Barcelona - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Liverpool
3 : 0

Ter Stegen - Sergi Roberto (90+4' Alena), Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Vidal - Coutinho (61' Semedo), Suárez (90+3' Dembele), Messi
Alisson - Gomez, Matip, Van Dijk, Robertson - Fabinho, Wijnaldum (79' Firmino), Milner (86' Origi) - Keita (24' Henderson), Mané, Salah

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

FC Barcelona wypracowała pokaźną zaliczkę przed wtorkowym rewanżem. Kapitalne show Leo Messiego w ogromnym stopniu przybliżyło jego klub do udziału w wielkim finale Ligi Mistrzów.
Jurgen Klopp ma sporo pracy w najbliższych dniach. Przypomnijmy, że Liverpool toczy z Manchesterem City walkę o mistrzostwo Anglii.

90+6'
Ousmane Dembele miał na swojej nodze piłkę, która musiała zostać ulokowana w bramce! Napastnik zainicjował kapitalną kontrę, ale już w samym wykończeniu kompletnie zawiódł. Strzał z bliskiej odległości poleciał wprost w rękawice bramkarza.

90+5'
Ostatnie akcenty dzisiejszego meczu. Liverpool próbuje zdobyć bramkę, która dawałaby większe szanse w rewanżu.

90+4'
Carles Alena dostał swoją szansę. Symboliczny występ w tych zawodach. Sergi Roberto zebrał zasłużone brawa.

90+3'
Luis Suarez opuścił boisko. Gol powinien go niezmiernie cieszyć. Ousmane Dembele pojawił się na ostatnie minuty.

90+1'
Kibice nagrodzili Ter Stegena brawami za udaną interwencję na przedpolu. Niemiec zgarnął dośrodkowanie z prawego narożnika.

90'
Arbiter postanowił przedłużyć ten spektakl na Camp Nou o dodatkowe pięć minut.

89'
Gerard Pique jest tam, gdzie powinien. Kolejna dobra interwencja doświadczonego stopera. Niemal każde podanie jest przez niego zatrzymywane.

89'
Bardzo mądrze w bloku defensywnym przesuwają się piłkarze gospodarzy.

87'
żółta kartka Jordi Alba otrzymał żółty kartonik za wysoce niesportowe zachowanie na placu gry.

86'
Divock Origi wszedł na boisko. Na ławkę rezerwowych został zesłany James Milner.

85'
Liverpool mógł bardzo szybko zdobyć gola na 3:1! Ale Mohammed Salah nie potrafił z naprawdę bliskiej odległości wpakować piłkę do bramkę. Egipcjanin trafił w prawy słupek bramki. Chwilę wcześniej para stoperów Barcelony zatrzymała na linii bramkowej strzał Sadio Mane.

84'
Goooooooool! Bramka najpiękniejszej urody! Iście genialny strzał bezpośrednio od rzutu wolnego zaprezentował Leo Messi. Fenomenalne uderzenie pofrunęło w lewe okienko bramki. Alisson próbował coś zrobić, ale strzał okazał się zbyt precyzyjny.

82'
żółta kartka Luis Suarez ukarany został żółtą kartkę. Urugwajski napastnik zaliczył kompletnie nieprzemyślaną dyskusję z sędzią.

81'
żółta kartka Fabinho kolejnym zawodnikiem, który został wpisany do notesu sędziego. Pomocnik gości z premedytacją przerwał dobrze obiecującą się akcję rywala.

80'
Arturo Vidal za ostro próbował odebrać piłkę przeciwnikowi na jego połowie boiska. Znakomicie ustawiony arbiter główny odgwizdał całe zdarzenie.

79'
Roberto Firmino przypomniał o sobie publiczności na stadionie. Napastnik dał zmianę za Georginio Wijnalduma.

78'
Gospodarze widzą, że angielska drużyna jest kompletnie pogubiona. Gol na 3:0 dawałby niesamowity komfort przed rewanżową potyczką.

76'
Van Dijk pokonał rozpędzonego Leo Messiego. Ten usiłował bardzo szybko skarcić obronę dzisiejszego przeciwnika. Jego rajd zakończył się tuż pod polem karnym Liverpool'u.

75'
Goooooool! FC Barcelona zdołała podwyższyć prowadzenie! Kilka ładnych, szybkich podań przełamało linię defensywną gości. Leo Messi dobił piłkę, po niezłym uderzeniu Luisa Suareza, który z bliskiej odległości obił poprzeczkę.

73'
W obu przypadkach można dokonać jeszcze po dwie zmiany.

71'
52% posiadania piłki - "The Reds". 48% - "Duma Katalonii".

70'
Liverpool musi zaryzykować, jeżeli marzy o odmianie losu.

67'
Joe Gomez spróbował swoich sił, poprzez oddanie uderzenia z dystansu. Siły w wykonaniu nie zabrakło, ale zabrakło ogromu precyzji. Piłka powędrowała na wysokie sektory trybun.

