Manchester United - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
FC Barcelona
0 : 1

De Gea - Young, Lindelof, Smalling, Shaw - Dalot (75' Lingard), McTominay, Fred - Pogba, Rashford (85' Pereira), Lukaku (68' Martial)
Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Arthur (65' Roberto), Rakitić - Coutinho (66' Vidal), Messi, Suarez

Mecze na żywo: Manchester United - FC Barcelona

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Rewanż odbędzie się za tydzień we wtorek o godz. 21:00.

FC Barcelona wywalczyła skromną zaliczkę przed rewanżową batalią. Piłkarska konkretność na boisku dała jej prestiżowe zwycięstwo na bardzo trudnym terytorium.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+2'
Bardzo długo z wejściem na płytę murawy czekał Carles Alena. Sergio Busquets zakończył swój udział w tym pojedynku.

90+1'
W wielkim stopniu goście szanują futbolówkę. Ogromnie dużo krótkich podań w doliczonym czasie gry.

90'
Obie drużyny zagrają w tym meczu o trzy minuty dłużej.

88'
Dalekie centry wędrują na pole karne Barcelony. Coraz mniej czasu pozostało gospodarzom na zniwelowanie strat.

87'
żółta kartka Chris Smalling trochę za ostro zagrał w starciu z Luisem Suarezem. Sędzia uznał, że należy zastosować sankcję indywidualną.

85'
Andreas Pereira pojawił się na boisku w miejsce Marcusa Rashforda. Była to trzecia zmiana po stronie Anglików.

84'
Gerard Pique otrzymał owacje na stojąco. Doświadczony stoper zatrzymał genialne prostopadłe, crossowe zagranie do Anthony'ego Martala.

82'
Lionel Messi oddał całkiem niezły strzał z rzutu wolnego. Udało się ominąć mur, ale świetnie ustawiony Daniel De Gea wychwycił lecącą futbolówkę.

81'
Bardzo blisko swojej szesnastki faul popełnił Paul Pogba. Spora nieodpowiedzialność może narobić wiele krzywdy jego klubowi.

80'
Przed Nami już ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

78'
Sergi Roberto źle zagrał w kulminacyjnym fragmencie akcji ofensywnej. Podanie do wbiegającego Luisa Suareza wybornie przeciął Luke Shaw.

77'
żółta kartka Żółta kartka dla Jesse Lingarda. Bardzo krótko po wejściu na plac gry.

75'
Jesse Lingard serdecznie przywitany przez kibiców Manchesteru. Ten piłkarz dał zmianę za Diogo Dalota.

74'
Leo Messi miękko zacentrował futbolówkę z dystansu. Daniel De Gea skutecznie zatrzymał kąśliwe zagranie w szesnastkę.

72'
żółta kartka Arturo Vidal już z żółtą kartką. Nadmierna agresja przy próbie odbioru futbolówki.

71'
Marcus Rashford ulokował futbolówkę na trybunie. Bardzo mocno oddany strzał bezpośrednio od rzutu wolnego. Zbyt wiele siły, a za mało dokładności.

69'
Arturo Vidal upomniany słownie przez arbitra głównego.

68'
Anthony Martial ma wnieść nową jakość w poczynania piłkarskie Manchesteru United. Napastnik zmienił Romelu Lukaku.

66'
Arturo Vidal jest drugim zmiennikiem. Philippe Coutinho zakończył dzisiejszy występ z golem na koncie.

65'
Sergi Roberto wprowadzony na boisko przez szkoleniowców gości. Arthur powędrował na ławkę rezerwowych.

63'
Bardzo spokojne tempo zawodów w Manchesterze. Kibice chętnie by zobaczyli jakieś akcje ofensywne, które dawałyby szanse na zdobycie goli.

61'
Ładnym szczupakiem popisał się Jordi Alba, interweniując w swojej szesnastce. Boczny defensor gości oddalił zagraniem głową zagrożenie od swojej bramki.

60'
Stadiony zegar na Old Trafford wybił godzinę gry. Dla gospodarzy aktualny rezultat jest daleki od przedmeczowych oczekiwań.

58'
Arbiter główny przyznał rację Urugwajczykowi. Goście wznowią grę od stałego fragmentu.

57'
Luis Suarez reklamował zagranie piłki ręką przez Luke'a Shaw'a.

56'
Fred podjął solidną próbę z dalszej odległości od bramki Ter Stegena. Skutecznie całe zagrożenie oddalił Sergio Busquets.

54'
Leo Messi zagrał za plecy do kolegi. Wielki zawód na trybunach. Barcelona mogła wyprowadzić groźną kontrę.

52'
Wysoki pressing w wykonaniu gospodarza. Kibice z Manchesteru postanowili pogłośnić swój doping z trybun.

50'
Obie ekipy do gry w drugiej odsłonie dzisiejszego widowiska przystąpiły w niezmienionych składach.

49'
Ashley Young posłał futbolówkę od prawego narożnika boiska. Do niej nikt nie dopadł w koszulce angielskiego klubu.

47'
Scott McTominay był spóźniony z wejściem na piłkę. Młody pomocnik Manchesteru trafił w nogę rywala.

46'
Wystartowała II część gry!

Manchester United przegrywa do przerwy z FC Barcelona (0:1).

