Lech Poznań - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 0

Burić - Gumny, Rogne, Janicki (90+8' De Marco), Kostewycz - Gajos, Tiba - Makuszewski (79' Klupś), Amaral (73' Marchwiński), Jóźwiak - Żamaletdinow.
Cierzniak - Vesović, Astiz, Remy, Hlousek - Cafu, Antolić - Kucharczyk (66' Kulenović), Medeiros (HT' Szymański), Nagy (85' Radović) - Carlitos.

*'
Lechici wygrywają mecz na szczycie, legioniści przez porażkę tracą przewagę nad Lechią Gdańsk.

90+9'
żółta kartka Jóźwiak obejrzał "żółtko" za faul taktyczny na Cafu.

90+8'
Wymuszona zmiana w Lechu: De Marco za kontuzjowanego Janickiego.

90+7'
Ogromne szczęście Lecha - legioniści za sprawą dwóch główek Szymańskiego mogli doprowadzić do wyrównania, ale futbolówka wylądowała w rękawicach golkipera.

90+6'
Rykoszet po strzale Szymańskiego zamiast utrudnić, ułatwił skuteczną interwencję Buriciowi.

90+4'
"Szczur" Kulenovicia zaskoczył wszystkich defensorów, także golkipera, ale piłka przeszła obok słupka.

90+3'
Tiba w ostatniej chwili zablokował silne uderzenie Kulenovicia.

90+2'
Kostewycz pomylił się nieznacznie. Ukrainiec uderzył tuż obok słupka.

90+1'
żółta kartka Vesović zobaczył kartkę w kolorze żółtym za przewinienie na Jóźwiaku. Rzut wolny dla poznaniaków w miejscu, z którego można posłać bezpośrednie uderzenie na bramkę.

90'
Aż siedem minut zostało dodane do drugiej połowy.

90'
Trener gości wyrzucony z ławki trenerskiej przez arbitra.

89'
żółta kartka Cafu z żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie.

87'
Tiba leży na murawie, potrzebuje pomocy medycznej, za moment gra zostanie wznowiona.

86'
Radović domaga się "jedenastki" po rzekomym zagraniu ręką Gumnego. Kolejna próba nabrania sędziego - prawy defensor dostał piłką w plecy.

85'
Ostatnia zmiana w Legii Warszawa: Radović na boisku, plac gry opuścił Nagy.

84'
Klupś zdecydował się na uderzenie z linii pola karnego - nie zaskoczył dobrze ustawionego bramkarza warszawian.

82'
Arbiter upewniał się, czy nie było faulu przy odbiorze młodego gracza gospodarzy. Ostatecznie nie zmienił swojej pierwotnej decyzji - goście wznowią grę od środka boiska.

81'
1:0! Marchwiński pokonał Cierzniaka!
Indywidualna szarża wychowanka Lecha, ograł kilku zawodników rywala, po czym płaskim uderzeniem ulokował futbolówkę w siatce.

80'
Przeciągnięta centra Carlitosa opuściła pole gry.

79'
Kolejna roszada w Kolejorzu: Klupś zastąpił Makuszewskiego.

77'
Carlitos sygnalizuje zagranie ręką Kostewycza przy blokowaniu uderzenia. Powtórki pokazują, że nic takiego nie miało miejsca.

77'
Dośrodkował Kostewycz niemal prosto w ręce Cierzniaka.

76'
Od rzutu rożnego zaczną grę miejscowi.

75'
Niewiele ponad kwadrans do końca. Coraz więcej wskazuje na podział punktów.

73'
Zmiana w Lechu Poznań: Marchwiński zastąpił Amarala.

72'
Po interwencji Remy'ego przy centrze Amarala będzie rzut rożny dla Kolejorza.

71'
żółta kartka Ostre przewinienie Tiby, jest napomnienie dla portugalskiego pomocnika.

70'
Najwyżej wyskoczył Rogne i dogranie zostało wyekspediowane.

69'
Kostewycz zblokował wrzutkę Vesovicia, jest róg dla legionistów.

66'
Druga roszada w stołecznym zespole: Kulenović zajął miejsce Kucharczyka.

65'
Siedmiokrotni mistrzowie Polski wybili piłkę po centrze Szymańskiego.

64'
Nagy wywalczył korner dla swojej drużyny.

63'
Bardzo mocny, ale i również bardzo niecelny strzał Jóźwiaka z około trzydziestu metrów.

62'
Szymański wrócił w swoje pole karne i powstrzymał prowadzącego rajd Makuszewskiego.

