Piast Gliwice - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 0

Plach - Mokwa, Sedlar, J.Czerwiński, Kirkeskov - Konczkowski (76' Pietrowski), Dziczek, Jodłowiec, Felix, Valencia (86' Papadopulos) - Parzyszek (66' Sokołowski)
Forenc - A.Czerwiński (23' Tosik), Guldan, Oko, Balić - Slisz, Jagiełło (82' Dąbrowski), Starzyński, Pawłowski - Bohar (70' Mares) - Tuszyński

Parzyszek (16.)

Felix (22.) czerwona kartka
Dziczek (38.) żółta kartka
Dąbrowski (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Kolejne, ligowe zwycięstwo po stronie Piasta Gliwice. Gospodarze zbliżyli się do ekip walczących o tytuł mistrzowski. Podopieczni trenera Fornalika mogą odegrać ważną rolę w tym kontekście.
Zagłębie Lubin stworzyło wiele sytuacji bramkowych, jednakże zabrakło odpowiedniej skuteczności.

90+3'
Grają wyraźnie na czas podopieczni Waldemara Fornalika. Do osiągnięcia dzisiejszego sukcesu pozostało już naprawdę niewiele.

90+1'
Rozpoczął się doliczony czas gry. Łukasz Szczech zdecydował się dorzucić 4 minuty.

90'
Jakub Mares podjął kolejną próbę. Z ogromną siłą kopnięta piłka powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

89'
Efektownie do strzału z przewrotki złożył się Jakub Mares. Udało mu się oddać zagranie z efektownej pozycji, ale futbolówka nie zechciała wlecieć do bramki.

88'
żółta kartka Żółty kartonik powędrował na konto Macieja Dąbrowskiego. Faul taktyczny na rozpędzonym przeciwniku.

86'
Joel Valencia opuścił boisko. Skrzydłowego na murawie zastąpił Michal Papadopulos.

85'
Popularni "Miedziowi" bardzo ambitnie dążą do tego, aby w jakiś sposób skarcić swojego rywala. Wciąż brakuje piłkarskiej jakości pod bramką przeciwnika.

83'
Joel Valencia chciał podkręcić piłkę z linii pola karnego. Blisko stojący obrońca skutecznie zatrzymał efektowne uderzenie.

82'
Maciej Dąbrowski wydelegowany na płytę boiska. Filip Jagiełło udał się na ławkę rezerwowych.

80'
W polu karnym Piasta zderzyło się dwóch graczy. Sascha Balić korzysta z pomocy fizjoterapeutów.

79'
Cała drużyna z Gliwic jest zaangażowana w grę defensywną.

78'
4 punkty - tyle będzie wynosiła strata Piasta Gliwice do liderującej Legii Warszawa, jeśli gospodarze utrzymają aktualny rezultat do ostatniego gwizdka sędziego głównego.

76'
Kolejna roszada personalna w tym spotkaniu. Marcin Pietrowski dał zmianę za Martina Konczkowskiego.

74'
Wielką klasę na linii bramkowej pokazał Frantisek Plach! Goalkeeper wyciągnął się, jak struna, aby wyciągnąć uderzenie skierowane pod poprzeczkę. Było blisko wyrównania wyniku.

73'
Najwyżej do futbolówki z kornera wyskoczyli piłkarze Zagłębia Lubin. Nie udało się stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Konrada Forenca.

72'
Korner dla gospodarzy. Coś ruszyło w grze ofensywnej Piasta Gliwice, po długich minutach bronienia.

70'
Zmiana w szeregach przyjezdnych. Damjan Bohar udostępnił miejsce na boisku Jakubowi Maresowi.

69'
Frantisek Plach skutecznie wyciągnął centro-strzał z prawego skrzydła boiska. Bartłomiej Pawłowski, poprzez nietuzinkowe zagranie, mógł zmienić stan dzisiejszego meczu.

68'
Frantisek Plach króluje na przedpolu. Niemal każde dośrodkowanie ląduje w rękawicach goalkeepera ekipy gospodarza.

66'
Patryk Sokołowski wszedł na murawę. Z boiska zdjęty został strzelec gola na 1:0, Piotr Parzyszek. Kolejny, dobry występ w jego wykonaniu.

