Cracovia - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

2 : 0

Pesković – Rapa, Helik, Datković, Siplak – Gol – Cecarić (63' Wdowiak), Dimun, Dąbrowski, Hanca (85' Strózik) – Piszczek (89' Diego)
Alomerović – Mladenović (79' Żukowski), Vitoria (78' Fila), Nalepa, Nunes – Lipski, Kubicki, Makowski – Haraslin (58' Łukasik), Sobiech, Paixao

Hanca (75., karny)
Dimun (83.)

Rapa (41.) żółta kartka
Datković (66.) żółta kartka
Vitoria (7.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Lechia Gdańsk
Dziękujemy pięknie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Cracovia uczyniła bardzo wielki krok w kierunku awansu do el. Ligi Europy. Gospodarze nie dali wielkiego pola manewru przeciwnikom z Gdańska, którzy dzisiaj kompletnie zawiedli.
Walka o mistrzostwo oraz europejskie puchary nabiera coraz większych rumieńców.

Arbiter główny oznajmił koniec spotkania w Krakowie!

90+4'
Michal Pesković skutecznie zgarnął zbyt głębokie dośrodkowanie z lewej flanki.

90+3'
Zafrasowana mina trenera Piotra Stokowca. Nie takiego obrazu gry spodziewał się doświadczony szkoleniowiec.

90+2'
Gracze gości próbują zdobyć kontaktowego gola. Nic jednak im nie wychodzi w tym spotkaniu ligowym.

90'
Sędziowie podjęli decyzję o przedłużeniu gry o 5 minut.

89'
Diego okazał się ostatnim zmiennikiem w szeregach Cracovii. Boczny obrońca zastąpił Filipa Piszczka.

89'
Zlatan Alomerović wyciągnął się niczym, jak struna, żeby wyciągnął piłkę, kierującą się tuż pod poprzeczkę! Interwencja najwyższej próby!

88'
Zlatan Alomerović bez problemu zgarnął uderzenie Cornela Rapy.

87'
8224 widzów pojawiło się na tym spotkaniu.

86'
Karol Fila dopadł do piłki bez właściciela. Młody zawodnik Lechii podjął decyzję o błyskawicznym oddaniu strzału, ale szybkość nie poszła w parze z dokładnością kopnięcia.

85'
Sebastian Strózik zmienił Sergiu Hanci, który klarownie zasygnalizował, że nie jest już w stanie kontynuować gry.

84'
Uraz pojawił się u Sergiu Hanci. Sztab fizjoterapeutów jak najszybciej pojawił się na murawie.

83'
Gooooool! Milan Dimun podwyższył stan meczu! Jego znakomite wykończenie podania z prawej flanki kompletnie zaskoczyło zasłoniętego Zlatana Alomerovicia! Lechia Gdańsk w bardzo trudnej sytuacji.

81'
Lechia Gdańsk wygląda na zmęczoną po finałowej batalii o Puchar Polski. Mało dzisiaj inicjatywy w ofensywie wykazują podopieczni Piotra Stokowca.

79'
Trzecia, ostatnia zmiana, którą zrealizował Piotr Stokowiec. Mateusz Żukowski w miejsce Filipa Mladenovicia.

78'
Karol Fila pojawił się na boisku. Steven Vitoria wylądował wśród innych rezerwowych Lechii.

77'
Zagranie piłki ręką u zawodnika Lechii wychwycił Jarosław Przybył. Odległość daleka od bramki Zlatana Alomerovicia.

76'
W tej chwili klub z Krakowa zrównał się punktami z Zagłębiem Lubin oraz Jagiellonią Białystok.

75'
Gooooooool! Precyzyjnie rzut karny wykonał Sergiu Hanca! Uderzenie w prawy sektor bramki!

73'
Rzut karny dla Cracovii! Joao Nunes przewinił w swojej szesnastce.

72'
Trwa dokładna analiza sytuacji w polu karnym Lechii Gdańsk. Wszystko wskazuje na jedenastkę dla graczy Michała Probierza.

71'
Piłkarze Cracovii intensywnie reklamowali rzut karny, po rzekomym faulu w realizacji Joao Nunesa. Sędzia liniowy najprawdopodobniej skorzysta z analizy systemu VAR.

70'
Filip Piszczek za długo zwlekał z decyzją o oddaniu strzału w pobliżu szesnastki Lechii. Spóźnione zamiary ofensywne snajpera doskonale odczytali obrońcy przyjezdnych.

