Legia Warszawa - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Martins, Antolić - Medeiros (81' Radović), Hamalainen (70' Cafu), Szymański - Carlitos (75' Kulenović)
Załuska - Stec, Fojut (76' Delev), Malec, Nunes - Kowalczyk (52' Żyro), Drygas, Podstawski, Kozulj, Majewski (58' Benyamina) - Buksa

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Legia Warszawa zrównała się punktami z gdańską Lechią. W drugiej części gry udało się gospodarzom zdominować Pogoń. Ta, z kolei, musi patrzeć na wyniki z innych boisk.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
Końcowe sekundy tego widowiska.

90+1'
Świetnie z bramki wyszedł Łukasz Załuska. Goalkeeper uprzedził Miroslava Radovicia, który próbował dojść do niezłej, crossowej piłki.

90'
Zawody w Warszawie potrwa o trzy minuty dłużej.

89'
żółta kartka Kamil Drygas wpisany do notesu. Faul taktyczny w jego realizacji. Brzydki wślizg.

88'
Przyjezdni chcą zdobyć gola na 3:2. Jednak, ich próby są zbyt sygnalizowane dla obrońców Legii Warszawa.

86'
Zawodnicy trenowani przez Aleksadra Vukovicia starają się w jak największym stopniu kontrolować wydarzenia na placu gry.

85'
Zablokowany został strzał autorstwa Adama Buksy. Blisko ustawiony Artur Jędrzejczyk zneutralizował całe zagrożenie.

83'
Radosław Cierzniak wyłapał piłkę. Kilku graczy Pogoni próbowało głową złapać "kontakt" w tym spotkaniu ligowym.

81'
Czas na ostatnią korektę w tym meczu. Iuri Medeiros zmieniony przez Miroslava Radovicia.

80'
Pozycję spaloną u zawodnika Legii zasygnalizował sędzia asystent.

78'
W polu karnym Legii dostrzeżono przewinienie. Mateusz Wieteska był nieprzepisowo przetrzymywany przez Kamila Drygasa.

76'
Jarosław Fojut został zesłany na ławkę rezerwowych. Spas Delev ostatnim zmiennikiem Pogoni.

75'
Zmiana. Carlos Lopez odebrał gorące podziękowania za swoją grę w dzisiejszym starciu ligowym. Sandro Kulenović już na boisku.

74'
Sandro Kulenović za chwilę zostanie wydelegowany na murawę.

72'
Goooooool! Legia podwyższyła stan meczu, po golu samobójczym Jarosława Fojuta. Stoper mocno nieszczęśliwie próbował wślizgiem przeciąć podanie do napastnik rywala.

70'
W składzie warszawskiej Legii doszło do zmiany personalnej. Kaspra Hamalainena zastąpił Cafu.

69'
Carlitos nabity przez Steca. Nie będzie stałego fragmentu gry dla "Wojskowych".

67'
Twarda gra na płycie murawy. Marko Vesović w powietrznej batalii z Adamem Buksą.

66'
żółta kartka Żółtą kartkę od sędziego ujrzał Andre Martins. Było ewidentne pociąganie za koszulę rywala.

64'
Kolejny raz udało się Pogoni wyjść zwycięsko z zagrożenia, jakim było dośrodkowanie od rzutu rożnego.

63'
Legia coraz groźniejsza. Kilka podań wystarczy, aby przejść pod pole karne przeciwnika.

61'
Piłkarski bilard w szesnastce gospodarzy. Bardzo niepewnie na przedpolu zareagował Radosław Cierzniak, próbujący sparować piłkę od rzutu rożnego.

60'
Dośrodkowanie blisko bramki szczecińskiego zespołu. Piłkę wrzuconą z kornera, z własnego pola karnego oddalił Jarosław Fojut.

58'
Sophia Benyamina wprowadzony na plac gry. Radosław Majewski zdjęty przez trenera Kostę Runjaicia.

