Górnik Zabrze - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Wisła Płock
0 : 1

Chudý – Gryszkiewicz (64' Suarez), Bochniewicz, Wiśniewski, Sekulić – Matras, Baidoo (65' Wolsztyński), Żurkowski, Gvilia – Zapolnik (46' Ambrosiewicz), Angulo
Żynel - McGing (67' Stępiński), Dźwigała, Uryga, Cabezali - Rasak, Furman - Merebashvili (90+2' Sielewski), Stevanović (68' Ricardinho), Szwoch - Zawada

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Wisła Płock wykonała ogromny krok w kierunku utrzymania. Tej drużynie udało się na kolejkę przed końcem sezonu uciec ze strefy spadkowej.
Górnik Zabrze, pomimo multum okazji bramkowych, nie zdobył żadnego punktu. Zabrakło piłkarskiej jakości w polu karnym Wisły Płock.

90+4'
Ostatnie sekundy tego pojedynku. Górnik w natarciu.

90+3'
Bartłomiej Żynel świetnie sparował piłkę, która mogła wejść do jego bramki. Nieprzyjemną próbę z dystansu zaprezentował Maciej Ambrosiewicz.

90+3'
Wisła Płock robi wszystko, żeby dowieźć bardzo korzystny rezultat.

90+2'
Bartłomiej Sielewski wszedł na boisko na ostatnie minuty. Georgi Merebashvili dzisiaj pokazał swój kunszt.

90'
Do regulaminowego czasu gry sędzia główny doliczył 4 minuty.

89'
Mateusz Matras wgrał piłkę na tzw. "aferę". Futbolówkę pewnie zgarnął goalkeeper "Nafciarzy".

87'
Gvilia dośrodkował piłkę ze stałego fragmentu gry. Dogranie nie okazało się wielce precyzyjne. Od swojej bramki nową grę wznowi Bartłomiej Żynel.

86'
żółta kartka Alan Uryga powinien uważać na to, jak chce odebrać komuś piłkę. Przed momentem oglądaliśmy ostre wejście w nogi przeciwnika.

84'
Oskar Zawada nie miał krycia ze strony obrońców Górnika. Młody napastnik Wisły próbował "zamknąć" ten mecz, poprzez strzał głową, ale jego zagranie poleciało wyraźnie nad bramką.

83'
Bartłomiej Żynel skutecznie wyłapał płaski strzał z linii pola karnego.

82'
Korona Kielce na wyjeździe prowadzi 3:2 z Zagłębiem Sosnowiec.

80'
Niefortunne zderzenie miało miejsce w polu karnym gości. Adam Dźwigała nadział się na atak ze strony Daniego Suareza.

79'
Zabrzańska ekipa jest coraz bliższa zdobycia bramki wyrównującej. Cały zespół z Płocka próbuje udaremniać zapędy ofensywne gospodarzy.

78'
Gol na 1:1 wisi w powietrzu. Górnik Zabrze zdominowała swojego dzisiejszego przeciwnika.

77'
Ależ to była okazja bramkowa! Dani Suarez kapitalnie wyskoczył do piłki, zagranej z lewego narożnika boiska! Piłka nie zechciała jednak wlecieć do bramki Bartłomieja Żynela. Adam Dźwigała wywarł dobrą presję.

75'
11895 widzów na stadionie - oficjalne dane dot. frekwencji na tym meczu ligowym w Zabrzu.

74'
Piłka nie dotarła do nóg Igora Angulo. W porę interweniujący stoper Wisły zatrzymał centrę już z linii końcowej boiska.

72'
Bartłomiej Żynel perfekcyjnie odczytał intencje Igora Angulo. Hiszpański napastnik został pięknie wypuszczony w uliczkę przez Gvilię. Bramkarz świetnie wyszedł z linii bramkowej i udaremnił cały atak.

71'
żółta kartka Bardzo niebezpieczny wślizg na nogi Mateusza Matrasa zrealizował Cabezali. Z racji wyczerpania limitu kartkowego, nie zobaczymy tego piłkarza w ostatniej kolejce w tym sezonie ligowym.

69'
Igor Angulo bardzo koszmarnie skiksował w polu karnym oponenta. Hiszpan nieudolnie trafił w futbolówkę, będąc na piętnastym metrze od bramki przeciwnika.

