Manchester United - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Chelsea
1 : 1

De Gea - Young, Lindelof, Bailly (71' Rojo), Shaw - Herrera, Matić, Pogba - Mata (81' McTominay), Lukaku, Rashford (66' Sanchez).
Arrizabalaga - Azpilicueta, Rudiger (65' Christensen), Luiz, Alonso - Jorginho, Kante, Kovacić (75' Loftus-Cheek) - Willian (84' Pedro), Higuain, Hazard.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+7'
Interwencja De Gei ratuje United od przegrania meczu! Higuain wyszedł do prostopadłego podania z głębi pola i próbował przelobować golkipera. Ten jednak skutecznie zatrzymał strzał.

90+6'
Końcówka należy do gości, The Blues bardzo mocno naciskają gospodarzy.

90+3'
Pedro wybija futbolówkę z linii bramkowej po główce Rojo! Niesamowita czujność filigranowego skrzydłowego.

90+2'
McTominay zdobył korner.

90+1'
Kepa Arrizabalaga ratuje gości od straty gola po strzale Lukaku, ale i tak był spalony. Nawet gdyby Belg pokonałby bramkarza, to gol nie zostałby uznany.

90'
Siedem minut dodane do drugiej połowy.

89'
żółta kartka Ashley Young ujrzał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

88'
Kompletnie nieudana próba Pedro z dość trudnej pozycji w polu karnym. Podanie posyłał N'Golo Kante.

86'
Romelu Lukaku złapany na sporym spalonym.

84'
Trzecia roszada w drużynie z Londynu: Pedro za Williana.

81'
Ostatnia zmiana w szeregach zespołu Ole Gunnara Solskjaera: Scott McTominay w miejsce Juana Maty.

80'
żółta kartka Tylko żółty kartonik zobaczył Marcos Rojo. Powtórki pokazują, że sędzia powinien wyrzucić argentyńskiego obrońcę z boiska - to zagranie kwalifikowało się na "czerwień".

78'
Mocno ucierpiał Willian po ostrym wślizgu Rojo. Arbiter dał przywilej korzyści, ale gracze gości wybili piłkę.

76'
Trzeci ofsajd w meczu Gonzalo Higuina.

75'
Korekta numer dwa w składzie przyjezdnych: Ruben Loftus-Cheek wszedł w miejsce Mateo Kovacicia.

74'
Zagotowało się w szesnastce gospodarzy, ale ostatecznie piłka opuściła pole gry.

73'
Rojo skutecznie zblokował dośrodkowanie Williana. Róg dla The Blues.

72'
Mocne uderzenie ze stojącej futbolówki Williana przeszło tuż nad poprzeczką.

71'
Jego miejsce zajął Rojo.

70'
Będzie druga w tym spotkaniu wymuszona zmiana. Iworyjczyk musi opuścić plac gry z powodu urazu.

68'
Sztab medyczny jest przy poszkodowanym Ericu Baillym. Nie wiadomo, co dolega środkowemu defensorowi.

67'
Podcięty Kovacić przez Herrerę, który ma już na koncie żółty kartonik. Upiekło się hiszpańskiemu zawodnikowi, będzie tylko rzut wolny na połowie Manchesteru United.

66'
Także jest pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy: Sanchez za Rashforda.

65'
Na placu gry zameldował się Andreas Christensen.

63'
Niemiec nie jest w stanie kontynuować gry. Rosłemu stoperowi odnowiła się niedawno wyleczona kontuzja kolana.

62'
Antonio Rudiger poszkodowany w jednym ze starć. Krótka przerwa w grze.

60'
Alonso łatwo ograny przez Rashforda pod polem karnym, ale Anglikowi nie udało się już minąć Davida Luiza.

58'
Gdyby Willian posłał dokładniejsze podanie w szesnastkę rywala, to być może Higuain miałby okazję bramkową. A tak, piłka w rękach golkipera.

56'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

55'
Rajd Edena Hazarda daje gościom rzut rożny.

