gola! Skrzydłowy nie wiedział za bardzo jak ulokować piłkę w siatce po podaniu głową Angulo na pustą bramkę - ostatecznie nie oddał nawet celnego strzału.

48'
Główka Angulo bez kłopotu zatrzymana przez Cierzniaka.

47'
żółta kartka Stolarski ujrzał kartonik w kolorze żółtym za taktyczne zatrzymanie w sposób sprzeczny z przepisami Wolsztyńskiego.

46'

*'
Zacięte zawody na Górnym Śląsku. Nikt nie może narzekać na brak emocji - dużo sytuacji podbramkowych, szybka gra z obu stron.

Przerwa. Arbiter nie doliczył ani minuty do pierwszej części meczu.

45'
żółta kartka Wiśniewski obejrzał "żółtko" za przewinienie taktyczne.

44'
Cierzniak ratuje gości od dwubramkowego przegrywania! Świetna parada byłego bramkarza Wisły Kraków po główce Anuglo.

43'
Rocha podciął Gvilię na swojej połowie. Jest stały fragment gry dla czternastokrotnych mistrzów Polski.

42'
Sam poszkodowany posłał dobrą wrzutkę do Remy'ego, ale francuski stoper nie najlepiej trafił w piłkę.

41'
Martins zdobył rzut wolny w pobliżu pola karnego Górnika Zabrze.

40'
Nagy pospieszył z wrzuceniem piłki, która miała dojść do Carlitosa. Węgier zagrał ją pod nogi obrońców.

39'
Centra Sekulicia padła łupem Stolarskiego.

38'
Błędna decyzja Angulo - hiszpański napastnik zdecydował się na strzał z dystansu, gdy na obu skrzydłach miał niepilnowanych kolegów. Uderzenie lidera klasyfikacji strzelców obecnego sezonu ligowego zostało zablokowane.

37'
Zawodnicy trenera Brosza domagają się rzutu rożnego po przypadkowej główce jednego z graczy przyjezdnych przy dograniu Gvilii, ale arbiter wskazał na grę od bramki.

36'
Jędrzejczyk z bliskiej odległości przestrzelił znacznie. Defensor nie zachował zimnej krwi.

35'
Jednak nie będzie "jedenastki". Arbiter nakazał wznowienie gry od autu.

34'
Carlitos zwija się z bólu w szesnastce - powtórki wskazują, że było tam przewinienie Gryszkiewicza. Najpewniej będzie interwencja VARu.

33'
Wiśniewski nie dał się oszukać Medeiresowi we własnym polu karnym.

32'
Zabrzanie udanie zatrzymują akcje przeciwnika.

30'
Dzieje się naturalna kolej rzeczy - podopieczni Aleksandara Vukovicia ruszają do ataku w celu doprowadzenia do remisu.

28'
1:0! Angulo za trzecią próbą pokonał bramkarza Legii! Doskonała wrzutka Gvilii między Remy'ego i Jędrzejczyka, z czego skrzętnie skorzystał 35-letni zawodnik - sytuacyjnym strzałem trafił do siatki.

26'
Angulo fatalnie zaprzepaścił szansę na bramkę dla Górnika! Doświadczony snajper myślał, że Cierzniak będzie wychodził z pola bramkowego w sytuacji sam na sam i podjął decyzję o lobie. Golkiper został jednak na posterunku i wyłapał spokojnie piłkę.

24'
Szybkość wyraźnie pomogła Stolarskiemu w przechwyceniu piłki zagranej przez Żurkowskiego do Jimeneza.

23'
Do główki najwyżej wyskoczył Remy, ale skierował piłkę wprost w ręce Chudego.

22'
Korner dla stołecznego zespołu.

21'
Świetna dwójkowa akcja pomiędzy Carlitosem i Hamalainenem zakończyło się groźnym strzałem Fina. Słowacki bramkarz doskonale jednak interweniował i to uratowało miejscowych od straty gola.

21'
Cierzniak pewnie zatrzymał silne uderzenie z dystansu Gvilii.

20'
Na niewielkim spalonym złapany Gryszkiewicz.

