Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Forenc - Tosik, Guldan, Oko, Balić - Slisz, Jagiełło (78' Poręba), Pawłowski (73' Pakulski), Bohar (85' Szysz), Starzyński - Tuszyński
Kelemen - Bodvarsson, Mitrović, Arsenić, Kadlec - Romanchuk, Poletanović (46' Kwiecień), Pospisil, Kostal (61' Wójcicki), Guilherme - Imaz (76' Klimala)

Bohar (7.)
Tuszyński (28.)

Arsenić (53.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Zagłębie Lubin zdeklasowało swojego przeciwnika z Białegostoku. Wszystkie piłkarskie argumenty były po stronie "Miedziowych". Ci udowodnili, że dalej chcą walczyć o 4. miejsce w tabeli.
Jagiellonia Białystok już myślami w finale Pucharu Polski, który odbędzie się za tydzień w czwartek. Jej rywalem będzie Lechia Gdańsk.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Zamieszanie na boisku, oglądamy wzajemne przebitki.

90+1'
Chybione uderzenie z dystansu zaprezentował jeden z zawodników Zagłębia. Grę od sześciu metrów wznowi Marian Kelemen.

90'
Jest decyzja - gra została wydłużona o trzy minuty.

89'
Za moment sędzia techniczny powinien oznajmić, o ile dłużej potrwa ten mecz w Lubinie.

88'
Szysz wywalczył cenny stały fragment gry. Końcowe akty regulaminowego czasu gry.

87'
Patryk Klimala posłał futbolówkę na trybunę. Napastnik Jagiellonii nie zdołał skutecznie złożyć się do strzału głową w naprawdę dogodnej sytuacji.

85'
Damjan Bohar zaliczył bardzo dobry występ, okraszony zdobyciem bramki. Na boisku oglądać będziemy Patryka Szysza.

84'
Mocno wbita piłka w pole karne gospodarzy. Para stoperów Zagłębia zdała egzamin z ustawienia w swojej szesnastce.

82'
Nie będzie rzutu karnego dla zespołu gospodarzy. Wcześniej przed faulem na Porębie było przewinienie w wykonaniu jego klubowego kolegi.

81'
Będzie analiza systemu VAR. Sędzia główny chce uzyskać pełną analizę sytuacji w szesnastce Jagiellonii Białystok.

79'
Rzut karny dla Zagłębia Lubin! Bez żadnych wątpliwości w polu karnym gości za koszulkę był pociągany świeżo wprowadzony Łukasz Poręba.

78'
Kolejna zmiana. Filip Jagiełło już poza placem gry, Łukasz Poręba dostał swoją okazję.

76'
Patryk Klimala jest ostatnim zmiennikiem Jagiellonii w tym meczu. Jesus Imaz udał się na ławkę rezerwowych.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Premierowa roszada w składzie gospodarzy w tych zawodach. Bartłomieja Pawłowskiego na placu gry zmienił Dawid Pakulski.

72'
Z lewego skrzydła boiska piłkę dośrodkował Bodvarsson. Dobrze ustawiony Oko zażegnał możliwe niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

70'
Konrad Forenc został po raz pierwszy w tym meczu zaangażowany do podjęcia większego trudu! Bramkarz Zagłębia skutecznie zbił nieprzyjemny strzał Jakuba Wójcickiego! Futbolówka dostała kozła w ostatniej chwili.

69'
Inicjatywa po stronie "Miedziowych".

67'
Dużo krótkich podań u gospodarzy. Przyjezdni nie kwapią się z realizacją wyższego pressingu.

65'
Slisz skiksował z okolic osiemnastego metra od bramki Kelemena. Pomocnik gospodarzy otrzymał sporo przestrzeni do tego, żeby móc dokładnie przymierzyć.

64'
Siedem fauli na koncie Zagłębia Lubin. O trzy więcej popełnili piłkarze klubu Jagiellonii Białystok.

62'
W szeregach gospodarzy nie dostrzeżono zmian personalnych.

61'
Zmiana w składzie Jagiellonii Białystok. Drugim zmiennikiem okazał się być Jakub Wójcicki, a boisko opuścił Martin Kostal.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry. Aktualny wynik daje dużo satysfakcji sympatykom Zagłębia Lubin.

58'
Jest progres w grze ofensywnej Jagiellonii, ale jak do tej nie udało się wygenerować poważnych sytuacji bramkowych.

57'
Martin Kostal przewinił w szesnastce Zagłębia Lubin. Rzut wolny od swojego pola karnego wznowi Konrad Forenc.

55'
Goście starają się jak najszybciej przerywać akcje gospodarzy. Niekiedy czynią to poprzez faul.

53'
żółta kartka Żółta kartka dla Zorana Arsenicia za przewinienie taktyczne. Zawodnik miał jeden cel, a mianowicie przerwanie ataku przeciwnika.

51'
Jagiellonia podjęła walkę o wynik. Świetnie wybity rzut wolny przez gości. Jesus Imaz dopadł do wysokiej piłki w polu karnym i oddał strzał głową. Futbolówka poleciała ciut nad poprzeczką.

49'
Konrad Forenc czujnie na przedpolu się zachował. Goalkeeper zgarnął prostopadłe zagranie.