65'
Bohar zablokowany przez Mokwę. Piast widocznie oddał pole rywalom. Wielki minimalizm może go kosztować stratę gola.

63'
Frantisek Plach świetnie wyciągnął dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Publiczność nagrodziła go gromkimi brawami.

62'
Aleksandar Sedlar wykonał wyśmienity wślizg na piłkę. Obrońca zatrzymał prostopadłe podanie w kierunku Bartłomieja Pawłowskiego.

60'
Z prawego skrzydła boiska powędrowało zgrabne dośrodkowanie. O piłkę walczył Patryk Tuszyński, ale blisko ustawieni rywale wyżej do niej wyskoczyli.

59'
Martin Konczkowski nie zdążył wrócić z pozycji spalonej. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę do góry.

57'
Gwizdek sędziego. Przewinienie na bramkarzu Piasta, Frantiskowi Plachu. Rzut wolny dla popularnych "Piastunek".

56'
Frantisek Plach skutecznie zbił nieprzyjemnie uderzoną piłkę przez Bartłomieja Pawłowskiego. Bardzo wiele miejsca do strzału pozostawili mu defensorzy Piasta Gliwice.

55'
Patryk Dziczek popełnił faul. Ten zawodnik musi uważać, ponieważ na swoim koncie ma już żółtą kartkę.

53'
Zagłębie jest coraz groźniejsze pod bramką Piasta. Tomasz Jodłowiec przeciął niebezpiecznie wgraną futbolówkę z prawego skrzydła.

51'
Filip Jagiełło oddał niezły, płaski strzał zza linii pola karnego. Jego efektowna próba poleciała obok lewego słupka bramki Piasta Gliwice.

50'
Filip Starzyński zaprzepaścił dobrze obiecującą się akcję ofensywną swojego zespołu. Kompletnie nieudolne podanie w kluczowym momencie sytuacji.

49'
Gra została przerwana, po faulu w wykonaniu Slisza.

48'
W czasie przerwy nie dokonano zmian w obu składach.

46'
Drużyna Zagłębia Lubin zainaugurowała II odsłonę tego widowiska.

46'
Rozpoczęła się II połowa meczu!

Koniec I części gry w Gliwicach.

45+1'
Piłkarze gliwickiej drużyny próbują utrzymać korzystny dla siebie rezultat do końca I odsłony.

45'
Pierwsza połowa tego meczu potrwa o trzy minuty dłużej.

44'
Jakub Czerwiński dobrze głową przeciął wrzutkę z prawego narożnika boiska. Zagłębie w natarciu.

43'
Zagłębie szuka pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego rywala.

41'
Joel Valencia wzięty został w kleszcze. Jego koledzy z klubu będą mieli rzut wolny.

40'
Filip Starzyński posłał miękkie dośrodkowanie od rzutu wolnego. Nikt z jego klubowych kolegów, ani rywali nie dopadł do lecącej futbolówki.

38'
żółta kartka Żółta kartka dla Patryczka Dziczka. Kartka wyklucza tego piłkarza z występu w następnej kolejce ligowej.

37'
Jakub Tosik został sfaulowany w pojedynku powietrzny. Jego zespół zacznie nową akcję od stałego fragmentu gry.

35'
Bartosz Slisz pomylił się z okolic trzynastego metra. Młody piłkarz powinien dużo lepiej zachować się w polu karnym dzisiejszego oponenta.

34'
Tomasz Jodłowiec podjął decyzję o indywidualnym zakończeniu dobrze wyprowadzonego kontrataku. Ta decyzja zakończyła się niepowodzeniem, mocny strzał poszybował w kierunku trybun.

32'
Slisz popełnił przewinienie taktyczne w centralnej części boiska.

31'
Bartłomiej Pawłowski szukał swojego szczęścia, poprzez silne, techniczne uderzenie zza pola karnego. Było widać wielką determinację zawodnika, ale piłka poleciała nad poprzeczką bramki.

29'
Patryk Tuszyński dostrzeżony na swoim drugim ofsajdzie w dzisiejszym spotkaniu ligowym.

