Multi - Liga Mistrzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Multi
Liga Mistrzów
0 : 0

Mecze na żywo: Multi - Liga Mistrzów

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia na żywo środowych meczów Ligi Mistrzów.

22:35'
Niesamowite! Arsenal prowadził 3:0, a zremisował 3:3.

2:28'
Borussia - Galatasaray 4:1! Kaya zdobył bramkę samobójczą po niefortunnej interwencji.

22:26'
Bramki padły już we wszystkich meczach. Benfica prowadzi z Monaco 1:0.

22:22'
Atletico prowadzi z Malmo 2:0. Raul Garcia w 78. minucie wpisał się na listę strzelców.

22:21'
Jedyny mecz w którym nie padły bramki to Benfica - Monaco.

22:20'
Basel - Ludogorec 4:0.

22:18'
Arsenal prowadził z Anderlechtem 3:0, a w końcówce może być nerwowo. Anthony Vanden Borre zdobył gola z rzutu karnego i jest już 3:2.

22:17'
Borussia znów ma dwa gole przewagi po trafieniu Immobile. 3:1.

22:12'
Galasataray zdobywa bramkę kontaktową w meczu z Borussią. Już tylko 2:1.

22:10'
Basel - Ludogorec 3:0.

22:06'
Niesamowite! Minutę później Juventus już prowadzi. Pogba!.

22:05'
Gdy Juventus objął prowadzenie, to Olympiakos szybko odpowiedział. Teraz gdy Olympiakos objął prowadzenie, to szybko odpowiedział Juventus. Mamy remis 2:2 po trafieniu Llorente .

22:04'
Od 64. minuty Juventus niespodziewanie przegrywa z Olympiakosem 1:2. Bramkę zdobył Ndinga.

22:03'
Basel - Ludogorec 3:0. Gola zdobył Shkelzen Gashi .

22:03'
Anthony Vanden Borre i Anderlecht zmniejsza straty do Arsenalu. 3:1.

22:01'
Alex Oxlade-Chamberlain przypieczętowuje golem swój dobry występ i Arsenal prowadzi z Anderlechtem 3:0.

21:58'
Liverpool nie stwarza zbytniego zagrożenia pod bramką Realu:

21:58'
Przypominamy, że możecie śledzić dokładne relacje LIVE z następujących spotkań Ligi Mistrzów:

- Real - Liverpool - KLIKNIJ

- Borussia Dortmund - Galasataray - KLIKNIJ

- Arsenal Londyn - Anderlecht - KLIKNIJ

- Juventus - Olympiakos - KLIKNIJ

21:56'
Borussia prowadzi już 2:0. Bramkę zdobył Sokratis Papastathopoulos.

21:49'
Tak z ostatnich bramek cieszył się Reus.

21:47'
Czas na drugie połowy meczów Ligi Mistrzów.

21:27'
Basel prowadzi już 2:0. Warto odnotować, że pierwszego gola zdobył zawodnik urodzony w 1997 roku!.

21:25'
Bramka dla Atletico padła w taki sposób:

21:24'
Borussia kontynuuje swoją świetną passę w Lidze Mistrzów. Marco Reus pokonał bramkarza Galasataray.

21:19'
Basel - Ludogorec 1:0. Bramkę zdobył Breel Embolo.

21:17'
Arsenal prowadzi z Anderlechtem 2:0. Gola zdobył Alexis Sanchez:

21:16'
Atletico prowadzi z Malmoe 1:0. Gola zdobył Koke.

21:15'
Znakomity gol Pirlo dla Juventusu:

21:14'
Tak padł gol dla Realu:

21:13'
Za chwilę postaramy się wrzucić wideo z bramkami, które dotychczas padły.

21:11'
Jest również gol w najciekawszym meczu. Real prowadzi 1:0 z Liverpoolem. Karim Benzema znakomicie wykończył podanie Marcelo.

21:10'
Rozwiązał się worek z bramkami. Arsenl prowadzi z Anderlechtem 1:0. Gola zdobył Mikel Arteta.

21:09'
Juventus nie cieszył się długo z prowadzenia. Olympiakos doprowadza do wyrównania. Alberto Botia strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zaskoczył bramkarza Juve.

21:07'
Wreszcie! Jest gol! Juventus prowadzi z Olympiakosem 1:0, a bramkę zdobył Andrea Pirlo. Włoch zaimponował tym co potrafi najlepiej - kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego i tym samym w wymarzony sposób uczcił swój jubileusz o którym pisaliśmy poniżej.

21:02'
Wciąż bez goli. To lekkie zaskoczenie.

20:59'
Andrea Pirlo (Juventus Turyn) rozgrywa dziś swój setny mecz w Lidze Mistrzów. Wynik robiący wrażenie.

20:57'
Najciekawszym dzisiejszym meczem jest oczywiście starcie Realu z Liverpoolem. Pierwsze minuty emocjonujące. Dokładną relację znajdziecie TUTAJ.

20:55'
Nasza relacja łączona to nie tylko aktualne wyniki, ale również ciekawostki, opinie ekspertów i wideo z zapisem bramek.

20:53'
Dwa tygodnie temu po kilku minutach padło już kilka bramek. Dziś jak na razie bezbramkowo.

20:46'
Trwają już wszystkie mecze.

20:45'
W pierwszym dzisiejszym meczu Bayer Leverkusen wygrał na wyjeździe z Zenitem St. Petersburg 2:1.

20:45'
Zapraszamy na nasze relacje LIVE:

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Multi - Liga Mistrzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online