Legia Warszawa - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 1

Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Rocha (77' Wieteska) - Medeiros (34' Nagy), Antolić, Martins (46' Niezgoda), Cafu, Szymański - Carlitos
Bursztyn - Matynia, Malec (62' Malec), Walukiewicz, Stec - Hostikka, Drygas (74' Majewski), Podstawski, Kozulj, Kowalczyk - Żyro (66' Benyamina)

Dziękujemy ślicznie Państwu za uwagę.

Legia Warszawa straciła prowadzenie w ligowej tabeli na dwie kolejki przed końcem sezonu. Legioniści zdominowali rywala w drugiej odsłonie spotkania, ale to okazało się trochę za mało, by sięgnąć po komplet punktów w meczu z Pogonią Szczecin.

Koniec meczu w Warszawie!

90+7'
Rozczarowane miny mają piłkarze rezerwowi zespołu gospodarza.

90+6'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółty kartonik otrzymał Sebastian Walukiewicz.

90+5'
Ofsajd Sebastiana Walukiewicza.

90+4'
Urazu nabawił się Jakub Bursztyn. Sędzia dorzuci kilka minut ekstra.

90+3'
Oblężenie bramki Pogoni. Zablokowane zostało bombowe uderzenie z dystansu, które zaprezentował Dominik Nagy.

90+2'
Piłkarze Legii reklamują zagranie piłki ręką w szesnastce Pogoni. Arbiter główny puścił grę.

90+1'
Trwa czas doliczony. Arbiter doliczył 5 minut.

90'
Mateusz Wieteska usiłował zagraniem głową zdobyć gola na 2:1. Jego zgrabne uderzenie pewnie zatrzymał Jakub Bursztyn.

89'
Jarosław Fojut wykorzystał swoje warunki fizyczne i powstrzymał centrę z rzutu rożnego.

88'
Obaj szkoleniowcy dokonali już kompletu zmian.

87'
Radosław Cierzniak wyciągnął uderzenie, które zmierzało w prawy, dolny róg bramki. Świetna interwencja.

85'
Pogoń dominuje w ostatnich minutach. Taki stan rzeczy nie może satysfakcjonować kibiców z Warszawy.

84'
Zamieszanie w polu karnym stołecznego zespołu. Zabrakło odpowiedniej komunikacji w szeregach piłkarzy ofensywnych Pogoni.

82'
Zafrasowana mina Aleksandra Vukovicia. Urazu doznał Sebastian Szymański.

80'
Carlos Lopez trafił w wysoko skaczący mur. Nie udało się wygenerować niebezpieczeństwa pod bramką gości.

79'
Będzie rzut wolny dla Legii blisko szesnastki Pogoni.

78'
Domagoj Antolić bardzo źle wybił rzut wolny. Piłka powędrowała wprost w rękawice Jakuba Bursztyna.

77'
Mateusz Wieteska wprowadzony do gry przez trenerów Legii Warszawa. Luis Rocha już wśród innych rezerwowych.

76'
Jakub Bursztyn wzorowo wypiąstkował bombową uderzoną futbolówkę przez Dominika Nagy'ego! To mogło się udać, ale strzał musiałby lecieć trochę bardziej w prawy sektor bramki.

75'
26233 widzów na stadionie - oficjalna frekwencja.

74'
Bardzo szybka reakcja ze strony trenerów Pogoni. Radosław Majewski w miejsce Kamila Drygasa.

73'
Kamil Drygas nie będzie zdolny do kontynuowania dzisiejszego widowiska w Warszawie.

72'
Wmieszany w całą sytuację Kamil Drygas doznał jakiegoś urazu. Medycy pojawili się na boisku.

71'
Sędzia główny dostrzegł przewinienie, w którym ucierpiał Dominik Nagy.

69'
Pogoń koszmarnie wykonana kontratak. Miała przewagę liczebną, jednakże Sebastian Kowalczyk nie potrafił w odpowiednim momencie zagrać na obieg do swojego obrońcy.

68'
Stołeczna ekipa jest zdeterminowana do strzelenia drugiego gola. Jej przeciwnik mocno cofnął się do defensywy, pozostawiając wiele możliwości pod swoją szesnastką.

66'
Soufian Benyamina wkroczył na plac gry. Rozczarowany swoją grą Michał Żyro udał się na ławkę rezerwowych.

66'
Jakub Bursztyn doskonale wypiąstkował piłkę, po centrze ze stałego fragmentu gry.

65'
Pogoń oddała inicjatywę rywalowi. To zaczyna się mścić przeciw drużynie gości.