61'
Aktywny w ostatnich minutach Żameletdinow przegrał teraz pojedynek fizyczny z Astizem w polu karnym.

60'
Centra ze stojącej piłki padła łupem warszawskiego klubu.

59'
Rosyjski snajper gospodarzy zdobył rzut wolny na wysokości szesnastki.

58'
Piękna wymiana podań między gospodarzami zakończyła się uderzeniem Żamaletdinowa, które udało się odbić Cierzniakowi.

57'
Gwizdek sędziego oznacza wznowienie gry. Lechici przy futbolówce.

56'
11 935 kibiców zgromadziło się dzisiaj na Stadionie Miejskim przy ulicy Bułgarskiej.

54'
Gra zatrzymana z powodu zbyt dużego zadymienia boiska przez kibiców mistrzów Polski.

51'
Dobry atak Lecha Poznań został rozegrany pomiędzy Gajosem, Żameletdinowem i Amaralem. Wszystko zakończyło się strzałem tego trzeciego, który był daleki od ideału.

50'
Rogne skutecznie zablokował uderzenie Szymańskiego.

49'
Burić intuicyjnie sparował przypadkowe zagranie Janickiego na korner. Blisko było samobója.

48'
Vesović przerwał kontrę gospodarzy - przeciął podanie Jóźwiaka do Kostewycza.

47'
Kucharczyk! Kapitan przyjezdnych instynktownie uderzył z półwoleja, minimalnie przy tym myląc.

46'

*'
Mamy pierwszą korektę w składzie Legii: Szymański za Medeirosa.

*'
Obie ekipy wracają na arenę zmagań.

*'
Garść statystyk:

*'
Wyrównane zawody, kilka niezłych akcji obydwóch drużyn - tak w skrócie wyglądała pierwsza część meczu. To zdecydowanie za mało, jak na rangę tej rywalizacji.

Przerwa.

45+2'
Interwencja obrońców Lecha ratuje gospodarzy od straty gola po ogromnym błędzie w postaci straty, jaką popełnił Gumny.

45+2'
Efektowny wolej Kucharczyka trafił w tylny słupek utrzymujący siatkę.

45+1'
Świetna parada Buricia po finezyjnym uderzeniu Carlitosa! Hiszpan chciał zaskoczyć Bośniaka dokładnie tak samo, jak Martina Chudego z Górnika Zabrze w poprzedniej serii gier.

45'
Dwie minuty doliczone przez arbitra.

43'
Gumny nie dograł dokładnie z prawej strony. Legioniści przerwali atak przeciwnika.

42'
Żadna ze stron nie forsuje tempa gry.

40'
Carlitos podciął piłkę nad Buriciem, ale piłka przeszła obok celu. Wcześniej świetną akcję przeprowadził Antolić.

39'
Szlagier kolejki na razie zawodzi - zbyt wiele się nie dzieje w stolicy Wielkopolski.

37'
Amaral upadł na murawę po kontakcie z przeciwnikiem, gwizdek sędziego milczy. Po chwili z daleka uderzył Kostewycz, ale strażnik bramki, jakim dzisiaj jest Cierzniak, zatrzymał jego próbę.

36'
Korner dla poznaniaków.

35'
Hlouskowi nie udało się posłać dogrania przed linią końcową. Wznowi Burić.

34'
Piłkarz wypożyczony z CSKA Moskwa wraca na murawę, czy tymczasowo, czy na stałe przekonamy się niebawem.

33'
Rosyjski gracz dalej jest opatrywany. Nie wiadomo, czy nie będzie konieczna zmiana.

32'
Kucharczyk zażegnał zagrożenie we własnej szesnastce.

31'
Przyblokowane uderzenie Gajosa, arbiter wskazuje na narożnik placu gry. Zanim jednak korner zostanie wykonany, to pomoc medyczna musi zostać udzielona Żamaletdinowowi. Rosjanin ucierpiał w kontakcie z Nagym.

30'
Atomowy strzał zza pola karnego Gajosa wywołał niepewność w głowie bramkarza rywala, który na raty złapał futbolówkę.

28'
Nagy przewinił w ofensywie. Sfaulowany Tiba.

26'
Tiba odnalazł sobie przestrzeń do wrzutki, jednak jego zagranie, mimo rykoszetu, znalazło się w rękach Cierzniaka.

25'
Amaral i Żameletdinow nie połapali się, kto ma opanować dogranie Gumnego.

23'
Mocna próba z dystansu Carlitosa nie zaskoczył bośniackiego golkipera Kolejorza.