53'
żółta kartka Kolejny kartonik pokazany graczowi Chelsea, tym razem ukarany Kovacić.

52'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym zobaczył Willian za faul taktyczny na Macie. Powtórki pokazały jednak, że tam przewinienia Brazylijczyka nie było. Kolejny błąd arbitra Martina Atkinsona.

50'
Uderzenie Pogby z rzutu wolnego prosto w ręce Arrizabalagi.

49'
Matić sfaulował Hazarda, ale arbiter odgwizdał przewinienia, jednak chwilę później sędzia zauważył już podobne przekroczenie przepisów Kante w starciu z Baillym.

47'
Dwójka obrońców gospodarzy - Lindelof i Shaw - skutecznie "zakleszczyła" przedzierającego się w pole karne Gonzalo Higuaina.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Druga część meczu zbliża się nieubłaganie, zawodnicy powrócili na płytę główną areny starcia.

*'
Szczęśliwy gol Alonso po sporej pomyłce De Gei powoduje, że miejscowi nie mogą być zadowoleni z wyniku. The Blues mogą być w dokładnie przeciwnych nastrojach - nie rozgrywają najlepszego meczu, a mają w miarę przyzwoity dla siebie rezultat.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
1:1! Alonso doprowadził do remisu!
De Gea wypluł futbolówkę przed siebie po potężnej bombie Rudigera zza szesnastki, hiszpański obrońca zdążył do dobitki przed swoim rodakiem i piłka po odbiciu od słupka zatrzepotała w siatce.

43'
żółta kartka "Żółtko" dla Herrery za spóźniony wślizg w Alonso.

42'
Zdecydowanie zbyt mocne dogranie Younga, futbolówka opuściła plac gry.

41'
Rzut wolny po faulu Azpilicuety na Pogbie.

40'
Goście zdołali wyekspediować piłkę poza gorący obszar.

39'
Po interwencji Alonso Czerwone Diabły zaczną grę od narożnika boiska.

37'
Nemanja Matić uderzył ręką w twarz Cesara Azpilicuetę. Kolejny żółty kartonik powinien zostać pokazany graczowi gospodarzy, sędzia ponownie podjął dokładnie przeciwną decyzję - nie ma napomnienia.

35'
Rashford łatwo dał się zatrzymać Rudigerowi w polu karnym Chelsea.

33'
Victor Lindelof oddalił zagrożenie po centrze Hazarda.

32'
Piłkarze obecnych wicemistrzów Premier League są o wiele bardziej konkretni aniżeli rywal ze stolicy Anglii.

30'
Dyspozycja Higuiana nie jest, delikatnie rzecz ujmując, najlepsza. Argentyńczyk dał się złapać na ofsajdzie w prostej sytuacji.

29'
Ericowi Bailly'emu zabrakło centymetrów do podwyższenia prowadzenia gospodarzy! Świetna główka stopera Czerwonych Diabłów.

28'
Shaw wywalczył kolejny korner dla Manchesteru United.

27'
Hazard praktycznie w pojedynkę próbuje rozruszać londyński zespół w ofensywie.

26'
Pogba łatwo przyblokował dośrodkowanie Azpilicuety.

24'
Jakość wrzutki Marcosa Alonso była taka sama jak jego forma w obecnym sezonie - bardzo mizerna.

23'
Tragikomiczny wolej Jorginho po podaniu z rogu Williana. Były pomocnik Napoli powinien uderzyć o wiele, wiele lepiej.

22'
Kąśliwy strzał Williana z narożnika pola karnego został zblokowany, jest rzut rożny.

20'
Nieudany strzał z daleka Jorginho. Reprezentant Włoch brazylijskiego pochodzenia przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

19'
Korner dla podopiecznych Maurizio Sarriego.

18'
Bezpośredni strzał Marcosa Alonso był bardzo niskiej jakości. Wznowi grę David De Gea.

