Liverpool - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Liverpool
Barcelona
4 : 0

Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson (46' Wijnaldum) - Fabinho, Milner, Henderson - Shaqiri (89' Sturridge), Mané, Origi (86' Gomez)
Ter Stegen - Roberto, Piqué, Lenglet, Alba - Busquets, Rakitić, Vidal (74' Artur) - Messi, Coutinho (61' Semedo), Suárez

HIT -> Nawet 380 zł za założenie konta w Banku Santander. Proste warunki
Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

FC Liverpool awansował do finału Ligi Mistrzów sezonu 2018/19! Nikt na nich nie stawiał przed rewanżowym starciem, a ekipa Jurgena Kloppa udowodniła, że w futbolu nie ma rzeczy, których nie da się zrobić. Kibice gospodarzy mają swoje święto.
FC Barcelona odpadła z rozgrywek, pomimo bardzo sporej zaliczki z pierwszego pojedynku. Dzisiaj nie udało się zagrać konsekwentnie w defensywie. Wielki zawód wśród piłkarzy i wszystkich sympatyków "Dumy Katalonii".

90+5'
Gospodarze nie chcą oddawać piłki. Sekundy dzielą ich przed wielkim sukcesem.

90+4'
Ostatnie próby ofensywne w wykonaniu gości. Już nie mają pomysłu na rozegranie, muszą szybko operować futbolówką.

90+3'
Cały zespół gospodarzy jest zmotywowany do bronienia bardzo pozytywnego dla siebie rezultatu.

90+2'
Pozycja spalona u Sadio Mane. A chwilę wcześniej, Ter Stegen wyśmienitą interwencją prawą ręką zatrzymał kapitalną podcinkę.

90'
Arbiter główny doliczył pięć minut. Będą emocje do samego końca tego spotkania.

89'
Zmiana. Xherdan Shaqiri zastąpiony przez Daniela Sturridge'a.

89'
Van Dijk "wyjął" futbolówkę Suarezowi, który już przymierzał się do oddania strzału z dwunastego metra. Interwencja zasłużyła na owacje ze strony publiczności.

87'
Na wysoki pressing zdecydowali się przyjezdni. Każda sekunda jest dla nich ogromnie ważna.

86'
Joe Gomez już wprowadzony na boisko. Kontuzjowanego Origiego już na placu gry nie ma.

84'
Sztab fizjoterapeutów przybiegł mu pomóc. Sędzia główny do regulaminowego czasu gry doliczy pewnie 5-6 minut.

83'
Origi siedzi na boisku. Jakieś kłopoty ze skurczem pojawiły się u snajpera "The Reds".

81'
Goście mają pełną świadomość, że tylko zdobycie gola może im dać awans do finału.

80'
W tej chwili jedno jest już pewne: w tym dwumeczu dogrywki nie będzie.

79'
Goooooooool! To jest coś nieprawdopodobnego! Rzut rożny przyniósł gospodarzom upragnionego gola, który mocno przybliża ich do finału Ligi Mistrzów sezonu 2018/19! Origi świetnie urwał się spod opieki obrońców, którzy byli za niego odpowiedzialni.

77'
Pique faulowany w środkowej strefie boiska. Jego klub zyskał stały fragment gry.

75'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Semedo. Defensor nieczysto próbował przejąć piłkę od rozpędzonego Mane.

74'
Zmiana. Artur pojawił się na boisku, Arturo Vidal opuścił plac gry.

72'
Luis Suarez zauważony na pozycji spalonej. Zespół arbitrów przerwał grę.

71'
Strata trzech goli sprawiła, że zawodnicy przyjezdnych nie mają kompletnie werwy w rozgrywaniu. Taki stan rzeczy już zupełnie inaczej wygląda u gospodarzy.

69'
Alisson odbiera gratulacje od kolegów! Świetna interwencja nogami zatrzymała nieprzyjemne uderzenie z ostrego kąta w wykonaniu Leo Messiego. Goście bardzo efektownie wykonali korner.

68'
Lionel Messi podjął się egzekucji rzutu wolnego. Mur ustawiony przez bramkarza okazał się skuteczniejszy w tym starciu.

67'
żółta kartka Joel Matip z premedytacją przewrócił biegnącego z piłką rywala. W pełni zasłużona kartka o kolorze żółtym.

65'
Arbiter główny pokazuje, że respektuje zasady gry w piłkę nożną. Każdy fałsz jest błyskawicznie wyłapywany przez niego.

64'
Obrona mistrza Hiszpanii skutecznie zorganizowała się przy stałym fragmencie gry dla Liverpool'u. Dośrodkowanie nie dotarło do graczy ekipy gospodarza.

63'
Arturo Vidal zagrał piłkę ręką. Chilijczyk uczynił to blisko swojego pola karnego.

61'
Nelson Semedo zameldował się na płycie murawy. Wspomniany gracz zastąpił Philippe'a Coutinho.

60'
Dojdzie do zmiany w składzie "Dumy Katalonii". Trener Valverde musi reagować na wydarzenia, które mają miejsce na placu gry.

