Wisła Kraków - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Wisła Płock
2 : 3

Lis - Palčič, Burliga, Szot, Pietrzak - Peszko (87' Buksa), Basha, Boguski, Grabowski (74' Brożek) - Drzazga (63' Plewka), Kolar
Dahne - McGing, Łasicki, Uryga, Cabezali - Rasak, Furman, Szwoch (81' Łukowski), Merebashvili (58' Zawada) - Ricardinho, Angielski (46' Kuświk)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Wisła Płock
Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Wisła Płock zrobiła spory krok w drodze do utrzymania w LOTTO Ekstraklasie. Charakter piłkarski umożliwił jej sięgnąć po bardzo ważne zwycięstwo. Trzecie z rzędu w rozgrywkach ligowych.

90+2'
Jakub Łukowski zaprezentował niecelne uderzenie zza pola karnego. Futbolówka poleciała w kierunku wysokich rejonów trybun.

90'
Arbiter Piotr Lasyk dorzucił do regulaminowego czasu gry 4 minuty.

89'
Goście szanują piłkę. Ten stan rzeczy irytuje sympatyków "Białej Gwiazdy".

87'
Czas na ostatnią zmianę w tych zawodach. Sławomira Peszkę zmienił na płycie boiska Aleksander Buksa.

85'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie na boisku, żółtą kartkę odebrał Paweł Brożek.

84'
Oskar Zawada zmarnował kontrę Wisły Płock. Koszmarne podanie w kluczowym momencie kontrataku. Aż prosiło się, żeby ten piłkarz posłał płaskie zagranie do Grzegorza Kuświka.

82'
Basha doskonale przeciął prostopadłe podanie w kierunku napastnika drużyny przyjezdnych.

81'
Ostatnia korekta u gości. Mateusza Szwocha zmienił Jakub Łukowski.

79'
Skutecznie zorganizował się blok defensywny płockiej drużyny przy stałym fragmencie gry.

78'
Trzech zawodników Wisły Płock musiało interweniować wślizgiem, aby zatrzymać mocny strzał Marko Kolara, z okolic 12 metra.

77'
W równolegle rozgrywanym meczu Ekstraklasy, Miedź Legnica remisuje 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec.

75'
Wkraczamy w decydującą fazę tego pojedynku w Krakowie.

74'
Marcin Grabowski został zdjęty z placu gry. Na nim, z kolei, zameldował się Paweł Brożek.

73'
żółta kartka Patryk Plewka zwija się z bólu, a żółty kartonik za nadmierną agresję obejrzał Damian Rasak.

71'
Gooooooool! Oskar Zawada wyprowadził Wisłę Płock na prowadzenie! Młody snajper precyzyjnie zagrał głową w prawy sektor bramki. Należy zwrócić uwagę na wybitną centrę z prawego skrzydła.

70'
Ostatni zmiennik "Nafciarzy" otrzymuje wskazówki taktyczne od sztabu szkoleniowego.

69'
Szot doskonale powstrzymał uderzenie z najbliższej odległości od bramki, które oddał Zawada. Wisła Płock bezapelacyjnie dominuje na placu gry.

67'
Mateusz Szwoch mocno kopnął piłkę z głębi pola karnego. Defensywa przeciwnika znakomicie wybroniła się od tego zagrożenia.

66'
Blisko pola karnego gospodarzy był faul Patryka Plewki.

65'
Goooooool! W Krakowie już remis! Oskar Zawada wyrównał stan meczu, poprzez znakomitą podcinkę nad Mateuszem Lisem. Napastnik dostał wyborne, prostopadłe zagranie.

63'
Zmiana. Krzysztof Drzazga zastąpiony na boisku przez Patryka Plewkę.

62'
Marko Kolar świetnie przedarł się na lewej flance boiska. Napastnik Wisły Kraków próbował podać do swoich kolegów w polu karnym, ale w ostatniej chwili ze skuteczną interwencją wyszli defensorzy.

61'
Przed arbitrem głównym doszło do przewinienia taktycznego na graczu krakowskiej Wisły.

