Manchester City - Tottenham online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Tottenham
4 : 3

Ederson - Walker, Kompany, Laporte, Mendy (83' Sane) - De Bruyne, Gündogan, D. Silva (64' Fernandinho) - B. Silva, Agüero, Sterling
Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose (90' Sanchez) - Wanyama, Sissoko (41' Llorente) - Alli, Eriksen, Son - Lucas Moura (82' Davies)

Mecze na żywo: Manchester City - Tottenham

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Tottenham wywalczył awans do najlepszej czwórki tego sezonu Champions League. Dzisiaj zobaczyliśmy wielkie widowisko artystyczne, okraszone siedmioma golami. Ten pojedynek z całą pewnością przejdzie do historii światowego futbolu.

90+6'
Son za długo zwlekał z zamknięciem sytuacji ofensywnej. Zbyt długa i sygnalizowana próba została skutecznie zneutralizowana przez Edersona.

90+5'
Na aferę grają gospodarze. Każda sekunda oddala ich od przedłużenia gry w aktualnym sezonie Ligi Mistrzów.

90+4'
Bardzo smutne miny kibiców gospodarzy. Gol zdobyty przez Sterlinga został zdobyty z pozycji spalonej.

90+4'
Goooooooool! Coś nieprawdopodobnego! Sterling uszczęśliwił Wszystkich kibiców gospodarzy. Strzał oddany z chirurgiczną precyzją zaskoczył ofiarnie interweniującego Hugo Llorisa.

90+2'
Wszystkie siły na atak rzucają gracze Pepa Guardioli.

90+1'
Właśnie rozpoczęła się pierwsza z pięciu doliczonych minut. Jest to dorobek czasu, w którym można solidnie namieszać na boisku.

90'
Danny Rose zszedł z placu gry, Davinson Sanchez wkroczył na płytę boiska.

89'
Goście próbują jak najdłużej utrzymywać się przy futbolówce.

88'
Hugo Lloris jest zawodnikiem, który dzisiaj wyróżnia się w składzie przyjezdnych.

86'
Cała jedenastka gości skupiona w obrębie swojego pola karnego. Do upragnionego awansu pozostało już naprawdę niewiele czasu.

85'
Ostatnie minuty stoją pod znakiem desperackich prób ofensywnych gospodarzy.

83'
Leroy Sane ma pomóc swojej ekipie w walce o korzystny rezultat, dający promocję do następnej fazy. Benjamin Mendy już wśród innych rezerwowych.

82'
Ben Davies zameldował się na ostatnie minuty dzisiejszego widowiska. Lucas Moura udał się w kierunku ławki rezerwowych.

80'
Kun Aguero chce zostać bohaterem tego meczu. Jego efektowny strzał głową miał prawo zagrozić bramce rywali. Jednakże, genialnie na lecącą futbolówkę rzucił się Hugo Lloris.

79'
Gundogan spróbował swoich umiejętności strzeleckich zza pola karnego. Konkretnie huknięcie poszybowało w okolice trybun stadionu.

78'
żółta kartka Żółta kartka dla Victora Wanyama'y. Klasyczny faul taktyczny w środku pola.

77'
Sytuacja w Manchesterze ogromnie dynamiczna. Przy aktualnym wyniku w półfinale zagra Tottenham.

76'
Gol Fernando Llorente został zdobyty zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami gry.

75'
Trwa analiza sytuacji przy golu na 4:3.

74'
Goooooooool! Tottenham zdobył gola, który może przynieść upragniony awans! Fernando Llorente wykorzystał dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

72'
Ederson znakomicie skrócił kąt strzelającemu Sonowi. Koreański napastnik idealnie wyszedł do sprytnego, płaskiego zagrania na wolne pole.

71'
Hugo Lloris czujnie w swojej strefie. Francuz zgarnął centrę bezpośrednio od rzutu wolnego.

70'
Kun Aguero wzięty w kleszcze przez trzech rywali. Zaangażowanie Argentyńczyka zaprocentowało uzyskaniem przez gospodarzy cennego stałego fragmentu gry.

68'
Fernandinho zdegustowany decyzją arbitra o przerwaniu gry. W opinii piłkarza City, nie było żadnego przewinienia w środkowej strefie boiska.

67'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Na ofsajdzie uchwycono Sterlinga.

65'
Podopieczni trenera Pochettino są kompletnie rozbici. Jeśli chcą awansować do kolejnej rundy, to muszą się otworzyć.

64'
David Silva pokazał dzisiaj dużo piłkarskiego zaangażowania. Wzmiankowany Fernandinho dał za niego zmianę.