58'
Andre Ter Stegen wyłapał zbyt głęboką wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

57'
Piłkarze "The Reds" nie chcą się zadowolić dogrywką.

56'
Goooooooool! Coś nieprawdopodobnego! Liverpool odrobił straty z pierwszego meczu! Mierzone uderzenie głową zanotował Wijnaldum! Prawdziwe "Wejście Smoka" w wykonaniu Holendra!

55'
Gooooooool! Euforia u gospodarzy! 2:0! Kompletnie pogubioną obronę Barcelony skarcił Georgo Wijnaldum, przepięknie umieszczając futbolówkę w prawym, dolnym rogu bramki. Wyborna próba z wewnętrznej części stopy.

53'
żółta kartka Celowo piłkę ręką dotknął Ivan Rakitić. Arbiter zakwalifikował to jako przewinienie taktyczne, przeszkadzające rywalowi wyjść z kontrą.

52'
Alisson nie dał się zaskoczyć, a było to trudne, ponieważ do crossowej piłki dopadł Luis Suarez i sprytnie uderzył ją w lewy sektor bramki. Znakomita interwencja na refleks była najważniejsza dla gospodarzy.

51'
Marc Ter Stegen wyśmienicie na refleks wyciągnął strzał z najbliższej odległości, który oddał Van Dijk! Centra z prawego narożnika boiska zrobiła wielkie zamieszenie w szeregach defensywnych gości.

50'
W ostatniej chwili Sergio Roberto wygarnął futbolówkę Sadio Mane. Napastnik z Senegalu efektownie uciekł obronie, ale świetna interwencja Roberto uniemożliwiła mu oddanie strzału z bliskiej odległości.

49'
Sergio Roberto wygrał wielce ważny pojedynek główkowy w swoim polu karnym. Interwencja głową uchroniła Barcelonę przed sporym zagrożeniem, ponieważ już do strzału z woleja przygotowywał się Wijnaldum.

48'
Barcelona próbowała wyjść z szybkim kontratakiem, po przechwyceniu piłki na swojej połowie. Nieudolny wybitny korner przez gospodarzy mógł otworzyć hiszpańskiej drużynie drogę do wyrównania.

47'
Trenerzy gospodarzy dokonali pierwszej zmiany. Uraz wyeliminował Andy'ego Robertsona, a w jego miejsce na placu gry Georgino Wijnaldum.

46'
Rozpoczęła się II połowa tego spotkania!

Sędzia zakończył I połowę meczu w Liverpool'u.

45+4'
Wybitne wyjście z bramki zaliczył Alisson. Jordi Alba bardzo mocno zaangażował się w akcję ofensywną. Boczny obrońca nie potrafił jednak pokonać świetnie wychodzącego Allisona. Efektowna próba podcinki nie wleciała do jego siatki.

45+3'
Lionel Messi zawiedziony, po swoim wykonaniu uderzenia zza pola karnego. Futbolówka poszybowała tuż obok prawego słupka bramki Allisona. Ten mógł nie zdążyć ze skuteczną interwencją.

45+1'
żółta kartka Sergio Busquets zagrał łokciem. Żółta kartka za popełnienie bardzo brzydkiego ataku.

45'
Sędzia techniczny oznajmił, że I część gry została wydłużona o cztery minuty.

44'
Shaqiri zmarnował sposobność na to, żeby wyjść z groźnym dla gości kontratakiem. Złe podanie w środku pola zaprzepaściło jakiekolwiek piękne marzenia.

43'
Ter Stegen po raz kolejny czujny w swojej strefie. Niemiecki bramkarz wykorzystał nieudolne zachowanie taktyczne u Sadio Mane.

41'
Atak pozycyjny oglądamy w ostatnich kilku minutach w realizacji aktualnych mistrzów Hiszpanii.

40'
Z usług fachowców medycznych korzysta Robertson. Boczny defensor nabawił się jakiegoś urazu.

39'
Goście chcą jak najwięcej utrzymać się przy piłce. Taki stan rzeczy irytuje sympatyków "The Reds".

37'
Sadio Mane wrzucił piłkę z lewego skrzydła boiska. Ta poleciała wprost na nogi jednego ze stoperów Barcelony.

35'
Lenglet lekko odepchnął biegnącego Mane. Sędzia nie dostrzegł jednak żadnego przewinienia pod polem karnym przyjezdnych. Kibice z Anglii gwizdami wyrazili swój sprzeciw wobec tego werdyktu.

34'
Jordan Henderson powrócił do gry. Kibice zespołu gospodarzy nagrodzili go gromkimi brawami.

32'
Sztab szkoleniowy Liverpool'u już szykuje zmianę. Jest spore ryzyko, że Jordan Henderson nie będzie zdolny do kontynuowania tego jakże emocjonującego widowiska.

31'
Z bólu zwija się jeden z graczy Liverpool'u. A konkretnie chodzi o Jordana Hendersona.

29'
Fizjoterapeuci katalońskiego zespołu udzielali pomocy Sergio Roberto.

28'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, jednoznacznie sygnalizując pozycję spaloną, na której był Luis Suarez.

