Juventus Turyn - Olympiakos Pireus online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Olympiakos Pireus
3 : 2

Buffon - Asamoah(82' Pereyra), Bonucci, Chiellini, Lichsteiner - Vidal, Pirlo, Pogba, Marchisio(68' Padoin) - Morata(56' Llorente), Tevez
Roberto - Elabdellaoui, Botia, Abidal, Masuaku - Maniatis(81' Diamantakos), Ndinga(77' Kasami), Milivojević, Dominguez(70' Fuster), Afellay - Mitroglu

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Olympiakos Pireus

90+4'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec meczu. Futbol jest przewrotny, przekonali się dzisiaj oglądając dzisiejsze spotkanie. Brawa dla Juve za walkę do końca.

90+3'
ROBERTOOOOOO BROOOONNNNNNIIIIIIII

90+3'
Karny dla Juventusu. Milivojević fauluje Teveza w polu karnym. Vidal przy piłce.

90+2'
Sprytnie każdą sekundę gościom kradną gospodarze.

90'
Arbiter dolicza 4 minuty.

90'
Całą drużyną ruszył do ataku Olympiakos.Bardzo dobrze uporali się z tą próbą defensywa Juve,

89'
Juventus stara się kontrolować przebieg spotkania. Chiellini poturbowany.

87'
Llorente sprytnie gubi obrońcę gości i oddaje piekielnie mocny strzał na bramkę. Piłka dla Olympiakosu.

85'
Żółty kartonik - Botia

84'
Tevez zmarnował wyborną okazję do zmiany wyniku, chybił z 5 metrów próbując skierować piłkę uderzeniem z pół obrotu.

82'
Ostatnia roszada dokonana przez Allegiego. Boisko opuszcza Asamoah, zmienia go Pereyra.

81'
Zmiana u gości: schodzi Maniatis - wchodzi Diamantakos.

80'
Asamoah doznaje jakiegoś urazu. Będziemy mieli za chwilę zmianę.

80'
Znów dobra centra Pirlo !
Bonucci główkuje - piłka mija bramkę Roberta.

79'
Widać nerwowość Greków.

77'
Ndingę zmienia Kasami.

76'
Co za popis techniczny Elabdellaoui, piłka po jego uderzeniu opuszcza boisko.

74'
Juve dąży do podwyższenia wyniku.

70'
Olympiakos - zmiana : Dominguez schodzi z boiska, zastępuje go Fuster.

68'
Druga zmiana w szeregu Juventusu. Padoin zastępuje zmęczonego Marchisio.

65'
ALEŻŻŻŻŻ BACKGROUND 3-2 !!!!!!!!!!
Niespełnie 2 minuty minęły od zdobycia wyrównujacej bramki dla Juve. Pogba płaskim strzałem zaskakuje Roberta.

64'
Miał nosa Allegri wpuszczając na murawę Llorente 2:2
Kuriozalna bramka, Pirlo dośrodkowuje - Marchisio przedłuża - Llorente wykańcza przypadkowo głową.

Gol uznany jako samobój Jimeneza.

62'
Niespełna pół godziny nadziei dla włoskiej ekipy.

61'
Stałe fragmenty gry są dzisiaj broniami obu drużyn !!!!
W zamieszaniu w polu karnym Juve najlepiej odnajduje się Ndinga pokonując Buffona z najbliższej odległości uderzeniem piłki głową.

59'
Znów składną akcją popisali się piłkarze z Turynu, niestety centra Lichsteiner wprost w bramkarza.

56'
Allegri na boisko desygnuje Llorente, a opuszcza je Morata.

55'
Ależ okazja dla gospodarzy, koronkowa akcja kończy się zablokowanym uderzenie Vidala. Kapitalną robotę w tej akcji wykonał Tevez.

54'
Po raz kolejny zatrudniony Buffon, Dominnguez strzela wprost w ręce Włocha.

52'
Masuaku mocno uderza na bramkę Buffona, ale nie stwarza one jemu żadnego problemu do obrony.

51'
Gospodarze bojowo przystępują do odbioru piłki.

49'
Pierwsza żółta kartka dla Juve - otrzymuje ją Tevez za faul na Ndindze.

47'
Juventus intensywnymi atakami rozpoczyna drugą odsłonę meczu.

46'
Obie drużyny rozpoczęły drugą połowę bez żadnych zmian w składach.

46'
Rzut rożny dla gospodarzy, obrona Greków zblokowała uderzenie Moraty.

45'
Druga połowa - Zaczynamy.

45'
Zawodnikom Juve pozostaje 45 minut nadziei na odmianę swojego niekorzystnego położenia w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

45+1'
1 - 1 do przerwy.
Wynik jak na razie bardzo korzystny dla Olympiakosu. Massimo Allegri ma kwadrans na zmotywowanie swoich graczy do jeszcze ofensywniejszej gry.

