Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 1

Bursztyn - Stec, Walukiewicz (87' Bartkowski), Malec, Nunes - Drygas, Podstawski, Hostikka (71' Żyro), Kozulj, Majewski - Guarrotxena (61' Benyamina)
Burić - Gumny, Rogne, Janicki, Kostevytch - Trałka, Tiba, Gajos (57' Makuszewski), Marchwiński, Klupś - Jóźwiak (78' Tomasik)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Podział punktów w Szczecinie. Obie drużyny mają świadomość, że oddala się 4. miejsce, które może premiować grą w play-off LE w następnym sezonie.
Za najładniejszy akcent niedawno zakończonego spotkania z całą pewnością można uznać gola Radosława Majewskiego.

90+3'
Trzeba wspomnieć o tym, że z racji wyczerpania limitu kartkowego, w następnej serii gier zabraknie Macieja Makuszewskiego.

90+2'
Sędzia liniowy dostrzegł trzech zawodników "Portowców" na pozycji spalonej.

90+1'
Minęła jedna z pięciu dodatkowych minut.

90+1'
żółta kartka Żółtą kartkę dostał Maciej Makuszewski. Skrzydłowy Lecha bardzo nieprzepisowo wślizgiem chciał odebrać futbolówkę.

90'
Nikola Vujadinović otrzymał kilka minut. Tymoteusz Klupś powędrował na ławkę rezerwowych.

89'
Gol na 1:1 został zapisany na konto Kamila Drygasa. Ten piłkarz został przed momentem uchwycony na pozycji spalonej.

88'
Gooooooool! Lech Poznań doprowadził do wyrównania! Tiba zabawił się z niemal całym blokiem defensywnym Pogoni. Podał do kolegów, ale zagranie nieudolnie przerwał Kamil Drygas, pakując futbolówkę do własnej bramki.

87'
Czas na ostatnią zmianę u gospodarzy w dzisiejszym pojedynku. Jakub Bartkowski za Sebastiana Walukiewicza.

85'
Pogoń przez chwilę w osłabieniu. Zvonimir Kozulj czeka, aż będzie mu wrócić do gry.

84'
Bursztyn pokazał, że zasłużenie dostał powołanie na ten mecz! Młody goalkeeper wyśmienicie nogami zatrzymał uderzenie z najbliższej odległości, jakie oddał Tiba!

83'
Lech Poznań blisko doprowadzenia do remisu! Efektowny, silny strzał Łukasza Trałki obił poprzeczkę bramki Pogoni Szczecin! Akcja po stałym fragmencie gry.

82'
Źle nogami zagrał Bursztyn. Aut otrzymała drużyna Lecha Poznań.

80'
Radosław Majewski ponownie sam próbował z dystansu podwyższyć stan meczu. Była szybkość, jednakże w ostatniej chwili zabrakło dużo większej precyzji.

79'
Maraton wrzutek na pole karne Pogoni. Wielkie zamieszanie, ale gola na 1:1 nie udało się zdobyć.

78'
Piotr Tomasik za Kamila Jóźwiaka. Na taki ruch taktyczny zdecydował się Dariusz Żuraw.

76'
Fizjoterapeuci Pogoni Szczecin pomagają Sebastianowi Walukiewiczowi. Mieliśmy chwilową przerwę w grze.

75'
Długo nie widzieliśmy w ofensywie piłkarzy Lecha Poznań. Aktualny rezultat powinien zmotywować ich do śmielszej gry na przodzie.

73'
Zvonimir Kozulj miał na swojej nodze okazję na 2:0! Pomocnik dostał podanie - marzenie na siódmy metr! Nie mając żadnego krycia, zawodnik posłał futbolówkę na trybunę. Ta zmarnowana szansa może się zemścić.

71'
Oglądamy zmianę w składzie gospodarza. Michał Żyro w miejsce Santeriego Hostikki.

69'
Obaj szkoleniowcy pozostawili sobie możliwość dokonania po dwóch roszad personalnych. Wkroczyliśmy właśnie w decydującą fazę tych zawodów.

67'
Kamil Drygas uderzył groźnie zza pola karnego. Mocno oddany strzał powędrował minimalnie nad poprzeczką bramki.

66'
Pogoń próbuje coś wykreować w ofensywie, ale brakuje większej werwy w działaniu.

