Miedź Legnica - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Miedź Legnica
0 : 1

Dżanajew - Zieliński, Osyra, Musa, Pikk - Augustyniak (77' Makuch) - Fernandez (88' Garguła), Santana - Roman, Camara (67' Ojamaa) - Forsell.
Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Suarez, Bochniewicz - Matras - Zapolnik (73' Matuszek), Gvilia (81' Arnarson), Żurkowski, Jimenez - Angulo (90+4' Ambrosiewicz).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Zabrzanie umacniają się na podium strefy spadkowej, a Miedź utrudnia sobie swoją sytuację w walce o utrzymanie.

90+6'
Roman trafia w poprzeczkę! Hiszpanowi po główce zabrakło centymetrów do wyrównania po dobrym dograniu Forsella.

90+4'
Ostatnia zmiana po stronie gości: Ambrosiewicz zameldował się na boisku, z murawy zszedł Angulo.

90+3'
Pikk nie wykorzystał dogodnej okazji do wyrównania - kapitalna paradą popisał się Chudy.

90+1'
Pięć minut dłużej potrwa spotkanie.

90'
żółta kartkaczerwona kartka Z boiska zostaje także wyrzucony Jimenez! Drugi żółty i w konsekwencji czerwony kartonik został pokazany Hiszpanowi, najprawdopodobniej za jakieś słowa w kierunku arbitra.

89'
czerwona kartka Czerwona kartka dla Osyry za uderzenie łokciem w okolice twarzy Jimeneza! Gospodarze będą kończyć mecz w dziesiątkę.

88'
Trzecia zmiana w zespole z Dolnego Śląska: Garguła w miejsce Fernandeza.

88'
Dżanajew na raty zatrzymał mocny strzał Żurkowskiego.

86'
Podopieczni Dominika Nowaka nie stworzyli jakiegokolwiek niebezpieczeństwa pod zabrzańską bramką po tym rzucie rożnym.

85'
Korner dla legniczan.

84'
Nieprawdopodobne pudło Jimeneza! Hiszpański gracz otrzymał idealne podanie na piąty metr pod nogi od Arnarsona, miał przed sobą położonego Dżanajewa, a i tak uderzył wprost w Rosjanina.

81'
Druga zmiana w Górniku Zabrze: Arnarson za Gvilię.
79'
Roman efektownie huknął zza pola karnego, gdyby nie interwencja Suareza, to Chudy byłby w dużych opałach.

78'
5482 widzów zgromadziło się dzisiaj na stadionie w Legnicy.

77'
Roszada numer dwa w zespole legnickim: Makuch zastąpił Augustyniaka.

76'
Kompletnie nieudana próba Angulo z rzutu wolnego. Futbolówka przeszła wysoko nad poprzeczką.

75'
Podcięty Żurkowski przez Santanę w pobliżu gorącego obszaru, jakim jest pole karne. Pomocnik Górnika nie podnosi się z murawy, sztab medyczny w tej chwili go opatruje.

73'
Pierwsza korekta w składzie gości: Matuszek w miejsce Zapolnika.

71'
Dolnośląska ekipa rusza do ataku, co absolutnie nie powinno dziwić.

69'
0:1! Bochniewicz fartownym strzałem daje prowadzenie Górnikowi! Grający dziś na lewej obronie wbiegł w szesnastkę, uprzedził Ojamę w dojściu do dośrodkowania Sekulicia i szczęśliwym uderzeniem prawą nogą umieścił piłkę w siatce.

68'
Celna główka Angulo nie zaskoczyła jednak Dżanajewa. Rosjanin pewnie poradził sobie ze strzałem Hiszpana.

67'
W tym momencie nastąpiła zmiana w szeregach miejscowych: Ojamaa za Camarę.

66'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym dla Bochniewicza za faul na wysokości swojego pola karnego.

64'
Świetna interwencja Chudego po bezpośrednim uderzeniu Forsella.

63'
żółta kartka Gospodarze jakimś cudem uchronili się przed stratą bramki po ogromnym zamieszaniu po centrze z narożnika, a chwilę później po dramatycznie słabym wślizgu faul na rywalu popełnił Jimenez. Rzut wolny w dogodnej do strzału pozycji.

62'
Matras z dystansu, rosyjski golkiper Miedzi miał spore kłopoty z obroną tej próby! Korner dla przyjezdnych.

60'
Minęła godzina gry, czy w końcu nadejdą bramki?

57'
Dżanajew z dużą dozą szczęścia ratuje Miedź od przegrywania po celnej główce Suareza! Piłka wylądowała na górnej siatce.

56'
żółta kartka Żółty kartonik dla Santany za faul taktyczny i dla Zapolnika za przewinienie chwilę wcześniej.

55'
Musa zaopiekował się futbolówką dorzuconą w szesnastkę przez Żurkowskiego.

54'
Chudy znakomicie wybronił uderzenie Zielińskiego z bliskiej odległości! Słowacki bramkarz nie dał się pokonać, choć musiał się mocno wysilić, aby piłka nie wpadła do jego siatki.

52'
Camara! Hiszpan posłał bombę z kilkudziesięciu metrów, która przeszła tuż nad poprzeczką.

50'
Dotychczasowy obraz gry drugiej połowy nie daje nadziei na zmianę obrazu spotkania.

49'
Wrzutka Romana prosto na głowę Bochniewicza.

48'
Jimenezowi uciekła piłka w polu karnym rywala.

46'

*'
Spokojny, "cichy" mecz w Legnicy. Kibice z całą pewnością nie mogą czuć się zaspokojeni - tylko dwa celne strzały oddały oddały łącznie obydwie ekipy.

