Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Tottenham Hotspur
Ajax Amsterdam
0 : 1

Lloris - Trippier (81' Foyth), Sanchez, Alderweireld, Vertonghen (39' Sissoko) - Rose (79' Davies) - Wanyama, Alli, Eriksen, Lucas - Llorente
Onana - Veltman, De Ligt, Blind, Tagliafico - Schone (65' Mazraoui), Van de Beek - De Jong, Ziyech (87' Huntelaar), Neres - Tadić

Van de Beek (16.)

Tagliafico (29.) żółta kartka
Veltman (63.) żółta kartka

Mecze na żywo: Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam

HIT -> Nawet 380 zł za założenie konta w Banku Santander. Proste warunki
Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Konsekwencja w działaniu dała Ajaxowi bardzo ważne zwycięstwo na trudnym terenie. Tottenham bez największych gwiazd nie potrafił wykorzystać atutu swojego stadionu. Lucas Moura próbował coś wykreować, poprzez indywidualne akcje, ale to okazało się za mało.
Potyczka rewanżowa zapowiada się wielce emocjonująco. Przypominamy, że rewanż odbędzie się za tydzień w środę (21:00).

90+2'
Dusan Tadić ukradł bardzo cenne sekundy. Napastnik gości umiejętnie zastawił się przy piłce. Rywal nie miał innego wyjścia, musiał popełnić faul.

90+1'
Gospodarze ambitnie do końca walczą o remis. Aktualny wynik daje sporą zaliczkę holenderskiej drużynie.

90'
O trzy minuty dłużej pograją piłkarze na boisku.

89'
Ostatnia minuta podstawowego wymiaru czasu gry.

87'
Klass Jan Huntelaar zmienił Hakima Ziyecha. To już druga zmiana w tym spotkaniu Ligi Mistrzów w wykonaniu sztabu szkoleniowego Ajaxu.

86'
Huntelaar jest szykowany do wejścia boisko.

85'
Bramkarz Ajaxu wygarnął piłkę, która zmierzała na 5-6 metr od jego bramki. Goście skupieni już wyłącznie na bronieniu dostępu do własnej bramki.

83'
Nie wyszedł rzut wolny Tottenhamowi. Nieudolne dośrodkowanie było trudne do skutecznego wykończenia przez piłkarzy, skupionych w szesnastce przyjezdnych.

82'
Piłkarze Ajaxu są zmobilizowani do tego, żeby jak najdalej trzymać przeciwników od swojej szesnastki.

81'
Kolejna roszada w składzie angielskiej drużyny. Juan Foyth dał zmianę za Kierana Trippiera.

79'
Ben Davies przywitał się z kibicami i kolegami z klubu. Danny Rose udał się na ławkę rezerwowych.

78'
Zbyt ofensywna postawa mogła gospodarzy kosztować ogromną cenę! Neves miał na swojej nodze, w bardzo dobrej sytuacji, piłkę meczową! Płaskie uderzenie z bliskiej odległości odbiło się od prawego słupka bramki!

77'
Angielski klub dominuje w tej odsłonie meczu. Widać u nich wielką determinację w doprowadzeniu do remisu.

75'
Kolejna szybka akcja gospodarzy. Danny Rose poszedł "na obieg". Silne uderzenie z głębi pola karnego zostało zablokowane przez doskonale ustawionego przeciwnika.

74'
Tadić jest skutecznie odcinany od jakichkolwiek podań.

73'
Trener Pochettino ma możliwość zrealizowania jeszcze dwóch korekt personalnych.

71'
Tadić zablokowany. Snajper próbował wykorzystać z osiemnastego metra od bramki nieudolność bloku defensywnego Tottenhamu Hotspur. Blisko ustawieni defensorzy zdali test.

70'
Onana podjął bardzo odważną, ale w pełni skuteczną decyzję o dalekim wyjściu z bramki. Goalkeeper Ajaxu wygrał walkę powietrzną z Danny'm Rose'm. Przy okazji sędzia odgwizdał faul na bramkarzu.

68'
Z pełnego biegu piłkę wrzucił Danny Rose. Futbolówkę zatrzymał jeden ze stoperów Ajaxu. Dobra interwencja głową De Ligta.

67'
Lucas Moura nie boi się podejmować indywidualnych rajdów. Brawa należą się w jego kierunku.

65'
Lasse Schone zszedł z placu gry. Noussair Mazraoui dostał swoją szansę.

64'
Neves przewinił w ofensywie. Dwóch obrońców Tottenhamu musiało mu odebrać futbolówkę.

63'
żółta kartka Veltman celowo zatrzymał rywala, który go wyraźnie ograł. Za faul taktyczny musiała pojawić się żółta kartka.

62'
Miękkie dośrodkowanie z prawej flanki boiska poleciało w kierunku Lucasa Moury. Ten, jednak, przegrał rywalizację ze skaczącym stoperem Ajaxu Amsterdam.

