Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

0 : 1

Kelemen – Bodvarsson, Arsenić, Runje, Kadlec, Poletanović (90' Kwiecień), Romanczuk, Imaz, Guilherme, Novikovas, Klimala
Alomerović – Mladenović, Augustyn, Nalepa, Nunes, Łukasik (90+1' Vitoria), Kubicki, Makowski, Haraslin (90+9' Lipski), Michalak (69' Sobiech), Paixao

Sobiech (90+6.)

Arsenić (48.) żółta kartka
Augstyn (69.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
90+9'
KONIEC! Lechia Gdańsk zdobyła Puchar Polski!

90+9'
Lipski zastąpił Haraslina.

90+7'
Na boisku pojawił się Wójcicki.

90+6'
GOOOOOL! Paixao dośrodkował z prawej strony boiska, Sobiech uprzedził Kelemena i trafił do siatki. A więc jednak Puchar Polski dla Lechii!

90+1'
Vitoria zastąpił Łukasika.

90'
Kwiecień zastąpił Poletanovicia.

89'
NIE MA GOLA! Spalony!

88'
Sędzia jeszcze czeka na potwierdzenie VAR.

86'
Goool! Kelemen odbił piłkę po strzale z narożnika pola karnego i z bliska piłkę dobił Paixao. Lechia blisko zdobycia Pucharu Polski!

85'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie głową uderzał Romanczuk. Prosto w bramkarza.

79'
Gra wznowiona.

77'
Sędzia musi przerwać grę z powodu zadymienia boiska. Race odpalili również kibice Lechii.

76'
A na trybunach race.

73'
Wreszcie dobra sytuacja. Mogło być 1:0 dla Jagiellonii. Alomerović zdołał jednak odbić mocny strzał Guilherme z szesnastu metrów.

72'
Dobra akcja Jagiellonii, ale zabrakło precyzji przy ostatnim podaniu.

70'
Poletanović z dużej odległości z rzutu wolnego uderzył po ziemi i Alomerović bez problemów złapał piłkę.

69'
żółta kartka Augustyn ukarany żółtą kartką.

69'
Sobiech zastąpił Michalaka.

65'
Nie jest to wielkie widowisko.

60'

58'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

53'
Wypełniły się trybuny zajmowane przez kibiców Lechii Gdańsk. Atmosfera zrobiła się o wiele ciekawsza.

51'
Kelemen pewnie obronił strzał Mladenovicia z dystansu.

49'
Dobra akcja Jagiellonii. Strzał z pola karnego został jednak zablokowany.

48'
żółta kartka Żółta kartka dla Arsenicia za brutalny faul. Ma sporo szczęścia obrońca Jagiellonii, że nie wyleciał z boiska.

46'
Guilherme zdecydował się na strzał. Niecelnie.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

'
Trwa przerwa, a pod stadionem wciąż kilka tysięcy kibiców.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Brakowało jakości i emocji.

45+1'
Przycisnęła Lechia, ale strzały z pola karnego zostały zablokowane.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
Fatalny błąd Alomerovicia, który wyszedł poza pole karne, ale nie zdołał wybić piłki. Lechię przed stratą bramki uratował Augustyn!

37'
Mecz stoi na poziomie organizacji - jest FATALNY.

36'
Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Romanczuk.

34'
Poletanović uderzał z bardzo dużej odległości. Piłka odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

30'

28'
Novikovas uderzył z narożnika pola karnego, ale pewnie interweniował Alomerović.

27'
"Wpuśćcie kibiców" - niesie się z trybun PGE Narodowego.

27'
Bardzo niecelne uderzenie Runje.

26'
Mogło być groźnie pod bramką Lechii. Klimala opanował piłkę w polu karnym, ale Augustyn zdołał zablokować jego strzał.

22'
Znakomite dośrodkowanie do Haraslina, ale w ostatniej chwili obrońca zdołał wybić piłkę na aut.

18'
Kibice Lechii, którzy jeszcze nie weszli na stadion jak na razie nie stracili nic ciekawego.

16'
Lechia mogła wyprowadzić groźny atak, ale znakomicie interweniował Runje.

13'
Dobre dośrodkowanie do Klimali, ale Augustyn wygrał pojedynek główkowy.

13'
Jak na razie nie jest to wielkie widowisko.

12'
Zablokowana próba strzału w wykonaniu Haraslina.

8'
Jagiellonia znakomicie rozegrała rzut rożny. Romanczuk huknął lewą nogą z pola karnego, ale obok bramki.

5'
Rzut wolny dla Lechii. Dośrodkowanie Łukasika było za mocne i piłka opuściła boisko.

4'
Na murawie dość spokojnie.

2'

1'

'
Rezerwowi Jagiellonii: Sandomierski, Mitrović, Wójcicki, Pospisil, Twarowski, Kostal, Kwiecień

'

'
Kibice Lechii mają problem z wejściem na stadion.

'
Składy:

'
Zapraszamy do śledzenia finału Pucharu Polski na żywo. Jagiellonia Białystok zmierzy się z Lechią Gdańsk. Początek transmisji o godzinie 16:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online