Przerwa.

45+1'
Camara uderzył z dystansu w kierunku bramki Chudego, zabrakło siły i jakości, aby Słowak skapitulował.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

43'
Jimenez złapany na pozycji spalonej.

42'
Niewiele dzieje się ciekawego na murawie w ostatnich momentach.

40'

38'
Santana ucierpiał w jednym ze starć. Pomoc medyczna jest już przy pomocniku Miedzi Legnica.

36'
Żurkowski po raz piąty podjął decyzję o uderzeniu, tym razem celna próba, ale wprost w Dżanajewa.

35'
Uderzenie Romana przeszło obok bramki, w co nie mogą uwierzyć sympatycy zespołu dolnośląskiego! Ta niezła akcja powinna zakończyć się przynajmniej celnym uderzeniem, choć gdyby padł tam gol, to i tak nie zostałby uznany, gdyż chwilę wcześniej był ofsajd.

33'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

32'
Róg po przyblokowanym uderzeniu Żurkowskiego.

31'
Sekulić wyraźnie pomagał sobie ręką przy przyjęciu futbolówki na skrzydle, co nie umknęło uwadze arbitra Raczkowskiego.

30'
Niezrozumiałe zagranie Bochniewicza w pole karne głową nie mogło łupem nikogo innego jak golkipera legniczan.

28'
Angulo nieczysto trafił piłkę głową, przez co Dżanajew nawet nie musiał popisywać się jakąkolwiek paradą.

27'
Aktualny rezultat wydaje się być całkowicie sprawiedliwy dla obu stron.

25'
Suarez dobrze wyczuł intencje Romana i odebrał mu futbolówkę na własnej części boiska.

23'
Dośrodkowanie Santany prosto w ręce Chudego.

22'
Angulo zaprzepaścił szansę Górnika na zdobycie bramki przez fatalnej jakości podanie do wbiegających w szesnastkę partnerów. Gdyby doświadczony napastnik z Półwyspu Iberyjskiego bardziej przyłożył się do zagrania, to efekt byłby zgoła odmienny.

20'
Wiśniewski udanie zamknął dojście do piłki przy linii końcowej nacierającemu Santanie.

19'
Brzydko potraktował Wiśniewskiego Forsell. Fin trafił piętą w brzuch defensora gości. Sędzia główny nie zdecydował się na ukaranie najlepszego strzelca Miedzi żółtą kartką.

17'
Fernandez przedzierał się w pole karne górnośląskiego klubu, ale ostatecznie został powstrzymany.

15'
Centra Zapolnika wprost pod nogi dobrze ustawionego Santany.

14'
Role szybko się odwróciły - teraz to przyjezdni są w ofensywie, a legnicki zespół w odwrocie.

13'
Złe przyjęcie Jimeneza po podaniu Sekulicia zakończyło akcję Górnika Zabrze.

11'
Obudzili się czternastokrotni mistrzowie Polski - teraz ładną szarżę przez praktycznie całą połowę przeciwnika przeprowadził Żurkowski. Jego późniejsza próba strzelecka wylądowała jednak na bocznej siatce.

10'
Augustyniak ratuje swoją drużynę od straty bramki - kapitan wślizgiem zablokował Bochniewicza, który gdyby tylko zdołał uderzyć, to zapewne wynik uległby zmianie.

9'
Na razie o wiele lepiej prezentują się gracze z Legnicy. Zabrzański klub jest póki co w defensywie.

7'
Roman! Efektowny strzał Hiszpana z około dwudziestu metrów przeszedł blisko lewego słupka.

6'
Do futbolówki doszedł Osyra, zdecydował się na zgranie, ale żaden z jego kolegów nie zdołał zamknąć akcji.

5'
Rykoszet po uderzeniu z dużej odległości Augustyniaka - jest korner dla miejscowych.

4'
Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy, gdyby Sekulić posłał bardziej precyzyjne dogranie w pole karne. Na zagranie mocno liczył Jimenez.

3'
Interwencja Zapolnika umożliwiła gościom wyekspediowanie piłki dorzuconej przez Forsella.

2'
Jimenez nieprzepisowo powstrzymał na prawej flance Camarę. Miedź wznowi grę od rzutu wolnego.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra.

*'
Piłkarze wychodzą na arenę zmagań. Pozostał moment do inauguracji pojedynku.

*'
Rezerwowi Górnika: Loska, Arnarson, Wolsztyński, Baidoo, Matuszek, Gryszkiewicz, Ambrosiewicz.

*'
Szkoleniowiec gości, Marcin Brosz, postawił na powyżej wymienionych zawodników.

*'
Ławka rezerwowych beniaminka: Sapela, Żyro, Garguła, Purzycki, Bartczak, Ojamaa, Makuch.

*'
Zespół z Dolnego Śląska zacznie zawody w wyżej zaprezentowanym składzie.

*'
W trwającym wciąż sezonie obydwie drużyny miały okazję spotkać się dwukrotnie. Każda ze stron wygrała po jednym razie, w obu przypadkach w takim samym rozmiarze - 3:1.

*'
Do rywalizacji przystępują ekipy mające skrajnie różne humory i w chwili obecnej cele. Legniczanie drżą o ligowy byt, mając tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Natomiast zabrzanie mają już pewne utrzymanie i praktycznie pozostała im tylko walka o jak najlepszy dorobek punktowy w grupie spadkowej.

*'
Paweł Raczkowski, któremu została powierzona rola rozjemcy meczu, zagwiżdże po raz pierwszy o 18:00.

*'
Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do uważanego śledzenia meczu Lotto Ekstraklasy na żywo pomiędzy Miedzią Legnica oraz Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online