66'
Alisson skutecznie pokrzyżował plany ofensywne Leo Messiego. Argentyńczyk miał nadzieję, że dotrze do bezpańskiej piłki, po błędzie jednego z defensorów Liverpool'u.

65'
Fabinho konkretnie w starciu z Sergio Busquetsem. Ostre wejście w nogi nie zakończyło się żółtą kartką.

64'
Nie doszło kluczowe podanie do Luisa Suareza. Arturo Vidal zbyt długo podejmował decyzję o zakończeniu akcji na lewej flance boiska.

63'
Lionel Messi próbował minąć trzech przeciwników. Argentyńczyk, pomimo wielkiego kunsztu technicznego, przegrał z nimi rywalizację.

61'
Philippe Coutinho opuścił boisko. Brazylijczyk zanotował udane zawody. W jego miejsce trener wydelegował Nelsona Semedo.

60'
Fantastycznie na refleks interweniował Ter Stegen. Barcelona dała stworzyć przeciwnikowi sytuację ofensywną. James Milner zaliczył uderzenie z trzynastego metra, ale piłka poleciało w samo centrum bramki.

58'
Gerard Pique daleko wybił piłkę z własnej szesnastki. Doświadczony obrońca przeciął wrzutkę z prawego sektora boiska.

57'
Arbiter zatrzymał akcję gości. W środkowej strefie boiska nieprzepisowo został powstrzymany gracz popularnej "Dumy Katalonii".

55'
Miękkie dośrodkowanie od rzutu wolnego posłał Mohammed Salah. O futbolówkę walczyło kilku jego klubowych kolegów, jednakże w starciu z przeciwnikami ponieśli klęskę.

54'
Kolejny test zdał Andre Ter Stegen! Niemiec końcówkami palców wyciągnął niebezpieczne dla swojej drużyny płaskie uderzenie w wykonaniu Mohammeda Salaha! Futbolówka mogła się zmieścić w lewym, dolnym rogu.

53'
Z bólu zwijał się zawodnik Liverpool'u. Trwało to kilka chwil, już jest gotowy do dalszej gry.

51'
Gwizdek sędziego. Ten dostrzegł przewinienie na jednym z piłkarzy drużyny gospodarza.

50'
Ter Stegen był szybciej do piłki, niż Sadio Mane. Napastnik Liverpool'u silnie próbował dotrzeć do prostopadłego podania za linię obrony Barcelony.

48'
Andre Ter Stegen udowodnił, że jest fachowcem wysokiej klasy! Niemiecki goalkeeper zatrzymał niemal idealny strzał Hendersona z linii pola karnego! Uderzenie zmierzało w lewy, dolny róg bramki.

47'
Druga połowa rozpoczęła się faulem na Luisie Suarezie. Rzut wolny dla aktualnego mistrza Hiszpanii.

46'
Gospodarze zainaugurowali II połowę dzisiejszego widowiska.

Sędzia główny podziękował obu drużynom za udział w I części gry.

45+2'
Bardzo sprytnie nabity futbolówką został Robertson. Przyjezdni próbowali dynamiczną akcją na prawym skrzydle boiska zagrozić bramce Ter Stegena.

45+1'
Szybki pressing w wykonaniu gospodarzy robi ogromny zamęt w poczynaniach zawodników Liverpool'u.

45'
Pierwsza odsłona tego meczu w Barcelonie potrwa o trzy minuty dłużej.

44'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

42'
James Milner przewinił w sposób oczywisty. Brzydkie podcięcie rozpędzonego przeciwnika.

41'
Faule taktyczne zaczynają być już standardem w tym meczu.

39'
Obrona "Dumy Katalonii" bez żadnego szwanku wybroniła się, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

38'
żółta kartka Clement Lenglet nie miał pomysłu na to, jak czysto powstrzymać przeciwnika na wysokości swojego pola karnego. Nadmierne przetrzymywanie za koszulkę zostało wycenione na żółty kartonik.

37'
James Milner postanowił oddać silne, płaskie uderzenie z blisko trzydziestu metrów od bramki. Pressing, w postaci wślizgów, dał efekt, bo piłka poleciała daleko od prawego słupka.

36'
Jurgen Klopp wraz z jednym ze współpracowników zastanawia się, co poprawić w grze swoich podopiecznych.

35'
Sadio Mane doczekał się swojej okazji na zmianę wyniku. Napastnik z Senegalu końcówkami palców próbował wykończyć prostopadłe podanie na wolne pole. Snajper oddał strzał, ale ten powędrował wysoko nad poprzeczką.

33'
Sergio Roberto kapitalnie głową uprzedził Sadio Mane, który już miał nadzieję na przechwycenie crossowej piłki w jego kierunku.

32'
Jeden z piłkarzy Barcelony przewinił przed polem karnym "The Reds". Ta drużyna za moment wykona stały fragment gry.

