Borussia Dortmund - Galasataray online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Galasataray
4 : 1

Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Papastathopoulos, Durm - Bender (85. Ramos), Kehl - Mkhitaryan, Kagawa (63. Gundogan), Reus (71. Immobile) - Aubameyang
Muslera - Balta, Chedjou, Kaya, Camdal - Melo, Altintop (82. Oztekin), Dzemaili, Inan - Sneijder, Bulut (85. Yilmaz)

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Galasataray

94'
KONIEC meczu. Pewne zwycięstwo Borussii Dortmund.

92'
Jeszcze mamy kartkę dla Dzemaliego.

90'
Przy piłce Borussia, kompletnie zrezygnowani już piłkarze gości.

90'
Podłamani piłkarze Galatasaray. Przez moment złapali kontakt, ale Borussia nie dała wydrzeć sobie tego zwycięstwa. 3 minuty do końca.

87'
Znów race płoną na trybunach, gdzie zasiadają kibice gości.

86'
No i mamy czwartą bramkę dla BVB, tym razem pechowo zdobyta przez SEMIHA KAYA, który próbował wybijać piłkę, a trafił w bramkę

85'
Yilmaz za Buluta. Ramos za Bendera

82'
Zmiana. Oztekin na Altintopa w szeregach gości.

79'
Najgroźniejszy w szeregach Galati Sneijder uderza z 18 metrów, ale ofiarnie blokują obrońcy BVB.

77'
Ożywili się goście po kontaktowym golu, ale szybko zostali sprowadzeni na ziemię.

74'
Goool dla Borussi! Kontratak gospodarzy po rzucie rożnym. 3 na 2 wyszli piłkarze BVB. Aubameyang do Ciro Immobile i król strzelców ligi włoskiej z poprzedniego sezonu nie myli się w sytuacji sam na sam z Muslerą

73'
Znów groźnie z rzutu rożnego Sneijder! Jednak tym razem bez konsekwencji dla gospodarzy.

71'
Zmiana trenera Kloppa, za Reusa wchodzi Ciro Immobile.

70'
Gol dla gości! Sneijder z rzutu rożnego fantastycznie dośrodkowuje na głowę Balty i mamy kontaktową bramkę! Czy będą jeszcze emocje w tym nudnym od kilkunastu minut meczu?

66'
Długa piłka Sokratisa do Aubameyanga, jednak Gabończyk nie doszedł do piłki.

64'
Żółta kartka dla Balty.

63'
Gundogan zmienia Kagawe. Przeciętny występ Japończyka.

62'
Za chwilę na boisku zamelduje się Gundogan.

61'
Goście wyraźnie podłamani. Przy piłce Borussia, która wyraźnie kontroluje przebieg spotkania.

56'
GOL! Krótko rozegrany rzut rożny przez Kagawe, dośrodkowanie i Grek Papastathopoulos umieszcza piłkę w bramce!

53'
Na szczęście gra wznowiona. Z rożnego Kagawa.

52'
Piłkarze Galati uspokajają swoich kibiców

52'
Kibice Galatasaray rzucają racę na boisko! Gra przerwana!

49'
Sneijder prostopadle do Buluta, ale odpowiedzialny powrót Sokratisa zażegnał niebezpieczeństwu.

48'
Zaskakujące uderzenie Sneijdera z 30 metrów! Po wybiciu Muslery Holender przyjął piłkę i strzelił. Piłka minimalnie obok bramki.

47'
Bardzo nieudane dośrodkowanie Reusa.

47'
Dwójkowa akcja Reusa z Kagawą z lewej strony i mamy pierwszy rzut rożny w drugiej połowie.

46'
Zaczynamy drugą połowę

45'
Wyraźna przewaga gospodarzy. Asysta Piszczka i gol najlepszego na boisku Marco Reusa rozdziela oba zespoły. Czekamy na drugą połowę.

45'
Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania

45'
Mamy jeszcze faul Sokratisa na Camdalu.

45'
Minuta doliczona przez sędziego z Czech.

44'
Żółta kartka dla kapitana gości Inana za faula na Reusie.

43'
Znów Ormianin w roli głównej. Tym razem po podaniu Aubameyanga uderza wolejem ze skraju pola karnego, jednak bardzo niecelnie.

42'
Mkhitaryan napędza kolejną akcję Borussii, jednak niecelnie podawał w pole karne.

39'
Gol Marko Reusa! Świetnie Piszczek, prostopadłe podanie do Reusa i ten kapitalnie wykończył akcję!

34'
Kolejne świetne dośrodkowanie i tym razem wyborną okazję do zdobycia gola miał Subotic. Jednak źle dostawił nogę i piłka nad bramką.

34'
Durm przedziera się lewą stroną między trzema obrońcami i opłacało się. Rzut rożny.

31'
Ale piękna akcja BVB, Reus piętką do Kagawy, ten strzela z 16 metra minimalnie obok!