60'
Ricardinho był wyraźnie wysunięty przed linię obrony Wisły Kraków. Odgwizdano pozycję spaloną.

58'
Oskar Zawada dał zmianę za Georgi Merebashvili.

57'
Mateusz Lis doskonale przechwycił nieudane dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

55'
Mateusz Szwoch spróbował powtórzyć swój wyczyn z 43. minuty, kiedy to popisał się znakomitym uderzeniem z głębi pola karnego. Przed chwilą próbował z podobnego miejsca, ale piłka poleciała w boczną siatkę.

54'
Ricardinho nieudanie uderzył piłkę z okolic dwunastego metra. Brazylijczyk zbyt długo zwlekał z decyzją o oddaniu strzału. Jak już to uczynił, to odpowiednia presja ze strony rywala przeszkodziła mu w wyrównaniu wyniku.

52'
czerwona kartka Czerwona kartka! Łukasz Burliga był kompletnie zaskoczony! Atak wyprostowaną nogą na przeciwnika. Nie było to roztropne zachowanie w wykonaniu bocznego obrońcy Wisły Kraków.

51'
Mateusz Lis bez żadnych zastrzeżeń poradził sobie z uderzeniem, jakie zostało oddane z dystansu przez Ricardinho. Zbyt sygnalizowana próba.

49'
Reakcja sędziego. Sławomir Peszko został wbrew przepisom zatrzymany na swojej połowie boiska.

48'
Sławomir Peszko wykonał premierowy korner Wisły Kraków w dzisiejszym starciu. Dośrodkowanie nie dotarło do jego klubowych kolegów.

46'
W składzie Wisły Płock dostrzegliśmy jedną zmianę. Grzegorz Kuświk zastąpił Karola Angielskiego, który miał na swoim koncie żółtą kartkę.

46'
Rozpoczęła się II połowa meczu!

Sędzia zakończył I część gry w Krakowie.

45+3'
Thomas Dahne dobrze wybił kąśliwie lecącą piłkę. Wielkie zamieszanie w polu karnym gości, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

45+2'
żółta kartka Merebashvili sfaulował rozpędzonego Peszkę przed polem karnym Wisły Płock. Żółta kartka za celowe zagranie w nogi.

45+1'
Mateusz Lis nieźle na przedpolu. Bramkarz zneutralizował zagranie od kornera. Lis ma dzisiaj wiele pracy przy stałych fragmentach gry.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona tego widowiska.

43'
Gooooooool! Bramka kontaktowa autorstwa Mateusza Szwocha! Pomocnik gości oddał precyzyjne uderzenie z głębi szesnastki centralnie w lewe okno bramki Mateusza Lisa.

42'
Prawie wyrównana statystyka posiadania piłki: 49%-51%.

40'
Na pozycji spalonej uchwycony został Karol Angielski.

38'
Zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego próbują szybko odpowiedzieć na dwie akcje bramkowe gospodarza.

37'
Gooooooool! Szybko wyprowadzony cios. Swój dorobek strzelecki powiększył Sławomir Peszko! Pomocnik krakowskiej Wisły idealnie wkręcił futbolówkę w prawy, dolny róg bramki.

35'
żółta kartka Żółta kartka dla Krzysztofa Angielskiego za zbyt ostrą walkę w batalii powietrznej. Niebezpieczna próba zagrania przewrotką.

34'
Pozycję spaloną Krzysztofa Drzazgi wskazał arbiter liniowy.

32'
Goooooooool! Wybornie wyprowadzona kontra dała upragnionego gola! Sławomir Peszko otrzymał znakomite podanie na wolne pole, a skrzydłowy krakowskiego klubu nie miał problemu z ulokowaniem piłki obok interweniującego bramkarza.

30'
Piąty korner dla gości znów nie stworzył realnego zagrożenia ofensywnego. Piłka powędrowała wprost na głowę gracza gospodarza.

29'
Obrona Wisły Kraków dobrze reaguje na zagrania idące zza pola karnego. Znakomita większość strzałów jest blokowana przez obrońców gospodarzy.

