Wisła Płock - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
Arka Gdynia
1 : 1

Żynel - McGing, Łasicki, Uryga, Cabezali - Rasak, Furman - Merebashvili (73' Borysiuk), Ricardinho (46' Stevanović), Szwoch - Zawada (84' Kuświk)
Šteinbors - Zbozień, Danch, Helstrup, Socha - Deja, Vejinović (88' Cvijanović) - Aankour, Nalepa (75' Młyński), Janota - Marcus (56' Zarandia)

Mecze na żywo: Wisła Płock - Arka Gdynia

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Podział punktów na inaugurację 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Remis, który powinien cieszyć zawodników Jacka Zielińskiego. Oni udowodnili, że gra do samego końca procentuje. Leszek Ojrzyński i jego gracze mogą czuć ogromny niedosyt. Sytuacja w kontekście utrzymania w Ekstraklasie mocno się komplikuje.

Koniec meczu w Płocku!

90+4'
Gooooooooool! Wielka radość u kibiców z Gdyni! Stały fragment gry dał Arce wymarzonego gola! Frederick Helstrup znakomicie wyszedł w powietrze, żeby domknąć dobre dośrodkowanie od rzutu wolnego.

90+3'
żółta kartka Cała jedenastka Wisły Płock mocno zaangażowana w defensywę. Za chwilę będzie rzut wolny dla Arki Gdynia. Dominik Rasak obejrzał żółtą kartkę.

90+2'
Goście usiłują wykorzystać każdą sekundę doliczonego czasu gry na próby doprowadzenia do remisu.

90'
Arbiter dorzucił cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Adam Deja oddał kąśliwy strzał z bliskiej odległości od bramki! Interweniujący na refleks Bartłomiej Żynel odbił piłkę nad poprzeczkę.

89'
Wysoko nad poprzeczką pofrunęła futbolówka, po huknięciu Ariela Borysiuka. Doświadczony pomocnik próbował bezpośrednio od rzutu wolnego podwyższyć stan meczu.

88'
Goran Cvijanović okazał się być ostatnim zmiennikiem w tym meczu. Marko Vejinović pożegnał się z boiskiem.

87'
Mariusz Złotek wychwycił nieprawidłowości w ustawieniu piłki, przy kornerze. Stały fragment gry dla Wisły zostanie powtórzony.

86'
Dominik Furman miał wyborną okazję na to, żeby "skończyć" ten mecz. Pomocnik Wisły zaprezentował dobre, techniczne uderzenie w prawy sektor bramki. Pavel Steinbors kapitalnie wyciągnął się i odbił na bok nieprzyjemny strzał.

85'
Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Rzut wolny dla piłkarzy gości.

84'
Oskar Zawada nie zdołał, jednak, dokończyć dzisiejszego spotkania ligowego. Grzegorz Kuświk wszedł na płytę murawy.

82'
Oskar Zawada, który przed chwilą skorzystał z pomocy medycznej, wrócił na plac gry.

81'
Alen Stevanović zdecydował o indywidualnym wykończeniu akcji ofensywnej. Jego uderzenie z okolic dwudziestu metrów poszybowało wysoko nad poprzeczką bramki Arki Gdynia.

79'
żółta kartka Przewinienie taktyczne. Damian Zbozień z premedytacją przerwał kontrę przeciwników. Żółta kartka się w pełni należała.

78'
Piłkarze z Gdyni zmasowanymi atakami próbują doprowadzić do wyrównania.

76'
żółta kartka Żółta kartka dla Alana Urygi. Ten zawodnik dzisiaj solidnie pracował na sankcję indywidualną.

75'
Mateusz Młyński dał zmianę za Michała Nalepę.

73'
Ariel Borysiuk wzmocni linię pomocy Wisły Płock. Giorgi Merebashvili został przywołany do rezerwy.

72'
McGing nie patyczkował się z blisko ustawionym przeciwnikiem. Faul, podcięcie.

70'
Alen Stevanović nieszczęśliwie upadł na murawę, po próbie przechwycenia piłki ze wślizgu.

69'
Zapowiada się na kolejne roszady personalne w tym spotkaniu ligowym.

