Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

0 : 0

Bursztyn – Bartkowski, Walukiewicz, Malec, Matynia – Podstawski, Drygas, Stec, Kozulj – Kowalczyk, Buksa.
Kuciak – Mladenović, Augustyn, Nalepa, Fila – Łukasik, Lipski, Kubicki, Haraslin – Michalak, F. Paixao.

Stec (24.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

HIT -> Nawet 380 zł za założenie konta w Banku Santander. Proste warunki
'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+1'
Buksa sugerował zagranie ręką w polu karnym. Sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

41'
Po raz kolejny Pogoń przedostała się w pole karne, ale piłkarze za długo czekali z oddaniem strzału i nic z tego nie wyszło.

39'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Buksa, ale prosto w Kuciaka.

36'
żółta kartka Podstawski ukarany żółtą kartką.

31'
Pogoń od kilku minut wyraźnie przeważa.

29'
Znów groźnie. Tym razem uderzenie Kozulja zablokowali obrońcy.

28'
Dobry okres Pogoni. Teraz dwa strzały Buksa zostały zablokowane.

24'
żółta kartka Stec ukarany żółtą kartką.

23'
Matynia chciał wykorzystać wiatr i z rzutu rożnego zacentrował w bramkę. Dobrze interweniował jednak Paixao.

22'
Tym razem groźnie zaatakowała Pogoń. Bartkowski dośrodkował do Buksy, ten ładnie przyjął piłkę i mocno uderzył z pola karnego. Bramkarz zdołał odbić futbolówkę na rzut rożny.

17'
Łukasik z dystansu uderzył obok bramki.

16'
Lipski z pola karnego uderzył niecelnie.

15'
Kombinacyjna akcji Lechii, ale Haraslin zwlekał ze strzałem i nie było zagrożenia.

14'
Kolejna groźna akcja Lechii. Mladenović dośrodkował w pole karne, piłkę zgrał Paixao do Nalepy, którego strzał instynktownie odbił Bursztyn.

11'
Drygas ucierpiał w starciu z Augustynem i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

10'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Pogoni, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Walukiewicz.

10'
Teraz Lechia jest stroną przeważającą.

6'
Mogło być 1:0 dla Lechii! Strzał Michala z pola karnego trafił w słupek, a dobitkę Paixao dobrze obronił Bursztyn.

5'
Pogoń dłużej utrzymuje się przy piłce.

2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie uderzał Buksa.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Lechia może odzyskać pozycję lidera, przynajmniej na 2,5 godziny. Wieczorem Legia zagra na wyjeździe z Lechem Poznań.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online