Bayern Monachium - Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Roma
2 : 0

Neuer - Benatia, Boateng, Alaba - Rafinha, Alonso, Lahm, Bernat - Ribéry, Götze - Lewandowski
Skorupski - Torosidis, Manolas, Mbiwa, Holebas - Nainggolan, De Rossi, Keita - Iturbe, Destro, Florenzi

90(+3)''
Jeszcze próbwał Gervinho przedostać się lewą flanką, ale Rafinha go pewnie zatrzymuje.

90(+2)''
Próbuje jeszcze zaatakować drużyna Romy, ale Keita wysoko nad poprzeczką.

90''
Sędzia dolicza trzy minuty.

89''
Uderza Boateng z dystansu, ale znów daleko od celu.

88''
Trzecia i zarazem ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi kapitan, Philipp Lahm, a za niego młodziutki Pierre-Emile Hojbjerg.

87''
Łatwa wrzutka Rode, ale Skorupski wybija ją z problemami.

86''
W strzałach 23:4 dla gospodarzy.

86''
Odpowiada Shaqiri! Równie świetny strzał z dystansu, ale tuż obok słupka Skorupskiego.

84''
Ależ okazja AS Romy! Podwójna interwencja Neuera! Doskonale poradził sobie Gervinho z defensywą Bayernu, znalazł się w sytuacji sam na sam z Neuerem, tuż przy linii bramkowej, Niemiec odbił piłkę i zaraz po tym musiał znów się wykazać. Nainggolan pięknie i mocno uderzył z dystansu, ale Neuer pokazał, że nie łatwo mu strzelić bramkę.

83''
Wrzutka Rafinhi z prawej flanki wprost na głowę Lewego, niestety Polak dziś nie ma smykałki do strzelenia bramki.

81''
Kolejna zmiana w drużynie Bayernu. Schodzi z urazem David Alaba, a za niego Sebastian Rode.

80''
Atak pozycyjny Bayernu, ale nic z niego nie wynikło.

77''
Świetny strzał Alaby z rzutu wolnego! Metr niżej i mielibyśmy piękną bramkę.

76''
Kolejna okazja dla gospodarzy. Świetna podcinka Lahma nad obrońcami, a Shaqiri wyszedł w sytuacji sam na sam ze Skorupskim. Romę uratowało to, że Łukasz wyszedł w samą porę z bramki oraz, że piłka wysoko kozłowała.

74''
Zmiana w drużynie AS Romy. Schodzi Juan Manuel Iturbe, a za niego Gervinho.

73''
Piłkarze Romy przez chwilę świetnie radzili sobie z ogromnym pressingiem Bawarczyków, niestety do czasu...

72''
Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Xabiego Alonso wchodzi Xherdan Shaqiri.

71''
Świetna akcja Bayernu. Rafinha pędził prawą flanką dograł do środka, do Alaby, a ten odegrał do Ribery'ego. Niestety Francuz wysoko nad poprzeczką.

71''
Rozgrzewka Gervinho. Pewnie za jakąś chwilę wejdzie na boisko.

69''
Rzymianie próbowali teraz rozklepać defensywę Bayernu, ale Benatia jest dzisiaj bezbłędny.

68''
Czy po stracie drugiej bramki goście rzucą wszystko na jedną kartę?

67''
Kolejna okazja Bayernu. Po wrzutce, niecelnie główkuje Lewandowski.

67''
Mogło być już 3:0. Potężną bombą uderza Philipp Lahm tuż nad poprzeczką.

64''
Doskonała akcja Bayernu. Alaba prostopadle do Lewego, ten w pole karne do Gotze, a młody Niemiec pakuje do siatki tuż pod prawym słupkiem Skorupskiego.

64''
GOOOL!!! 2:0! Mario Gotze!

63''
Ribery w niektórych momentach, nawet w roli rozgrywającego.

62''
Kompletna dominacja Bawarczyków.

60''
Mimo wszystko Rzymianie próbują zaatakować, ale bezskutecznie.

