Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Sandomierski - Bodvarsson, Arsenić, Runje, Kadlec - Poletanović (62' Adamec), Romanchuk, Guilherme (66' Wójcicki), Pospisil, Novikovas - Klimala (77' Kwiecień)
Majecki - Stolarski (52' Carlitos), Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Vesović, Antolić (64' Niezgoda), Cafu, Nagy - Szymański - Hamalainen (86' Radović)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Jagiellonia Białystok przybliżyła się do gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie ligowym. Konsekwentna gra w obronie zaprocentowała kompletem oczek.
Legia Warszawa w bardzo trudnej sytuacji przed ostatnią kolejką. Legioniści muszą liczyć na jakiś kataklizm u zawodników Piasta Gliwice, którzy są na najlepszej drodze do zdobycia mistrzowskiego tytułu.

90+6'
Na aferę atakują przyjezdni. Jagiellonia czeka na odpowiedni moment na wyprowadzenie zabójczej kontry.

90+5'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna. Mateusz Wieteska celowo zablokował rozpędzonego Martina Pospisila. Z powodu kartek obrońcy Legii nie ujrzymy w następnej serii gier LOTTO Ekstraklasy.

90+4'
Cały skład Jagiellonii broni dostępu do swojej bramki. Dobrze zorganizował się blok defensywny tego klubu przy stałym fragmencie gry.

90+3'
W desperacki sposób próbują wyrównać stan meczu piłkarze z Warszawy.

90+1'
Grzegorz Sandomierski dobrze zatrzymał piłkę, która została uderzona głową przez Mateusza Wieteskę! Futbolówka dostała kozła, ale trochę za słabo, żeby zaskoczyć bramkarza.

90'
Regulaminowy czas gry został powiększony o sześć minut.

89'
Ryzykowne, ale w końcu skuteczne wyjście z bramki zaliczył Grzegorz Sandomierski. W pole karne gospodarzy poleciało kąśliwe dośrodkowanie z prawej flanki.

87'
Piłka nie opuszcza połowy Jagiellonii Białystok. Wielka dominacja ze strony aktualnego mistrza Polski.

86'
Miroslav Radović ostatnim zmiennikiem tego spotkania. Kasper Hamalainen udał się w kierunku ławki rezerwowych.

85'
Trochę zaspali obrońcy Jagiellonii. Niekryty przez nikogo Carlitos nie potrafił jednak umiejętnie strącić futbolówki głową w kierunku bramki Grzegorza Sandomierskiego.

84'
Jarosław Niezgoda został dobrze powstrzymany przez jednego obrońcę gospodarzy.

83'
Gwizdek sędziego. Jakub Wójcicki został sfaulowany w swojej szesnastce.

81'
Wkroczyliśmy w decydującą fazę tego pojedynku w Białymstoku.

80'
żółta kartka Żółta kartka dla Zorana Arsenicia. Przewinienie taktyczne, które miało przerwać kontrę. Tego zawodnika także zabraknie w następnej kolejce ligowej.

78'
Klasyczny faul taktyczny w środku pola zobaczyliśmy po stronie Legii.

77'
Bartosz Kwiecień zameldował się na murawie. Patryk Klimala zaprezentował się dzisiaj z dobrej strony.

75'
13573 widzów zjawiło się na stadionie w Białymstoku.

74'
Silny strzał z głębi pola karnego oddał Adam Hlousek. Doświadczony defensor Legii ulokował futbolówkę na wysokich rejonach trybun.

73'
Jakub Wójcicki dopuścił się "nakładki". Rzut wolny dla popularnych "Wojskowych".

72'
Śpieszy się zawodnikom warszawskiej Legii. Aktualny wynik mocno oddala ich od obrony tytułu mistrzowskiego.

70'
Cafu przechwycił piłkę na trzydzieści metrów od bramki rywala. Pomocnik zdecydował się na błyskawiczny strzał z dalszej odległości, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

69'
Po obu stronach zobaczyliśmy po dwie zmiany.

67'
Grzegorz Sandomierski perfekcyjnie wyciągnął wielce dokładny strzał autorstwa Carlitosa. Hiszpan popisał się sporą techniką przy swoim uderzeniu z dystansu.

66'
Kolejna zmiana w tym starciu ligowym. Jakub Wójcicki za Guilherme.

