Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Ajax Amsterdam
Tottenham Hotspur
2 : 3

Onana - Mazrouai, de Ligt, Blind, Tagliafico - Schone (60' Veltman), de Jong - Ziyech, van de Beek (90' Magallan), Dolberg (67' Sinkgraven) - Tadić.
Lloris - Trippier (81' Lamela), Alderweireld, Vertonghen, Rose (83' Davies) - Wanyama (HT' Llorente), Sissoko - Eriksen, Alli, Moura - Son.

*'
Nieprawdopodobne starcie w Amsterdamie daje kompletnie niespodziewany wynik dający wygraną Brytyjczykom - w Madrycie będzie prawdziwie angielski - Liverpool kontra Spurs.

Koniec spotkania! Tottenham Hotspur w finale Ligi Mistrzów!

90+6'
2:3! Moura zdobywa hat-tricka i eliminuje Ajax z Ligi Mistrzów! Co tu się wydarzyło?! Llorente zgrał piłkę od Allego, ten wyłożył piłkę Brazylijczykowi, a ten płaskim uderzeniem uniemożliwił skuteczną interwencję Onanie.

90+5'
żółta kartka Żółty kartonik dla Onany za opóźnianie wznowienia gry.

90+3'
Lloris wygrywa pojedynek z Ziyechem, świetnie broniąc jego bombę z kilkunastu metrów.

90+1'
Tadić źle zrobił, podał zdecydowanie zbyt mocno w pole karne.

90'
Pięć minut dodane do drugiej połowy.

90'
Ostatnia zmiana w Ajaxie: Magallan w miejsce van de Beeka.

88'
Kilka minut pozostało do rozstrzygnięcia.

86'
Poprzeczka ratuje Ajax od przegrywania w tym spotkaniu! Vertonghen obił obramowanie bramki, dobitka została wybita przez jednego z graczy Erika ten Haga.

84'
Gol dla Tottenhamu daje im awans, bramka dla Ajaxu ostatecznie pogrzebie szanse przyjezdnych. Jak zakończy się to starcie?

83'
Roszada w ekipie z Londynu: Davies w miejsce Rose'a.

81'
Zmiana w Tottenhamie Hotspur: Lamela za Trippiera.

80'
Vertonghen całkowicie czysto zastopował Tadicia.

79'
Słupek po uderzeniu Ziyecha! Marokański gracz znalazł sobie miejsce i huknął z szesnastu metrów, szczęście było bardzo, bardzo blisko.

77'
żółta kartka Ziyech z żółtą kartką na koncie.

76'
żółta kartka Rose ujrzał "żółtko" za niesportowe zachowanie po gwizdku sędziego głównego.

74'
Alderweireld uderzył głową obok lewego słupka.

73'
Alli zdobył róg.

71'
Zmasowane ataki Ajaxu w ostatnich chwilach. Widać wyraźnie, że gospodarze chcą definitywnie przypieczętować awans do finału.

69'
Niebywałe emocje czekają nas w końcówce meczu.

67'
Druga zmiana w Ajaxie Amsterdam: Sinkgraven zastąpił Dolberga.

66'

64'
Zamieszanie w szeregach obronnych gospodarzy przyniosło Mourze szansę na hat-trick! Na szczęście dla Holendrów, de Ligt zdołał zablokować skrzydłowego angielskiej drużyny.

63'
Ziyech! Doskonałe podanie Tadicia do Marokańczyka było niemal kopią akcji z 35. minuty. Tym razem jednak gracz Ajaxu minimalnie chybił.

62'
Rakieta posłana przez Blinda poszybowała tuż nad poprzeczką.

61'
Błąd Vertonghena daje przeciwnikowi korner.

60'
Pierwsza korekta w składzie Ajaxu Amsterdam: Veltman wszedł za Schone.

59'
2:2! Ponownie Moura!
Najpierw Onana uratował gospodarzy kapitalną paradą po strzale Llorente z bliskiej odległości, jednak moment później brazylijski skrzydłowy zachował czujność po przyjęciu piłki i mocnym uderzeniem doprowadził do wyrównania.