45'
Sędzia dolicza 1 minutę do czasu pierwszej połowy.

43'
Oblężenie brami greckiej ekipy trwa !
Pogba z 20 metra minimalnie się myli, grę od bramki zacznie Roberto.

42'
Kolejna setka Juve !!!
Dośrodkowanie Pogby z lewego skrzydła nie potrafi precyzyjnie zamknąć Marchisio. Było bardzo blisko.

41'
Nie ma łatwego życia dzisiaj Pogba - po raz kolejny zostaje faulowany.

39'
Piłkarze Olympiakosu usiłują szanować piłkę, cierpliwie konstruować akcję krótkimi podaniami.

36'
Carlos Tevez huknął jak z armaty z 20 metra. Piłka ląduje na trybunach, zbyt mocno odchylony podczas tego uderzenia Argentyńczyk.

34'
Affelay bardzo dobrze centruje z lewej strony w pole karne, ale nikt do tej piłki nie dociera. Szkoda tego podania.

33'
Goście czyhają na możliwość przeprowadzenia groźnej kontry.

30'
Morata 2:1 NIEEEEEEEEEE
Znakomitą akcję włoskiej drużyny beznadziejnie wykańcza Morata pudłując z najbliższej odległości, była to dobra szansa na zmianę wyniku.

28'
Andrea Pirlo dobrze dośrodkował w pole karne rywali, tam najlepiej się odnalazł Bonucci, ale posyła piłkę ponad bramkę.

26'
Olympiakos nie przyjechał tutaj przegrać, a mianowicie chce zgarnąć komplet punktów. Kolejny atak Greków.

23'
BOTTTTTIIIAAAAA !!!!!!!
Zaspanie Chieliniego wykorzystuje Botia zaskakując bramkarza Juve strzałem piłki głową. Bramka po rożnym.

Doskonała reakcja.

22'
Stracona bramka powinna pobudzić Olympiakos do jakiś śmielszych ataków na bramkę Buffona.

21'
MAESTROOOOOOOOO PIRLLLLLLOOOOOOOOO
Przepiękny strzał z wolnego Pirlo ! Roberto bez szans.

19'
Ależ rajd Pogby, minął trzech rywali. Rzut wolny dla Juve, to znakomita okazja dla Pirlo.

18'
Pierwsza próba crossowego zagrania dzisiaj Pirlo. Obrońca wybija futbolówkę na aut.

16'
Kolejne celne uderzenie w dzisiejszym meczu, tym razem płaskim strzałem zaskoczyć Buffona chciał Afellay. Piłka w rękach Włocha.

15'
Marchisio pięknie uderza "fałszem" z 25 metra, kapitalnie broni Roberto.

14'
Napiera Juventus, już od początku spotkania chce przejąc inicjatywę.

12'
Gospodarze próbują rozmontować linię defensywną gości krótkimi podaniami. Jak na razie nie przynosi to żadnego wymiernego skutku.

10'
Rzut rożny po stronie Olympiakosu. Piłka nie dociera do żadnego zawodnika w koszulce greckiej drużyny.

10'
Bonucci wchodzi nakładką na rywala.

8'
Obie drużyny starają się agresywnie odbierać piłkę.

6'
Dobra akcja Juventusu, świetnie rozklepali rywali, ale niestety Tevez został zatrzymany. Będzie aut.

5'
Carlos Tevez złapany na spalonym.

3'
Pierwszy rzut rożny dla Juve, do piłki stanie Andrea Pirlo. Bez trudu obrońcy gości oddalają zagrożenie.

3'
Olympiakos stosuje wysoki pressing.

2'
Piłkarze Juventusu już od początku meczu chcą zbliżyć się do pola karnego ekipy z Grecji.

1'
Grę rozpoczęli goście.

0'
Piłkarską ucztę czas zacząć !!!1

0'
Ewentualna porażka gospodarzy w dzisiejszym meczu może w znaczny sposób zadecydować o braku awansu do 1/8 Ligi Mistrzów.

0'
Historia spotkań obu drużyn w LM : 3 wygrane Juve - 2 zwycięstwa Olympiakosu.

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Martin Atkinson z Anglii.

0'
Ławka rezerwowa Olympiakosu : Megyeri, Avlonitis, Bouchalakis, Diamantakos, Fuster, Kasami, Salino

0'
Ławka rezerwowa Juventusu : Storari, Coman, Giovinco, Llorente, Ogbonna, Padoin, Pereyra

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Juventus Turyn - Olympiakos Pireus.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Olympiakos Pireus, to zapraszamy do śledzenia meczu online