16'
Ander Herrera wyciął szarżującego Edena Hazarda. Hiszpański pomocnik powinien zobaczyć żółty kartonik po tym wejściu, ale arbiter oszczędził go. Rzut wolny niedaleko pola karnego United.

15'
Słabiutkie przyjęcie piłki w wykonaniu Higuaina zakończyło atak pozycyjny The Blues.

13'
Londyńczycy są oszołomieni. Mają kłopoty z wymianą kilku podań na połowie przeciwnika.

11'
1:0! Juan Mata pokonuje golkipera swojego byłego klubu! Fatalne ustawienie całego bloku defensywnego przyjezdnych, Shaw uprzedził Arrizabalagę wykładając futbolówkę Hiszpanowi, a on sytuacyjnym uderzeniem otworzył wynik meczu.

10'
Gonzalo Higuain złapany na wyraźnym ofsajdzie.

9'
Jorginho dobrze się ustawił we własnej szesnastce i przeciął zagranie Shawa.

8'
Nieco lepiej weszli w mecz gracze Ole Gunnara Solskjaera.

6'
Cesar Azpilicueta wrzucił w szesnastkę, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

5'
Atak gospodarzy prawą stroną nie zakończył się powodzeniem, bo gościom udało się odebrać rywalowi futbolówkę.

4'
Kapitalne długie podanie Luke'a Shawa do Romelu Lukaku na wolne pole, belgijski snajper za długo zwlekał z oddaniem strzału, dzięki czemu jego późniejszy strzał nie sprawił zbyt dużych problemów Arrizabaladze.

2'
Szybka akcja Chelsea, Willian świetnie wypuścił "w uliczkę" Edena Hazarda, Belg dograł w pole karne, ale zamknąć dośrodkowania nie zdołał N'Golo Kante.

1'
Zaczęli zawodnicy ubrani w czerwone trykoty.

*'
Piłkarze wychodzą na murawę Old Trafford.

*'
W rolę sędziego głównego wcieli się Martin Atkinson.

*'
Ławka rezerwowych Chelsea: Caballero, Christensen, Zappacosta, Loftus-Cheek, Barkley, Pedro, Giroud.

*'
Zestawienie gości zostało przedstawione.

*'
Rezerwowi miejscowych: Romero, Darmian, Rojo, Pereira, McTominay, Sanchez, Martial.

*'
Znamy skład gospodarzy.

*'
Oba zespoły w obecnym sezonie mierzyli się ze sobą dwukrotnie, w obydwóch przypadkach zawody odbyły się na Stamford Bridge. W lidze padł remis 2:2, a w Pucharze Anglii wygrali piłkarze z Manchesteru 2:0.

*'
The Blues również nie radzą sobie wybitnie w ostatnich tygodniach. Londyńczycy dobrze sobie radzą z niżej notowanymi przeciwnikami (poza remisem 2:2 na własnym boisku z Burnley), ale bardzo złe rezultaty notują z rywalami z wyższej półki. Maurizio Sarri, jeśli jego ekipa przegra również dzisiaj, będzie pierwszym szkoleniowcem za panowania Romana Abramowicza, który poległ we wszystkich pojedynkach ligowych na wyjeździe z zespołami z TOP 6.

*'
Czerwone Diabły od kilku meczów nie są w dobrej dyspozycji. Schyłek formy ma miejsce mniej więcej od momentu, kiedy Ole Gunnar Solskjaer z trenera tymczasowego stał się stałym, podpisując trzyletnią umowę. Od tego momentu United przegrało aż pięć z siedmiu potyczek.

*'
Spotkanie, którego wynik będzie miał ogromny wpływ na TOP 4 ligowej tabeli, zostanie zainaugurowane o 17:30.

*'
Niezmiernie miło jest nam powitać na naszym portalu wszystkich sympatyków piłki nożnej! Zapraszamy niezwykle serdecznie do śledzenia na żywo starcia gigantów angielskiego futbolu - Manchester United i Chelsea.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online