Zenit St. Petersburg - Bayer Leverkusen online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zenit St. Petersburg
Bayer Leverkusen
1 : 2

Lodygin - Anyukov, Garay, Lombaerts, Criscito - Witsel, Javi García, Shatov( Arshavin 87') - Danny(Ryazantse 77'), Kerzhakov(Randon 77'), Hulk
Leno- Jedvaj(Boenisch 65'), Toprak, Spahić, Donati - Bender, Calhanoglu - Bellarabi, Brandt(Drmić 52'), Son -Kiessling(Kruse 90')

*'
Za uwagę dziękuję Italianio. Zapraszam na dalsze relację z dzisiejszej Ligi Mistrzów o 20:45!

90+3'

90+2'
Bardzo nerwowo w tych minutach. Oba zespoły gubią się przy posiadaniu piłki.

90+1'
Swietna dośrodkowanie Drmicia do Krusa! Strzał głową niecelny z 11 metra! Mogło być 3:1!

90'
Zmiana w Bayer'nie. Kruse za Kiesslinga

90'
3 minuty doliczone! Tu się coś jeszcze może wydarzyć!

88'
Kombinacja podań przed polem karnym Bayeru. Podanie do Rondona który z 7 metrów pokonuje Leno.

88'
2:1 !!! Zenit wraca do gry!

86'
Zmiana w Zenicie. Arshavin za Shatova.

83'
Rożny dla Bayeru. Son bardzo długo egzekwuję stały fragment.

81'
Shatov oraz Bellarabi ukarani żółtymi kartkami za niesportowe zachowanie.

77'
Donatti ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.
Zmiana w Zenicie. Kerzhakov oraz Danny opuszczają boisko. W ich miejsce Randon oraz Ryazantsev.

77'
Świetna interwencja Spahicia na rozpędzonym Hulku! Zenit odwróci jeszcze ten mecz na swoją korzyść?

76'
Zenit powinien ruszyć do ataku. Jednak w dalszym ciągu Bayer ma lekką przewagę na boisku.

72'
Son po ładnej akcji Bayeru pokonuje strzałem po ziemi z 16 metrów Lodygina. Bramkarz Zenitu nawet się nie ruszył z miejsca.

72'
2:0 !!!!! Czy już po Zenicie??

68'
Szybko rozegrany rzut wolny. Klepka przed polem karnym do Son'a. Koreańczyk technicznym strzałem w długi róg zza pola karnego pokonuje bramkarza Zenitu!

67'
Bayer 1:0 !!!!!!!

66'
Indywidualna akcja Bellarabiego. Faul na pomocniku Bayeru w środku pola i Garay ukarany żółtą kartką.

64'
Na boisku melduje się Sebastian Boenisch w miejsce Jedvaja.

62'
Kerzhakov wychodzi na czystą pozycję w polu karnym po podaniu Hulka! Rosjanin pada na murawę po wejściu obrońcy! Nie ma faulu! Leno od bramki.

59'
Błąd Spahić'a przy przyjęciu piłki. Kerzhakov wyszedła na czystą pozycję jednak obrońca Bayeru szybko naprawia swój błąd wślizgiem i wybija piłkę.

56'
Akcja Criscito lewą stroną i mamy rzut rożny dla Zenita.

54'
Bardzo spokojne widowisko. Bayer próbuje zagrozić długimi podaniami w kierunku Keisslinga. Obrona Zenita w dalszym ciągu dobrze się spisuje i nie daje okazji do zdobycia bramki drużynie gości.

52'
Zmiana w Bayer'nie Za Branta wchodzi Drmić.

48'
Sytuacja na boisku taka jak pod koniec pierwszej połowy. Akcja od bramki do bramki lecz bez większych okazji do zdobycia bramki.

46'
Szybka kontra Bayeru po rzucie rożnym Zenitu! Strzał Son'a zza pola karnego bardzo niecelny. Wydaje się że Koreańczyk powinien podawać do kolegów.

46'
Rożny dla Zenitu.

45'

*'
Zawodnicy Bayeru już wrócili na murawę. Czekamy na Zenit i zaczynamy drugą połowę. Rozpoczną gospodarze od środka.