28'
Karol Angielski miał niezłą okazję na pokonanie Mateusza Lisa. Napastnik przejął futbolówkę na ósmym metrze od bramki rywala. Silne uderzenie z ostrego kąta poleciało jedynie w boczną siatkę.

26'
Dominik Furman stracił równowagę na boisku, po jednej z interwencji przeciwników.

25'
Zablokowany strzał Ricardinho. Wisła Płock sukcesywnie przybliża się do bramki Wisły Kraków.

23'
Niefortunne zderzenie dwóch zawodników, którzy rywalizowali o górną piłkę. Wśród tych piłkarzy między innymi - Sławomir Peszko.

21'
Optyczną przewagę na placu gry mają podopieczni Leszka Ojrzyńskiego.

20'
Kombinacyjnie wykonany rzut wolny przez Wisłę Płock. W ostatniej fazie zabrakło odpowiedniej komunikacji pomiędzy wykonawcami.

18'
Zawodnicy gospodarzy reklamowali zagranie piłki ręką w szesnastce przeciwnika. Arbiter uznał, że zawodnik, który dotknął piłkę ręką, nie miał szans tego uniknąć.

17'
Mateusz Lis niepewnie, ale skutecznie wyłapał piłkę, po zagraniu jej od rzutu rożnego.

15'
Coraz więcej oglądamy przewinień w środkowej strefie boiska.

14'
Żadna ze stron nie wykreowała sobie klarownej sytuacji na otworzenie wyniku w dzisiejszych zawodach.

13'
Karol Angielski szukał szczęścia, poprzez uderzenie z dalekiej odległości od bramki krakowskiej Wisły. Mocne zagranie zza szesnastki powędrowało wysoko nad poprzeczką.

11'
Krzysztof Drzazga zawiedziony swoim wykończeniem akcji ofensywnej, którą świetnie wykreował Palcić. Pierwszy z wymienionych w dobrej pozycji koszmarnie skiksował.

10'
Przewinienie w środku pola. Taktyczny faul zrealizował Mateusz Szwoch. Arbiter nie zdecydował się na zastosowanie sankcji indywidualnej.

9'
Mateusz Lis wypiąstkował piłkę, która powędrowała z lewego narożnika boiska. Młody bramkarz nie popisał się dobrą techniką podczas swojej operacji.

8'
Georgi Merebashvili pociągnął z piłką na lewym skrzydle. Gruzin próbował mocnym uderzeniem z głębi szesnastki zaskoczyć bramkarza, ale skuteczną interwencją błysnął obrońca Wisły Kraków.

6'
Mateusz Lis sfaulowany podczas swojej interwencji na przedpolu. Karol Angielski zahaczył o nogę goalkeepera Wisły Kraków.

5'
Rzut wolny dla Wisły Kraków. Rafał Pietrzak został nieprzepisowo zaatakowany w nogę.

4'
Dominik Furman zgrabnie dośrodkował piłkę od rzutu wolnego. Dobrze ustawiony blok defensywny gospodarzy świetnie zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki.

3'
Przywołany został sztab medyczny Wisły Płock. Ricardinho nabawił się urazu, po wcześniejszej akcji.

2'
Gwizdek sędziego. Rzut wolny dla gości, po faulu Grabowskiego.

1'
Płocka Wisła rozpoczęła grę od środka boiska.

*'

*'
Jakub Błaszczykowski, skrzydłowy Wisły Kraków, odebrał nagrodę za tytuł "Najlepszy gracz marca".

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na plac gry. Za chwilę zostanie odegrany hymn "Białej Gwiazdy".

*'
Maciej Sadlok jest zawodnikiem, który dzisiaj nie zagra z tytułu wyczerpania limitu kartkowego.

*'
Pan Piotr Lasyk otrzymał szansę prowadzenia nadchodzących zawodów w Krakowie.

*'
Mecz odbędzie się w ramach 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Obie drużyny zostały umiejscowione w "grupie spadkowej".

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z Krakowa, gdzie miejscowy klub, Wisła, podejmie Wisłę Płock. Starcie zaplanowano na godz. 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online