64'
Robert Gumny skarżył się sędziemu, że był ciągnięty za koszulkę. Arbiter uznał jego reklamacje.

63'
Obie drużyny mają na koncie po dwa celne strzały na bramkę.

61'
Zmiana w szeregach Pogoni. Soufian Benyamina zastąpił Ikera Guarrotxenę. Hiszpan schodził z boiska, mając wielki zawód na twarzy.

60'
Już godzina gry w Szczecinie. Do tej pory obejrzeliśmy ciekawy pojedynek, w którym mogłoby być troszeczkę więcej okazji strzeleckich po obu stronach.

58'
Kamil Drygas zasygnalizował jakieś kłopoty zdrowotne.

57'
Maciej Makuszewski pojawił się na boisku w miejsce innego Macieja, Gajosa. To jest pierwsza zmiana w tym spotkaniu.

56'
Faul na Tymoteuszu Klupsiu. Nierozważny wślizg na jego nogi.

54'
Sędzia główny został przypadkowo poturbowany przez dwóch zawodników. Arbiter bardzo szybko wstał z murawy.

53'
Malec posłał długie dośrodkowanie, nawet bardzo długie. Futbolówkę w "koszyczek" wyłapał Jasmin Burić.

51'
Tiba zablokowany. Pomocnik gości otrzymał wielką przestrzeń do podjęcia decyzji o oddaniu strzału zza linii pola karnego.

50'
Kilka krótkich podań umożliwiło Lechowi wyprowadzić efektowną kontrę. Wszystko układało się wprost fenomenalnie do momentu, kiedy Marchwiński dośrodkował piłkę. Akcję łatwo przerwali rywale.

48'
Zvonimir Kozulj upadł na murawę, po ostrej interwencji ze strony przeciwnika. Rzut wolny dla ekipy gospodarza.

47'
Obie drużyny przystąpiły do gry w II połowie w niezmienionych składach.

46'
II połowa spotkania!

Koniec I części gry w Szczecinie.

45+1'
Gooooooool! Radosław Majewski otworzył wynik tego meczu! Przepiękny wolej z głębi pola karnego! Genialne uderzenie okazało się nie do wyciągnięcia dla Jasmina Buricia. Fantastyczne dośrodkowanie zaprezentował Malec.

45'
Dwie minuty doliczone do czasu gry I odsłony.

43'
Brakuje dokładności pod polem karnym Pogoni Szczecin zawodnikom Dariusza Żurawia.

42'
Koszmarne dośrodkowanie od rzutu wolnego posłał Maciej Gajos. Nie wyszedł ani dobry strzał, ani dobra wrzutka. Zmarnowany stały fragment gry w jego realizacji.

40'
Iker Guarrotxena świetnie oszukał dwóch opiekujących się nim obrońców i doszedł do wrzutki z lewej flanki. Hiszpan, jednak, nie zdołał skutecznie wykonać ostatniego punktu planu, a mianowicie dobrze złożyć się do strzału.

39'
Jasmin Burić nie dał się zaskoczyć po nieprzyjemnym rykoszecie. Radosław Majewski po raz kolejny w tym meczu ligowym spróbował z dystansu.

37'
Gra toczy się dalej. Sędzia Gil podtrzymał decyzję o unieważnieniu gola dla Pogoni Szczecin.

36'
Pan Paweł Gil nie może podjąć ostatecznej decyzji.

35'
Bardzo krótko trwała radość gospodarzy ze zdobycia bramki. Sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej u strzelającego zawodnika Pogoni Szczecin.

34'
żółta kartka W następnym spotkaniu ligowym nie zobaczymy w składzie Lecha Poznań Rafała Janickiego.

33'
Rafał Janicki czynił wszystko, żeby przerwać atak z kontry swojego rywala.

32'
Maciej Gajos upadł w polu karnym. Kamil Drygas, w ocenie sędziego Gila, interweniował w pełni przepisowo.

30'
Już dwa kwadranse meczu w Szczecinie za Nami.

28'
Stały fragment gry przyniósł szansę dla Lecha. Jeden z jego piłkarzy najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Uderzenie piłki głową poleciało obok lewego słupka.

27'
Groźny rykoszet, po strzale Macieja Gajosa mógł przelobować bramkarza Pogoni. Ostatecznie futbolówka po interwencji Walukiewicza powędrowała nad poprzeczką.