*'
Już za chwilę wracamy na murawę stadionu Zenit'a.

45'

44'
Piłka lata od obrony do obrony. Oby druga połowa miała więcej emocji.

41'
Dośrodkowanie Kerzhakov'a w pole karne. Małe zamieszanie i piłka w rękach Leno.

40'
Narzuca się mała przewaga Zenitu. Zamknęli Bayer na ich połowie.

39'
Złe zrozumienie w ataku Zenitu. Ich ładna akcja zatrzymana przez obrońców.

37'
Faul Dannego na Son przy szybki ataku Bayeru. Żółta kartka dla pomocnika Zenitu.

34'
Spahić odniósł kontuzję. Potrzebuję pomocy medycznej. Mamy przerwę w grze.

34'
Strzał Son'a zza pola karnego. Nic groźnego.

33'
Próby ataku z obu stron. Jednak jak do tej pory obie obrony dobrze wykonują swoja zadania.

31'
Świetna indywidualna akcja Kiessling'a przy lini końcowej boiska. Przedryblował kilku zawodników Zenita. Zatrzymany jednak niemiec na 5 metrze.

29'
Dużo nie dokładności w obu ekipach. Piłka chodzi od strony do strony.

27'
Walka w środku pola obu drużyn.

24'
Zenit w natarciu! Świetna akcja Hulk'a w środkowej strefie. Podanie do Kerzhakov'a! Jego akcję blokuję obrońca. Piłka trafia jeszcze do Shatov'a jednak nic nie wyszło już z tej akcji.

22'
Kolejna świetna akcja tego duetu Zenitu! Danny do Kerzhakov'a. Próbuje minąć Leno jednak jego strzał dosięga tylko zewnętrzną poczną siatkę.

20'
Kerzhakov! Świetne podanie Dannego w środku pola do Rosjanina! Sam na sam broni Leno!

18'
Rożny dla Bayeru. Nie było zagrożenia pod bramką i Lodygin zacznie od bramki.

16'
Zamieszanie przed polem karnym Zenitu. Zawodnik Bayeru wychodzi na czystą pozycję jednak sędzia odgwizdał spalonego.

12'
Słupek Zenitu! Dośrodkowanie Hulk'a z 40 metrów przy linii bocznej boiska. Mocna centra w pole karne. Nikt jej nie dotyka i piłka uderza w słupek! Akcję kończy wybicie piłki przez obrońców na aut.

10'
Faul Lombaerts'a w środku pola. Bayer od rzutu wolnego.

7'
Pierwsza groźna akcja w tym meczu. Dośrodkowanie Son'a (Bayer) z prawej strony pola karnego. Piłkę wybijają obrońcy. Futbolówka wpada pod nogi Bellarabiego. Strzał pomocnika Bayeru jednak wysoko nad bramką po strzale z 17 metrów.

6'
Hulk rozpędzony próbuje dryblingu w środkowej strefie obrony Bayeru. Próba podania do Kerzhakova nieudana.

5'
Spotkanie wyrównało się w tym momencie. Zenit rozgrywa piłkę w swojej strefie obronnej.

2'
Zawodnicy Zenitu zaczęli spotkanie od kilku złych podań, przez co Bayer utrzymywał się przy piłce na połowie gospodarzy.

1'
Bayer stara się zamknąć gospodarzy na własnej połowie.

0'
Pierwszy faul w tym meczu. Hulk faulowany w środku pola.

0'
Zawodnicy już rozstawieni na boisku. Rozpoczyna Bayer.

0'
Sędzią spotkania Alberto Undiano Mallenco.

*'
Hymn Ligi Mistrzów UEFA!

*'
Komentować to spotkanie będzie dla was Italianio.
Zawodnicy już wchodzą na murawę stadionu.

*'
Zapraszam na pierwszy mecz 4 kolejki Ligi Mistrzów.
Za kilka minut początek spotkania.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Zenit St. Petersburg - Bayer Leverkusen. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zenit St. Petersburg - Bayer Leverkusen, to zapraszamy do śledzenia meczu online