65'
Sebastian Szymański spróbował sam, bezpośrednio zakończyć rzut wolny. Podkręcona próba powędrowała obok prawego słupka bramki Jagiellonii.

64'
Jarosław Niezgoda pojawił się na placu gry. Domagoj Antolić już poza boiskiem.

63'
Świeżo wprowadzony Martin Adamec popełnił faul blisko swojej szesnastki.

62'
Zmiana. Martin Adamec w miejsce Marko Poletanovicia.

61'
Marko Poletanović również uskarża się na jakiś uraz.

60'
Kontuzję sygnalizuje Patryk Klimala. Na plac gry wkroczy zapewne sztab medyczny.

59'
żółta kartka Żółty kartonik dla Guilherme. Ostre wejście na nogę rywala. Obrońcy Jagiellonii Białystok nie zobaczymy w następnej serii gier, czyli 37.

58'
Patryk Klimala był o krok przed podwyższeniem wyniku! Bombowe uderzenie obiło poprzeczkę bramki Radosława Majeckiego!

56'
Kasper Hamalainen usłyszał gwizdek sędziego głównego. Arbiter liniowy zdecydował się podnieść chorągiewkę.

55'
Jagiellonia oddała "pole" swojemu oponentowi. Legia pokazuje dużą determinację w doprowadzeniu do wyrównania.

54'
Grzegorz Sandomierski nie dał się zaskoczyć po uderzeniu z dystansu. Swoich sił po raz kolejny w tym meczu próbował Dominik Nagy. Węgier zanotował sprytny, płaski strzał w prawy sektor bramki.

52'
Carlos Lopez wzmocni blok ofensywny stołecznego zespołu. Paweł Stolarski udał się na ławkę rezerwowych.

52'
W polu karnym Jagiellonii leży jeden z jej graczy. Taras Romanchuk ucierpiał po jednym ze starć.

51'
Dominik Nagy silnie wstrzelił piłkę z lewego skrzydła boiska. Któryś z obrońców Jagiellonii udanie przerwał tor lotu.

50'
Goście mocno postawili na ofensywę.

49'
Bodvarsson przeciął wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

48'
Grzegorz Sandomierski kapitalnie wybronił strzał niemal do obrony! Dominik Nagy znalazł dla siebie przestrzeń w polu karnym rywala i oddał soczysty strzał z bliskiej odległości.

47'
Zablokowany strzał Patryka Klimali. Napastnik solidnie huknął z okolic pola karnego Legii Warszawa.

46'
Początek II połowy tego spotkania!

Arbiter Szymon Marciniak zaprosił Wszystkich na przerwę.

45+1'
Legioniści coraz częściej podejmują próby z dystansu. Znakomita większość z nich jest skutecznie powstrzymywana.

45'
Sędzia "dorzucił" dwie minuty do regulaminowego czasu gry I połowy.

44'
Zmarnowana kontra w wykonaniu ekipy z Białegostoku. Piłkarze ofensywni nie potrafili się ze sobą porozumieć na połowie Legii.

43'
Przewaga stołecznej drużyny. Rzut wolny dla Legii, po faulu na Nagy'm.

41'
Podopieczni trenera Vukovicia usiłują wymyślić koncept na swoją grę w ofensywie.

40'
Zbliżamy się do końca I części gry w Białymstoku.

38'
Świetny wślizg wykonał Taras Romanchuk. Ukrainiec z polskim obywatelstwem w porę zatrzymał podanie na wolne pole do Sebastiana Szymańskiego.

37'
Patryk Klimala nie mógł uwierzyć w to, że jego rajd z piłką nie zakończył się zdobyciem bramki! W genialnej okazji strzeleckiej, napastnik uderzył piłkę w nogi Radosława Majeckiego.

36'
Jagiellonia bez szwanku wyszła z zagrożenia, jakie szło z rzutu wolnego. Niezła centra została skutecznie zneutralizowana.

34'
Paweł Stolarski pokazał próbkę swoich technicznych możliwości! Obrońca Legii oddał soczysty strzał zza pola karnego! Końcówkami palców futbolówkę nad poprzeczką zbił Grzegorz Sandomierski.

