Manchester City - CSKA Moskwa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
CSKA Moskwa
1 : 2

Hart - Clichy, Demichelis, Kompany, Zabaleta - Milner, Fernando(64' Dzeko), Toure, Navas(45' Nasri) - Jovetic(45' Fernandinho), Agüero
Akinfejev - Schennikov, Ignashevich, Berezutski, Fernandes - Dzagojev(85' Efremov), Natcho, Wernbloom, Musa, Eremenko - Doumbia(66' Milanov)

Mecze na żywo: Manchester City - CSKA Moskwa

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
KONIEC MECZU. Szalone spotkanie wygrywa CSKA Moskwa, trzeba oddać gościom świetną pracę w obronie oraz przyzwoitą skuteczność pod bramką Harta. Angielska drużyna po tym spotkaniu w bardzo trudnym położeniu.

90+2'
Gospodarze w tej chwili na aferę. Zawodnicy Manchesteru reklamują karnego - sędzia niewzruszony.

90+1'
Cska tylko czyha na możliwość wyprowadzenia jakieś kontry, ciężko gra się City w dziewięciu.

88'
Za próbę nabrania sędziego żółta kartkę otrzymuje Ageuro.

87'
Nie pozostaje teraz nic innego Manchesterowi jak postawić wszystko na jedną kartę.

85'
Zmiana u gości. Dzagojev zastąpiony przez Efremova.

84'
MUSAAAAAA
Osamotniony w ataku zawodnik oddaje piekielne uderzenie. Hart na posterunku.

83'
Była dobra okazja na wyrównanie, lecz podanie Dzeko nie dociera do Aguero.

81'
W głupi sposób czerwoną kartkę otrzymuje Yaya Toure, City gra w 9 - kę.

80'
Ależ koncertowo zmarnowany kontratak przez duet Musa - Eremenko.

78'
Co raz więcej żółtych kartek w tym meczu, tym razem upomniany nią Eremienko.

76'
Aguero faulowany przed pole karnym rywali. Będzie doskonała okazja do uderzenia na bramkę.
Za to przewinienie ukarany "żółtkiem" zostaje Ignashevich.

74'
Dzeko zatrzymany przez Akinfejeva, bardzo dobre wyjście z bramki gracza z Rosji.

74'
CSKA stara się jak najdłużej prowadzić piłkę.

72'
Przed arcy trudnym zadaniem teraz gracze Manchesteru City.
Milner z rzutu rożnego niecelnie uderza piłkę głową.

70'
Bardzo dobry strzał Milanova, piłka nieznacznie mija bramkę Harta.

69'
Za atak na Musie żółtą kartką upomniany Fernandinho. Jest to jego druga kartka w tym spotkaniu.

66'
Pierwsza roszada w składzie Cska. Doumbia schodzi, zmienia go Milanov.

65'
Za faul na Natcho żółtą kartką ukarany zostaje Toure.

64'
Ostatnią zmianę dokonuje Pellegrini : na murawie melduje się Dzeko, schodzi z niej Fernando.

64'
Zamknięci we własnej połowie gracze CSKA dzielnie odpierają ataki gospodarzy.

62'
Kolejny żółty kartonik w tym meczu, otrzymuje go Fernandinho.

62'
SETKA MILLLNERAAAA
Z 10 metrów uderza Milner, jego bombowe uderzenie fenomenalnie broni Akinfejev.

60'
Pół godziny nadziei Manchesteru City. Nie mają jednak łatwego zadania, ponieważ obrona gości działa perfekcyjnie.

59'
Oblężenie bramki Akinfejeva.Za wszelką cenę gospodarze chcą zdobyć wyrównującą bramkę.

57'
Bardzo dobre zagranie Milnera do Aguero, jednak zabrakło kilka centymetrów Argentyńczykowi do zamknięcia akcji.

56'
Dobre skrócenie pola gry ze strony gości - Milner na spalonym.

55'
Ależ szarża Toure, nie do przejścia jest dziś zawodnik z WKS, niestety pod bramką daje się zblokować stoperowi rywala.

54'
Fenomenalna interwencja Berezutskiego, wślizgiem zabiera futbolówkę Aguero.

52'
Z dużo łatwością przychodzą zawodnikom CSKA prostopadłe zagrania do Doumbii, które w dużym procencie trafiają do adresata.

50'
Nie klei się dziś gra na połowie Rosjan Manchesterowi City.

48'
Kolejna dobra kontra ze strony gości, niestety centra Musy trafia wprost w ręce Harta.

47'
Aguero szarżuje, mija dwóch zawodników, jednak w tym dryblingu się zagubił. Berezutski oddala zagrożenie.

46'
Drużyna z Anglii usiłuje jak najszybciej przenieść piłkę w pole karne rywali.

45'
Podwójna zmiana w szeregach Manchesteru City.
Fernanindinho za Joveticia, Nasri zmieni Navasa.

45'
Sędzia nic nie dolicza do I połowy meczu. Goście bezbłędni zarówno w obronie jak i wyprowadzaniu kontrataków.