31'
Sergi Roberto zatrzymał centrę z lewego skrzydła boiska. Piłka bardzo dynamicznie krąży po płycie murawy.

30'
Luis Suarez szukał płaskim zagraniem Philippe'a Coutinho. Niezłe zagranie, jednak, bez problemu przechwycił Van Dijk.

29'
Zbyt chaotycznie pod polem karnym Barcelony operują futbolówką goście.

27'
Kluczową rolę w akcji bramkowej odegrał Jordi Alba, który zanotował fantastyczne zagranie na wolne pole.

26'
Gooooooool! 1:0! Luis Suarez zachował się tak, jak powinien zachować się wybitny snajper! Urugwajczyk umiejętnie uciekł spod opieki pary stoperów i efektownym wślizgiem zmylił interweniującego Alissona.

24'
Pierwsza zmiana w wykonaniu Jurgena Kloppa. Kontuzjowanego Naby'ego Keitę na boisku zmienił Jordan Henderson.

23'
Matip celowo powstrzymał Suareza. Obrońca musiał przerwać atak, bo Barcelona bardzo szybko wyszła z własnego pola karnego kilkoma podaniami.

22'
Henderson będzie zawodnikiem, który zastąpi kontuzjowanego Keitę.

21'
Naby Keita korzysta z usług sztabu medycznego. W sztabie szkoleniowym przyjezdnych sondowana jest możliwość realizacji zmiany.

20'
Kilku zawodników "The Reds" bardzo wysoko skakało do dośrodkowania ze stałego fragmentu gry. Piłka była posłana nieźle, ale żaden z piłkarzy gości nie dotarło do niej.

19'
Będzie rzut wolny z bardzo niebezpiecznej dla gospodarzy pozycji.

18'
Sędzia liniowy dostrzegł pozycję spaloną we wcześniej wspomnianej sytuacji.

17'
Swoją drugą szansę strzelecką miał Philippe Coutinho. Tym razem z zupełnie innej pozycji. Silne zagranie z dosyć ostrego kąta minęło prawy słupek bramki.

15'
Alisson popełnił bardzo efektowną interwencję. Goalkeeper wyciągnął bardzo nieprzyjemny, techniczny strzał z okolic linii pola karnego autorstwa Philippe'a Coutinho.

14'
Lionel Messi wyblokowany w ostatniej fazie akcji. Argentyński napastnik już uderzył piłkę, wyłożoną na ósmy metr, jednakże cudem obrońca Liverpool'u zatrzymał strzał.

12'
Znów musiał interweniować arbiter główny. Leo Messi był wyraźnie podcięty.

11'
Kolejne przewinienie w wykonaniu gracza katalońskiej drużyny. Ostre wejście wślizgu zaprezentował Ivan Rakitić.

9'
Niebezpiecznie wślizgiem zagrał Luis Suarez. Urugwajczyk powinien otrzymać żółtą kartkę, ale sędzia dał mu ostatnią reprymendę.

8'
Za mocne podanie na obieg wymienił Ivan Rakitić. Philippe Coutinho nie miał wielkich szans na wygranie potyczki biegowej z blisko ustawionym przeciwnikiem.

6'
Gerard Pique dobrze ciałem wyblokował Sadio Mane. Senegalczyk nie zdołał oddać strzału z ostrego kąta.

5'
Źle został wykonany rzut rożny przez gospodarzy. Łatwo z zagrożenia wyszli piłkarze "The Reds".

4'
Korner dla "Dumy Katalonii". Ivan Rakitić przedarł się na lewej stronie pola karnego. Chorwat już przymierzał się do silnego strzału, ale w ostatniej chwili plany mu pokrzyżował obrońca Liverpool'u.

3'
Chaotycznie, ale w końcu skutecznie zainterweniowała defensywa gospodarzy. Mohammed Salah groźnie dla hiszpańskiego klubu szarżował i operował futbolówką.

2'
Alisson wyłapał piłkę, po zbyt głębokim dośrodkowaniu z lewej flanki boiska.

1'
Angielska drużyna, jako pierwsza wznowiła grę.

*'
Gra rozpoczęta!

*'
Mamy okazję wysłuchać oficjalnego hymnu Champions League!

*'
Pan Bjorn Kuipers będzie dzisiaj odpowiedzialny za wydawanie sprawiedliwych werdyktów na placu gry.

*'
Kontuzja z nadchodzącego spotkania w Lidze Mistrzów wyeliminowała Rafinhę.

*'
Ławka rezerwowych Liverpool'u: Lovren, Firmino, Henderson, Mignolet, Shaqiri, Origi, Alexander-Arnold.

*'
Ławka rezerwowych FC Barcelona: emedo, Arthur, Dembele, Cillessen, Malcom, Alena, Umtiti.

*'
Spotkanie na Camp Nou zostanie rozegrane w ramach pierwszego starcia 1/2 finału Ligi Mistrzów.

'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online