Lech Poznań - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Putnocky - Gumny, Rogne, Vujadinović, Kostewycz - Trałka (71' Gajos), Tiba - Jóźwiak, Jevtić (85' Makuszewski), Klupś (65' Amaral) - Gytkjaer.
Kelemen - Kadlec, Runje, Arsenić, Bodvarsson - Poletanović, Romanczuk (86' Kwiecień) - Wójcicki, Novikovas (11' Pospisil), Guilherme - Imaz (86' Kostal).

Imaz (45+3., karny)
Imaz (61.)

Vujadinović (60.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Jagiellonia wskakuje z siódmej na szóstą lokatę. Lechici, mimo porażki, utrzymują się w górnej połowie tabeli, konkretnie na ósmym miejscu.

90+2'
Ładna akcja Lecha zakończona niecelnym strzałem Amarala.

90+1'
Arsenić po raz kolejny w tym meczu zażegnał niebezpieczeństwo.

90'
Cztery minuty dodane do drugiej połowy.

90'
Poletanović popełnił faul na graczu Lecha. Jest jeszcze rzut wolny dla gospodarzy.

88'
Oba kluby zdają się czekać na ostatni gwizdek.

86'
Dwie roszady w Jagiellonii Białystok: na murawie pojawili się Kostal i Kwiecień, w miejsce Imaza oraz Romanczuka.

85'
Ostatnia zmiana w drużynie Dariusza Żurawia: Makuszewski wszedł, zszedł Jevtić.

84'
Fatalne, żenująco słabe dośrodkowanie Jevticia.

81'
Dziecinna strata Amarala na połowie białostoczan - Portugalczyk wyłożył piłkę przeciwnikowi.

79'
Romanczuk cierpiał przez chwilę na murawie, ale po chwili reprezentant Polski wstał o własnych siłach.

77'
Bezpośrednie uderzenie Jevticia otarło się o górną siatkę bramki Kelemena. Szwajcarowi niewiele zabrakło do zmiany wyniku.

76'
Przewinienie na Jóźwiaku niedaleko szesnastki Dumy Podlasia.

75'
Vujadinović nie zdołał wygrać pojedynku powietrznego z defensywą gości po wrzutce z narożnika.

74'
10 824 widzów zgromadziło się na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

73'

71'
Druga korekta w składzie siedmiokrotnych mistrzów Polski: Trałka opuścił boisko, jego miejsce zajął Gajos.

70'
Nic nie układa się w grze gospodarzy.

67'
Jagiellonia całkowicie kontroluje przebieg spotkania.

65'
Roszada w Lechu Poznań: Amaral za Klupsia.

64'
Nieudane dogranie Kostewycza, Ukrainiec wrzucił piłkę pod nogi obrońców.

61'
0:2! Imaz notuje dublet!
Hiszpan z bliska wykańcza zgranie Runje. Putnocky bez większych szans na obronę.

60'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Vujadinović.

59'
Widać, że w szeregach lechitów przydałaby się jakaś świeżość. Szkoleniowiec gospodarzy nie decyduje się jednak, przynajmniej na razie, na jakiekolwiek korekty personalne.

58'
Nieczyste trafienie w futbolówkę kosztowało Poletanovicia posłanie dobrego uderzenia.

56'
Kolejorz mocniej teraz przycisnął przeciwnika.

55'
Poprzeczka po główce Vujadinovicia! Czarnogórcowi zabrakło naprawdę niewiele. Doskonałą paradą popisał się Kelemen.

54'
Od narożnika placu gry zaczną gospodarze.

52'
Gumny zepsuł całkowicie swoje dośrodkowanie w pole karne.

50'
Dogranie z rogu wylądowało w rękach Putnockiego.

49'
Romanczukowi nie udało się skierować piłki do siatki przeciwnika. Będzie jeszcze rzut rożny.

48'
Spóźniony wślizg Pospisila w Vujadinovicia. Czech usłyszał upomnienie, kary indywidualnej nie ma.

46'

*'
Obydwie drużyny powróciły na płytę boiska.

*'

*'
Niewiele ciekawego dzieje się w stolicy Wielkopolski - mało sytuacji podbramkowych. Nieco lepiej prezentują się przyjezdni i to oni zasłużenie prowadzą po pierwszej części spotkania.

Przerwa.

45+3'
0:1! Imaz podcinką pokonał Putnockiego!
Były zawodnik Wisły Kraków oszukał słowackiego golkipera, on liczył na uderzenie w swój lewy róg.

45+2'
Rzut karny dla gości po zagraniu ręką Rogne!
Niezrozumiałe zachowanie Norwega przy walce o odebranie piłki Imazowi - ewidentna "jedenastka".

45'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego.

43'
Błąd Putnockiego przy przyjęciu przynosi rywalowi korner.

42'
Romanczuk posłał niecelne uderzenie z daleka.

41'

40'
Płaskie uderzenie Jevticia z około dwudziestu metrów przeszło obok prawego słupka.

38'
Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota oddalił potencjalne niebezpieczeństwo po centrze Jevticia.

37'
Rzut rożny dla Lecha Poznań po wybiciu Arsenicia.

36'
Mocne dogranie Klupsia sprawiło małe problemy ze skuteczną interwencją Kelemowi. Słowak za drugim razem zdołał złapać futbolówkę.

34'
Uderzenie Imaza sprzed pola karnego zostało zablokowane.

32'
Nieprawdopodobne zamieszanie w szesnastce Lecha! Wszystko zaczęło się od nieudanego piąstkowania Putnockiego - kilku graczy wicemistrzów Polski próbowało trafić do siatki, ale ostatecznie lechici zdołali się wybronić.

