Ajax Amsterdam - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ajax Amsterdam
Barcelona
0 : 2

Cillesen, Van Rhijn, Veltman, Moisander, Boilesen,El Ghazi, Andersen, Serero, Klaassen, Sigthorsson('62 Milik), Schöne
Ter Stegen, Alves('84 Adriano), Bartra, Mascherano, Alba, Rakitić('80 Rafinha), Busquets, Xavi, Neymar('74 Pedro), Messi, Suárez

Mecze na żywo: Ajax Amsterdam - Barcelona

90'
Koniec!Ajax po dobrej grze w 1 I połowie, w drugiej stwarzał miej sytuacji ale to własnie w drugiej mieli najgroźniejszą sytuacje po której Milik trafił w słupek.Barcelona zdobywa 3 pkt a Messi strzelił swoją 71 bramkę w LM.Ja dziękuje i zapraszam na kolejne relację.

89'
Messi założył rywalowi "siatkę" po czym oddał strzał w polu karnym oddał strzał ale został zablokowany.

87'
Spokojna gra Barcelony która kontroluje mecz.

85'
Messi strzelił dziś 71 bramkę w LM , dzięki czemu zrównał się z Raulem.A tak prezentuje się to graficznie.

84'
Zmiana,schodzi Alves a wchodzi Adriano.

82'
Messi mijając rywali wbiega w pole karne lecz obrońcy wślizgiem wybijają mu piłkę.

81'
Tak padła bramka na 0-2

80'
Schodzi Chorwat a za niego pojawia się Rafinha.

79'
Rakitić oddaje strzał za pola karnego z półwoleja ale broni Cillesen.

76'
Messi przed polem karnym podaje na lewo do Pedro po czym wbiega w pole karne i otrzymuje idealne podanie i strzela na 0-2.Pierwszy kontakt Pedro i już asysta.

76'
GOOOOL MESSI 0-2

74'
Zmiana schodzi Neymar a wchodzi Pedro.

72'
Messi z około 30 metrów strzela nad bramką Cillesena.

70'
Czerwona kartka dla Veltmana który fauluje Messiego i dostaję drugą żółta kartkę.

67'
Serero z prawego skrzydła dośrodkowuje w pole karne gdzie niekryty jest Milik który oddaje strzał szczupakiem ale trafia w słupek
65'
El Ghazi na połowie Barcelony wywalczył rzut rożny.

64'
Suarez w polu karnym stara się dośrodkować , ale robi to za słabo.

62'
W końcu pojawia się Milik który zmienia Sigthorssona.

61'
Neymar wycofał na 17 metr do Xaviego który strzelił na bramkę ale broni bramkarz.

59'
Messi świetnie zagrał na wolne pole do Suareza który przebiegł sam 40 metrów z piłką i w sytuacji sam na sam strzela w Cillesena.Po czym stara się dobić Messi ale strzela obok słupka.100 % Sytuacja!

57'
Seria krótki podań między graczami Ajaxu , w ostatnim momencie zostaje przerwana.

55'
Xavi stara się z głębi pola zagrać do Neymara ale czujni są obrońcy Ajaxu.

54'
Mascherano przerywa kontrę Ajaxu czystym wślizgiem.

53'
Alves dośrodkowuje w pole karne lecz obrońcy wybijają piłkę.

50'
Neymar walczy o pozycję w polu karnym przejmuje piłkę i uderza wolejem jego piłka trafia w słupek ale sędzie po jego strzale odgwizduje faul Brazylijczyka.

49'
Xavi dośrodkowuje w z rzutu rożnego lecz nikt nie jest w stanie oddać strzału.

48'
Rzut rożny dla gości.

46'
Rozpoczynamy bez zmian.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'
Koniec emocjonujący pierwszej połowy , po której Barcelona prowadzi 0-1,jednak to Ajax stwarzał większe zagrożenie.Szykuje się ciekawa druga połowa Halo Warszawa.

45'
Alves za faul ogląda żółtą kartę.

44'
Messi zrównał się z Ronaldo z liczbą goli w LM ,obaj mają 70 Bramek.Przed nimi tylko Raul z 71 bramkami.

43'
Tak padła bramka na 0-1.

42'
Żółta kartka dla Alby który pociągnął swojego rywala za koszulkę.

40'
Moisander otrzymuje żółtą kartę za ostre wejście w Messiego.

36'
Błąd Cillesena który wychodzi z pola karnego i nie wybija górnej piłki, dzięki czemu Bartra zdołał dośrodkować a tam Messi uderza głową praktycznie na pustą bramkę gdyż obrońca stojący na linii nie jest w stanie wybić piłki.

