Wisła Kraków - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 0

Lis – Pietrzak, Hoyo-Kowalski, Klemenz, Grabowski – Savicević, Basha – Kolar, Drzazga, Peszko (13' Śliwa) – Brożek.
Sokół – Rymaniak, Malarczyk, Marquez, Gardawski – Gnjatić, Żubrowski – Sewerzyński, Cebula, Arveladze – Brown Forbes.

'
Z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+1'
Groźny strzał Arveladze z linii pola karnego i znów dobrze interweniował Lis.

45'
Kolejny strzał z dystansu. Tym razem Cebula, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

45'
Niecelnie z dystansu uderzył Basha.

43'
Marquez huknął z 30 metrów i Lis popisał się znakomitą interwencją, wybijając piłkę na rzut rożny.

39'
I znów faul za faulem.

38'
Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego pod bramkę Wisły. Obrońcy zdołali jednak wybić piłkę.

37'
żółta kartka Savicević i Marquez ukarani żółta kartką.

37'
Nerwowo na boisku. Doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami.

36'
Brown Forbes uderzył z linii pola karnego, ale Lis zdołał odbić piłkę.

31'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

27'
żółta kartka Pietrzak ukarany żółtą kartką.

22'
Cebula z dystansu uderzył nad poprzeczką.

22'
Korona przeważa.

21'
Mocno z trzynastu metrów uderzał Arveladze. Wysoko nad bramką.

18'
Lis pewnie obronił strzał Cebuli, który lepiej zrobiłby, gdyby podawał do kolegi.

16'
Niesamowicie agresywnie grają piłkarze Korony. Sporo brzydkich fauli.

15'
Kolar z pola karnego uderzył obok bramki.

14'
Teraz pomocy sztabu medycznego potrzebuje Savicević.

13'
Śliwa wszedł w miejsce Peszki.

11'
Sławomir Peszko wściekły opuścił boisko. Po faulu sprzed kilku minut nabawił się lekkiego urazu i nie może grać dalej.

7'
żółta kartka Gnjatić ukarany żółtą kartką. Upomniany został również Sewerzyński.

6'
Pierwsze minuty pod dyktando Korony.

4'
Arveladze huknął z dystansu i Wisłę uratowała poprzeczka!

2'
Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły, ale górą obrońcy.

1'

Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online