61'
Lucas usiłuje sam coś zbudować w ofensywie. Napastnik ma świadomość swoich piłkarskich możliwości. Na nim przed chwilą zostało popełnione przewinienie.

59'
Moussa Sissoko przerwał grę. Rzut wolny dla ekipy z Holandii.

58'
Onana przechwycił futbolówkę, po "zawiesinie" na jego pole karne. Rośnie przewaga "Kogutów".

56'
Delle Alli pomylił się głową. Pomocnik gospodarzy wygrał rywalizację powietrzną z wysokim stoperem Ajaxu, lecz to nie wystarczyło, żeby doprowadzić do remisu.

55'
Drużyna z Amsterdamu dobrze realizuje swoje założenia taktyczne na ten mecz.

53'
Żaden z trenerów nie zdecydował się na dokonanie zmian w czasie przerwy.

51'
Ajax czeka na błąd w rozegraniu u gospodarzy. Przed momentem takiego błędu się doczekali, ale w finalnym momencie akcji ofensywnej zabrakło większej precyzji.

50'
Onana kapitalnie zatrzymał uderzenie Lucasa! Świetne ustawienie w swojej strefie umożliwiło goalkeeperowi popełnić klasową robinsonadę!

48'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu piłkarza londyńskiego klubu okazało się zbyt sygnalizowane dla przeciwników. Piłka została wybita daleko od pola karnego.

47'
Bardzo dynamiczny początek w wykonaniu gospodarzy. Fernando Llorente nie błysnął odpowiednią decyzyjnością w polu karnym rywala. Hiszpan mógł uderzać z siedemnastego metra.

46'
Rozpoczęła się II odsłona!

Koniec I połowy meczu w Londynie.

45+5'
Moussa Sissoko zanotował bombowe uderzenie z blisko dwudziestego metra. Bardzo silne zagranie miało ciekawą rotację, jednakże finalnie powędrowało daleko od światła bramki.

45+5'
Minimalnie nad poprzeczką zawisła futbolówka, po bardzo efektownym uderzeniu głową przez Trippiera! Kolejny rzut wolny stworzył realne zagrożenie pod bramką przyjezdnych.

45+4'
Sędzia nakazał Tottenhamowi powtórzyć rzut wolny. Przed chwilą ta drużyna za szybko wznowiła grę od stałego fragmentu gry.

45+3'
Gospodarze starają się doprowadzić do remisu jeszcze przed przerwą.

45+1'
Neres kompletnie spóźniony z atakiem na futbolówkę. Skrzydłowy Ajaxu miał wiele szczęścia, że arbiter nie wyciągnął z kieszonki żółtej kartki.

45'
Z racji wielu przerw, sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry I odsłony.

44'
Sanchez zdał egzamin. Stoper wyśmienicie wyczekał Neresa i go umiejętnie zblokował ciałem w swoim polu karnym. Nie będzie jedenastki.

42'
Lucas Moura pokazał próbkę swoich technicznych możliwości. Napastnik minął dwóch przeciwników, wchodząc w pole karne rywala. Upadł w szesnastce rywala, ale bez udziału przeciwnika.

41'
Kolejny ofsajd na koncie piłkarzy Ajaxu Amsterdam. Sędzia asystent wykazuje się bardzo dobrą spostrzegawczością.

40'
Onana kapitalnie przechwycił wrzutkę Lucasa, który już z niemal linii końcowej boiska wygarnął futbolówkę. Szybki atak w wykonaniu gospodarzy mógł zaskoczyć Holendrów.

39'
Jan Vertonghen, jednak, dał sygnał, że uraz daje o sobie znać. Belgijskiego obrońcę na placu gry zmienił Moussa Sissoko.

37'
Jan Vertonghen powrócił do gry! Belg chce pomóc swojej drużynie w bloku obronnym.

36'
Nicolas Taglafico posłał dośrodkowanie z pełnego biegu z prawego skrzydła boiska. Piłkę zgarnął Hugo Lloris.

35'
Jan Vertonghen wstał z murawy. Defensor zebrał owacje na stojąco od kibiców, znajdujących się na stadionie.

34'
Wszystko wskazuje na to, że będzie konieczna zmiana w składzie popularnych "Kogutów".

32'
Na twarzy Jana Vertonghena widać krew. Na placu gry pojawił się błyskawicznie sztab medyczny angielskiego klubu.

31'
Onana zderzył się z dwoma piłkarzami przeciwnika, którzy próbowali dojść do długiej centry z rzutu wolnego. Jeden z nich bardzo konkretnie ucierpiał.

29'
żółta kartka Ostra walka o piłkę mogła przynieść wielką krzywdę zdrowotną zawodnikowi Tottenhamu. Nicolas Tagliafico przyjął z pokorą informację o nabyciu żółtej kartki.

28'
Kilku piłkarzy rezerwowych Tottenhamu znajduje się na intensywnej rozgrzewce.