57'
Sędzia odgwizdał przewinienie na graczu Pogoni Szczecin.

55'
Gol na 3:1 był na wyciągnięcie ręki. Iuri Medeiros w kluczowym fragmencie akcji zbyt długo zwlekał z oddaniem uderzenia. Jego strzał został w ostatniej chwili zblokowany wślizgiem.

54'
Legioniści przejęli bardzo wyraźną inicjatywę. Pogoń nie może się odnaleźć po dwóch szybko wyprowadzonych ciosach.

52'
Michał Żyro, były gracz Legii, wprowadzony został do gry. Sebastian Kowalczyk udał się na ławkę rezerwowych.

51'
Gooooooool! Ależ obrót spraw w tym spotkaniu! Legia wyszła na prowadzenie! Bardzo efektowne trafienie zaliczył Iuri Medeiros, który przelobował Łukasza Załuskę.

50'
Nieudolna próba prostopadłego podania w wykonaniu Carlitosa. Medeiros był bez szans na przejęcie futbolówki.

49'
Sebastian Szymański dotknął piłkę ręką. Sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny.

48'
Gooooooool! W Warszawie zmiana wyniku! Carlos Lopez kapitalnie urwał się na prawym skrzydle boiska i oddał płaskie uderzenie w lewy, dolny róg bramki Pogoni.

46'
II połowa meczu!

Arbiter zaprosił Wszystkich na przerwę.

45+1'
Carlitos nie wykorzystał dośrodkowania z narożnika boiska. Był to ostatni akcent w pierwszej części gry.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę do czasu gry I odsłony meczu.

44'
Mocno chybione uderzenie Ricardo Nunesa z bardzo dalekiej odległości od bramki. Zabrakło minimum precyzji w tej próbie.

43'
Stec przewrócony przez Carlitosa. Będzie stały fragment gry dla szczecińskiej Pogoni.

41'
Zablokowana próba Carlitosa. Hiszpan usiłował zwieść dwóch przeciwników w polu karnym Pogoni Szczecin.

39'
Pogoń Szczecin czeka na swoje okazje. Próbuje grać z kontry.

37'
Łukasz Załuska znów perfekcyjnie zareagował na linii! Doświadczony goalkeeper odbił strzał idący tuż pod poprzeczkę swojej bramki. Kolejną szansę dostał Kasper Hamalainen.

35'
Dynamika zawodów w Warszawa stoi na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny mają swoje cele do zrealizowania. Nikt nikomu tu nie odpuści ani centymetra murawy.

33'
Legia Warszawa jest coraz bliższa zdobycia wyrównującego gola! Strzał z najbliższej odległości obił poprzeczkę! Mateusz Wieteska fantastycznie uniósł się w powietrzu do wybitnej wrzutki.

32'
Końcówkami palców Łukasz Załuska sparował uderzenie, które zmierzało w prawy, dolny róg jego bramki. Bardzo sprytny strzał zza pola karnego oddał Sebastian Szymański.

30'
Za Nami już jedna trzecia regulaminowego czasu gry.

29'
Ofsajd został zasygnalizowany przez arbitra liniowego. Rzut wolny dla popularnych "Portowców".

28'
Łukasz Załuska fenomenalnie wyciągnął się do zagrania Andre Martinsa. Zawodnik próbował bezpośrednio od rzutu wolnego wkręcić futbolówkę w prawe okno bramki.

26'
żółta kartka Jarosław Fojut konkretnie zainterweniował w pobliżu własnej szesnastki.

25'
Mariusz Malec bliski zaskoczenia swojego bramkarza. Stoper próbował zatrzymać strzał Legii, zrobił to, ale jego zagranie było tak nieszczęśliwe, że poleciało blisko światła swojej bramki.

23'
Goście skutecznie ustawili się w swojej szesnastce, przy rzucie rożnym dla przeciwników. Andre Martins posłał piłkę wprost na głowę rywala.

22'
Radosław Majewski na pozycji spalonej. Sędzia liniowy nie miał większych wątpliwości, co do słuszności swojej decyzji.