69'
Joao Nunes dobrze zaasekurował swoją strefę, po dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska.

67'
Groźnie wyglądają interwencje w wykonaniu krakowskiego zespołu. Gracze gospodarzy w żaden sposób nie kalkulują na boisku.

66'
Błąd techniczny Niko Datkovicia. Żółta kartka na jego konto. Bardzo niebezpieczny atak na rywala wyprostowaną nogą.

65'
Michal Siplak koszmarnie trafił w piłkę, pod polem karnym Lechii. Nieudany strzał z dystansu. Lepszą decyzją byłaby próba dośrodkowania w kierunku napastników Cracovii.

63'
Aktywny dzisiaj Bojan Cecarić opuścił plac gry. Michał Probierz wydelegował na boisko Mateusza Wdowiaka.

62'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Sergu Hanca był na minimalnej pozycji spalonej.

60'
Upłynęła godzina gry w meczu, który przez wielu ekspertów definiowany był jako hit 34. serii gier polskiej LOTTO Ekstraklasy.

59'
Joao Nunes odgrywał w kierunku Filipa Mladenovicia. Obrońcę Lechii w szesnastce Cracovii udanie powstrzymał Cornel Rapa. Ten zawodnik ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

58'
Lukas Haraslin przywołany na ławkę rezerwowych Lechii Gdańsk. Daniel Łukasik został wprowadzony do gry.

56'
W przypadku remisu, Cracovia będzie miała dwa punkty straty do 4. Zagłębia Lubin (51 punktów), z kolei Lechia Gdańsk do liderującej Legii będzie traciła dwa oczka (66).

54'
Lechia Gdańsk musi być ciągle czujna. Gospodarze dzisiejszego meczu sukcesywnie dążą do otworzenia wyniku, ale jak dotąd brakowało lepszej jakości w atakach.

52'
Indywidualna akcja Cecaricia. Pomocnik gospodarzy próbował samemu zmienić wynik tego meczu. Jego starania skutecznie pokrzyżowała defensywa gdańskiej Lechii, wywierając na nim presję.

51'
Sergu Hanca faulowany - tak widzieli to kibice Cracovii. Arbiter główny nie dostrzegł złamania przepisów gry.

50'
Chaotyczne próby w ofensywie prezentuje drużyna gospodarza.

49'
Sędzia główny przed chwilą przerwał grę. Jarosław Kubicki nieprzepisowo próbował odebrać futbolówkę.

47'
Obie drużyny przystąpiły do gry w drugiej odsłonie tego meczu w niezmienionych składach.

46'
Rozpoczęła się II część gry w Krakowie!

Pan Jarosław Przybył zaprosił wszystkich bohaterów dzisiejszego widowiska na przerwę.

44'
Dośrodkowanie na bliższy słupek w wykonaniu piłkarza Lechii przechwycił Filip Piszczek. Napastnik zaliczył bardzo dobrą interwencję w defensywie.

42'
Nieprzyjemną wrzutkę od rzutu wolnego pokazał Patryk Lipski. Niezbyt efektownie piłkę przeciął jeden z zawodników krakowskiej ekipy.

41'
żółta kartka Cornel Rapa zobaczył żółtą kartkę. Okrutny blok na Lukasie Haraslinie. Zasłużona kara indywidualna.

40'
Faul. Filip Piszczek za wysoko podniósł nogę w polu karnym "Biało - zielonych". Arbiter Przybył musiał przerwać niebezpieczną sytuację.

38'
Najwyżej wyskoczył Michał Nalepa do piłki, zagranej z rzutu rożnego. Godna najwyższego uznania interwencja w powietrzu.

37'
Obie drużyny mogą się pochwalić 50% udziałem w posiadaniu piłki.

35'
Sergu Hanca się pomylił z okolic szesnastu metrów. Pomocnik efektownie pociągnął z piłką, lecz w finalnym akcie akcji zabrakło odpowiedniej precyzji.

34'
Środek pola został zdominowany przez podopiecznych Michała Probierza.

32'
Patryk Lipski wrzucił futbolówkę na szesnastkę Cracovii. Ta nie popełniła błędu, bardzo dobrze głową zażegnując niebezpieczeństwo.

31'
Będzie rzut wolny dla gdańskiej drużyny. Ostry wślizg na nogi gości zaprezentował Rapa.