26'
Fernando Llorente wykorzystał swoje dobre warunki fizyczne przy stałym fragmencie gry. Hiszpański snajper efektownie wyszedł do wrzutki, jednakże już samo wykończenie głową pozostawiało sporo do życzenia.

25'
Nikt nie odstawia nogi. De Jong przewrócił rywala na czterdziestym metrze od swojej bramki.

24'
Hugo Lloris uchronił swoją drużynę przed utratą bramki! Francuski bramkarz fantastycznie wyciągnął niemożliwe uderzenie od Dusana Tadicia. Znakomita interwencja na refleks.

23'
Tottenham szuka swojego pomysłu na ofensywę. Aktualny wynik nie pozwala z optymizmem patrzeć na starcie rewanżowe.

22'
34% - 66%. Statystyka, która odnosi się do udziału w posiadaniu piłki.

20'
Będzie rzut rożny dla Ajaxu. Jeden z piłkarzy gospodarzy udanie przeciął wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

19'
Danny Rose zaangażował się w pracę w defensywie. Przed chwilą popełnił przewinienie na wysokości własnej szesnastki.

18'
Holenderska drużyna bardzo mocno uwierzyła w swoje możliwości. Groźne wstrzelenie w pole karne gospodarzy w ostatniej chwili zablokował Rose.

17'
Arbiter liniowy, po zasięgnięciu opinii systemu VAR, potwierdził legalność zdobycia bramki przez Ajax Amsterdam.

16'
Gooooooool! Ajax przedstawił pokaz umiejętności! Van De Beek przechwycił genialną, prostopadłą piłkę w polu karnym rywala! W starciu z Hugo Llorisem pomocnik nie dał wielkich szans Francuzowi. Umiejętnie podcięcie piłki.

14'
Kolejna interwencja ze strony arbitra liniowego. Neres na ofsajdzie.

13'
Atak pozycyjny w wykonaniu przyjezdnych. Tottenham skutecznie się przesuwa w defensywie.

11'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną u zawodników z Holandii. Rzut wolny dla gospodarzy tego starcia.

10'
Anglicy próbują dynamicznie operować piłką na połowie swojego przeciwnika. Trzy ostatnie próby prostopadłych podań zostały skutecznie powstrzymane.

9'
Goście szanują futbolówkę. Na płycie boiska emanują ogromnym spokojem.

7'
Sędzia przerwał grę. Faul popełnił Blind. Młody obrońca Ajaxu uniknął żółtej kartki.

6'
Van De Beek skiksował z okolic dwudziestego metra. Pomocnik przechwycił bezpańską piłkę, wybitą daleko przez jednego z obrońców "Kogutów".

5'
Za chwilę zobaczymy premierowy korner w dzisiejszym spotkaniu. Dla gości.

4'
Onana pokazuje dużą swobodę w rozgrywaniu piłki na swojej połowie. Bramkarz nie boi się ryzykownych decyzji.

2'
Fernardo Llorente posłał dośrodkowanie na wbiegającego kolegę. Świetnie podanie przeciął lewy defensor Ajaxu Amsterdam.

1'
Piłkarze drużyny gości rozpoczęli widowisko w Londynie.

*'

*'
Czas na odsłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Na płycie murawy zameldowały się już dwie drużyny.

*'
W obu drużynach nie brakuje kontuzji. Po stronie gospodarzy "wypadli": Serge Aurier, Harry Kane oraz Harry Winks.
U przyjezdnych problemy zdrowotne zasygnalizował Hassane Bande.

*'
Absencja za kartki z dzisiejszego meczu wyeliminowała Sona, pomocnika drużyny Tottenhamu Hotspur.

*'
Pan Mateu Lahoz z Hiszpanii będzie arbitrem głównym nadchodzących zawodów.

*'
Obsada rezerwowych Ajaxu: Varela, Sinkgraven, Huntelaar, Mazraoui, Magallan, Dolberg, De Wit.

*'
Na ławce rezerwowych Tottenhamu zasiądą: Gazzaniga, Foyth, Walker-Peters, Davies, Dier, Skipp, Sissoko.

'

We wtorek (30 kwietnia) Ajax Amsterdam zagra na wyjeździe z Tottenhamem Hotspur w pierwszym meczu fazy półfinałowej Ligi Mistrzów. Holendrzy, których już teraz można określić mianem największej sensacji rozgrywek, nie zamierzają zadowalać się samym awansem do najlepszej czwórki Champions League. - Poczyniliśmy spore postępy. Ciężko pracowaliśmy na to, by znaleźć się w tym miejscu. Musimy się z tego cieszyć, czerpać przyjemność, ale jednocześnie cały czas walczyć o jeszcze więcej - powiedział Donny van de Beek, pomocnik Ajaksu.

Źródło: x-news / Press Association

'
Początek meczu na żywo o 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam, to zapraszamy do śledzenia meczu online