29'
Nareszcie przy piłce goście, próbował Sneijder przedrzeć się w pole karne Weidenfellera, ale bez rezultatu.

28'
Z lewej strony na prawą wędruje piłka na połowie gości, ale nie ma to potwierdzenia choćby w strzale na bramkę Muslery.

25'
Z rzutu rożnego Reus na głowę Papastathopoulosa i poprzeczka ratuje Muslere! Gorąco przez chwilę w polu karnym gości.

24'
Cały czas BVB rozgrywa piłkę na połowie gości, jednak brakuje pomysłu na przyspieszenie akcji.

21'
Długim podaniem Kagawa szukał Aubameyanga, ale piłka w rękach Muslery.

20'
Walka w środku pola, dosyć nudny fragment meczu.

16'
Dobre dośrodkowanie, ale piłka nie trafiła do żadnego z piłkarzy Galati.

16'
Pierwszy rzut rożny dla gości.

14'
Pierwsza dobra akcja gości, dośrodkowanie z prawej strony boiska i z przewrotki strzela Sneijder! Jednak prosto w ręce Weidenfellera.

13'
Brzydki faul Bendera na własnej połowie, jednak bez konsekwencji.

12'
Głęboko w polu karnym piłkarze Galati. Ciężko Borussi stworzyć ciekawą akcję.

11'
Wysoko pressingiem BVB. Faulowany Bender na 30 metrze.

9'
Cały czas przy piłce utrzymują się piłkarze Kloppa, powoli konstruują akcję i czekają na zadanie ciosu. Galatasaray szuka sporadycznie długiej piłki na Buluta. Jednak bez rezultatu.

7'
Długa piłka w pole karne Weidenfellera, piłka wybita jednak przez Subotica.

6'
Dobrze przy piłce utrzymują sie piłkarze BVB, aktywnie na początku szczególnie Reus i Piszczek.

4'
Dobra akcja prawą stroną Mkhitaryana, ale świetnie wślizgiem Chedjou.

3'
Strzał Marko Reusa zza pola karnego, bardzo niecelnie.

3'
Pierwszy rzut rożny dla BVB. Piłka wybita przez obrońców Galatasaray.

1'
Pierwsza akcja napędzana przez Reusa, ale prostopadłe podanie nie trafiło do Aubameyanga.

1'
Zaczynamy. Pierwszy gwizdek sędziego Kralovca z Czech.

0'
Hymn Ligi Mistrzów.

0'
Piłkarze i sędziowie już wychodzą na murawę.

0'
10 minut do pierwszego gwizdka.

0'
Ławka rezerwowych Galatasaray: Adin, Bolat, Bruma, Kurtulus, Oztekin, Telles, Yilmaz

0'
Ławka rezerwowych Borussii: Ginter, Grosskreutz, Gundogan, Immobile, Langerak, Schmelzer, Ramos.

0'
Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Pavel Kralovec z Czech.

0'
Piłkarze Cesare Prandelliego przegrali ostatnie 4 wyjazdowe mecze w Lidze Mistrzów. Jednak na przedmeczowej konferencji prasowej Włoch powiedział: `Jeśli znajdziemy odpowiedni balans między obroną i atakiem na pewno pokonamy Borussie.`

0'
Kibice Borussii żartują, że trzeba sprawdzić, czy finał Champions League nie pokrywa się z barażami o utrzymanie w Bundeslidze.

0'
W Niemczech coraz głośniej mówi się o końcu ery Jurgena Kloppa. W ostatnich 7 meczach Bundesligi jego podopieczni zdobyli zaledwie 1 punkt. Kibice zarzucają trenerowi złe przygotowanie zespołu, szczególnie formacji obronnej, która spisuje się w tym sezonie tragicznie.

0'
W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi Mats Hummels. Podstawowy obrońca żółto-czarnych wypadł z gry na około 3 tygodnie wskutek kontuzji jakiej nabawił się podczas ostatniego ligowego spotkania z Bayernem Monachium.

0'
Ewentualne zwycięstwo da Borussi awans do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

0'
Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się klęską Galati przed własną publicznością - dotkliwe 0:4 po bramkach Reusa, Ramosa oraz `doppelpacku` Aubameyanga.

0'
Galatasaray po 8 meczach ligowych z dorobkiem 16 punktów zajmuje pozycję wicelidera Tureckiej ligi. Gorzej jest w Champions League, tutaj zaledwie 1 punkt w 3 meczach i ostatnia pozycja w grupie.

0'
Za pół godziny początek spotkania. Znajdująca się w ogromnym kryzysie Borussia podejmie Galatasaray. Pomimo przedostatniej pozycji w Bundeslidze, zawodnicy Jurgena Kloppa doskonale radzą sobie w rozgrywkach grupowych Champions League. Z kompletem punktów i bilansem bramkowym 9-0 liderują w grupie D.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Galasataray. Początek we wtorek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Galasataray, to zapraszamy do śledzenia meczu online