43'
Brakuje dokładności w rozegraniu futbolówki pod 16- tką Cska Moskwy.

41'
Ekipa ze stolicy Rosji skutecznie odpiera ataki swoich rywali. Naprawdę ciężko stworzyć gospodarzom jakiekolwiek zagrożenie.

39'
Nieudana próba rozegrania akcji atakiem pozycyjnym przez gospodarzy.

37'
Szanują piłkę goście, nie myślą nawet o obronie aktualnego wyniku. Chcą podwyższyć.

35'
Cisza na Atihad Stadium. Znów angielska drużyna musi gonić wynik.

34'
Kontra wyprowadzona na najwyższym poziomie 1:2
Perfekcyjnym prostopadłym zagraniem popisjue się Natcho, wystawia on piłkę Doumbii, a ten płaskim uderzeniem pokonuje Harta.

32'
Chaos w polu karnym gości, Demicheslis strzela z bliskiej odległości - świetnie broni Akinfejev.

31'
Nieporozumienie na linii: Akinfejev - Ignashevich. Kolejny korner dla gospodarzy.

30'
Czaruje Kun Aguero obronę CSKA, jednak udaje się obrońcy rywali wybić piłkę z własnego pola karnego.

28'
Za bezpardonowy atak na Yaya Toure żółtą kartkę dostaje Wernbloom.

25'
Obie ekipy nie kalkulują w dzisiejszym spotkaniu jeśli chodzi o agresywny odbiór.

24'
Bardzo dobrze w odbiorze piłki pokazuje się nam Yaya Toure.

22'
AGUERO świetnie wymyka się Berezutskiemu i oddaje bardzo groźny strzał na bramkę strzeżoną przez Akinfejeva, ale ten popisuje się dobrą interwencją. Rzut rożny dla City.

21'
Gospodarze starają się rozklepać blok defensywny swoich rywali.

19'
CO ZA KONTTRAAAAA
Dzagojev bajecznie wypuszcza w uliczkę Doumbię, ale ten myli się o parę metrów. Kapitalne zagranie Dzagojeva.

17'
Navas świetnie podaje do Toure, niestety ten ma trudności z opanowaniem futbolówki. Szkoda tej akcji.

16'
Niecelne uderzenie Natcho. Od bramki rozpocznie Joe Hart.

15'
Środek pola opanowany przez ekipę z Moskwy, gospodarze próbują budować swoje ataki skrzydłami.

13'
Gospodarze stosują wysoki pressing, dążą do strzelania kolejnych goli.

12'
Pierwszy korner dla City. Stałe fragmenty to ich mocny punkt.

11'
Tutaj nikt nie chce zadowalać się remisem, Manchester ciągle napiera.

10'
Piękne pierwsze 10 minut tego pojedynku - nie uważacie Państwo ?

8'
YAYAAAAAA TOOOOOOOUUREEEEEEEE
Strzał wzorowany niczym Pirlo. Kapitalne uderzenie z wolnego z 20 metra.

6'
Dobry drybling Joveticia, jednak zostaje faulowany w pobliżu pola karnego.

5'
Strata gola rozwścieczyła gospodarzy, Navas posyła piłkę w trybuny.Bardzo nieudany strzał.

3'
Nikt chyba się nie spodziewał takiego początku !

2'
Fenomenalnie wykonany wolny, niepilnowany Doumbia pokonuje Harta uderzeniem piłki głową.

1'
Śmiało wystartowała rosyjska drużyna. Ręką zagrywa Clichy przed swoją bramką.Będzie wolny.

0'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Wszyscy gracze na boisku już palą się do gry !!!
ZACZYNAMY !!!!!!

0'
W grupie E rosyjska drużyna zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 1 punktu, trzecią lokatę okupują w tej chwili gospodarze mając punkt więcej od swojego rywala.

0'
Gospodarze swój ostatni mecz w lidze wygrali 1-0 z Manchesterem United, z kolei Cska Moskwa przegrała 0-1 z Zenitem St Petersburg.

0'
Obrońcy gości powinni uważać w dzisiejszym meczu na Sergio Agüero. Argentyńczyk w ostatnich trzech spotkaniach przeciw Cska Moskwa strzelił 5 goli.

0'
Historia spotkań obu drużyn w LM : 2 wygrane Manchesteru oraz 1 remis.

0'
Spotkanie poprowadzi Anastasios Sidiropoulos.

0'
Ławka rezerwowa CSKA Moskwy : Chepchugov, Bazelyuk, Berezutski, Cauņa, Efremov, Milanov, Nababkin

0'
Ławka rezerwowa Manchesteru City : Caballero, Boyata, Dzeko, Fernandinho, Mangala, Nasri, Sagna

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Manchester City - CSKA Moskwa. Nasze lajfy to nie tylko przebieg boiskowych wydarzeń, ale również ciekawostki, wideo z zapisem bramek oraz opinię dziennikarzy i ekspertów. Relacje-live.pl to doskonałe źródło do śledzenia meczu na żywo lub dodatek do transmisji.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - CSKA Moskwa, to zapraszamy do śledzenia meczu online