59''
Groźny rzut rożny w wykonaniu Bawarczyków! Wrzuca Alonso, Skorupski minął się z piłką a do pustej bramki nie trafia Benatia! Wyraźnie nie czysta trafił w piłkę.

59''
Zmiana w drużynie AS Romy. Miralem Pjanić wchodzi za Florenziego.

58''
Nie, to jednak Florenzi. Odnowił mu się uraz z pierwszej połowy.

58''
Akurat przy tej akcji kontuzji nabawił się Torosidis.

57''
Wrzutka Lahma, przewraca się Bernat w polu karnym, ale sędzia dyktuje tylko rzut rożny

55''
Strzał z dystansu Boatenga daleko od bramki.

55''
Wrzutka Rafinhi wprost na Lewego, ten jednak nie czysto główkuje.

54''
Roma nie ma w drugiej połowie praktycznie nic do zaoferowania defensywie gospodarzy.

54''
Po kolejnej akcji Bawarczyków, rzut rożny dla gospodarzy.

52''
Doskonale przeprowadzony atak gospodarzy. Wrzutka Rafinhi z prawej strony, wprost na Davida Alaby. Austriak stał na czystej pozycji jednak główkował tuż nad poprzeczką.

50''
Robert Lewandowski wyszedł sam na sam ze Skorupski, bramkarz uprzedził Lewego wślizgiem, ale i tak sędzia liniowy zauważył spalonego, którego raczej nie było.

49''
Goście całkowicie cofnięci na własnej połowie.

48''
Dobra wrzutka Alonso. Szybka klepka Monachijczyków, a na dobrą pozycję wychodzi Juan Bernat. Ten jednak prosto w Skorupskiego.

47''
Atak Bayernu prawą stroną, a dokładnie Rafinha. Jednak faulowany przez Nainggolana.

46''
W drużynie gości doszło już do pierwszej zmiany. Za Jose Holebasa wchodzi Ashley Cole.

46''
Sędzia rozpoczyna drugą połowę

45(+1)'
Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania

45(+1)'
Alonso przerywa akcję Romy, zgarniając przy okazji żółtą kartkę za to zagranie.

45''
Sędzia dolicza tylko minutę.

43''
Rzut rożny dla Romy, ale znów górą obrońcy z Monachium.

42''
Wydaje się, że na tej jednej bramce się nie skończy.

38''
GOOOOOL!!! 1:0!! I mamy pierwszą bramkę! Autorem jest Franck Ribery. Francuz sam wyprowadził akcję, podając na lewej flance prostopadle do Alaby, ten w pole karne z powrotem do Ribery'ego, nie myląć się pakuje piłkę do bramki, która "zahaczyła" jeszcze słupek.

37''
Groźny strzał Alaby z około 20 metrów. Jednak wprost w Skorupskiego.

36''
Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale na razie nic to nie daje.

33''
Groźna wrzutka Alaby! Piłkarze gospodarzy próbowali przeciąć dośrodkowanie, ale piłka ląduje tuż obok słupka Skorupskiego.

32''
Faul Keity na Gotze. Doskonała okazja dla Monachijczyków.

31''
Bayern utrzymuje się przy piłce.

28''
Pjanić już się rozgrzewa, ale wydaje się, że piłkarz gości wróci do gry. Okaże się już za kilka minut.

27''
Ałłł. Florenzi źle stanął na nodze. To raczej natychmiastowa zmiana, conajmniej skręcona kostka.

26''
Słuszna decyzja tureckiego arbitra. Nainggolan źle przyjął sobie piłkę i gdy widział leżącego Neuera, chciał wykorzystać sytuację.

25''
Szybka kontra AS Romy! Nainggolan wychodzi sam na sam z Neuerem, mija go przewracając się. Jednak sędzia nie dyktuje karnego.

24''
Xabi Alonso wrzuca z rogu, jednak nic z tego.

24''
Nieprzyjemne dośrodkowanie Bernata. Skorupski wybija na rzut rożny.

23''
Wydaje się, że Bawarczycy coraz łatwiej dobierają się do defensywy Rzymian.

22''
Wyraźny nacisk Bayernu. Strzał Lahma z 20 metrów, ale wprost w Skorupskiego.