67'
Adam Danch uratował Arkę przed zagrożeniem. Udana interwencja głową, po dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska. Tadeusz Socha ponownie dał się łatwo ograć.

66'
Nabil Aankour zaatakował przeciwnika wślizgiem. Pomocnik minimalnie spóźnił się z atakiem na futbolówkę. Faul.

64'
Długi wyrzut piłki od autu przez Damiana Zbozienia. Najwyżej w polu karnym Wisły Płock wyskoczyli obrońcy tego klubu.

63'
Damian Rasak sygnalizuje problemy ze zdrowiem, ale sztab szkoleniowy Wisły nie decyduje się na dokonanie zmiany.

61'
Adam Danch za krótko dośrodkował z prawego skrzydła boiska. Obrońcy płockiej Wisły skutecznie zażegnali niebezpieczeństwo.

59'
Na murawie leży zawodnik Wisły Płock. Podczas swojej interwencji w obronie urazu doznał Damian Rasak.

57'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tych zawodach. Angel Cabezali rażąco naruszył obowiązujące przepisy gry.

56'
Luka Zarandia przywitał się przed chwilą z publicznością. Marcus Da Silva udał się na ławkę rezerwowych swojego zespołu.

54'
Igor Łasicki wybornie przerwał błyskotliwe podanie do Marcusa. Interwencja godna najwyższej oceny.

53'
Jacek Zieliński dalej ufa zawodnikom, którzy występują od pierwszej minuty.

51'
Aktualny wynik w wielkim stopniu przybliża piłkarzy Leszka Ojrzyńskiego do utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

50'
Dominik Furman wykonał korner. Wrzutka nie została jednak przechwycona przez obronę Arki Gdynia.

48'
Goooooooool! Kibice zobaczyli bramkę! Oskar Zawada idealnie urwał się obrońcom Arki i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki! Tadeusz Socha dał się pokonać w swojej strefie boiska, co potem otworzyło rywalowi możliwość zdobycia gola.

47'
W składzie Wisły Płock odnotowano jedną zmianę. Ricardinho został zastąpiony przez Alena Stevanovicia.

46'
Rozpoczęła się II odsłona!

Arbiter zarządził przerwę. Publiczność nie zobaczyła w pierwszych 45 minutach goli.

45'
Sędzia przedłużył I część gry o jedną minutę.

44'
Dominik Furman powrócił do gry i bardzo szybko podszedł do wykonania rzutu wolnego. Jego wrzutkę dobrze zatrzymali obrońcy Arki Gdynia.

43'
Dominikowi Furmanowi pomaga w tej chwili sztab fizjoterapeutów.

42'
żółta kartka Bez pardonu Dominika Furmana potraktował Marcus Da Silva. Bardzo niebezpieczna nakładka wyprostowaną nogą.

40'
Niektórzy kibice Wisły już widzieli piłkę w bramce! Doświadczony pomocnik, Dominik Furman, posłał bardzo efektowne uderzenie z rzutu wolnego. Futbolówka, finalnie, poleciała bardzo blisko prawego słupka bramki.

39'
Arka przeżywa trudne chwile. Wisła Płock mocno zaangażowała się w ofensywę. Za chwilę zobaczymy rzut wolny dla tej ekipy.

37'
Oskar Zawada po raz kolejny wygrał powietrzną batalię z obrońcami Arki Gdynia. Jednakże znów zabrakło odpowiednio więcej precyzji przy uderzeniu z powietrza.

35'
Mateusz Szwoch był przewracany na swojej połowie boiska. Stały fragment został przyznany klubowi gospodarza.

34'
Para stoperów popularnych "Nafciarzy" udanie ze sobą współpracuje. Niemal każde prostopadłe podanie jest przez nią przecinane.

32'
Damian Zbozień nie zdołał w odpowiednim momencie wrócić z pozycji spalonej. Publiczność doczekała się interwencji ze strony arbitra liniowego.

31'
Sędzia główny, pomimo wielu przewinień taktycznych, nie wyciągał żółtych kartek ze swojej kieszonki.

30'
Minął już drugi kwadrans regulaminowego czasu gry.