68'
Ricardinho przygotowany do wejścia na plac gry. Alen Stevanović zesłany na ławkę rezerwowych Wisły Płock.

67'
Jake McGing został przywołany przez sztab trenerski Wisły Płock. Boczny obrońca zmieniony przez Patryka Stępińskiego.

66'
McGing zasygnalizował problemy zdrowotne, które mogą go wykluczyć z dzisiejszego spotkania, jego kontynuowania.

65'
Kolejna roszada. Ishamel Baidoo już poza grą, Łukasz Wolsztyński w jego miejsce.

65'
Adrian Gryszkiewicz zmieniony przez Daniego Suareza. Gryszkiewicz skarżył się na jakiś uraz.

64'
W szeregach zabrzańskiego klubu dojdzie do dwóch zmian.

62'
Sędziowie liniowi wykazują się dzisiaj sporą spostrzegawczością. Ponownie musieli zatrzymał dobrze zapowiadający się kontratak w wykonaniu Górnika.

61'
żółta kartka Marcin Brosz nie będzie mógł w następnej serii gier skorzystać z usług Borisa Sekulicia. Nieprzemyślany blok kosztował go żółtą kartkę.

60'
Martin Chudy dosyć ekwilibrystycznie zatrzymał silne uderzenie z głębi pola karnego. Swój dorobek strzelecki usiłował podwyższyć Georgi Merebashvili.

59'
Mateusz Matras dośrodkował z lewego skrzydła boiska. Trochę za krótkie podanie udanie przerwał obrońca Wisły Płock.

57'
Po raz kolejny akcję ofensywną Górnika Zabrze przerwał sędzia liniowy.

56'
Mateusz Matras dotknął piłkę ręką. Sędzia asystent, który stał blisko całej sytuacji, zasygnalizował złamanie regulaminu gry.

55'
Igor Angulo znów nie zdołał w odpowiednim momencie wrócić z pozycji spalonej.

54'
Śląsk Wrocław objął prowadzenie w meczu z Miedzią Legnica. To jest bardzo ważna informacja w kontekście walki o utrzymanie w ostatniej kolejce ligowej.

52'
Damian Rasak nie chciał dalej konstruować kontry, i posłał uderzenie z dystansu. Chybiona próba wylądowała na trybunach.

51'
Goście próbują zbliżyć się pod pole karne Martina Chudego. Jego defensorzy skutecznie przesuwają się blisko swojej szesnastki.

50'
W składzie Wisły Płock nie odnotowano żadnych zmian personalnych.

49'
Mateusz Matras ewidentnie przetrzymywał rywala za koszulkę, uniemożliwiając mu wyjście z kontrą.

47'
Trener Marcin Brosz zaproponował zmianę. Kamila Zapolnika na płycie murawy zastąpił Maciej Ambrosiewicz.

46'
Rozpoczęła się II część gry!

Pan arbiter Łukasz Szczech zakończył I połowę tego widowiska.

45'
O jedną minutę dłużej pograją obie drużyny w tej odsłonie spotkania w Zabrzu.

44'
Stevanović oddał sygnalizowany strzał z dwudziestego metra. Chudy nie mógł przepuścić uderzenia, które zmierzało w sam środek bramki.

43'
Bartłomiej Żynel nieźle wypiąstkował piłkę, którą posłano od rzutu wolnego. Dobre wyjście zasługiwało na najwyższe uznanie.

42'
Będzie stały fragment gry dla gospodarzy. Adrian Gryszkiewicz łatwo oszukał McGinga.

41'
Przewagę na boisku mają zawodnicy trenera Marcina Brosza.

39'
Merebashvili próbował powtórzyć swój wyczyn z 8. minuty spotkania, kiedy to popisał się kapitalnym strzałem z dystansu.
Tym razem jego próbę zablokował świetnie ustawiony defensor.

38'
Dobre wyjście z bramki zanotował Żynel. Młody goalkeeper uprzedził biegnącego Angulo.

36'
Bartłomiej Żynel na refleks zatrzymał piłkę, która leciała w prawy, dolny róg bramki!

35'
Piłkarze Górnika Zabrze reklamowali fakt, że piłka przeszła linię bramkową, po uderzeniu Zapolnika. Sędzia nie był tego samego zdania.

34'
Gvilia trafił w mur. Szybko dostał szansę na poprawę, ale jego uderzenie też trafiło w graczy Wisły Płock.

