Arka Gdynia - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Arka Gdynia
3 : 1

Steinbors – Zbozień, Danch, Helstrup, Marciniak – Deja, Vejinović – Zarandia (87' Marcus), Nalepa (84' Cvijanović), Aankour (46' Młyński) – Jankowski.
Lis – Morys, Wasilewski, Klemenz, Grabowski – Plewka, Savicević – Boguski, Drzazga (69' Brożek) , Śliwa (59' Wojtkowski) – Kolar.

'

Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze Lotto Ekstraklasy na żywo

90+3'
Koniec meczu. Arka Gdynia utrzymała się w Lotto Ekstraklasie.

90+1'
żółta kartka Wojkowski ukarany żółtą kartką.

89'
Marcus zastąpil Zarandię.

87'
Balicki zastąpił Kolara.

84'
Cvijanović zastąpił Nalepę.

81'
Potężni z dystansu uderzył Deja, ale Lis zdołał złapać piłkę.

77'
Arka cały czas przeważa.

73'
Strzał z dystansu Zarandii obronił Lis.

70'
Goool! Vejinović zamienił rzut karny na bramkę. Arka prowadzi 3:1 i jest bliska zapewnienia sobie utrzymania w Lotto Ekstraklasie

69'
Brożek zastąpił Drzazgę.

69'
żółta kartka Rzut karny dla Arki! Grabowski ukarany żółtą kartką.

68'
Będzie VAR! Strzał Vejinovicia trafił w rękę Grabowskiego. To może być rzut karny.

67'
Lis z problemami odbił strzał Nalepy.

66'
Vejinović sprzed pola karnego uderzył nad bramką.

59'
Wojtkowski zastąpił Śliwę.

58'
Goool! 2:1 dla Arki! Znów aut przyniósł gola. Marciniak mocno wrzucił piłkę, głową musnął ją Wasilewski, a akcję zamknął Vejinović, który potężnym strzałem nie dał szans Lisowi

54'
Z dystansu nad poprzeczką uderzył Savicević.

53'
Potężnie sprzed pola karnego uderzył Deja. Nad bramką, ale będzie rzut rożny.

51'
Jak na razie bez sytuacji po przerwie.

46'
Początek drugiej połowy. Młyński zastąpił Aankoura.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie remis 1:1. Arka była jednak zespołem lepszym.

40'
Gool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową Wasilewski, znakomicie interweniował Steinbors, ale z bliska piłkę do bramki skierował Śliwa. Mamy 1:1.

37'
Zarandia zagrał wzdłuż bramki, ale nie było tam żadnych jego kolegów.

34'
Z dystansu mocny strzał oddał Kolar. Piłka przeleciała nad bramką.

32'
Tym razem fatalnie z pola karnego spudłował Zarandia.

30'
Kolejna okazja Nalepy. Zamiast podawać zdecydował się na strzał. Fatalnie chybił.

27'
Zarandia znakomicie wyłożył piłkę Nalepie, ale jego płaski strzał z pola karnego obronł Lis.

24'
Po szybkim początku tempo meczu nieco się uspokoiło i gra wyrównała.

20'
Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Zarandia.

18'
Po wrzucie z autu głową uderzał Marciniak. Zbyt lekko, aby pokonać Lisa.

17'
Boguski uderzył z woleja sprzed pola karnego i Steinbors z problemami na raty złapał piłkę.

12'
Kolejna znakomita akcja Arki. Nalepa źle przyjął piłkę, a Zarandia uderzył nad bramką.

10'
Vejinović z dystansu uderzył nad bramką.

8'
Wisła zupełnie nie radzi sobie z pressingiem Arki.

7'
Mogło być 2:0. Najpierw uderzał Nalepa, Lis odbił piłkę, ale zdołał obronić dobitkę Jankowskiego z bliskiej odległości.

5'
Goool! Adam Deja na 1:0 dla Arki! Po wrzucie z autu piłka trafiła pod nogi Deji, który ładnie się obrócił i strzałem z 10 metrów pokonał Lisa.

3'
Nalepa trafił w boczną siatkę. Arka od początku wyszła bardzo ofensywnie usposobiona.

1'
Wysoki pressing Arki i Lis wybił piłkę na rzut rożny.

1'
8 sekunda meczu i już pierwszy strzał. Aankour uderzył jednak z dystansu nad bramką.

1'
Rozpoczęła Arka/

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Sędzia: Paweł Raczkowski.

'
Rezerwowi Wisły: Broda, Balicki, Brożek, Wojtkowski, Szot, Buksa.

'
Rezerwowi Arki: Krzepisz, Socha, Maghoma, Janota, Cvijanovič, Vinicius, Młyński.

'

'
Początek meczu na żywo o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online