Juventus Turyn - Ajax Amsterdam online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Juventus Turyn
Ajax Amsterdam
1 : 2

Szczęsny, De Sciglio (64' Cancelo), Rugani, Bonucci, Alex Sandro, Can, Pjanic, Matuidi, Bernardeschi (83' Bentancur), Ronaldo, Dybala
Onana, Mazraoui (11' Sinkgraven, 82' Magallan), De Ligt, Veltman, Blind, De Jong, Van de Beek, Schoene, Ziyech (88' Huntelaar), Neres, Tadić

Ronaldo (28.)
Van de Beek (34.)

Emre Can (69.) żółta kartka
Ronaldo (90+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam
'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już w środę.

90+3'
Koniec meczu! Ajax w półfinale Ligi Mistrzów!!!

90+3'
żółta kartka Żółta kartka dla Ronaldo za faul.

90'
Nie ma rzutu karnego!

90'
Sędzia doliczył dwie minuty, ale na pewno to się wydłuży.

90'
Zagranie ręką w polu karnym Ajaxu. Sędzia nie dyktuje jedenastki. Kontrowersyjna decyzja.

88'
Huntelaar zastąpił Ziyecha.

85'
Juventus jest bezradny. Ajax jest groźniejszy.

83'
Schoene niecelnie uderzał z 15 metrów.

82'
Bentancur zastąpił Bernardeschiego.

82'
Magallan zastąpił Sinkgravena.

81'
Ronaldo uderzał głową, ale był na spalonym.

80'
Był spalony, gol nie uznany.

79'
3:1?! NIE! Kapitalny strzał Ziyecha z pola karnego wpadł do bramki Szczęsnego. Sędzia od razu jednak odgwizdał spalonego! Czekamy jeszcze na potwierdzenie z VAR.

79'

78'
Cancelo znakomicie dośrodkował do Ronaldo. De Ligt utrudnił mu jednak oddanie strzału. Portugalczyk domagał się faulu, ale nic nie było.

79'
Lekki i niecelny strzał Ronaldo. Będzie jednak rzut rożny.

75'
Kean uderzył głową obok bramki.

75'
Neres mógł zakończyć mecz. Ziyech zagrał do Brazylijczyka, który z bliska uderzył obok bramki. Nieczysto trafił w piłkę. To była znakomita okazja.

74'
Juventus stara się atakować. Ajax cofnięty do obrony, ale gdy trzeba to szybko przechodzi do ataku.

70'
Schoene z rzutu wolnego uderzył obok bramki.

69'
żółta kartka Emre Can ukarany żółtą kartką.

68'
Juventus musi wygrać dzisiaj, aby awansować.

67'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową Szczęsnego pokonał De Ligt! Ajax zasłużył na tego gola.

67'

66'
Trzeba przyznać, że Ajax gra kapitalnie i widowiskowo.

65'
Znów groźnie pod bramką Juventusu. Ziyech zamiast strzelać chciał podawać wzdłuż bramki, ale podał prosto pod nogi obrońców.

64'
Cancelo zastąpił De Sciglio.

63'
De Ligt głową niecelnie uderzał po rzucie rożnym.

63'
Tadić wykładał piłkę Ziyechowi i Pjanić uratował Juventus przed stratą bramki.

61'
Kean uderzył z pola karnego. Mocno, ale bardzo niecelnie.

58'
Van de Beek oddał techniczny strzał pod poprzeczkę sprzed pola karnego i znów kapitalnie interweniował Szczęsny.

57'
Kapitalnie potrafią poklepać piłkarze Ajaxu. Tym razem nie udało się jednak oddać strzału.

57'
Zablokowany strzał Ziyecha sprzed pola karnego.

55'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową niecelnie uderzał Ronaldo.

53'
Powinno być 2:1 dla Ajaxu. Ziyech otrzymał piłkę polu karnym, uderzył potężnie i jakimś cudem Szczęsny jedną ręką obronił jego strzał! Co za interwencja Polaka.