28'
Dośrodkowania z bocznych stref boiska w wykonaniu przyjezdnych są łatwe do zneutralizowania dla bloku defensywnego Piasta.

26'
Goście próbują wykorzystać grę w przewadze na boisku. Inicjatywa leży po ich stronie.

25'
Kirkeskov odebrał słowną reprymendę od sędziego głównego.

23'
Kontuzjowanego Alana Czerwińskiego na placu gry zmienił Jakub Tosik.

22'
czerwona kartka Po analizie, sędzia główny pokazał Jorge Felixowi czerwony kartonik. Arbiter uznał, że nakładka okazała się wysoce niebezpieczna dla zdrowia rywala.

21'
Trwa analizowanie sytuacji, w której Jorge Felix zagrał nakładką.

20'
żółta kartka Jorge Felix został wpisany do notesu sędziego. Niebezpieczna nakładka zrobiła krzywdę blisko ustawionemu przeciwnikowi.

18'
Problemy zdrowotne zasygnalizował Patryk Tuszyński. Ale już napastnik powrócił do pełni sił i może kontynuować grę.

17'
"Piastunki" zdominowały swoich rywali. Zagłębie musi się bronić przed utratą kolejnych goli w tym meczu.

16'
Gooooooool! Piast prowadzi! Piotr Parzyszek błysnął fantastycznym uderzeniem z nożyc! Piłka została ulokowana w prawy, dolny róg bramki! Ogromnie precyzyjna próba.

14'
Jorge Felix nie trafił w piłkę, podczas próby jej odbioru. Na jego atak nadział się zawodnik Zagłębia Lubin.

12'
Sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną napastnika Zagłębia Lubin.

11'
Bardzo nieudany cross w kierunku Piotra Parzyszka zanotował Aleksandar Sedlar.

10'
Patryk Dziczek wyraźnie dla Wszystkich odepchnął swojego przeciwnika. Rzut wolny ze środkowej strefy boiska.

8'
Znakomicie rozwijała się akcja Piasta Gliwice! Martin Konczkowski kapitalnie pociągnął z piłką na lewej flance boiska, dograł do Piotra Parzyszka, który błyskawicznie zdecydował się na uderzenie z bliskiej odległości, ale w porę wślizgiem zareagował defensor gości.

7'
Przy dzisiejszym meczu pracuje system VAR.

5'
Frantisek Plach dobrze zgarnął centrę z lewej flanki boiska. Nie było przy bramkarzu napastników Zagłębia Lubin.

4'
Piotr Parzyszek nie miał krycia ze strony przeciwników. Strzał głową z dobrej pozycji poleciał obok prawego słupka bramki Zagłębia. Trzeba to traktować jako pierwsze ostrzeżenie ze strony gospodarza.

2'
Alan Czerwiński nieudolnie dośrodkował piłkę z lewego skrzydła boiska. Ta ominęła wszystkich zawodników, skupionych w pobliżu bramki Frantiska Placha.

1'
Nikt nie odstawia nogi od samego początku dzisiejszych zawodów.

*'

*'
Przed rozpoczęciem spotkania nastąpi minuta ciszy.

*'
Zawodnicy oraz sędziowie wkroczyli na plac gry.

*'
Zagłębie Lubin podejmie próbę odbudowania swojej formy, po porażce w dramatycznych okolicznościach (2:3) z Pogonią Szczecin. Popularni "Miedziowi" dalej liczą się w walce o 4. miejsce w ligowej tabeli, które przy szczęśliwym obrocie spraw, premiować może występ w europejskich pucharach (wygrana Pucharu Polski przez Lechię Gdańsk).

*'
Gospodarze podejdą do dzisiejszego starcia mocno podbudowani po ostatniej, wyjazdowej wygranej z Lechią Gdańsk (2:0). Kolejne trafienie w aktualnych rozgrywkach zanotował Piotr Parzyszek.

*'
Pan Łukasz Szczech będzie rozjemcą głównym nadchodzącego pojedynku w Gliwicach.

*'
Tom Hateley wypadł ze składu Piasta Gliwice na dzisiejsze zawody z powodu grypy.

*'
Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 18:00, zainauguruje 32. kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/19.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia wraz z Nami relacji "na żywo" z meczu: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online