28'
Głową dośrodkowanie od rzutu wolnego próbował skutecznie wykończyć Alan Uryga. Lekkie strącenie piłki nie spowodowało większego zagrożenia pod bramką Pavla Steinborsa.

27'
Z woleja chciał uderzyć jeden z zawodników Arki. Merebashvili świetnie głową uprzedził swojego przeciwnika. Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska mogło dotrzeć do Michała Nalepy.

25'
Goście próbują poprzez atak pozycyjny zbliżyć się do bramki Bartłomieja Żynela.

24'
Chaotycznie zrobiło się w polu karnym gospodarza. Kąśliwe dośrodkowanie od rzutu rożnego namieszało. Obrona Wisły w porę się zorientowała we własnej szesnastce.

22'
Kolejna wrzutka piłki w wykonaniu Dominika Furmana. Mocne wbicie futbolówki skutecznie zneutralizowali obrońcy Arki Gdynia.

21'
Tadeusz Socha dotknął futbolówkę ręką. Arbitrowi głównemu wspomniane zdarzenie nie uciekło.

20'
Coraz śmielej w ofensywie zachowują się podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego.

18'
Oskar Zawada miał niezłą sposobność na zmianę wyniku tego meczu. Napastnik Wisły Płock kapitalnie wybił się w powietrze i oddał całkiem zgrabny strzał głową. Futbolówka poleciała tuż obok prawego słupka.

16'
Nabil Aankour ucierpiał podczas starcia powietrznego. Jego zespół rozpocznie nową akcję od rzutu wolnego.

15'
Za Nami już pierwszy kwadrans tego meczu. W tym dorobku czasu trochę lepiej zaprezentowała się drużyna Arki Gdynia.

13'
Dominik Furman wstrzelił futbolówkę od rzutu wolnego. Długie dośrodkowanie minęło wszystkich zawodników, skupionych w polu karnym Arki Gdynia.

11'
Michał Nalepa szukał prostopadłym zagraniem napastnika Arki. W porę wtrącił się w całą sytuację jeden z defensorów "Nafciarzy".

9'
Alan Uryga ponownie wystąpił w roli agresora. Przed momentem byliśmy świadkami sytuacji, w której ten obrońca nieprzepisowo trzymał rywala za koszulkę.

8'
Alan Uryga brzydko powstrzymywał Marcusa Da Silvę. Rzut wolny dla popularnych "Arkowców".

7'
Bojowo do tego pojedynku podeszli podopieczni trenera Jacka Zielińskiego. Dwa poważne ostrzeżenia zostały wydane przez przyjezdnych.

5'
Arka spróbowała po raz kolejny zagrozić. Znów Michał Nalepa dostał trochę miejsca do oddania strzału, po stałym fragmencie gry. Bardzo mocny strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

4'
Bartłomiej Żynel został szybko wystawiony na ciężką próbę. Michał Nalepa solidnie przymierzył zza pola karnego. Futbolówkę zmierzającą w prawy sektor bramki, na korner odbił goalkeeper.

2'
Arbiter odgwizdał pierwsze przewinienie w tym starciu. Adam Deja celowo przerwał akcję swojego przeciwnika.

1'
Przy tym meczu pracuje system VAR.

*'

*'
Sędzia główny wyprowadził obie drużyny na płytę boiska.

*'
Arbitrem głównym będzie Pan Mariusz Złotek.

*'
Jacek Zieliński, szkoleniowiec drużyny z Gdyni, nie może skorzystać z sześciu piłkarzy. Kary kartkowe dotknęły: Adama Marciniaka oraz Christiana Maghomę.
Z kolei, kontuzje wyeliminowały: Macieja Jankowskiego, Aleksandra Koleva, Rafała Siemaszko oraz Jana Łosia.

*'
Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Krzepisz, Olczyk, Marić, Sołdecki, Cvijanović, Zarandia, Młyński.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Zapytowski, Borysiuk, Kuświk, Dźwigała, Angielski, Stevanović, Stępiński.

*'
Pojedynek w Płocku zainauguruje 34. kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/19.

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu. Naszą dzisiejszą ofertę otworzy relacja na żywo z meczu: Wisła Płock - Arka Gdynia.
Początek tego spotkania o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online