57'
Jego zrealizowanie nie jest takie niemożliwie, jak się wydawało w przerwie, gdyż przyjezdni mają wyraźną przewagę od dwóch minut.

56'
Kogutom brakuje jeszcze dwóch goli do osiągnięcia wymarzonego celu.

55'
2:1! Moura zdobywa gola kontaktowego!
Brazylijski skrzydłowy przejął futbolówkę od Allego, wpadł w szesnastkę i skutecznym uderzeniem nie dał szans Onanie.

54'
Fenomenalna parada Onany po strzale z powietrza Allego z bliskiej odległości uratowało Ajax od straty bramki! Świetnie spisał się golkiper miejscowych.

52'
Gospodarze bez problemu poradzili sobie z centrą Eriksena.

51'
Blind wybił piłkę poza pole gry. Rzut rożny dla Spurs.

50'
żółta kartka Dolberg obejrzał żółtą kartkę.

49'
Indywidualny rajd Rose'a pod pole karne nic nie przyniósł gościom. Lewy defensor później posłał zagranie do przeciwnika.

48'
Festiwal niedokładnych podań z obu stron.

46'

*'
W szeregach przyjezdnych nastąpiła roszada: Llorente pojawił się na murawie, zastępując Wanyamę.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Ajax jest bardzo blisko awansu do finału. Koguty mają jeszcze szanse na odwrócenie losów tego dwumeczu, ale są one niezwykle małe.

45'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego. Pierwsza część meczu potrwa dłużej o dwie minuty.

44'
Jest róg dla miejscowych.

43'
Schone wyraźnie ucierpiał po faulu Wanyamy. Będzie rzut wolny na połowie Tottenhamu.

41'
Son ułatwił interwencję obronie gospodarzy przez swoje zdecydowanie za mocne wypuszczenie futbolówki.

39'
Przeciągnięte dogranie Rose'a do Moury, Brazylijczyk nie miał żadnych szans na sięgnięcie futbolówki.

37'
Teraz goście potrzebują aż trzech goli do awansu, oczywiście pod warunkiem, że amsterdamczycy nie zwiększą swojego dorobku bramkowego.

35'
2:0! Ziyech podwyższa prowadzenie Ajaxu!
van de Beek uruchomił podaniem Tadicia, serbski zawodnik poczekał na Marokańczyka, a ten potężnym uderzeniem bez przyjęcia dał Holendrom dwubramkowe prowadzenie.

32'
Nie dzieje się zbyt wiele na murawie w ostatnich kilkudziesięciu sekundach.

30'
Tadić! Serb oszukał obrońcę gości w polu karnym i posłał silny strzał po ziemi. Zabrakło mu bardzo niewiele do ulokowania piłki w siatce.

28'
Do wybitej piłki dopadł Moura i huknął z woleja - bardzo mocno, ale i niecelnie.

27'
Rose zdobył korner.

26'
Tottenham Hotspur rośnie w siłę z każdą chwilą, wygląda to dużo lepiej niż w rozgrywkach ligowych.

25'
Eriksen strzelił wprost w golkipera w dogodnej okazji! Brakuje skuteczności Kogutom. Rozgrzewanie Onany z pewnością nie pomoże im w osiągnięciu awansu.

23'
Mógł, a wręcz powinien być już remis! Son otrzymał idealne podanie prostopadłe od Allego, wystarczyło tylko mocno i celnie uderzyć, aby rezultat uległ zmianie. Strzelec z Azji zrobił to jednak za słabo - Onana nie musiał się zbytnio wysilać.

22'
Długo ustawiał sobie piłkę Son, po czym w końcu zdecydował się na uderzenie z lewej nogi. Próba została jednak zablokowana.

21'
Tym razem defensywa londyńczyków wyekspediowała futbolówkę po dośrodkowaniu.

20'
Stały fragment gry dla miejscowych niedaleko pola karnego.

19'
Amsterdamska ekipa jest na bakier z dokładnością w ostatnich kilkudziesięciu sekundach. Brakuje odpowiedniego wymierzenia w pewnych momentach budowania ataku pozycyjnego.

