FC Barcelona - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

FC Barcelona
Manchester United
3 : 0

Ter Stegen; Sergi Roberto (71' Semedo); Piqué, Lenglet, Alba; Busquets, Arthur (75' Arturo Vidal), Rakitić; Messi, Coutinho, Suarez.
De Gea; Jones, Lindelof, Smalling, Young, McTominay, Pogba, Fred; Lingard (80' Sanchez), Martial (65' Dalot), Rashford.

Messi (16.)
Messi (20.)

Suarez (77.) żółta kartka

Mecze na żywo: FC Barcelona - Manchester United
90+2'
Koniec meczu. Barcelona bez problemów awansowała do półfinału Ligi Mistrzów.

90+1'
Groźny strzał Messiego z pola karnego odbił De Gea.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

90'
Kontra Manchesteru. Z pola karnego groźnie głową uderzał Sanchez, ale kapitalnie interweniował ter Stegen.

88'
Suarez uderzał technicznie z linii pola karnego. Nad bramką.

82'
Vidal uderzył sprzed pola karnego. Lekko, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

81'
Dembele zastąpił Coutinho.

80'
Sanchez zastąpił Lingarda.

78'
Lingard uderzył z dystansu. Mocno, ale niecelnie.

77'
żółta kartka Suarez ukarany żółtą kartką.

75'
Arturo Vidal zastąpił Arthura.

71'
Semedo zastąpił Sergi Roberto.

65'
Dalot zastąpił Martiala.

64'
Barcelona się bawi. Messi uderzał przewrotką z pola karnego. Obok bramki.

61'
Goool! Coutinho kapitalnym strzał z dystansu zaskoczył De Geę. Cudowny gol Brazylijczyka. 3:0!

57'
Pogba dobrze zagrał do Rashforda, ale ten nie opanował piłki.

56'
Suarez padł w polu karnym, domagał się faulu, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

51'
Barcelona cały czas ma przewagę.

47'
Znakomita okazja dla Barcelony. Suarez wyłożył piłkę Messiemu, którego strzał z 16 metrów na rzut rożny wybił obrońca.

46'

'
Zapraszamy również do śledzenia na żywo meczu Juventus - Ajax. Jest ciekawie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OTWORZYĆ RELACJĘ

45+3'

45+2'
Powinno być 3:0! Messi zagrał do Alby, ten wzdłuż bramki podawał do , którego strzał z bliska Sergi Roberto kapitalnie obronił De Gea.

45'

44'
Strzał Rashforda z rzutu wolnego został zablokowany.

38'
Z dystansu uderzył Pogba i bez problemów interweniował ter Stegen.

38'
Posiadanie piłki: 63% - 37% dla Barcelony.

35'
Z rzutu wolnego wysoko nad bramką uderzał Messi.

33'
Barcelona przeważa i dłużej utrzymuje się przy piłce.

30'
Tempo meczu nie jest zachwycające.

26'
Messi uderzał z powietrza z pola karnego. Tym razem wysoko nad bramką.

24'
Barcelona spokojnie utrzymuje się przy piłce. Tak naprawdę jedną nogą jest już w półfinale Ligi Mistrzów.

20'
Goool! 2:0! Messi znów uderzył z 20. metrów. Tym razem prawą nogą i zbyt lekko, ale KATASTROFALNY błąd popełnił De Gea i przepuścił bramkę pod rękoma.

17'
Manchester dobrze zaczął mecz, ale przegrywa. W dwumeczu jest już 2:0 dla Barcelony.

16'
Gooool! Messi przejął piłkę z prawej strony boiska. Zszedł do środka i precyzyjnym strzałem z 20. metrów pokonał bramkarza. Fatalny błąd popełnił Young.

15'
Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Manchesteru United, ale dobrze interweniował jeden z obrońców.

14'
Płaski strzał Rashforda sprzed pola karnego. Pewnie broni ter Stegen.

12'
Rakitić padł w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, ale po wideoweryfikacji zmienił decyzję. Jest rzut sędziowski z pola karnego.

9'
Dośrodkowanie Messiego w pole karne, ale bez zagrożenia.

8'
Barcelona stara się poszanować piłkę. Po raz pierwszy w tym meczu.

5'
Suarez próbował indywidualnej akcji, ale za mocno wypuścił sobie piłkę.

4'
Od początku zdecydowanie lepszy jest Manchester.

2'
Znów groźna akcja Manchesteru. Rashford zagrałd o McTominay'a, który mógł być sam na sam z bramkarzem, ale źle przyjmował piłkę.

1'
CO ZA AKCJA! 32 sekunda meczu i mogło być 1:0 dla Manchesteru! Rashford czubkiem buta uderzył z pola karnego i Barcelonę uratowała poprzeczka.

1'

'
Obie drużyny już na murawie, a w tle hymn Ligi Mistrzów.

'
Składy:

'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online