Manchester City - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Tottenham Hotspur
1 : 0

Ederson - Walker, Stones, Laporte, Zinchenko - De Bruyne (37' Fernandinho), Foden (85' D.Silva), Gündogan - Bernardo Silva, Sterling, Agüero (64' Sane)
Gazzaniga - Foyth, Alderweireld (77' Llorente), Vertonghen, Sánchez, Davies - Dier (62' Wanyama), Dele Alli (69' Rose), Eriksen, Son - Lucas Moura

Foden (6.)

Sterling (90+3.) żółta kartka
Wanyama (87.) żółta kartka
Vertonghen (90+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Manchester City - Tottenham Hotspur

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Manchester City wskoczył na pozycję lidera w ligowej tabeli, po 34. seriach gier. "Obywatele" pokazali dużo więcej piłkarskiej jakości w ofensywie. Kibice nie mogli narzekać na poziom sportowy niedawno zakończonego spotkania.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+4'
Leroy Sane leży na placu gry.

90+3'
żółta kartka Za wdanie się w nieroztropne dyskusje z arbitrem ten ukarał żółtą kartką dwóch zawodników. Jan Vertonghen oraz Raheem Sterling okazali się być tymi piłkarzami.

90+1'
Gospodarze czynią wszystko na placu gry, aby ukraść jakieś sekundy. Każda sekunda, która upłynie, pracuje na ich sukces.

90'
Arbiter główny dorzucił cztery minuty.

89'
Danny Rose świetnie pociągnął z piłką, po czym oddał bezpośrednią próbę zza pola karnego. Futbolówka poleciała bardzo daleko od prawego słupka bramki Edersona.

88'
Szkoleniowiec Pochettino pokazuje swoim podopiecznym, jak mają zagrywać piłkę z własnej połowy boiska.

87'
żółta kartka Żółta kartka dla Victora Wanyama'y. Gracz był ewidentnie spóźniony ze swoim wślizgiem.

85'
Brawa za swoją grę otrzymał Phil Foden, strzelec gola na 1:0. Tego zawodnika zastąpił David Silva.

84'
Wysoki pressing stosują goście.

82'
Pep Guardiola zwleka z dokonaniem ostatniej zmiany w tych zawodach.

81'
Pomimo wielu przewinień taktycznych po obu stron, nie ujrzeliśmy żadnej żółtej kartki.

79'
Nikt nie "odstawia nogi" w ostatnich minutach. Tutaj jeden, nawet najmniejszy, błąd może kosztować ogromną cenę.

77'
Fernando Llorente pojawił się na murawie. Toby Alderweireld udał się na ławkę rezerwowych. Trener stawia już wszystko na jedną kartę.

76'
Obaj szkoleniowcy pozostawili sobie możliwość dokonania po jednej zmianie.

74'
Lucas Moura w niewyobrażalny sposób umożliwił sobie zdobycie wyrównującego gola! Snajper Tottenhamu efektowną "angielką" ograł swojego przeciwnika, a następnie w starciu z bramkarzem, silnie kropnął piłkę! Ederson zachował wysoki poziom, doskonale interweniując w porę nogami.

72'
Wkroczyliśmy w decydującą fazę tego jakże emocjonującego widowiska piłkarskiego. Losy tego spotkania są nadal kwestią otwartą.

71'
Gol na 2:0 był bardzo blisko! W fantastycznym, ekwilibrystycznym, stylu piłkę zatrzymał Gazzaniga! Przepięknie nogami zatrzymana piłka z najbliższej odległości od bramki.

70'
Lucas Moura znów pokazywał arbitrowi, że w polu karnym Manchesteru doszło do zagrania piłki ręką. Sędzia puścił grę dalej.

69'
Doszło do drugiej korekty w składzie gości. Delle Alli został zmieniony przez Danny'ego Rose'a.

67'
Leroy Sane zaprezentował sprytny, płaski strzał z okolic dwudziestu metrów. Piłka poleciała blisko lewego słupka bramki. Goalkeeper miał pełną kontrolę nad lotem futbolówki.

66'
Trener Pochettino nie chce realizować kolejnych zmian. Z wielkim spokojem obserwuje piłkarskie wydarzenia.

64'
Zmiana w składzie Manchesteru City. Sergio Aguero udostępnił miejsce na placu gry na rzecz Leroy'a Sane.

63'
Zanosi się na roszadę personalną u gospodarzy. Sane już przygotowywany do wejścia na plac gry.

