Cracovia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 0

Pesković – Siplak, Datković, Helik, Rapa – Gol – Wdowiak (85' Hernandez), Dimun, Dąbrowski, Hanca – Piszczek (46' Cabrera).
Burić – Gumny, Goutas, Vujadinović, Kostewycz – Klupś (60' Makuszewski), Trałka, Gajos, Jóźwiak (78' Tomasik) – Marchwiński – Jevtić (69' Gytkjaer).

Siplak (6.)

Piszczek (39.) żółta kartka
Hanca (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Lech Poznań
'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+4'
Koniec meczu. Cracovia wygrała z Lechem 1:0.

90+1'
żółta kartka Hanca ukarany żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

86'
Dąbrowskiego zastąpił Ferraresso.

85'
Wdowiak opuścił boisko, a zastąpili go Hernendez.

83'
Zdesperowany Trałka oddał strzał z bardzo dużej odległości. Lekki i niecelny.

78'
Tomasik zastąpił Jóźwiaka.

75'
Dimun mocno uderzy z dystansu. Prosto w Buricia, który pewnie interweniował.

74'
Mogło być 2:0. Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego jeden z piłkarzy zgrał piłkę głową, potem strzał oddał Datković, ale piłka odbiła się od Vujadinovicia i wyszła na rzut rożny.

72'
Jóźwiak uderzył z okolic linii pola karnego. Obok bramki.

70'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Nikt nie sięgnął piłki.

69'
Gytkjaer zastąpił Jevticia.

67'
Gajos przedarł się lewą stroną boiska, ale jego płaskie dośrodkowanie trafiło do obrońców.

65'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

60'
Makuszewski zastąpił Klupsia.

57'
Cabrera sprytnie chciał zaskoczyć Buricia. Jego techniczny strzał sprzed pola karnego był jednak niecelny.

54'
Słabo prezentuje się Lech. Nie ma żadnego pomysłu na zaskoczenie rywala.

50'
Przeważa Cracovia. Hanca zagrał wzdłuż bramki i niewiele zabrakło, a sięgnąłby ją Cabrera. Wtedy z pewnością byłby gol.

48'
Wdowiak znakomicie wyszedł do kapitalnego podania Gola, ale z pola karnego jego strzał odbił Burić.

46'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha. Wdowiak niecelnie wycofywał piłkę spod linii końcowej.

46'
Początek drugiej połowy. Cabrera zastąpił Piszczka.

45'
Koniec pierwszej połowy. Cracovia prowadzi z Lechem 1:0.

42'
Nie należy ten do najciekawszych.

39'
żółta kartka Piszczek ukarany żółtą kartką.

37'
Groźnie pod bramką Lecha. Z pola karnego nieprzyjemny strzał oddał Wdowiak i Burić zdołał odbić piłkę przed siebie, a następnie niebezpieczeństwa zażegnał jeden z obrońców.

34'
Nuuuudaaaa....

30'
Lech kontroluje przebieg meczu. Dłużej utrzymuje się przy piłce. NIe stwarza jednak sytuacji.

24'
Mniej ciekawy fragment meczu. Gra toczy się w środki pola, gdzie nieco lepiej wygląda obecnie Lech. Nic jednak z tego nie wynika.

20'
Jevtić z dużej odległości uderzył obok bramki.

19'
Świetna kombinacyjna akcja Lecha. Piłka trafiła do Marchwińskiego, który nieczysto trafił w piłkę.

15'
Oprawa kibiców Cracovii.

14'
Jevtić dośrodkował z rzutu rożnego na krótki słupek. Na piłkę nabiegł Jóźwiak, ale nie trafił w bramkę.

12'
Cracovia jak na razie prezentuje się lepiej.

9'
Znakomite prostopadłe podanie do Wdowiaka, ale Burić wyszedł z bramki i złapał piłkę.

6'
1:0 dla Cracovii! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska w pole karne wbiegł Siplak, miał sporo miejsca w polu karnym i mocnym strzałem z kilku metrów pokonał Buricia, który był bezradny

4'
Przycisnęła Cracovia, ale dobrze zachowała się obrona Lecha, która nie dopuściła do zagrożenia.

1'

'
Stawką meczu jest zachowanie szans na zajęcie czwartego miejsca w Lotto Ekstraklasie, które gwarantuje start w eliminacjach Ligi Europy. Cracovia obecnie jest piąta i ma 51 punktów. Lech zgromadził dwa oczka mniej i jest siódmy.

'
Rezerwowi Lecha: Szymański, Makuszewski, Skrzypczak, Janicki, Gytkjaer, Wasielewski, Tomasik.

'
Rezerwowi Cracovii: Wilk, Dytiatjew, Ferraresso, Cecarić, Lusiusz, Hernandez, Cabrera.

'
Zapraszamy na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online