45+1'
Luis Suarez szybko kropnął zza pola karnego. Szybkość nie okazała się dobrym rozwiązaniem, zabrakło dużo większej precyzji w finalnym wykonaniu.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
Obie strony dzisiejszego spotkania zamieniły razem 417 podań.

41'
Kolejny ofsajd po stronie drużyny gospodarzy. Rzut wolny dla przyjezdnych tego starcia.

40'
Arbiter liniowy podniósł do góry chorągiewkę. Na pozycji spalonej uchwycono zawodnika "Czerwonych Diabłów".

38'
Diogo Dalot dopadł do bezpańskiego dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Zamiast oddać bezpośredni strzał głową na bramkę, to wybrał opcję dogrywania do kolegów. Pomysł okazał się niepowodzeniem.

37'
Manchester United nie ma jeszcze ani jednego celnego strzału w tym pojedynku.

35'
Daniel De Gea popisał się fenomenalną interwencją nogami! Hiszpański bramkarz zatrzymał wielce nieprzyjemne uderzenie zza pola karnego! Philippe Coutinho miał nadzieję na kolejne trafienie w dzisiejszym spotkaniu.

33'
Kontrolę nad meczem objęła angielska ekipa. Goście nie mogą się odnaleźć na placu gry w ostatnich minutach.

31'
Bardzo ryzykownie z futbolówką pod swoją szesnastką operują piłkarze z Barcelony. Może się to na nich zemścić w przyszłości.

29'
Leo Messi korzysta z usług fizjoterapeutów. Niepokój pojawił się na twarzach sympatyków popularnej "Dumy Katalonii".

28'
McTominay próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dopatrzył się, jednak, żadnych podstaw do podyktowania "jedenastki".

27'
Zawodnicy gości mają problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy boiska. Czasami widać zbyt dużo nonszalancji.

26'
Romelu Lukaku gorąco podziękował klubowemu koledze za posłanie dośrodkowania w jego kierunku. Zagranie z lewej flanki nabrało niezłej rotacji, ale okazało się ciut za wysokie dla napastnika.

25'
Rośnie przewaga piłkarzy trenera Solskjera.

23'
Jesteśmy winni informację o tym, że Luke'a Shaw'a nie zobaczymy w rewanżowej potyczce. Zawodnik wyczerpał limit kartek.

21'
Marcus Rashford pokusił się o przeprowadzenie akcji indywidualnej. Nieźle poprowadzona piłka, a następnie silne uderzenie z dystansu mogły się podobać. Futbolówka, jednak, powędrowała wysoko nad poprzeczką.

19'
żółta kartka Czas na kolejną karę indywidualną w tym widowisku. Przewinienie taktyczne, polegający na przetrzymywaniu rywala za koszulkę, popełnił Luke Shaw.

18'
Zadanie na ocenę bardzo dobrą wykonał mur, ustawiony przez Ter Stegena. Silny strzał Freda nie zaskoczył defensywy przeciwnika.

17'
żółta kartka Żółta kartka. Sergio Busquets nie był zdziwiony, ponieważ Hiszpan ewidentnie przetrzymywał rywala za koszulkę.

15'
Minął pierwszy kwadrans gry na Old Trafford.

13'
Gooooooool! Sędzia główny, po konsultacji z systemem VAR, uznał bramkę dla przyjezdnych. Nie było ofsajdu. Philippe Coutinho kapitalnie urwał się obrońcom i umieścił piłkę do celu.

12'
Bardzo krótko trwała radość kibiców FC Barcelona, po zdobyciu gola. Sędzia liniowy wychwycił pozycję spaloną gracza, który z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

11'
Na atak pozycyjny stawiają w ostatnich minutach zawodnicy gości.

9'
Marc Andre Ter Stegen genialnie popracował na przedpolu. Niemiecki goalkeeper idealnie uprzedził nadbiegającego Marcusa Rashforda. Bardzo ważna interwencja.

8'
Jordi Alba wrzucał na pole karne. Zagranie nie doszło do jego kolegów z drużyny. Dobrze ustawili się stoperzy Manchesteru United.

6'
Marcus Rashford zasłużył na spore brawa. Bardzo dobre uderzenie bezpośrednio od rzutu wolnego. Futbolówka powędrowała minimalnie obok lewego słupka bramki.

5'
Bardzo groźny wślizg wykonał zawodnik gości. Busquets mógł zrobić krzywdę swojemu przeciwnikowi.

3'
Za krótkie dośrodkowanie wgranie z kornera zaprezentował jeden z piłkarzy hiszpańskiego zespołu.

2'
Ashley Young powstrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

1'
Zawody rozpoczęli gracze FC Barcelona!

*'

*'
Przed Nami oficjalny hymn Champions League.

*'
W szeregach "Dumy Katalonii" zabraknie: Thomasa Vermaelena oraz Rafinhi.

*'
Aż czterech graczy "Czerwonych Diabłów" dzisiaj nie wystąpi z tytułu problemów zdrowotnych. W tym zestawieniu się znaleźli: Eric Bailly, Matteo Darmian, Alexis Sanchez oraz Antonio Valencia.

*'
Gianluca Rocchi - ten arbiter dostąpi zaszczytu prowadzenia nadchodzącego widowiska w Manchesterze.

*'
Dzisiejszy mecz na Old Trafford otworzy dwumecz 1/4 finału Ligi Mistrzów.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu: Manchester United - FC Barcelona. Początek spotkania o godz. 21:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online