29'
Steven Vitoria wyśmienicie ciałem wyblokował Filipa Piszczka. Środkowy napastnik Cracovii w ten sposób nie zdołał dotrzeć do prostopadłego podania.

28'
Zlatan Alomerović uratował swój klub przed utratą gola! Znakomite, magiczne podanie na wolne pole dostał Milan Dimun! Pomocnik Cracovii, mając wyśmienitą pozycję, uderzył futbolówkę w nogi bramkarza.

26'
Joao Nunes przewinił, w trakcie walki o górną piłkę.

25'
Lechia zrobiło sporo namieszania w ostatnich kilku minutach. Długie zagrania w pobliżu strefy bramkarza czynią wiele zamętu.

24'
Michal Siplak spróbował swoich umiejętności, poprzez strzał z pół woleja. Zagranie poprawiło tylko statystyki, odnoszące się do ilości oddanych prób. Piłka powędrowała daleko od lewego słupka.

22'
Wysoki pressing w wykonaniu popularnych "Pasów" przynosi pewne efekty. Goście mają problemy z dokładnym wyjściem z własnej połowy.

21'
Zlatan Alomerović uchwycił nieprzyjemne, płaskie dogranie z prawego skrzydła boiska. Skutecznie odczytana sytuacja przez goalkeepera Lechii Gdańsk.

19'
Flavio Paixao źle dośrodkowywał piłkę. Portugalczyk miał sporo czasu i miejsca na dokładniejsze dogranie. Po jego zagraniu futbolówka opuściła plac gry.

18'
Michal Siplak poturbował swojego przeciwnika w starciu powietrznym. Będzie rzut wolny dla podopiecznych Piotra Stokowca.

16'
Michal Pesković odbił przed siebie piłkę, która chwilę wcześniej zmierzała z prawego narożnika boiska.

15'
Bardzo wyrównany kwadrans gry. Za chwilę goście zrealizują rzut rożny.

14'
Sergu Hanca nadział się na przypadkowe nadepnięcie ze strony przeciwnika. Tomasz Makowski nie chciał w żaden sposób zrobić krzywdy rywalowi.

13'
Zlatan Alomerović zgarnął bardzo prosty strzał z dalszej odległości.

12'
Powstrzymana centra autorstwa Rapy. Obie drużyny nie boją się brać ryzyka na siebie.

10'
Bardzo silne wstrzelenie z lewego skrzydła boiska zanotował Filip Mladenović. Para stoperów udanie zneutralizowała możliwe niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

8'
Bardzo sprytne dośrodkowanie z rzutu wolnego w strefę bramkarza. Zlatan Alomerović pozostał na linii, ale jego obrońcy popisali się skuteczną interwencją.

7'
żółta kartka Steven Vitoria celowo wpadł w linię biegu pędzącego przeciwnika. Sędzia miał wszelkie przesłanki, żeby pokazać defensorowi żółtą kartkę.

6'
Lukas Haraslin dopadł do bezpańskiej futbolówki przed polem karnym. Skrzydłowy Lechii od razu zabrał się do silnego strzału. Piłka pofrunęła wysoko nad poprzeczką bramki.

4'
Bojan Cecarić został skutecznie wypchnięty z linii strzału przez jednego z obrońców gdańskiego klubu.

3'
Arbitrowi głównemu, w kontrowersyjnych sytuacjach, pomagać będzie system VAR.

1'
Lechia od samego początku meczu ofensywnie sobie poczyna na placu boiska.

*'

*'
Arbiter wyprowadził obie drużyny na płytę boiska. Na stadionie odegrano hymn Cracovii.

*'
Pan Jarosław Przybył został wyznaczony do prowadzenia nadchodzącego widowiska w Krakowie.

*'
Obsada rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Dytiatjew, Diego, Lusiusz, Serafin, Wdowiak, Strózik.

*'
Lechia Gdańsk przystępuje do tej potyczki z perspektywy triumfatora Pucharu Polski sezonu 2018/19. Klub z Trójmiasta w finałowym starciu wygrał z Jagiellonią Białystok (1:0), a gola dającego sukces zdobył Artur Sobiech.

*'
Rezerwowi piłkarze Lechii Gdańsk: Kuciak, Fila, Dymerski, Mak, Żukowski, Łukasik, Sopoćko.

*'
Mecz w Krakowie zakończy dzisiejsze zmagania z 34. kolejką LOTTO Ekstraklasy.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online