63'
Fernandinho stoi przy linii bocznej. Tego piłkarza zobaczymy w możliwie najszybszym czasie na placu gry.

62'
Aktualny rezultat daje promocję do następnej fazy Ligi Mistrzów Manchesterowi City.

61'
Gooooooool! 4:2! Kun Aguero bardzo dobrze urwał się parze stoperów Tottenhamu. Strzał z ogromną siłą przebił rękawice próbującego interweniować Hugo Llorisa.

59'
Fernando Llorente dostał świetne dośrodkowanie. Hiszpan chciał zagraniem główką doprowadzić do wyrównania, ale na drodze do szczęścia stanął bramkarz gospodarzy.

58'
Ależ to mogło być zaskoczenie. Genialną, prostopadłą piłkę otrzymał Lucas Moura. Zagrożenia bramki Manchesteru, jednak, nie zobaczyliśmy, ponieważ napastnik nieudolnie sobie przyjął futbolówkę.

56'
Efektownym szczupakiem wynik tego spotkania usiłował zmienić David Silva. Uderzenie piłki głową powędrowało obok światła bramki "Kogutów".

55'
Bernardo Silva został przed momentem nieprzepisowo zahaczony.

54'
Hugo Lloris pokazał, że jest bramkarzem wybitnym! Francuski goalkeeper przepięknie wyciągnął piłkę, zmierzającą w prawe okienko bramki. Kevin De Bruyne był bliski uszczęśliwienia kibiców.

53'
Tottenham wyszedł zwycięsko ze sporej próby, jaką było zgrabne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Manchester City pokazuje ogromną determinację w zdobyciu gola, który dałby awans.

51'
Bernardo domagał się odgwizdania jedenastki, po faulu na nim! Trippier w ostatniej chwili skutecznie zareagował wślizgiem. Pierwszy z wymienionych próbował dobijać niezły strzał Kuna Aguero.

50'
Kevin De Bruyne pokonał mur, ale strzał Belga pofrunął wyraźnie nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Hugo Llorisa.

49'
żółta kartka Będzie rzut wolny dla Manchesteru. Stały fragment gry pod polem karnym gości. Son obejrzał za swój okrutny wślizg żółtą kartkę.

47'
W czasie przerwy nikt z trenerów nie podjął się dokonania zmian w składach.

46'
Wystartowała II odsłona dzisiejszego widowiska!

Pierwsza połowa tego meczu okazała się wybitnym spektaklem piłkarskim. Nikt nie bał się grać ofensywnie. Taka postawa musi się podobać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu kibicowi piłkarskiemu.

Gwizdek arbitra głównego, który zakończył I część gry w Manchesterze.

45+2'
Delle Alli świetnie wyjaśnił sytuację w swojej szesnastce, po wgraniu futbolówki od rzutu wolnego.

45+2'
Manchester City dąży do podwyższenia wyniku, jeszcze przed przerwą. Byłby to kapitalny aspekt psychologiczny.

45+1'
Sędzia przedłużył pierwszą odsłonę o trzy minuty.

45'
Hugo Lloris nie dał się pokonać, po strzale zza linii pola karnego. Dobre, płaskie uderzenie oddał Kevin De Bruyne.

43'
Ależ akcja indywidualna autorstwa Sona! Koreańczyk wyśmienicie pociągnął z piłką na lewym skrzydle boiska. Napastnik gości pokusił się o strzał z głębi szesnastki. Piłka po tej próbie nieznacznie minęła prawy słupek bramki.

41'
Fernando Llorente zmienił kontuzjowanego Moussę Sissoko. Zmieni się na pewno ustawienie taktyczne zespołu przyjezdnych.

40'
Ponownie problemy zdrowotne zasygnalizował Sissoko. Najprawdopodobniej zobaczymy wymuszoną korektę personalną w składzie "Kogutów".

39'
Dośrodkowanie na bliższy słupek nie przyniosło gospodarzom kolejną bramkę. Arbiter zauważył przewinienie w polu karnym. Rzut wolny będzie wykonywał Tottenham.

38'
Sztab medyczny Tottenhamu przybiegł pomóc kontuzjowanemu Sissoko. Kilku rezerwowych tego klubu udało się na intensywną rozgrzewkę.

37'
Kun Aguero reklamował zagranie piłki ręką w wykonaniu przeciwnika. Sędzia oddalił jego zażalenie.

36'
Manchester City przed chwilą dwukrotnie z wielką klasą wyszedł z opresji, jaką był wysoki pressing na jego połowie boiska.

