Lech Poznań - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Burić – Gumny, Goutas, Vujadinović, Kostewycz – Klupś, Trałka, Tiba, Jóźwiak – Marchwiński, Jevtić
Forenc – Kopacz, Oko, Guldan, Balić – Slisz, Starzyński, Jagiełło, Pawłowski, Bohar – Tuszyński

Jóźwiak (47.)
Starzyński (k.) (86.)

Slisz (24.) żółta kartka
Balić (64.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Zagłębie Lubin

90+6'
Koniec meczu. Lech - Zagłębie 1:1.

90+4'
Pakulski zastąpił Pawłowskiego.

90+2'
Emocjonująca końcówka. Jedni i drudzy atakują i stwarzają sytuacje.

89'
Mares zastąpił Tuszyńskiego.

88'
Dobry strzał Tiby z pola karnego. Tuż nad bramką.

86'
Gajos zastąpił Marchwińskiego.

86'
Gool! Starzyński z rzutu karnego doprowadza do remisu

85'
Jednak był faul i będzie rzut karny dla Zagłębia.

82'
żółta kartka Żółta kartka za symulowanie dla Pawłowskiego.

79'
Czerwiński zastąpił Bohara.

77'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w poprzeczkę trafił Goutas.

76'
Tomasik zastąpił Jevticia.

74'
Jagiełło niecelnie uderzył z dystansu.

66'
Z rzutu wolnego w mur trafił Jevtić.

64'
A jednak tylko rzut wolny. Balić faulował przed polem karnym i zobaczył żółtą kartkę.

63'
Rzut karny dla Lecha!

61'
Niecelnie głową uderzył Balić.

55'
Zagłębie stara się zyskać przewagę i dłużej utrzymuje się przy piłce.

49'
Jagiełło uderzył z 20 metrów, piłka po rykoszecie sprawiła problemy Buriciowi. Będzie rzut rożny.

47'
Gool! 1:0 dla Lecha! Jóźwiak ładnym strzałem z linii pola karnego zaskoczył bramkarza.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Sędzia doliczył minutę.

37'
Klupś znakomicie dośrodkował do Marchwińskiego, który nieczysto trafił w piłkę i nie zdołał jej posłać do bramki. Po chwili Tiba uderzył sprzed pola karnego nad poprzeczką.

34'
Sprzed pola karnego niecelnie uderzał Jóźwiak.

32'
Znakomita okazja Zagłębia. Burić kapitalnie obronił strzał Tuszyńskiego, a dobitkę z linii bramkowej wybił Goutas.

30'
Zablokowane uderzenie Pawłowskiego. Będzie rzut rożny.

29'
Groźnie z 20 metrów uderzył Pawłowski, ale Burić odbił piłkę poza boisko.

28'
Marchwiński znalazł się w dobrej sytuacji. Jego strzał obronił jednak Forenc, a sędzia odgwizdał spalonego.

24'
Po rzucie wolnym bliski zdobycia gola samobójczego był Balić. Głową posłał piłkę tuż obok bramki.

24'
żółta kartka Żółta kartka dla Slisza.

23'
Brakuje groźnych sytuacji.

18'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

14'
Kolejny nieudany strzał Pawłowskiego. Tym razem z narożnika pola bramkowego.

9'
Bardzo niecelnie z ponad 30 metrów uderzył Pawłowski.

8'
Tempo spokojne, sytuacji brakuje.

4'
Jak na razie spokojna gra w środku pola.

2'
Na trybunach pojawiło się bardzo mało widzów.

1'
Początek spotkania.

'
Mecz poprowadzi Piotr Lasyk z Bytomia.

'
Rezerwowi Zagłębia: Leciejewski – M. Dąbrowski, Tosik, Czerwiński, Dziwniel, Pakulski, Mares.

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky – Gajos, Skrzypczak, Wasielewski, Pleśnierowicz, Tomasik, Kołodziej.

'
Zapraszamy na mecz o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online