63'
Marko Vesović umieścił futbolówkę w siatce, ale sędzia liniowy pokazał jego pozycję spaloną. Bardzo krótka trwała radość pomocnika Legii Warszawa.

62'
Jarosław Fojut zmienił kontuzjowanego Malca.

60'
Malec przy pomocy noszy opuścił plac gry. Uraz okazał się dużo bardziej skomplikowany, niż to wcześniej przewidywano.

59'
Malec zasygnalizował kontuzję. Niezbędna będzie pomoc ze strony sztabu medycznego. Obrońca zanotował nieszczęśliwe zderzenie z Rochą.

57'
Marko Vesović udanie zainterweniował w swojej strefie. Pogoń próbowała kilkoma podaniami na wysokości szesnastki przeciwnika stworzyć realne zagrożenie w ofensywie.

56'
Goooool! 1:1! Dominik Nagy zmienił rezultat tego starcia, poprzez ogromnie precyzyjny strzał w prawy, dolny róg bramki. Pomocnik wykazał się dużą precyzją.

54'
Popularni "Portowcy" występują w niezmienionym składzie.

53'
Gospodarze odważnie od początku drugiej połowy tego meczu. Porażka albo remis w dzisiejszym pojedynku oddaliłyby Legię przed obroną tytułu mistrzowskiego.

51'
Jarosław Niezgoda dostał drugą okazję na wyrównanie! Snajper Legii z bliskiej odległości od bramki uderzył piłkę wprost w rękawice Jakuba Bursztyna.

50'
Leży na murawie zawodnik Pogoni Szczecin. Kamil Drygas niefortunnie zderzył się z przeciwnikiem.

49'
Faul. Napastnik Pogoni Szczecin przetrzymywał za koszulkę Rochę.

47'
Warto odnotować zmianę w szeregach "Wojskowych". Jarosław Niezgoda zastąpił Andre Martinsa.

47'
Świeżo wprowadzony na boisko Jarosław Niezgoda otrzymał perfekcyjne podanie na wolne pole. Młody napastnik Legii, szybko urywając się obrońcy Pogoni, nie zdołał skutecznie wykończyć akcji ofensywnej. Jego płaski strzał poleciał obok lewego słupka.

46'
Początek drugiej połowy meczu!

Przerwa.

45+2'
Carlitos bliski wyrównania wyniku. Hiszpan przejął piłkę w polu karnym przeciwnika i bez chwili zastanowienia kopnął ją w światło bramki! Znakomicie interweniujący na refleks Jakub Bursztyn wyciągnął strzał.

45+1'
Bardzo dobrze wykonany rzut wolny przez Legię. Ogromne zamieszanie w polu karnym "Portowców" próbował wykorzystać William Remy, wykonując bardzo efektowną przewrotkę.
Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona meczu w stolicy Polski.

44'
żółta kartka Tomas Podstawski obejrzał żółtą kartką za bardzo brzydkie odepchnięcie, a następnie podcięcie biegnącego z piłką rywala.

43'
Legia Warszawa oddała pierwszą próbę w tym spotkaniu ligowym. Premierowy strzał nie okazał się być czymś doskonałym. Zagranie z okolic szesnastego metra w wykonaniu Sebastiana Szymańskiego powędrowało na trybunach.

42'
Obrońcy Pogoni lubią angażować się w akcje ofensywne swojego zespołu. Nie boją się realizować dalekich wycieczek.

41'
Andre Martins najprawdopodobniej wróci do gry.

39'
Problemy zdrowotne pojawiły się u Andre Martinsa. Sztab medyczny wykonuje swoje zadania.

38'
Zablokowana została próba Cafu, która leciała zza szesnastki Pogoń Szczecin.

37'
W tej chwili mamy remis w udziale posiadania piłki.

35'
Legii brakuje konceptu na rozegranie piłki na wysokości pola karnego dzisiejszego oponenta.

34'
Iuri Medeiros opuścił plac gry. Dominik Nagy bardzo szybko wprowadzony na boisko przez trenera Vukovicia.

32'
Radosław Cierzniak nie dał się zaskoczyć po tym, jak na jego bramkę poleciał groźny strzał głową w wykonaniu Michała Żyro.

31'
Szykowana jest zmiana w składzie warszawskiej Legii. Dominik Nagy otrzymuje już ostatnie taktyczne wskazówki.

30'
Minął drugi kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

27'
Zawodnicy prowadzeni przez trenera Kostę Runjaicia troszeczkę zmniejszyli dynamikę swoich działań na płycie murawy.

