Górnik Zabrze - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 2

Chudy - Sekulić, Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz (87' Wiśniewski) - Matras (82' Arnarson) - Zapolnik (59' Wolsztyński), Gvilia, Żurkowski, Jimenez - Angulo.
Lis - Burliga (78' Grabowski), Klemenz, Hoyo-Kowalski, Pietrzak - Boguski, Plewka (79' Kumah), Savićević, Peszko - Drzazga, Kolar.

'

Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+4'
Koniec meczu. Wisła Kraków pokonała Górnika Zabrze 2:1.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Angulo z trzech metrów posłał piłkę głową nad bramką!

87'
Angulo uderzył z rzutu wolnego, ale Lis odbił piłkę na rzut rożny.

87'
Wiśniewski zastąpił Gryszkiewicza.

85'
Wojtkowski zastąpił Kolara.

85'
Protestują piłkarze Górnika i domagają się rzutu karnego. Paweł Gil nakazał grać dalej.

84'
żółta kartka Grabowski ukarany żółtą kartką.

82'
Arnarson zastąpił Matrasa.

82'
Płaski strzał Peszki przeleciał tuż obok bramki.

79'
Kumah zastąpił Plewkę.

78'
Grabowski zastąpił kontuzjowanego Burligę.

74'
Źle zagrał Boguski i mógł zaliczyć asystę przy bramce Górnika, ale strzał Angulo został zablokowany.

71'
Żurkowski z dystansu uderzył nad bramką.

69'
Piłka w bramce Wisły po efektownej piętce Gvilii! Hiszpan był jednak na spalonym.

68'
Zablokowany strzał Gvilii.

66'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

64'
Górnik stara się doprowadzić do wyrównania.

61'
Obie drużyny oddały po 9 strzałów, z czego 5 było celnych.

59'
Wolsztyński zastąpił Zapolnika.

58'
Gvilia z powietrza uderzył bardzo niecelnie.

56'
Piłka po strzale Savicevicia przeleciała obok bramki.

53'
Kolar z pola karnego uderzył obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

51'
Goool! 2:1 dla Wisły! Kolar przyjął górną piłkę w polu karnym, z łatwością minął Suareza, i z sześciu metrów pokonał Chudego.

50'
Angulo dryblował w polu karnym, ale został powstrzymany.

49'
żółta kartka Kolar ukarany żółtą kartką.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 1:1. Całkiem dobre widowisko w Zabrzu.

45'
Sędzia doliczył minutę.

42'
Górnik ma przewagę, ale Wisła dobrze się broni.

37'
Goool! Remis! Prostopadłe zagranie do Angulo, jego uderzenie zdołał lekko odbić Lis, ale do piłki dopadł jeszcze Jimenez i umieścił piłkę w siatce. 1:1!

36'
Gvilia z ostrego kąta uderzył niecelnie.

34'
Gooool! Chudy był bliski odbicia piłki, ale ostatecznie po jego rękach wpadła do bramki. Kolar zamienił rzut karny na gola. 1:0 dla Wisły.

33'
Fatalny błąd Zapolnika, który za lekko podał do bramkarza Górnika. Chudy sfaulował Kolara i będzie rzut karny.

33'
Kontra Górnika 4 na 2. Gvilia zagrał jednak do obrońcy.

30'
żółta kartka Sekulić ukarany żółtą kartką.

28'
Niecelny strzał Drzazgi z pola karnego.

25'
żółta kartka Żółta kartka dla Boguskiego. Nie zagra w następnym meczu.

25'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Suarez. Za lekko, aby zaskoczyć Lisa.

24'
I znów groźnie pod bramką Wisły. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strąceniu piłki głową akcję zamknął Sekulić, ale w ostatniej chwili piłkę wybił obrońca.

21'
Kapitalne zagranie spod linii końcowej do Drzazgi, który miał sporo miejsca, ale z pola karnego uderzył prosto w Chudego. Znów Wisła mogła wyjść na prowadzenie.

21'
Posiadanie piłki: 57% - 43%

16'
Teraz mogło być 1:0 dla Wisły. Z dystansu huknął Peszko, piłka odbiła się rykoszetem, ale Chudy wykazał się refleksem i odbił piłkę. Zdołał obronić również dobitkę Plewki.

13'
Wisła źle rozegrała piłkę na własnej połowie. Dopadł do niej Gvilia, który potężnie uderzył z dystansu i futbolówkę zdołał odbić Lis.

12'
Wisła również stara się atakować, ale brakuje jej precyzji.

10'
JImenez uderzył z lewej strony pola karnego. Bardzo niecelnie.

7'
Dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale skutecznie piłkę wybił obrońca. Cały czas w jej posiadaniu są gospodarze.

6'
Wisła starała się wymienić sporo podań w obrębie pola karnego Górnika, ale zagranie do Klemensa było za mocne.

4'
Z dystansu uderzył Angulo, ale skutecznie interweniował Lis.

3'
Dłużej przy piłce stara utrzymać się Górnik.

1'
Rozpoczęła Wisła.

'
Przed meczem odśpiewany zostanie jeszcze Hymn Polski.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Górnika: Loska, Wiśniewski, Arnarson, Wolsztyński, Matuszek, Ambrosiewicz, Mystakidis.

'
Rezerwowi Wisły: Weinzettel, Grabowski, Szot, Wojtkowski, Kumah, Buksa, Balicki.

'
Początek meczu Górnik - Wisła o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online