20'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Sebastian Kowalczyk. Gracz ciągnął za koszulkę przeciwnika.

19'
Radosław Cierzniak zbił futbolówkę, posłaną z lewego narożnika boiska. Pogoń dominuje.

18'
Gracze trenera Runjaicia nie chcą poprzestać tylko na jednym golu. Legia zagubiona w szykach defensywnych.

16'
żółta kartka Żółta kartka dla Marko Vesovicia. Zawodnik przegrał rywalizację biegową z przeciwnikiem, musiał ratować się groźnym wślizgiem.

15'
Jarosław Fojut znów zaliczył udaną interwencję. Stoper zatrzymał ogromnie mocne wstrzelenie futbolówki z lewego skrzydła boiska.

14'
Jarosław Fojut doskonale oddalił zagrożeniem od swojej bramki zagraniem głową. Na jego szesnastkę powędrowało niebezpieczne dośrodkowanie.

12'
Przy takim rezultacie, Pogoń Szczecin jest pewna gry w "grupie mistrzowskiej".

11'
Gooooooool! Przyjezdni objęli prowadzenie! Znakomicie wyegzekwowany stały fragment gry. Chirurgicznie precyzyjne dośrodkowanie głową na gola zamienił Adam Buksa.

9'
Sebastian Kowalczyk poturbowany na swojej połowie boiska. Młody zawodnik Pogoni został nadepnięty na stopę.

8'
Artur Jędrzejczyk ucierpiał, po powietrznym starciu. Arbiter główny nie zasygnalizował, jednak, przewinienia na defensorze Legionistów.

6'
Radosław Majewski nieźle wybił rzut wolny. Radosław Cierzniak poradził sobie dobrze z kąśliwym strzałem z blisko dwudziestu metrów. Wyśmienicie sparowana piłka na boczny sektor pola karnego.

5'
żółta kartka Bardzo blisko pola karnego Legii sfaulował Mateusz Wieteska. Przewinienie taktyczne zostało wycenione na żółty kartonik.

3'
Pierwsze zagrożenie! Kasper Hamalainen kapitalnie uderzył z wewnętrznej części stopy, po dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska. Pogoń została uratowana przez lewy słupek bramki.

2'
Pogoń od samego początku spotkania próbuje się zbliżyć pod bramkę Radosława Cierzniaka.

1'
Aktualni mistrzowie kraju rozpoczęli dzisiejszą batalię w Warszawie.

*'

*'
Pan Wojciech Myć wyprowadził oba składy na plac gry.

*'
Na stadionie gospodarzy odegrano "Sen o Warszawie".

*'
Pojedynek w rundzie jesiennej pomiędzy tymi drużynami przyniósł wygraną Pogoni Szczecin (2:1).

*'
Rezerwowi Legii Warszawa: Malarz, Stolarski, Nagy, Remy, Radović, Cafu, Kulenović.

*'
Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Bursztyn, Delev, Niepsuj, Żyro, Hostikka, Benyamina, Guarrotxena.

*'
Mecz w stolicy Polski poprowadzi Pan Wojciech Myć.

*'
Legia Warszawa, w przypadku bardzo wysokiej wygranej, ma okazję wskoczyć na pozycję lidera LOTTO Ekstraklasy. Aby tak się stało, potrzebna jest także wysoka porażka Lechii Gdańsk z Cracovią.

*'
Pogoń Szczecin walczy dzisiaj o udział w "grupie mistrzowskiej". Wygrana z "Wojskowymi" da Pogoni stuprocentową gwarancję udział w górnej ósemce.

*'
30. kolejka w LOTTO Ekstraklasie zostanie rozegrana w ramach "Multiligi". Wszystkie starcia tej serii gier rozpoczną się punktualnie o godz. 18:00

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu. Zapraszamy do śledzenia wraz z Nami relacji na żywo z meczu: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.
Początek zawodów o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online