51'
Dobra akcja Ajaxu. Strzał sprzed pola karnego Van de Beeka został zablokowany i będzie rzut rożny.

46'

46'
Kean zastąpił Dybalę.

'

45+5'
Z 25. metrów z rzutu wolnego uderzył Ronaldo. Portugalczyk trafił w mur.

45+1'
Dybala doznał jakiegoś urazu i do rozgrzewki ruszył Kean.

45'
Sędzia doliczył pięć minut.

43'
Mecz jest dość wyrównany.

40'
Świetny rajd Emre Cana. Zawodnik Juventusu padł przed polem karnym, ale sędzia był blisko i uznał, że faulu nie było.

37'
Ajax jest teraz w dobrej sytuacji. Każdy gol sprawia, że Juventus będzie musiał odpowiedzieć dwoma trafieniami.

36'
Gol uznany! Mamy 1:1 i 2:2 w dwumeczu!

34'
Sędzia czeka na sygnał z VAR.

34'
GOOOL! Remis! Sprzed pola karnego uderzał jeden z zawodników Ajaxu, ale piłkę w polu karnym opanował Van de Beek, który uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pokonał Szczęsnego!

33'
Ronaldo uderzał z prawej strony pola karnego. Niecelnie.

31'
Kolejny atak Juventusu, ale ostatecznie piłka trafiła w ręce Onany.

30'
GOL UZNANY. 1:0 dla Juventusu.

30'
Jeden z zawodników Ajaxu padł w polu karnym, ale był odpychany przez... De Ligta.

29'
Będzie VAR. Sędzia biegnie do monitora.

29'
Sędzia czeka jeszcze na sygnał z VAR czy gol był prawidłowy.

28'
Gooool! 1:0 dla Juventusu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znakomicie w polu karnym odnalazł się Ronaldo, który strzałem głową pokonał bramkarza!

28'
Strzał Bernardeschiego z pola karnego został zablokowany.

27'
Ajax gra dobrze i stara się atakować.

24'
Seria dośrodkowań piłkarzy Ajaxu nie przyniosła zagrożenia.

23'
Onana efektownie obronił strzał Dybali sprzed pola karnego.

22'
Ronaldo uderzył lewą nogą sprzed pola karnego. Został jednak zablokowany i będzie rzut rożny.

21'
Groźnie pod bramką Juventusu! Najpierw uderzał Neres, ale za lekko i do piłki dopadł van de Beeka, który z kilku metrów uderzył nad bramką.

18'
Bernardeschi przejął piłkę, ale za mocno zagrywał do Ronaldo.

13'
Sporo fauli w tym meczu.

11'
Sinkgraven zastąpił kontuzjowanego Mazraouiaego.

6'
Mazraoui ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Wydaje się, że konieczna będzie zmiana.

5'
Onana wybijając piłkę trafił w Emre Cana. Na jego szczęście piłka przeleciała obok bramki.

3'
Juventus stara się atakować, ale na razie bez okazji.

1'
Rozpoczął Juventus.

'
Obie drużyny już na murawie, a w tle hymn Ligi Mistrzów.

'
Przyjazd Juventusu na stadion:

'
Składy:

'
W bramce Juventusu zagra oczywiście Wojciech Szczęsny.

'

W meczu rewanżowym Ligi Mistrzów Juventus Turyn będzie podejmował Ajax Amsterdam. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Na przedmeczowej konferencji cel zespołu z Turynu zdradził Emre Can. - Chcemy być w finale i wygrać w finale. We wtorkowym meczu nie będzie jednak łatwo. Podchodzimy z szacunkiem do naszego rywala, Ajaxu - powiedział pomocnik włoskiego klubu.
Źródło: RUPTLY/x-news

'
ZAPRASZAMY NA GODZINĘ 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Ajax Amsterdam, to zapraszamy do śledzenia meczu online