26'
Aktualni mistrzowie Polski nie oddali jeszcze w tym meczu ani jednej celnej próby na bramkę Pogoni Szczecin.

24'
Carlitos próbował przejąć dokładnie piłkę w polu karnym rywala. Hiszpan usiłował zatrzymać ją na klatce piersiowej, jednakże obrona Pogoni dobrze zatrzymała zagranie.

23'
Jakub Bursztyn dobrze odczytał zamiary "Legionistów". Młody bramkarz szczecińskiego zespołu skutecznie wyszedł do prostopadłego zagrania.

21'
Pogoń dobrze radzi sobie w środku pola. Legia nie wywiera większego pressingu w centralnej części boiska.

19'
Tomasz Podstawski leży na boisku, po interwencji ze strony jednego z piłkarzy Legii Warszawa.

18'
Jakub Bursztyn ponownie okazał się najlepszy w powietrzu, przy dośrodkowaniu piłki z kornera.

17'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Sebastiana Kowalczyka. Bezpardonowa próba odbioru futbolówki na połowie boiska rywala.

15'
Dawid Stec posłał ładne uderzenie z okolic dwudziestego metra od bramki. Strzał pewnie wyłapał świetnie ustawiony Radosław Cierzniak.

14'
Rajd Malca. Obrońca Pogoni minął trzech przeciwników, a następnie zagrał efektowny cross na lewe skrzydło boiska.

12'
Carlos Lopez został przyłapany na bardzo ewidentnym ofsajdzie. Arbiter liniowy nie miał innego wyjścia, jak tylko przerwać grę.

11'
Rocha został sfaulowany w swoim polu karnym. Dobre ustawienie się w swojej szesnastce uniemożliwiło blisko stojącego obok niego rywalowi dojść do futbolówki.

10'
Radosław Cierzniak dobrze zatrzymał mocne uderzenie, oddane zza linii pola karnego.

9'
Nieudany wślizg w odbiorze wykonał William Remy. Przewinienie w środkowej strefie boiska zostało błyskawicznie dostrzeżone przez arbitra głównego.

7'
Burszyn skutecznie wyszedł do dośrodkowanie z rzutu rożnego i odbił piłkę. Dobra praca na przedpolu uchroniła Pogoń przed możliwym zagrożeniem.

6'
Przy stracie gola na 0:1 można mieć spore zastrzeżenia do Radosława Cierzniaka, który nieudolnie ocenił tor lotu futbolówki.

5'
Gooooooool! Ależ otwarcie spotkania! Zvonimir Kozulj błysnął fantastycznym, technicznym uderzeniem od rzutu wolnego! Piłka wleciała w lewy, dolny róg bramki!

3'
Szczecińska drużyna uzyskała cenny stały fragment gry. Sebastian Szymański nieprzepisowo walczył o futbolówkę.

2'
Sebastian Szymański bardzo skutecznie odebrał pod swoją szesnastką piłkę Kamilowi Drygasowi, który próbował przymierzać się do strzału.

1'
Mecz w Warszawie obsługuje system VAR.

*'

*'
Sebastian Szymański odebrał nagrodę "Najlepszy młodzieżowiec kwietnia".

*'
Trwa właśnie witanie się obu ekip.

*'
Na stadionie Legii odegrano "Sen o Warszawie".

*'
Legia Warszawa, mając na ten moment 66 punktów, zajmuje 2. pozycję w ligowej tabeli, tracąc tylko dwa oczka do liderującego Piasta Gliwice.

*'
Problemy zdrowotne wyeliminowały Adama Buksę. Jest to dosyć bolesny cios, ponieważ napastnik w tym sezonie ligowym zdobył 11 bramek.

*'
Pan Paweł Gil został wyznaczony przez "centralę" do prowadzenia starcia w Warszawie.

*'
W podstawowym składzie "Portowców" zabrakło miejsca dla takich piłkarzy: Załuska, Bartkowski, Fojut, Izumisawa, Guarrotxena, Majewski, Benyamina.

*'
Trener Aleksandar Vuković na ławce rezerwowych Legii Warszawa pozostawił taki zestaw graczy: Majecki, Stolarski, Wieteska, Nagy, Radović, Kulenović, Niezgoda.

*'
Spotkanie w stolicy Polski rozpocznie się punktualnie o godz. 15:30

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu! Czas na kontynuowanie niedzielnego maratonu związanego z 35. kolejką LOTTO Ekstraklasy! Legia Warszawa na własnym obiekcie podejmie Pogoń Szczeci.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online