61'
Tuż nad poprzeczką powędrowała futbolówka, po strzale głową przez jednego z zawodników Manchesteru City. Stały fragment gry, rzut wolny, umożliwił stworzenie sytuacji bramkowej.

60'
Kun Aguero na przebój próbował minąć blok defensywny Tottenhamu. Jego para stoperów świetnie zneutralizowała zapędy ofensywne argentyńskiej gwiazdy.

58'
Arbiter główny pokazał, że rzutu karnego dla ekipy gości nie będzie.

57'
Delle Alli sygnalizuje zagranie piłki ręką przez obrońcę gospodarzy. Można było doszukać się nieprzepisowego zagrania.

55'
Gundogan mocno wstrzelił piłkę w pole karne rywala. Dośrodkowanie od rzutu wolnego zostało, jednak, skutecznie zatrzymane przez obrońców przyjezdnych.

54'
Rośnie dominacja City na boisku.

52'
Zablokowany strzał Bernardo Silvy. Pomocnik City przymierzał z okolic siódmego metra od bramki strzeżonej przez Gazzanigę.

51'
Kun Aguero zwija się z bólu. Jan Vertonghen zahaczył o nogi argentyńskiego napastnika. Belg szybko przeprosił swojego przeciwnika i pomógł mu wstać z boiska.

50'
Alderweireld zachował się bardzo dobrze w swojej strefie. Stoperowi udało się zablokować strzał autorstwa Aguero. Odległość dawała spore nadzieje Argentyńczykowi.

48'
Seria wrzutek z prawego skrzydła boiska w wykonaniu gospodarzy. Obrona gości kapitalnie się ustawiała do górnych zagrań.

47'
Sędzia liniowy przerwał akcję ofensywną przyjezdnych. Powodem był fakt, że napastnik Tottenhamu znajdował się na wyraźnym ofsajdzie.

46'
Tottenham wznowił grę po przerwie!

Arbiter zaprosił Wszystkich na przerwę. Świetna I odsłona meczu w Manchesterze.

45'
Trwa doliczony czas. Sędzia doliczył dodatkowe sześćdziesiąt sekund.

44'
Ederson po raz kolejny udowodnił swoje wysokie umiejętności bramkarskie! Goalkeeper zatrzymał rozpędzonego Sona, który marzył o oddaniu strzału z dobrej lokalizacji. Piękne plany pokrzyżował bramkarz Manchesteru.

43'
304 podań zamienili piłkarze drużyny gospodarzy.

42'
Walker po raz kolejny zaangażował się w sferę ofensywną. Obrońca podjął decyzję o strzale zza szesnastki. Mocne zagranie z dystansu poleciało wysoko nad poprzeczką bramki.

40'
Lucas Moura żałował, że nie udało mu się uprzedzić interweniującego Edersona. Ten wybornie wyciągnął kąśliwe dośrodkowanie z lewego sektora placu gry.

39'
Walker zacentrował niebezpiecznie z prawego skrzydła boiska. Lecąca futbolówka minęła snajperów Manchesteru City. Ominęła również obrońców Tottenhamu.

37'
Kevin De Bruyne zakończył swój dzisiejszy występ. Belgijską gwiazdę zastąpił na placu gry Fernandinho.

36'
Kevin De Bruyne pokazał sędziemu, że ma kłopoty zdrowotne. Przygotowywana jest w tej chwili wymuszona korekta w składzie klubu z Manchesteru.

35'
Gazzaniga popełnił prosty błąd technicznie. Niezdarne zagranie, złe łapanie piłki, kosztowało gości tym, że Manchester za chwilę rozpocznie grę od rzutu rożnego.

34'
Brawa od kibiców City za akcję stworzoną i zakończoną przez Bernardo Silvę. Pomocnik podjął się mocnego uderzenia z okolic jedenastego metra. Wielką klasę na linii pokazał bramkarz, świetnie łapiąc lecącą futbolówkę.

33'
Sędzia główny nie musiał jeszcze w tym spotkaniu ligowym stosować kar indywidualnych, w postaci żółtych i czerwonych kartek.

31'
Ederson znakomicie wyszedł na przedpole. Musiał to wykonać, ponieważ na jego pole karne powędrował wysoce niebezpieczne dośrodkowanie w kierunku Lucasa Moury.

30'
Napastnik Sterling zdecydowanie za długo zastanawiał się w polu karnym rywala na temat oddania strzału. Jak już to uczynił, to świetnie wracający defensor Tottenhamu oddalił całe zagrożenie.