32'
Baidoo wzięty w kleszcze pod polem karnym Wisły. Za moment zobaczymy rzut wolny dla gospodarzy.

31'
Damian Rasak próbował przedrzeć się z piłką na prawej flance boiska. Znakomicie grający ciałem Mateusz Matras zatrzymał rajd.

29'
Przewinienie taktyczne miało miejsce na połowie Wisły Płock. Ta ekipa za chwilę rozpocznie nową akcję od stałego fragmentu gry.

28'
McGing został sprytnie nabity futbolówką przez obrońcę Górnika. Martin Chudy wznowi grę od sześciu metrów.

26'
We wcześniej wspomnianej akcji kluczową rolę odegrało wyborne wyjście z bramki goalkeepera Górnika Zabrze.

25'
Martin Chudy wyśmienicie wybronił strzał Oskara Zawady, który miał idealną okazję dzięki Dominikowi Furmanowi. W wybornej sytuacji napastnik nie potrafił zachować się jak rasowy snajper.

24'
W polu karnym przyjezdnych, przy stałym fragmencie gry, doszło do przewinienia. Faul zrealizował zawodnik gospodarza.

23'
Baidoo podjął się odważnej próby uderzenia piłki bezpośrednio z woleja. Jego strzał w porę zablokował dobrze ustawiony obrońca płockiej Wisły.

21'
Dwa zagrania Sekulicia do napastników Górnika zostały zatrzymane przez parę stoperów Wisły Płock.

20'
Obrońca Wisły Płock musiał skorzystać z fachowej pomocy sztabu medycznego.

18'
Adam Dźwigała ucierpiał w sytuacji, w której blisko ustawiony rywal próbował zagrać przewrotką.

17'
Sędzia przerwał grę w środku pola. Faul na piłkarzu zabrzańskiej ekipy.

16'
Arbiter liniowy zauważył pozycję spaloną, na której w momencie podania znajdował się Sekulić.

14'
Gwizdek sędziego. Mateusz Szwoch został wbrew obowiązującym przepisom gry zatrzymany.

13'
Igor Angulo po raz kolejny w tym meczu przyłapany na ofsajdzie.

12'
Baidoo upadł blisko linii bocznej boiska. Sędziowie nie dopatrzyli się przewinienia na nim. Od autu nową akcję wznowią "Nafciarze".

11'
Szybko zdobyta bramka dodała skrzydeł podopiecznym Leszka Ojrzyńskiego.

9'
Rzut wolny dla Górnika Zabrze. Sekulić umiejętnie zastawił się z futbolówką.

8'
Gooooooool! Przepięknie z dystansu uderzył Georgi Merebashvili! Gruzin fantastycznie zza pola karnego posłał futbolówkę w prawe okienko bramki.

6'
Zza pola karnego gospodarzy swojego szczęścia spróbował Merebashvili. Gruziński skrzydłowy kropnął futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

6'
Dominik Furman wykonał stały fragment gry. Do posłanej przez niego futbolówki najwyżej wyskoczył zawodnik Górnika.

5'
żółta kartka Adrian Gryszkiewicz wykonał niebezpieczny blok blisko swojego pola karnego.

4'
Wisła Płock w dzisiejszym meczu musi zapunktować, jeśli marzy o utrzymaniu się w polskiej Ekstraklasie.

2'
Pozycja spalona. Igor Angulo został na niej przyłapany.

1'
Drużyna Wisły Płock rozpoczęła dzisiejsze spotkanie ligowe.

*'

*'
Igor Angulo odebrał nagrodę w kategorii: "Najlepszy piłkarz kwietnia".

*'
Zawodnicy wraz z arbitrami pojawili się na murawie.

*'
Łukasz Szczech wystąpi w Zabrzu w roli arbitra głównego.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Kryczka, Sielewski, Kuświk, Angielski, Ricardinho, Stępiński, Łukowski.

*'
Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Loska, Arnarson, Wolsztyński, Liszka, Suarez, Matuszek, Ambrosiewicz.

*'
Dzisiejsze starcia 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozpoczną się o godz. 20:30

*'
Obaj szkoleniowcy wyjawili nazwiska piłkarzy, który rozpoczną mecz 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji "NA ŻYWO" z meczu: Górnik Zabrze - Wisła Płock.
Początek spotkania zaplanowano na godz. 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online