36'
GOOOOOOl 0-1 Messi

35'
Messi z rzutu wolnego w prawy górny róg bramki ale świetnie broni Cillesen.

34'
Kontra Barcelony po nieudanym rzucie wolnym gospodarzy,Neymar dryblingiem mija rywala , po czym Veltman od tyłu go faule za co otrzymuje żółta kartkę i nie zagra w następnym meczu.

32'
Faul alby w prawym sektorze boiska.

31'
Alba otrzymał świetne podanie od Messiego w pole karne , jednak będąc sam na sam z Cillesenenm trafia mu w nogę.Świetna interwencja.

28'
El Ghazi znów dostał piłkę w szesnastkę ale znów został zablokowany.

27'
Lasse Schoene po pięknej akcji uderzył z pół woleja, ale Ter Stegen paruje piłkę.Świetna gra Ajaxu w dzisiejszym meczu.

26'
Piłka wyłożona na 16 metr do El Ghaziego,decyduje się na strzał jednak piłka zmierzająca do bramki zostaje zablokowana przez piłkarza Barcy.

24'
Schön oddaje strzał z 20 metrów,ale jest on niecelny.

22'
Andersen na lewym skrzydle okiwał Alvesa przez co wbiegł w pole karne jednak został przyblokowany przez drugiego obrońcę.

20'
Znów Alba z lewego skrzydła stara się zagrać płasko w pole karne jednak znów niecelnie.

18'
Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Barcelony , wybija Alves jednak tak że piłkę przejmuje na 16 metrze Andersen który decyduje się na strzał który przelatuje tuż obok słupka.Groźna akcja gospodarzy.

16'
Neymar podaje w pole karne do Rakiticia który stara się zagrać do środka pola karnego ale zagrywa pod nogi obrońców.

13'
Boilesen przedziera się środkiem boiska podaje krótko do Sigthorsson jednak ten niecelnie mu odgrywa.

10'
Po tym uderzeniu na murawie opatrywany przez pomoc medyczną był Busquets.

9'
Anwar El-Ghazi zaatakował piłkarza Barcelony w twarz za co ogląda żółtą kartkę

8'
Javier Mascherano za faul otrzymuję żółtą kartkę.

7'
Wrzutka w pole karne gości ale pewnie łapie Ter Stegen.

6'
O dziwo Ajax rozgrywa piłkę na połowie Barcelony.

4'
GOOL ! A jednak nie!Messi z środka pola zagrywa na do Alby który z skrzydła który wykłada piłkę Neymarowi który trafia lecz jest spalony

3'
Suarez stara się zagrać na wolne pole do Messiego , jednak i tym razem podanie jest zbyt mocne.

2'
Xavi podaje prostopadle ale nie dokładnie piłkę łapię Cillesen.

1'
Zaczynamy!

0'
Sędzią będzie Pedro Proenca.

0'
Czy dziś uda się podbić 25 miasto Europy ? Jak widać Polska jak na razie jest twierdzą nie do zdobycia dla Argentyńczyka.

0'

0'
Ajax po 3 meczach zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 2 pkt(remis z Apoelem i PSG),Barcelona ma 6 pkt po wygranych z Apoelem i Ajaxem u siebie.Czy rewanż gospodarzy dziś będzie udany ?

0'
Rezerwowi Barcy: Bravo, Douglas, Piqué, Rafinha, Adriano, Pedro, Munir

0'
Zawodnicy rezerwowi gospodarzy : Boer, Kishna, Riedewald, Milik, Denswil, Viergever, Zimling

0'
Jak widać na obrazku poniżej już dziś Messi może co najmniej zrównać się z Ronaldo lub nawet z najlepszym w historii strzelcem LM do którego brakuje mu dwóch trafień,czy mu się to uda ? Zapraszam do śledzenia spotkania.

0'

0'
Będzie to szczególne ważne spotkanie dla Suareza który był piłkarzem Ajaxu przez 4 sezony, w trakcie których zdobył 111 bramek w 159 występach.

0'
"Rok temu Barca przyjeżdżała do Holandii jako zdecydowany faworyt, niemal od początku drugiej połowy grała z przewagą jednego zawodnika, a i tak przegrała 2-1. Ekipa Franka de Boera wydaje się być lepszym zespołem niż rok temu, więc o komplet punktów może być bardzo ciężko."

0'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Ajax Amsterdam - Barcelona. Nasze lajfy to nie tylko przebieg boiskowych wydarzeń, ale również ciekawostki, wideo z zapisem bramek oraz opinię dziennikarzy i ekspertów. Relacje-live.pl to doskonałe źródło do śledzenia meczu na żywo lub dodatek do transmisji.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ajax Amsterdam - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online