21'
Uderzenie "na uwolnienie" Gajosa poszybowało kilka metrów nad bramką.

20'
Centrostrzał Amarala sprawdził czujność bramkarza mistrzów Polski. Drugi róg dla lechitów.

19'
Jak tego nie wykorzystał Nagy? Węgier otrzymał precyzyjne podanie z prawej flanki od Kucharczyka, strzelał z pięciu metrów, praktycznie do pustej bramki, ale spudłował, w tylko sobie znany sposób.

18'
Kolejne, w całości zepsute dośrodkowanie Makuszewskiego.

17'
Zagranie Amarala z rzutu wolnego na połowie warszawian ostatecznie wylądowało w rękach Cierzniaka.

16'
Niebywale źle centrował w szesnastkę Makuszewski. Szybki skrzydłowy posłał górne podanie wprost pod nogi Cafu, który był ustawiony przed polem karnym.

15'
Następny stały fragment gry dla gości w postaci rzutu rożnego.

13'
Legia ma cały czas piłkę, choć poznaniacy ją zdołali wyekspediować po dograniu.

12'
Niezrozumiały błąd Janickiego w przyjęciu daje przyjezdnym wznowienie gry od narożnika boiska.

10'
Defensor wraca do rywalizacji.

8'
Skuteczna interwencja Astiza po wrzutce Makuszewskiego - Hiszpan odegrał głową do golkipera. Stoper nieczysto trafił piłkę i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

7'
Obyło się bez większego niebezpieczeństwa pod bramką Buricia po tym rogu.

6'
Rzut rożny dla piłkarzy z Warszawy.

5'
Kompletnie nieudany strzał z daleka Tiby. Futbolówka poszybowała za linię boczną.

4'
Nieudany atak prawą stroną w wykonaniu Lecha - dwójkowa akcja pomiędzy Gumnym i Makuszewskim zakończył się niepowodzeniem.

3'
Cierzniak wyczuł, gdzie pofrunie centra Kostewycza i wyłapał piłkę.

2'
Zablokowane dośrodkowanie Makuszewskiego spod linii końcowej, jest korner dla gospodarzy.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Zawodnicy powoli wędrują na płytę główną Stadionu Miejskiego w Poznaniu. Za niewielką chwilę inauguracja wielkiego ligowego hitu.

*'
Rezerwowi warszawskiej ekipy: Malarz, Rocha, Agra, Radović, Stolarski, Szymański, Kulenović.

*'
Zestawienie aktualnych mistrzów Polski zostało zaprezentowane.

*'
Obsada ławki rezerwowych Kolejorza: Putnocky, De Marco, Skrzypczak, Klupś, Marchwiński, Wasielewski, Tomasik.

*'
Skład poznaniaków jest już wszystkim znany.

*'
Nieobecni z różnych powodów w dzisiejszym spotkaniu - Lech: Łukasz Trałka, Tomasz Cywka, Juliusz Letniowski, Darko Jevtić i Christian Gytkjaer; Legia: Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Andre Martins oraz Jarosław Niezgoda.

*'
Legioniści, jeśli chcą odskoczyć liderowi rundy zasadniczej, czyli gdańszczanom, to muszą pokonać Wielkopolan.

*'
Poznaniacy mogą i powinni jednak potraktować zbliżające się starcie jako możliwość na choćby niewielkie udobruchanie swoich sympatyków poprzez pokonanie odwiecznego rywala.

*'
Legioniści, od razu po tym, jak tymczasowo objął ich Aleksandar Vuković, poprawili wyniki i wyprzedzili w tabeli Lechię Gdańsk, która wyraźnie ostatnio obniżyła loty. Warszawianie są na dobrej drodze do zdobycia czwartego tytułu mistrza ekstraklasy z rzędu.

*'
Lechici, po podziale punktów w spotkaniu na wyjeździe z Jagiellonią Białystok, praktycznie nie grają już o nic w obecnych rozgrywkach. O miejsce w TOP 4 będzie niezwykle trudno, natomiast szansa na mistrzostwo została definitywnie pogrzebana kilka miesięcy temu.

*'
Sędzią głównym będzie Jarosław Przybył, a jego gwizdek rozbrzmi po raz pierwszy o 20:30.

*'
Witamy niezwykle serdecznie wszystkich piłkarskich kibiców!
W ten nietypowy termin, jakim jest środa, odbędzie się szlagier Lotto Ekstraklasy - Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa. Zapraszamy do pilnego śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online