34'
Rzut wolny dla drużyny z Londynu. Bernardo Silva rażąco przekroczył powszechnie obowiązujące przepisy gry w piłkę nożną.

33'
Bernardo Silva bardzo silnie wstrzelił futbolówkę na ósmy metr pod bramką Hugo Llorisa. Na szczęście dla bramkarza, piłka minęła napastników Manchesteru.

31'
Coraz głośniejsze okrzyki dopingu z sektora kibiców.

30'
Za plecy Bernardo Silvy poleciało podanie od Davida Silvy. Zapowiadała się świetna akcja ofensywna w wykonaniu popularnych "Obywateli".

28'
W obu szeregach wkradła się mała niedokładność. Być może piłkarzy paraliżuje zbyt wielka presja?

27'
Vincent Kompany przeciął prostopadłe podanie do Lucasa Moury. Za swoją interwencję odebrał zasłużone brawa od publiczności.

25'
Błąd techniczny Mendy'ego. Aut dla przyjezdnych. Boczny obrońca City przeprosił swoich kolegów za techniczną gafę.

23'
Goooooooool! 3:2! Mamy genialny mecz! Raheem Sterling świetnie, z zimną krwią, wykończył kapitalnie posłaną wrzutkę z prawego skrzydła. Boczne strefy defensywy gości nie zdały egzaminu w tej akcji.

22'
Cristian Eriksen podjął wyzwanie, polegające na oddaniu uderzenia z dystansu. Kompletnie nieprzygotowana próba poleciała wysoko nad poprzeczką.

21'
Piłka dynamicznie toczy się od jednego pola karnego do drugiego.

19'
Bernardo Silva próbował podkręconym strzałem przelobować Hugo Llorisa. Pomysł godny pochwały, jednakże futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

18'
City otrzymało prezent, w postaci rzutu wolnego z dobrej lokalizacji do podjęcia bezpośredniej próby.

17'
Manchester City, jeśli marzy o promocji do następnej fazy Ligi Mistrzów, musi zdobyć minimum dwa gole.

15'
Zakończył się pierwszy kwadrans gry. Cztery gole w tak krótkim odstępie czasu jest obrazkiem, który nie ogląda się codziennie.

14'
Jesteśmy świadkami wybitnego widowiska. Żadna ze stron nie zamierza kalkulować, każda chce wykorzystać słabość ze strony przeciwnika.

13'
Gooooooooool! Kolejna bramka w tym spotkaniu! Bernardo Silva świetnie dobił strzał Kuna Aguero. Tottenham oddał pole swoim rywalom. To się zemściło.

11'
Goooooooooool! Ależ obrót spraw w Manchesterze! Tottenhamowi prowadzenie dał Son, genialnie podkręcając futbolówkę na szesnastym metrze od bramki przeciwnika. Ederson, mimo efektownej próby robinsonady, nie był w stanie wyciągnąć strzału.

9'
Dogrywki w tym dwumeczu już nie będzie.

8'
Goooooooool! Tottenham odpowiedział na szybko wyprowadzony cios! Son przechwycił bezpańską futbolówkę pod polem karnym rywala i oddał soczysty strzał w prawy sektor bramki. Ederson skapitulował.

6'
Sędzia liniowy zdecydował się na przerwanie akcji ofensywnej Manchesteru. Sterling na pozycji spalonej.

5'
Gooooooool! Manchester City już odrobił straty! Sterling kapitalnie przymierzył z linii pola karnego w prawy, dolny róg bramki Hugo Llorisa.

3'
Bernardo Silva przeprosił swojego rywala, którego delikatnie odepchnął. Obyło się bez sankcji indywidualnej.

2'
Długa, crossowa piłka powędrowała w kierunku Sterlinga. Napastnik, pomimo ambitnej walki, nie zdołał przechwycić zbyt mocnego zagrania.

1'
Gospodarze tego meczu rozpoczęli grę od środka boiska.

*'

*'
Przed Nami oficjalny hymn Champions League.

*'
Arbiter główny wyprowadził obie drużyny na płytę murawy.

*'
Popularne "Koguty" podchodzącego do tego pojedynku z jednobramkową zaliczką z pierwszego spotkania. Losy tego dwumeczu są nadal otwarte. Triumfator wspomnianego dwumeczu zagra w półfinale aktualnej edycji Ligi Mistrzów.

*'
Pan Cuneyt Cakir będzie rozjemcą głównym świetnie zapowiadającego się starcia w Manchesterze.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego usłyszymy o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji na żywo z meczu: Manchester City - Tottenham.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Tottenham, to zapraszamy do śledzenia meczu online