Tottenham - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham
Manchester City
1 : 0

Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Sissoko, Winks (80' Wanyama), Eriksen, Alli (86' Llorente), Son - Kane (58' Lucas)
Ederson - Walker, Laporte, Otamendi, Delph - Fernandinho, Gundogan, Silva (89' Sane) - Mahrez (89' De Bruyne), Agüero (70' Jesus), Sterling

Son (79.)

Rose (11.) żółta kartka
Laporte (28.) żółta kartka
Mahrez (59.) żółta kartka

Mecze na żywo: Tottenham - Manchester City

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Tottenham wywalczył zaliczkę przed rewanżowym starciem. Skuteczność w drugiej odsłonie tego meczu okazała się kluczem do wygrania tej jakże prestiżowej batalii. Piłkarze Manchesteru City mogą żałować, że nie udało im się objąć prowadzenia w pierwszej odsłonie, przy rzucie karnym, wykonywanym przez Kuna Aguero.

90+6'
Hugo Lloris wygrał rywalizację powietrzną z przeciwnikami. Bardzo dobrze wychwycona futbolówką, którą od rzutu wolnego wybił Kevin De Bruyne.

90+4'
Gabriel Jesus znów musiał uznać wyższość obrońców gospodarzy. Arbiter liniowy uznał, że napastnik znajdował się na bardzo widocznej pozycji spalonej.

90+3'
Son jest bardzo aktywny w ostatnim kwadransie tego starcia. Piłkarz Tottenhamu szuka swoich szans w pobliżu szesnastki dzisiejszego oponenta.

90+1'
Z racji wielu przerw, mecz został wydłużony o sześć minut. To daje szansę gości na wyrównanie rywalizacji.

90'
Arbiter główny dorzucił pięć minut. Na płycie murawy pojawił się także... jeden z kibiców. To zapewne miało wpływ na ilość doliczonych minut.

89'
Kolejne roszady przeprowadził Pep Guardiola. Hiszpan zdjął z boiska: Riyad'a Mahreza oraz Davida Silvę, a dał szansę: Kevinovi De Bruyne i Leroy Sane.

87'
Son nie przygotował sobie dogodnej pozycji do oddania strzału zza pola karnego. Jego próba bez pomysłu powędrowała na trybunach stadionu.

86'
Zmiana nr 2. w szeregach londyńskiej ekipy. Z urazem zmagał się Dele Alli, w jego miejsce na boisku pojawił się napastnik, Fernando Llorente.

84'
Gabriel Jesus nie popisał się odpowiednim wejściem w akcję. Sędzia liniowy był przekonany o jego pozycji spalonej. Rzut wolny dla gospodarzy.

83'
Już na aferę atakują podopieczni Pepa Guardioli. Dalekie wrzutki w pobliże bramki Hugo Llorisa.

82'
Przyjezdnym zależy na czasie. Nikt się nie spodziewał, że po tak sporej przewadze, Manchester da sobie wbić bramkę.

80'
Zmianę taktyczną u gospodarzy dokonał trener. Victor Wanyama zastąpił zmęczonego Harry'ego Winksa.

79'
Gooooooool! 1:0! Son ośmieszył blok defensywny Manchesteru City! Złe ustawienie obrony gości umożliwiło Koreańczykowi zdobycie gola. Ograny został Delph. Son najpierw musiał zunać wyższość bramkarza, ale już przy dobitce nie dał mu żadnych szans.

77'
Son wrócił do kontynuowania meczu, po chwilowej niedyspozycji. Problemy zdrowotne zostały zażegnane.

76'
David Silva nie zdołał posłać piłki do bramki. Na drodze do realizacji wymarzonego celu stanął blisko ustawiony oponent.

75'
Rozpoczął się ostatni kwadrans gry.

72'
Goście coraz mocniej dążą do objęcia prowadzenia. Gol strzelony na wyjeździe byłby sporym atutem przed rewanżową potyczką.

70'
Gabriel Jesus pojawił się na murawie. Kun Aguero miał świetną okazję, aby wpisać się na listę strzelców w tym meczu.

69'
W ostatnich minutach namnożyło się sporo przewinień taktycznych. Taki obrazek nie powinien cieszyć kibiców, którzy pojawili się na stadionie.

68'
Jan Vertonghen był zdeterminowany do tego, by przewrócić przeciwnika. Faul.

66'
Sztab szkoleniowy Manchesteru City nie dokonał jeszcze zmian w składzie.

65'
Sędziowie asystenci popisują się dzisiaj wielkim refleksem i spostrzegawczością. Kolejny ofsajd w tym meczu został przez nich wychwycony.

63'
Udana interwencja na przedpolu w realizacji Edersona. Brazylijski bramkarz skutecznie wyszedł do prostopadłej piłki w kierunku Lucasa.

61'
Trippier zanotował ciekawą wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Miękkie dośrodkowanie udało się zablokować, jednak, obronie przeciwników.

59'
żółta kartka Kolejny raz w tym meczu, sędzia główny zmuszony do interwencji. Mocno przepisy gry nadszarpnął Riyad Mahrez. Ten zawodnik przetrzymywał rywala za koszulkę.

58'
Harry Kane już nie pokaże swoich umiejętności strzeleckich w tym spotkaniu. Angielskiego napastnika na płycie murawy zmienił Lucas.

56'
Harry Kane mocno ucierpiał po jednym z pojedynków. To może bardzo poważnie martwić kibiców gospodarzy.

55'
W Londynie nikt nie kalkuluje. Zawodnicy walczą ze sobą o każdy centymetr murawy.

53'
Dużo przesłanek mówi o tym, że goalkeeper "Obywateli" będzie zdolny do kontynuowania dzisiejszego spotkania Ligi Mistrzów.

52'
Ederson bardzo niefortunnie upadł na murawę, podczas pełnienia swojej interwencji. Na placu gry zainstalował się sztab medyczny Manchesteru City.

51'
Sędzia główny zauważył faul na Harry'm Kane. Rzut wolny dla drużyny pełniącej rolę gospodarza.

50'
Ederson pewnie schwytał dobrze uderzoną futbolówkę z dystansu. Mecz nabrał bardzo dobrego tempa. Obie ekipy stawiają na konkretną ofensywę.

49'
Bardzo energetyczny początek gry po przerwie. Manchester City marzy o dojściu do prowadzenia w tej stawce.

48'
Hugo Lloris miał spore problemy z tym, aby zatrzymać bardzo kąśliwe uderzenie autorstwa Raheem'a Sterliga. Płasko uderzona futbolówka zrobiła wiele zamieszania.

47'
Żaden ze szkoleniowców nie podjął się dokonania zmian personalnych w czasie przerwy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online