26'
Rogne dopadł do wrzutki z rzutu wolnego. Efektowna próba głową mogła zagrozić, ale do pełni szczęścia zabrakło większej mocy i precyzji.

25'
Maciej Gajos został ewidentnie podhaczony. Rzut wolny dla jego drużyny.

24'
Kostevych przechwycił crossowe podanie w kierunku Majewskiego. Wielkie brawa za znakomitą interwencję.

22'
żółta kartka Robert Gumny, w opinii arbitra głównego, próbował wymusić rzut wolny z dobrej odległości. Sędzia uznał, że za "symulkę" należy się żółty kartonik.

21'
Złe zachowanie techniczne Macieja Gajosa. Pomocnik nieudolnie przyjął sobie futbolówkę pod polem karnym rywala, przy okazji uniemożliwiając kolegom zbudowanie groźnej akcji.

20'
74% posiadania piłki przy "Portowcach". Takiej statystyki się nie spodziewaliśmy.

18'
Ricardo Nunes za bardzo próbował wkręcić piłkę z lewego skrzydła. Kompletnie nieudolne dośrodkowanie z wymienionego sektora placu gry.

17'
Ostatnia potyczka w lidze pomiędzy tymi klubami zakończyła się wygraną "Kolejorza" 3:2.

15'
Troszeczkę za wysoko poleciała piłka, po strzale Grzegorza Podstawskiego. Piłkarze obu ekip nie boją się podejmować ambitnych prób z dystansu.

14'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Ricardo Nunes nie wyczuł odpowiedniego momentu.

12'
Obrona Lecha Poznań poradziła sobie z ryzykiem, jakie niosło wgranie z lewego narożnika boiska. Inicjatywa po stronie piłkarzy trenera Kosty Runjaicia.

11'
Zgrabne wgranie z prawej flanki boiska poszybowało na szesnastkę Lecha. Iker Guarrotxena próbował wślizgiem dosięgnąć piłki, ale zagranie okazało się być trochę za mocne.

9'
Radosław Majewski spróbował swojego szczęścia, poprzez silne kropnięcie z dalszej odległości. Piłka wyraźnie zeszła z nogi skrzydłowego Pogoni Szczecin.

8'
Jasmin Burić wykorzystał w pełni swoje warunki fizyczne. Bośniacki bramkarz zgarnął niebezpieczne dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

6'
Łukasz Trałka otworzył statystykę, odnoszącą się do strzałów celnych. Udana, płaska próba zza pola karnego w realizacji doświadczonego pomocnika. Futbolówkę, jednak, pewnie wychwycił Bursztyn.

5'
Z prawego skrzydła boiska piłkę na pole karne Lecha Poznań wstrzelił Kozulj. Jeden ze stoperów przyjezdnych przytomnie zatrzymał zagranie.

4'
Nieudaną próbę prostopadłego podania do napastników zaliczył Robert Gumny. Łatwy przechwyt piłki w wykonaniu popularnych "Portowców".

2'
Pierwsze przewinienie po stronie gości. Faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

1'
Lech Poznań rozpoczął grę od środka boiska. Miejmy nadzieję, że dzisiejsze widowisko przyniesie ogrom piłkarskich emocji.

*'

*'
Na stadionie odegrano hymn Pogoni Szczecin. Obie drużyny zameldowały się na placu gry.

*'
Problemy zdrowotne uniemożliwiły występ w dzisiejszym meczu dwóm piłkarzom drużyny z Poznania. Na kontuzje skarżą się Tomasz Cywka oraz Juliusz Letniowski.

*'
Skład rezerwowy Pogoni Szczecin: Załuska, Bartkowski, Kowalczyk, Żyro, Benyamina, Benedyczak, Izumisawa.

*'
Do pierwszego składu Lecha Poznań trafił Filip Marchwiński, który w ostatnim meczu ligowym dał swojemu klubowi bardzo ważne trzy punkty w prestiżowej batalii z Legią Warszawa.

*'
Pan Paweł Gil wcieli się dzisiaj w rolę sędziego głównego.

*'
Ławka rezerwowych poznańskiej drużyny: Putnocky, Skrzypczak, De Marco, Vujadinović, Tomasik, Wasielewski, Makuszewski.

*'
Zawody w Szczecinie rozpoczną się punktualnie o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia wraz z naszą redakcją relacji na żywo z meczu 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/19: Pogoń Szczecin - Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online