48'
Bartosz Kwiecień został wydelegowany przez Ireneusza Mamrota. Z boiska zdjęty został Marko Poletanović.

46'
Rozpoczęła się II połowa widowiska w Lubinie!

Pan Mariusz Złotek podziękował Wszystkim za udział w pierwszej odsłonie dzisiejszego widowiska.

45'
Pierwsza część gry w Lubinie potrwa o jedną minutę dłużej.

44'
Próba szybkiego, prostopadłego zagrania do Jakuba Tosika. Świetny pomysł miał Patryk Tuszyński, jednakże do spełnienia sukcesu zabrakło większej dokładności.

42'
Slisz zmuszony do popełnienia przewinienia taktycznego w centralnej części boiska.

41'
"Miedziowi" dyktują warunki na murawie. Jagiellonia rozczarowuje.

39'
Patryk Tuszyński odczuł przetrzymywanie za jego koszulkę. Arbiter musiał zasygnalizować złamanie powszechnie obowiązujących zasad gry.

38'
Niewłaściwe przyjęcie piłki przez Patryka Tuszyńskiego spowodowało brak sytuacji bramkowej dla jego ekipy. Napastnik podziękował za fantastyczne, crossowe zagranie.

37'
Faul. Jakub Tosik przewrócony został na swojej połowie boiska.

35'
Dobrą akcję na prawym skrzydle boiska źle wykończył Bartłomiej Pawłowski. Kompletnie nieudolne uderzenie piłki z okolic dwunastego metra od bramki.

34'
87% - 83%. Dokładność podań po obu stronach.

32'
Patryk Tuszyński nie dostrzegł tego, w jaki sposób są ustawieni obrońcy Jagiellonii. Napastnik przyuważony został na pozycji spalonej.

31'
Goście prezentują do tej pory bierną postawę w ofensywie. Strata dwóch bramek powinna zmotywować podopiecznych Ireneusza Mamrota do poszukania szans na połowie przeciwnika.

29'
Marian Kelemen uprzedził Bartłomieja Pawłowskiego. Skrzydłowy liczył na dojście do prostopadłej piłki w szesnastce "Jagi".

28'
Gooooooool! 2:0! Patryk Tuszyński wykorzystał brak porozumienia ze strony obrony Jagiellonii. Snajper najszybciej dopadł do wrzutki z prawego skrzydła, a strzał z bliskiej odległości był trudny do wyciągnięcia.

26'
Lubomir Guldan próbował zagraniem głową wykończyć dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Jego uderzenie z powietrza okazało się mocno chybione.

25'
Korner dla zespołu gospodarzy. Być może uda się stworzyć realne zagrożenie pod bramką Jagiellonii Białystok.

23'
Spóźniony atak wślizgiem zaliczył Martin Pospisil. Sędzia nie zastosował sankcji indywidualnej, w postaci żółtej kartki.

22'
Minimalną przewagę w posiadaniu piłki mają gospodarze, przy nich - 51%.

20'
Gra została wznowiona.

19'
Mamy chwilową przerwę w grze.

18'
Na murawie leży pomocnik Slisz. Będzie potrzebna pomoc ze strony fizjoterapeutów Zagłębia Lubin.

17'
Sędzia przerwał grę. Jakub Tosik był ewidentnie zahaczony o lewą nogę.

16'
Zawodnicy Jagiellonii są pogubieni. Na ten moment nie mają konceptu na swoją grę w ofensywie.

14'
Zagęszczony środek pola gry. Mało miejsce na dokładniejsze rozegranie piłki.

13'
Atak pozycyjny oglądamy w wykonaniu piłkarzy Zagłębia Lubin.

11'
Sędzia liniowy dosyć długo zwlekał z decyzją o przerwaniu akcji ofensywnej Zagłębia. Bartłomiej Pawłowski był najbliżej ustawiony bramki przeciwnika.

10'
Popularni "Miedziowi" kontrolują boiskową rzeczywistość.

9'
Arbitrom, którzy pracują na placu gry, w kontrowersyjnych sytuacjach pomagać będzie system VAR.

7'
Gol na 1:0 został zapisany na konto Damjana Bohara.

6'
Goooooool! Kibice z Lubina mają powody do radości! Bartłomiej Pawłowski zanotował świetny strzał zza pola karnego. Piłka w ostatniej chwili zmieniła tor lotu i zmyliła interweniującego Mariana Kelemena.

4'
Bartłomiej Pawłowski wrzucił z lewego skrzydła piłkę. Błyskawiczną decyzję o tym, aby oddać strzał podjął Filip Starzyński, jednakże pomocnikowi Zagłębia trochę więcej precyzji.

2'
Na ławce trenerskiej gospodarzy dzisiaj rolę pierwszego szkoleniowca pełni Paweł Karmelita.

1'
Obie drużyny są zaangażowane w walkę o 4. pozycję w ligowej tabeli. Takie miejsce, przy korzystnym obrocie spraw, może umożliwić grę w play-off Ligi Europy.

*'

*'
Bohaterowie dzisiejszego spotkania pojawili się na płycie murawy.

*'
Inauguracyjne starcie 33. kolejki obecnego sezonu LOTTO Ekstraklasy poprowadzi Pan Mariusz Złotek.

*'
Ciekawie zapowiadający się pojedynek w Lubinie rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie na relację na żywo z meczu: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online