31'
Brzydki, ale i przypadkowy faul Jóźwiaka na Runje. Defensor trafiony nogą w klatkę piersiową przez skrzydłowego gospodarzy. Napomnienia jednak nie ma i nie będzie.

29'
Bramkarz Jagiellonii zdołał, choć na raty, wyłapać piłkę po wrzutce Kostewycza.

28'
Brakuje precyzji w niektórych momentach budowania ataku pozycyjnego - widać to w grze obu ekip.

26'
Nie było zbyt dużego zagrożenia po dośrodkowaniu Jevticia ze stojącej futbolówki.

25'
Klupś wywalczył rzut wolny przy linii z prawej strony boiska blisko pola karnego gości.

24'
Jevtić zaprzepaścił szansę na zmianę wyniku. Były piłkarz FC Basel za długo zwlekał w polu karnym z decyzją o oddaniu strzału, co umożliwiło białostoczan odebranie mu piłki.

22'
Tragikomicznym wolejem po zagraniu Klupsia "popisał się" Jóźwiak. Filigranowy pomocnik Dumy Wielkopolski bardziej postraszył tym uderzeniem nie Kelemena, lecz kibiców na trybunach.

21'
Nieudana szarża Klupsia. Wychowanek poznańskiego zespołu ewidentnie przekroczył przepisy przy próbie ogrania Bodvarssona.

20'
Guilherme złapany na wyraźnym ofsajdzie.

19'
Gytkjaer w ostatniej chwili uprzedził Imaza i pozwolił Hiszpanowi na oddanie strzału.

18'
Podcięty Wójcicki przez Jóźwiaka. Stały fragment dla przyjezdnych.

16'
Arsenić dwukrotnie nie pozwolił Gytkjaerowi na doskoczenie do centry Kostewycza. Dobrze ustawia się dzisiaj Chorwat.

15'
Wójcicki lekko ucierpiał w starciu z Klupsiem. Piłkarz gości o własnych siłach podniósł się jednak z murawy.

14'
Nieprecyzyjne dośrodkowanie Jevticia przeleciało przez obręb szesnastki i opuściło plac gry. Szwajcarowi w ostatnich tygodniach kompletnie nie wychodzą dogrania z narożników.

13'
Korner dla Kolejorza po zablokowanej przez Kadleca wrzutce Kostewycza.

12'
Udanie powstrzymany Jevtić przez Romanczuka przy linii bocznej.

11'
Wymuszona roszada w Jagiellonii: Pospisil zajął miejsce kontuzjowanego Novikovasa.

10'
Runje sfaulował golkipera siedmiokrotnych mistrzów Polski przy próbie dojścia do centry.

9'
Litwin źle upadł po kontakcie ze skrzydłowym Lecha, być może będzie konieczna zmiana.

8'
Przewinienie Jóźwiaka na Novikovasie bardzo blisko pola karnego podopiecznych trenera Żurawia. Może być gorąco.

7'
Tragiczne wybicie futbolówki przez Putnockiego nie skończyło się, na szczęście dla miejscowych, zagrożeniem pod bramką.

6'
Białostocki zespół nie pozwolił Jevticiowi na wywalczenie rzutu wolnego na własnej połowie.

5'
Zupełnie nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Tiby. Kapitan Kolejorza źle trafił w piłkę.

3'
Trałka leży na płycie boiska. Wstrzymana gra, ale najprawdopodobniej obędzie się bez pomocy sztabu medycznego.

2'
Sporo niedokładności z obu stron w pierwszych kilkudziesięciu sekundach spotkania.

1'
Zaczęli lechici!

*'
Sympatycy Lecha Poznań odśpiewują klubowy hymn. Za moment rozpocznie się mecz.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza dwudziestu dwóch zawodników na murawę.

*'
Do roli arbitra głównego desygnowano Bartosza Frankowskiego z Torunia.

*'
Rezerwowi dwukrotnych wicemistrzów ekstraklasy: Sandomierski, Lasickas, Pospisil, Adamec, Nawrocki, Kostal, Kwiecień.

*'
Przyjezdni zaczną zawody w powyższym zestawieniu.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Burić, Gajos, Żamaletdinow, Makuszewski, Amaral, Janicki, Tomasik.

*'
Dariusz Żuraw, szkoleniowiec Kolejorza, wystawił wyżej wymienionych graczy.

*'
Pięć ostatnich spotkań pomiędzy Lechem i Jagiellonią raz zakończyło się zwycięstwem poznaniaków, jednokrotnie Dumy Podlasia, a trzy razy padł bramkowy remis.

*'
Białostoczanie w środku tygodnia pokonali Miedź Legnica w półfinale Pucharu Polski, dzięki czemu w decydującym meczu o to trofeum na Stadionie Narodowym zmierzy się z Lechią Gdańsk.

*'
Nadmiar żółtych kartek wyeliminował dziś z występu podstawowego stopera gości - Nemanję Mitrovicia.

*'
Obydwie drużyny wciąż mają szanse na awans do Ligi Europy, choć ich forma jest daleka od oczekiwań, a to sprawia, że wiara w sukces, jakim z pewnością w obecnej chwili byłby awans do "pierwszej trójki", z pewnością jest duża.

*'
Spotkanie, którego stawką dla obu ekip jest utrzymanie się w górnej części tabeli, zacznie się o godzinie 18.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie przed ostatnią kolejką fazy zasadniczej obecnego sezonu ligowego! Do stolicy Wielkopolski przyjeżdża wciąż aktualny wicemistrz Polski - Jagiellonia Białystok. Zapraszamy do śledzenia arcyciekawie zapowiadającej się rywalizacji na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online