19'
Niedokładne zagranie Bochniewicza wyszło poza pole gry.

17'
Nieudane przyjęcie Carlitosa kosztowało warszawian doskonałą okazję na zmianę wyniku! Hiszpanowi dogrywał Medeiros.

16'
Zdecydowanie za mocno podał Martins futbolówkę Carlitosowi i ta opuściła plac gry.

14'
Medeiros omal nie zaskoczył Chudego! Portugalski skrzydłowy świetnie uderzył zza pola karnego i golkiper gospodarzy miał spore problemy ze zbiciem piłki do boku.

13'
Prawy obrońca mistrza Polski nie pozwolił Jimenezowi zacentrować w szesnastkę. Od bramki Cierzniak.

12'
Stolarski skutecznie zablokował dośrodkowanie Gryszkiewicza. Górnicy coraz częściej dochodzą do głosu - rośnie przewaga piłkarzy Marcina Brosza.

10'
Angulo! Snajper Górnika świetnie opanował górne podanie Wiśniewskiego, poszukał sobie miejsca do strzału i minimalnie chybił. Karygodnie zachowali się w tej sytuacji stoperzy Legii.

9'
Ręka Jędrzejczyka przy przyjęciu futbolówki spowodowała, iż sędzia główny odgwizdał nieprzepisowe zagranie.

8'
Wyrachowana gra przyjezdnych, legioniści powoli i bez zbędnej nerwowości rozgrywają piłkę.

6'
Antolić sygnalizował zagranie ręką Żurkowskiego na połowie gości, ale gwizdek arbitra milczał.

4'
Ofensywnie nastawiony jest Górnik od pierwszych minut.

2'
żółta kartka Obyło się bez zagrożenia, chwilę później Gryszkiewicz faulował taktycznie Carlitosa. Żółty kartonik dla lewego defensora.

1'
Kapitalne podanie Matrasa uruchomiło Angulo, a Hiszpan już wywalczył rzut rożny.

1'
Początek zawodów!

*'
Rozjemcą głównym zbliżającego się pojedynku będzie Mariusz Złotek.

*'
Rezerwowi czternastokrotnych mistrzów Polski: Loska, Liszka, Suarez, Matuszek, Ambrosiewicz, Mystakidis.

*'
Wiemy już w jakim składzie zabrzański zespół wyjdzie na starcie z warszawianami.

*'
Ławka rezerwowych stołecznego klubu: Malarz, Astiz, Wieteska, Agra, Szymański, Radović, Kulenović.

*'
Aleksandar Vuković, pełniący funkcję tymczasowego trenera pierwszego zespołu Wojskowych, desygnował do gry wyżej wymienionych graczy.

*'
W dzisiejszym meczu na pewno nie zagrają Kamil Zapolnik i Cafu. Gracz miejscowych pauzuje za nadmiar żółtych kartek, a portugalski pomocnik warszawskiej drużyny musi odpokutować zawieszenie za obejrzenie bezpośredniego czerwonego kartonika.

*'
Legia pokonała Górnika w trzech ostatnich ligowych meczach, za każdym razem na swoim boisku. W Zabrzu, gdy obydwie ekipy mierzy się ze sobą w lipcu 2017 roku, wygrali górnicy 3:1.

*'
Warszawianie muszą pokonać gospodarzy, jeśli chcą zmniejszyć straty do liderującej Lechii Gdańsk. Aktualnie mistrz Polski traci do Biało-Zielonych sześć punktów.

*'
Zabrzanie walczą o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i ewentualna wygrana może wyraźnie pomóc w osiągnięciu tego celu. Podopieczni Marcina Brosza muszą jednak ustabilizować formę - w ostatnich pięciu meczach wygrali raz i dwukrotnie zremisowali i ponieśli porażkę.

*'
Rywalizacja planowo ma rozpocząć się o godzinie 18.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Na Górnym Śląsku dojdzie do arcyciekawego pojedynku. Górnik Zabrze podejmie Legię Warszawa. Zapraszamy gorąco do śledzenia spotkania na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online