27'
Goście za bardzo kombinacyjnie, za bardzo koronkowo operują futbolówką. Dbają o każdy aspekt artystyczny swoich akcji.

26'
Widowisko należy do ogromnie dynamicznych. Nie ma miejsca na jakikolwiek błąd w rozegraniu, bo to może kosztować bardzo niebezpieczną kontrą.

24'
Robertson nie miał prawa do pomyłki. Boczny obrońca Liverpool'u zachował się po profesorsku w swoim polu karnym. Genialnie przechwycone podanie do Luisa Suareza.

23'
Ter Stegen rzucił się na lecącą piłkę bardzo efektownie! Niemiec wybronił kapitalny, silny strzał z głębi szesnastki, drugą bramkę dla swojego zespołu próbował zdobyć Robertson.

21'
Crossową piłkę w kierunku Origiego klasowo głową zatrzymał Lenglet. Gospodarze w bardzo ciekawy sposób chcieli zaskoczyć wyżej notowanego przeciwnika.

20'
Kolejne złamanie przepisów po stronie angielskiej ekipy. Sędzia dostrzegł faul na Luisie Suarezie.

19'
Kapitan zespołu gospodarzy popełnił przewinienie. Tak widział całą sytuację, w której Henderson zagrał wślizgiem, arbiter główny.

18'
FC Barcelona przyspieszyła swoje działania na boisku. Przed momentem oglądaliśmy ciut niecelny strzał z dystansu, po stałym fragmencie gry. Piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka.

17'
Allison znów udowodnił swój kunszt bramkarski! Przepięknie wybronił strzał z wewnętrznej części stopy autorstwa Philippe'a Coutinho! Futbolówka leciała w prawy sektor bramki.

15'
Na Anfield Road upłynął pierwszy kwadrans gry. Gospodarze podchodzą bardzo poważnie do swoich zadań, ciągle wierząc w to, że uda im się odrobić straty z pierwszej potyczki.

14'
Allison pokazał, że jest kapitalnie przygotowany fizycznie! Bramkarz drużyny gospodarzy wybornie zatrzymał uderzenie, ewidentnie zmierzające pod poprzeczkę bramki!

13'
Dynamiczny początek dzisiejszych zawodów w wykonaniu ekipy z Premier League.

11'
żółta kartka Szybko zastosowana kara indywidualna w tym spotkaniu. Bardzo ostre zagranie wślizgiem zaprezentował Fabinho.

10'
Ter Stegen podjął ryzykowną decyzję o dalekim wyjściu z bramki. Niemiecki bramkarz musiał ratować sytuację, po bardzo nieudolnym zachowaniu Sergio Roberto, który kompletnie się pogubił. Interwencja Ter Stegena przyniosła swój efekt.

8'
Gooooooool! Liverpool odrabia straty! Ter Stegen wypruł przed siebie piłkę po nieprzyjemnym strzale. Origi nie miał żadnej litości, dobijając futbolówkę do niemal pustej bramki.

7'
Ponownie w tym meczu gospodarzy wrzucili futbolówkę na bliższy słupek. Taki model rozegrania kornera okazał się łatwy do powstrzymania.

6'
Arturo Vidal nie dał się pokonać Sadio Mane. Akcja na przebój w wykonaniu Senegalczyka nie stworzyła realnego zagrożenia.

5'
Shaqiri mógł próbować uderzyć piłkę z okolic dwudziestego metra od bramki. Szwajcar spróbował jednak prostopadłego zagrania. Niestety, ten pomysł nie okazał się "strzałem w dziesiątkę".

3'
Dośrodkowanie na bliższy słupek nie zdołał na gola zamienić Fabinho. Jego zagranie z powietrza zostało udanie zablokowane przez blisko ustawionego przeciwnika.

2'
Szybka kontra gospodarzy. Wślizg jednego z obrońców Barcelony przeszkodził w oddaniu strzału Origiemu.

2'
Lionel Messi wyruszył z ambitną szarżą. Argentyńczyk został skutecznie powstrzymany tuż przed szesnastką.

1'
Popularna "Duma Katalonii" rozpoczęła dzisiejszą batalię na Anfield.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego za Nami!

*'
Czas najwyższy na odsłuchanie oficjalnego hymnu Champions League.

*'
Swój czas mają sympatycy ekipy z Liverpool'u.

*'
Pan Cuneyt Cakir będzie arbitrem rozstrzygającym spory na placu gry.

*'
Ławka rezerwowych drużyny gości: Cillessen, Umtiti, Vermaelen, Semedo, Alena, Arthur, Malcom.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Mignolet, Wijnaldum, Lovren, Gomez, Sturridge, Brewster, Woodburn.

*'
Pierwszą potyczkę w tym dwumeczu wygrała FC Barcelona. Klub z Hiszpanii na swoim obiekcie ograł ekipę "The Reds" 3:0.
Zwycięzca tego dwumeczu zagra w wielkim finale tej edycji Ligi Mistrzów.

'

Liga Mistrzów online: Liverpool - Barcelona

Początek spotkania o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w EkstraklasaLive.PL

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online