33'
Artur Jędrzejczyk wyjaśnił sytuację w swoim polu karnym. Niebezpieczną wrzutkę na bramkę usiłował zamienić Patryk Klimala.

31'
żółta kartka Żółta kartka. Artur Jędrzejczyk wyczerpał litość sędziego Szymona Marciniaka.

30'
Jagiellonia nie wykorzystała szansy, jaką był rzut rożny. Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska nie doszło do piłkarzy gospodarza.

28'
Goooooooool! Jagiellonia na prowadzeniu! Bardzo nieszczęśliwą interwencję pod swoją bramką zanotował Mateusz Wieteska! Niefortunny wślizg w ostatniej chwili zmylił wychodzącego Radosława Majeckiego.

27'
żółta kartka Żółta kartka dla Pawła Stolarskiego. Boczny defensor Legii bardzo ostro zaatakował uciekającego rywala.

25'
"Wojskowi" próbują stosować wysoki pressing na połowie przeciwnika.

24'
Uraz u zawodnika Jagiellonii Białystok. Bardzo niefortunnie na murawę upadł Taras Romanchuk.

22'
Paweł Stolarski został słownie upomniany przez sędziego głównego. Jego przewinienie taktyczne nie należało do zachowań godnych pochwał.

21'
Arbiter liniowy dostrzegł pozycję spaloną u jednego z piłkarzy warszawskiego klubu.

20'
Grzegorz Sandomierski udanie interweniował na przedpolu. Dobra praca rękawicami doświadczonego goalkeepera.

19'
Patryk Klimala był na ogromnie dużym ofsajdzie. Sędzia liniowy zauważył złamanie regulaminu.

17'
Dominik Nagy dopuścił się rażącego naruszenia przepisów gry. Akcja została przerwana.

16'
Adam Hlousek został sfaulowany w powietrznej rywalizacji.

15'
Radosław Majecki idealnie rzucił się do strzału Ivana Runje! Jagiellonia znakomicie rozegrała rzut rożny. Stoper gospodarzy powinien trochę lepiej złożyć się do strzału głową.

14'
Żadna ze stron nie wypracowała sobie klarownej okazji bramkowej.

12'
Kolejny raz w tym meczu usłyszeliśmy gwizdek sędziego. Rzut wolny dla Legii po faulu w wykonaniu Tarasa Romanchuka.

10'
Przewinienie w centralnej części boiska. Adam Hlousek autorem faulu taktycznego.

9'
Sędzia liniowy musiał przerwać grę. Napastnik zespołu Legii Warszawa był na bardzo wyraźnym ofsajdzie.

8'
Bezpośrednio od rzutu wolnego bramkę próbował zdobyć Marko Poletanović. Silny i podkręcony strzał powędrował wysoko nad poprzeczką bramki.

7'
Bardzo blisko pola karnego Legii będzie rozgrywany rzut wolny dla gospodarzy.

6'
Kasper Hamalainen już przymierzał się do odebrania niezłego zagrania. Boczny obrońca Jagiellonii fantastycznie ubiegł Fina.

5'
Faul w środkowej strefie boiska na Sebastianie Szymańskim.

3'
Wszystkie dzisiejsze spotkania są rozgrywane o godz. 20:30. Ekipę przyjezdnych szczególnie będzie obchodził pojedynek Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin.

2'
Mateusz Wieteska oddalił zagrożenie. Na jego szesnastkę poleciało groźne dośrodkowanie.

1'
Legia Warszawa rozpoczęła ten mecz.

*'

*'
Jagiellonia Białystok liczy się w rywalizacji o 4. miejsce, dające prawo do gry w play-off Ligi Europy nadchodzącego sezonu. Podopieczni Ireneusza Mamrota mają aktualnie 54 punktów.

*'
Legia Warszawa na ten moment zajmuje 2. lokatę w ligowej tabeli, gromadząc 67 punktów. Popularni "Wojskowi" rywalizują z liderującym Piastem Gliwice (68 punktów) o tytuł mistrzowski.

*'
Nadchodzące spotkanie 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Kelemen, Wójcicki, Adamec, Twarowski, Łapiński, Kostal, Kwiecień.

*'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak,Rocha, Remy, Astiz, Radović, Niezgoda, Carlitos.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Początek piłkarskich emocji o godz. 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online