18'
Drużyna prowadzona przez Mauricio Pochettino ostatnio nie radzi sobie najlepiej w Premier League. Jest to, niestety dla nich, nieco widoczne w dzisiejszym meczu.

16'
żółta kartka Sissoko zobaczył kartonik w kolorze żółtym za ostre przewinienie na Tagliafico.

15'
Po kwadransie gry o wiele bliżej awansu są piłkarze Ajaxu.

13'
Niezrozumiałe zagranie Moury w pole karne gospodarzy, nie wiadomo do którego z kolegów miało dojść to podanie.

12'
Kombinacyjna akcja Holendrów została zatrzymana przez blok defensywny przyjezdnych.

10'
van de Beek zacentrował wprost do Rose'a, a ten zgrał piłkę do francuskiego bramkarza Spurs.

9'
Wślizg de Jonga zastopował szarżującego Allego.

8'
Zespół z Londynu jest bardzo poddenerwowany i dąży do szybkiego wyrównania.

7'

6'
Son obił słupek! Koreańczyk płasko uderzył z szesnastki z dosyć ostrego kąta, a Eriksen nie zdążył z dobitką! Bardzo szybko mogła nadejść odpowiedź gości.

5'
1:0! de Ligt nie daje szans golkiperowi rywala!
Stoper najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z narożnika i precyzyjną główką pokonał Llorisa.

4'
Kapitalna parada Llorisa po mocnym strzale z pola karnego Tadicia! Jest rzut rożny.

3'
Dolberg nie poradził sobie z górną piłką od Ziyecha. Przyjęcie Duńczyka było dalekie od ideału.

1'
Rozpoczęli gracze Tottenhamu!

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Drugie półfinałowe starcie zbliża się coraz bardziej. Obydwie ekipy pojawiły się już na placu gry.

*'
Rolę arbitra głównego przydzielono pochodzącemu z Niemiec, Felixowi Brychowi.

*'
Rezerwowi Spurs: Gazzaniga, Foyth, Davies, Dier, Skipp, Lamela, Llorente.

*'
Powyżej zaprezentowane zostało zestawienie wyjściowe przyjezdnych.

*'
Ławka rezerwowych miejscowych: Varela, Veltman, Sinkgraven, Huntelaar, Magallan, Traore, de Wit.

*'
Oto jedenastu piłkarzy, jakich wybrał szkoleniowiec gospodarzy do rozpoczęcia meczu w wyjściowym składzie: Onana - Mazrouai, de Ligt, Blind, Tagliafico - Schone, de Jong - Ziyech, van de Beek, Dolberg - Tadić.

*'
Wyniki amsterdamskiego zespołu w poprzednich fazach pokazują coś, co może dać nadzieję londyńskim Kogutom - lepsze rezultaty osiągali na terenie przeciwnika. Ze stolicy Holandii zwycięstwo wywiózł Real Madryt, a z remisem wyjechali stamtąd piłkarze turyńskiego Juventusu.

*'
Ajax jest zdecydowanie bliżej osiągnięcia celu, jakim z pewnością jest awans. Holendrzy wygrali pierwszy mecz z Tottenham Hotspur, w dodatku na wyjeździe, 1:0.

*'
Dzisiaj poznamy drugiego finalistę obecnego sezonu Ligi Mistrzów. Już od wczoraj wiemy, że po raz drugi z rzędu znajdzie się tam Liverpool i to The Reds po raz drugi z rzędu czekają na rywala.

'

Zapraszamy na godzinę 21:00.

Ajax Amsterdam przystąpi do rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Mistrzów z Tottenhamem z bramkową zaliczką. Dzięki temu rewelacji rozgrywek do awansu do finału wystarczy remis, ale holenderska drużyna nie podchodzi do środowego spotkania minimalistycznie. - Musimy wygrać. Po to wyjdziemy na boisko i na tym będziemy się skupiać. Zagramy z szacunkiem dla rywala, ale naszym celem jest zwycięstwo, nawet jeśli nie jest nam koniecznie potrzebne. Chcemy wygrywać w każdym spotkaniu - powiedział trener Ajaksu Erik ten Hag.

Źródło: Press Association/x-news

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online