29'
Przepiękny szczupak zaprezentował Sanchez. Defensor świetnie głową przeciął znakomity cross w stronę Aguero. Interwencja wysokiej klasy.

27'
We wcześniej wspomnianej sytuacji arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

26'
Kun Aguero próbował podwyższyć rezultat zawodów, przez zagranie piłki głową. Strzał powędrował daleko od światła bramki gości.

25'
Kolejna nieudolna próba prostopadłego zagrania w kierunku napastników Manchesteru City.

23'
Tottenham skazany jest na grę z kontry. Przy piłce jak najwięcej starają się utrzymywać ich dzisiejsi oponenci.

22'
Gazzaniga skutecznie wyłapał piłkę, zmierzającą w sam środek jego bramki. Kevin De Bruyne spróbował swoich sił zza pola karnego.

21'
60% - 40%. Stosunek posiadania piłki przez obie ekipy.

19'
Coraz więcej zawodników Tottenhamu jest zaangażowanych w bronienie dostępu do swojej bramki.

17'
Atak pozycyjny oglądamy w wykonaniu piłkarzy "The Citizens".

16'
Owacje na stojąco otrzymał Aymeric Laporte! Stoper ekipy gospodarzy ofiarnym wślizgiem powstrzymał strzał idący w światło bramki, w wykonaniu Sona. Genialnym, prostopadłym podaniem na wolne pole błysnął Christien Eriksen.

14'
Ederson zdał swój drugi egzamin w tym spotkaniu! Bramkarz Manchesteru fantastycznie skrócił kąt i nogami zatrzymał płaskie uderzenie Christiena Eriksena! Duński gwiazdor próbował zmienić wynik, poprzez strzał z dziesięciu metrów.

13'
Foden szybkim, prostopadłym zagraniem próbował obsłużyć napastnika City. Aguero w porę zaangażował się w akcję, jednakże podanie okazało się ciut za mocne.

12'
Dier przeprosił za swój faul. Goście rozpoczną grę od rzutu wolnego.

10'
Rośnie piłkarska przewaga u gospodarzy. Chcą oni wykorzystać swój dobry czas w tym pojedynku ligowym.

8'
Od samego początku tego meczu oglądamy twardą rywalizację o każdy centymetr murawy, o każdą piłkę, o każde zagranie. Taka postawa powinna podobać się kibicom, którzy wybrali się na Etihad Stadium.

7'
Kun Aguero został zahaczony przez rywala. Sędzia przyznał graczom Pepa Guardioli rzut wolny.

6'
Goooooooool! Gospodarze objęli błyskawiczne prowadzenie! Foden strzałem głową z najbliższej odległości od bramki dał swojej ekipie prowadzenie! Sergio Aguero znakomicie głową asystował, bardzo precyzyjne zagranie.

4'
Sędzia przerwał akcję gospodarzy. Na zawodniku Manchesteru City arbiter dostrzegł przewinienie.

3'
Koreańczyk Son wyśmienicie wypracował sobie miejsce do oddania strzału z głębi pola karnego! Fantastyczny strzał w lewy sektor bramki wyciągnął Ederson! Genialnie wypiąstkował futbolówkę goalkeeper City.

2'
Gospodarze próbują krótkimi podaniami zbliżyć się pod pole karne rywala. Bardzo mało miejsca w tych okolicach boiska.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego już za Nami! Manchester rozpoczął.

*'

*'
Za chwilę rozpocznie się widowisko.

*'
Z powodów zdrowotnych u gospodarzy nie zobaczymy Claudio Bravo. Z kolei, u przyjezdnych, na kontuzje skarżą się: Harry Kane, Moussa Sissoko oraz Serge Aurier.

*'
Ostatnia ligowa batalia pomiędzy tymi klubami przyniosła zwycięstwo Manchesteru City (1:0). Gola dającego trzy punkty zdobył Riyad Mahrez.

*'
Pan Micheal Olivier poprowadzi hit 34. kolejki angielskiej Ekstraklasy.

*'
Manchester City spróbuje powrócić na pozycję lidera ligowej tabeli. Popularni "Obywatele" zajmują 2. lokatę, mając po 33. kolejkach 83 punktów, tracąc tylko dwa oczka do liderującego Liverpool'u.

*'
Wszyscy mają nadzieję na powtórkę ze środowego starcia pomiędzymi tymi drużynami, w którym padło siedem goli. Manchester City wygrał 4:3, jednakże z racji gorszego bilansu bramkowego, musiał pożegnać się z aktualnym sezonem Ligi Mistrzów.

'
Początek meczu o godzinie 13:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online