Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Kelemen – Bodvarsson, Arsenić, Runje, Wójcicki – Romanczuk, Novikovas (82' Kadlec), Pospisil, Guilherme, Kostal (46' Adamec) – Imaz (74' Twarowski).
Bursztyn – Bartkowski, Podstawski, Malec – Stec (68' Hostikka), Drygas, Nunes (63' Matynia), Kozulj, Kowalczyk (69' Benedyczak), Majewski – Benyamina.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live z ostatniego meczu 34. kolejki Lotto Ekstraklasy i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+4'
Koniec meczu. Jagiellonia wygrała z Pogonią 4:2.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

88'
Gooo! 4:2! Pospisil uderzył lewą nogą z dystansu i Bursztyn dał się zaskoczyć. Słabe zachował się bramkarz Pogoni.

87'
Adamec z rzutu wolnego uderzył wysoko nad bramką.

82'
Kadlec zastąpił Novikovasa.

80'
żółta kartka Kozulj ukarany żółtą kartką.

78'
Goool! 3:2! Kozulj z rzutu wolnego uderzył przy krótkim słupku i Kelemen nie zdążył interweniować. Końcówka zapowiada się emocjonująco.

74'
Twarowski zastąpił Imaza.

69'
Benedyczak zastąpił Kowalczyka.

68'
Hostikka zastąpił Steca.

66'
Goool! 3:1! Imaz otrzymał prostopadłe podanie, jego pierwszy strzał zablokował obrońca, ale dobitka Hiszpana była już skuteczna!

64'
Nieudana próba strzału Guilherme z narożnika pola karnego.

63'
Matynia zastąpił Nunesa.

60'
Z dystansu Guilherme uderzył obok bramki.

57'
Po obiecującym początku drugiej połowy w wykonaniu Jagiellonii, znów przeważa Pogoń.

50'
Pospisil uderzył z dystansu, ale obok bramki.

48'
Imaz uderzał głową, ale za lekko, aby zaskoczyć Bursztyna.

46'
Adamec zastąpił Kostala.

46'

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi z Pogonią 2:1.

38'
Pogoń jest lepsza od dłuższego czasu i stara się doprowadzić do remisu.

35'
Majewski uderzył z pola karnego, a zablokował go... Drygas.

35'
Nunes uderzył z lewej strony pola karnego i Kelemen odbił piłkę na rzut rożny.

33'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzył Benyamina i Jagiellonię uratowała poprzeczka.

29'
Bursztyn z problemami interweniował po zagraniu jednego z piłkarzy gospodarzy.

25'
Nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Pogoń.

21'
Goool! 2:1. Kozulj zagrał do Kowalczyka, ten uderzył z pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od Arsenicia, co zmyliło Kelemena.

17'
Niecelny strzał z dystansu Podstawskiego.

14'
Wyrównany okres gry. Obie drużyny starają się atakować, ale bez sytuacji.

9'
Kozulj uderzył z dystansu i Kelemen wybił piłkę na rzut rożny.

7'
Goool! 2:0! Drugi rzut rożny przynosi bramkę Jagiellonii. Po dośrodkowaniu Guilherme gola głową zdobył Runje.

6'
Novikovas uderzył sprzed pola karnego z powietrza i będzie rzut rożny, bo piłka odbiła się od obrońcy.

3'
1:0 dla Jagiellonii. Imaz dobrze przyjął piłkę w polu karnym, znalazł miejsce do oddania strzału i potężnym uderzeniem lewą noga pokonał Bursztyna.

3'
Novikovas uderzył sprzed pola karnego i Bursztyn zdołał ją przenieść nad poprzeczką.

1'

'
Jagiellonia jeśli wygra będzie czwarta w tabeli Lotto Ekstraklasy z trzy punktową przewagą. Pogoń w przypadku zwycięstwa awansuje tylko na siódmą pozycję, ale będzie miała tylko punkt straty do czwartej pozycji.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Początek meczu na żywo o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online