22''
Gotze uderzył z kąta, wydawało się, że łatwa piłka, jednak Skorupski wypuszcza piłkę z rąk, na szczęście Włochów, nic z tego błędu nie wynikło.

21''
Ribery świetnie podaje do Lewego, ten jednak znów zablokowany. Nie ma Polak łatwego życia z obrońcami AS Romy.

20''
Wydawało się, że Destro wyjdzie sam na sam z Neuerem, jednak zdążył za nim Bernat i łatwo powstrzymał piłkarza gości.

18''
Gorąco w polu karnym Romy! Świetna wymiana podań w polu karnym gości, piłka trafia do Bernata ten jednak został przyblokowany.

16''
Roma jak na razie świetnie radzi sobie na połowie Bayernu.

13''
Bawarczycy próbują atakować, ale bezskutecznie.

12''
Dobra akcja Bayernu. Świetny przerzut piłki na prawą stronę Boatenga, piłka wędruje do Rafinhi, ten prostopadle do Gotze, dośrodkował, ale Lewego szybko powstrzymali obrońcy.

11''
Dośrodkowanie nieudane. Łatwo przejmują piłkę obrońcy Bayernu.

10''
Dośrodkować będzie Florenzi. Przy okazji sędzia uspokaja Keitę i Alonso.

9''
Bernat fauluje Destro przy narożniku.

8''
Widać, że goście nie oddadzą tak łatwo zwycięstwa, jak w Rzymie.

7''
Rzymianie próbują atakować, ale bez skutku. Bawarczycy atakują natychmiastowym pressingiem.

6''
Rafinha prawą flanką, dośrodkował, jednak zablokowany i mamy pierwszy rzut rożny dla FC Bayernu

4''
Bayern w tradycyjnym ataku pozycyjnym.

3''
Pierwsza akcja Bayernu Monachium. Ribery zaczarował defensywą AS Romy, jednak nic z tego nie wynikło i pewnie Skorupski wyłapuje piłkę.

2''
Po zamieszaniu w polu karnym, fatalne zakończenie akcji strzałem Juana Iturbe.

2''
Już pierwszy rzut rożny dla AS Romy

1''
Zaczynamy!

0'
Sędzią spotkania jest Turek, Cuneyt Cakir

0'
Po odsłuchaniu hymnu Ligi Mistrzów nadszedł czas na przywitaniu piłkarzy obu drużyn.

0'
Piłkarze już w tunelu.

0'
Co ciekawe, dziś staną oko w oko dwaj Polacy. W drużynie Bayernu - Robert Lewandowski oraz Łukasz Skorupski w drużynie AS Romy. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

0'
Dla 38-letniego zawodnika AS Romy - Francesco Tottiego będzie to dziś 54 występ w Lidze Mistrzów.

0'
Z kolei w Romie zabraknie takich graczy jak Maicon, Kevin Strootman, Davide Astori czy Marco Borriello.

0'
W Bayernie zabraknie takich graczy jak Claudio Pizarro, Javi Martinez, Bastian Schweinsteiger czy Thiago.

0'
W ostatnich 3 meczach z AS Romą, Bawarczycy zdobywali conajmniej 2 bramki. W poprzednim meczu obu drużyn Bayern wygrał aż 7:1 w Rzymie.

0'
Ławka rezerwowych gości:
De Sanctis, Cole, Paredes, Pjanic, Totti, Gervinho, Ljajic

0'
Znane są już ławki rezerwowych obu drużyn.
Ławka rezerwowa FC Bayernu wygląda następująco:
Zingerle, Dante, Shaqiri, Rode, Müller, Hojbjerg

0'
Już za pół godziny rozegrany zostanie kolejny mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na przeciw siebie staną drużyny Bayernu Monachium oraz AS Romy.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Roma. Nasze lajfy to nie tylko przebieg boiskowych wydarzeń, ale również ciekawostki, wideo z zapisem bramek oraz opinię dziennikarzy i ekspertów. Relacje-live.pl to doskonałe źródło do śledzenia meczu na żywo lub dodatek do transmisji.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online