Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Eintracht Frankfurt
5 : 1

Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Thiago, Goretzka (38' Sanches) - Gnabry (67' Robben), Müller, Coman (61' Ribery) - Lewandowski
Trapp - Abraham, Hasebe, Hinteregger - Da Costa, De Guzmán (47' Haller), Fernandes, Kostić - Gacinović - Rebić (64' Torro), Jović

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt

Dziękujemy ślicznie Wszystkim kibicom za ten sezon niemieckiej Bundesligi.

Bayern Monachium obronił tytuł mistrzowski! Ten sezon był wyczerpujący, miedzy innymi przez zaciętą walkę z Borussią Dortmund.
Robert Lewandowski najlepszym strzelcem Bundesligi 2018/19. Polak zdołał zaaplikować rywalom 22 gole.

89'
Arjen Robben otrzymał podanie na szesnasty metr. Holender od razu podjął decyzję o strzale, ale blisko ustawiony rywal zdołał oddalić zagrożenie.

88'
Faul tuż przed polem karnym na Ribery'm. Będzie dogodna szansa na zaskoczenie Kevina Trappa.

87'
Ostatnie próby ofensywne w tych zawodach.

85'
Kibice Bayernu już rozpoczęli celebrowanie mistrzostwa Niemiec.

84'
Renato Sanches skarży się na uraz. Mamy przerwę w meczu.

83'
Eintracht ambitnie szuka kolejnych goli. Goście już mają świadomość, że tutaj nic ich nie uchroni przed wysoką porażką.

81'
Kevin Trapp wykonał "interwencję życia"! Goalkeeper przepięknie na refleks nogami zatrzymał niezłe uderzenie z piątego metra w wykonaniu Arjena Robbena!

79'
Sven Ulreich pewnie wygarnął zbyt głębokie dośrodkowanie z prawej flanki boiska.

78'
Goooooooool! Ajen Robben! Holenderski skrzydłowy wpakował futbolówkę do siatki rywala! Z najbliższej odległości od bramki nie miał innego wyjścia.

76'
Borussia Dortmund nadal prowadzi 2:0 z Borussią Moenchengladbach. Taki wynik daje jej wicemistrzostwo Niemiec.

75'
Rozpoczął się ostatni kwadrans podstawowego czasu gry.

73'
żółta kartka Franck Ribery obejrzał żółtą kartką za "cieszynkę". Francuz zdjął swoją koszulkę.

72'
Goooooooool! Franck Ribery pięknie żegna się z Bayernem Monachium! Francuski skrzydłowy błysnął wzorowym zagraniem podcinką nad interweniującym bramkarzem!

70'
Thomas Muller faulował. Thiago Alcantara był kompletnie innego zdania.

69'
żółta kartka Thiago Alcantara nie kalkulował ze swoim wślizgiem w nogi przeciwnika. Ta sytuacja musiała przynieść żółtą kartkę.

68'
Kompletna dominacja ze strony Bayernu.

67'
Arjen Robben został serdecznie przywitany przez swoich sympatyków. Serge Gnabry zakończył swój udział w dzisiejszym starciu.

65'
Arjen Robben wejdzie na płytę boiska. Holender odebrał ostatnie wskazówki od swoich trenerów.

64'
Ante Rebić powędrował na ławkę rezerwowych. Drugim zmiennikiem u przyjezdnych okazał się być Lucas Torro.

62'
Niedawno wprowadzony na boisko Ribery schwytany został na pozycji spalonej.

61'
Zmiana, która ucieszyła kibiców Bayernu. Franck Ribery zastąpił Kingsley'a Comana.

59'
Goooooool! 3:1! Renato Sanches celebruje po zdobyciu bramki! Pomocnik oddał wyśmienity strzał z ostrego kąta. Kevin Trapp lekko zlekceważył uderzenie, co spowodowało, że piłka przekroczyła linię bramkową.

58'
Tuż obok prawego słupka bramki Kevina Trappa poleciała piłka, po efektownej próbie Serge Gnabry'ego! Zagranie z pierwszej piłki mogło się podobać publiczności na stadionie.

57'
Borussia Dortmund prowadzi 2:0 z Borussią Moenchengladbach.

55'
Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego na szesnastkę Bayernu. Jeden z jego piłkarzy skutecznie zażegnał niebezpieczeństwo zagraniem głową.

54'
Gooooooool! Zmiana wyniku w Monachium! Ogromnie w akcję ofensywną zaangażował się David Alaba! Austriacki obrońca zaprezentował precyzyjny strzał z kilkunastu metrów w lewy, dolny róg bramki.

53'
W tej chwili Bayern Monachium ma tyle samo punktów, co druga Borussia Dortmund.

52'
żółta kartka Za brzydkie zaatakowanie Lewandowskiego żółty kartonik otrzymał Hasebe.

51'
Goooooool! 1:1! Złe ustawienie obrony Bayernu wykorzystał świeżo wprowadzony Sebastien Haller, który z bliskiej odległości wpakował do bramki. Świetnie rozegrany korner.

50'
Mats Hummels efektownie przerwał wgranie piłki z niemal już linii końcowej boiska.

48'
Hasebe ucierpiał po starciu z Lewandowskim. Przewinienie w wykonaniu naszego rodaka miało miejsce w szesnastce gości.

47'
Sebastien Haller pojawił się na boisku. De Guzman obejrzy drugą część gry z perspektywy ławki rezerwowych.

46'
Rozpoczęła się II połowa dzisiejszego meczu!

Przy aktualnym rezultacie mistrzem Niemiec sezonu 2018/19 będzie Bayern Monachium.

Arbiter zakończył I odsłonę tego starcia.

45+1'
Kolejny ofsajd w wykonaniu Roberta Lewandowskiego.

45'
Sędzia techniczny oznajmił, że pierwsza połowa potrwa o dwie minuty dłużej.

44'
Zbliżamy się do końca I części gry.

42'
Ante Rebić posłał kompletnie nieudolny cross. Piłka przekroczyła linię końcową boiska.

41'
Kevin Trapp doskonale przechwycił kąśliwie zagraną z prawego skrzydła futbolówkę.

39'
Luka Jović został nieprzepisowo powstrzymany przez zawodnika Bayernu. Ostry wślizg.

38'
Renato Sanches wszedł na boisko w miejsce Leona Goretzki. Być może chodzi o kontuzję pomocnika.

37'
żółta kartka Za faul na Robercie Lewandowskim żółtą kartkę otrzymał Martin Hinteregger. Zagranie bez większego pomyślunku.

36'
Robert Lewandowski bez pardonu zaatakowany przez przeciwników. Był faul na Polaku, ale chwilę wcześniej został zasygnalizowany ofsajd.

35'
Uderzenie na trybuny oddał Gacinović. Zbyt bardzo się odchylił wspomniany piłkarz, przy oddawaniu swojej próby zza pola karnego.

34'
Kevin Trapp dwoi się i troi na linii bramkowej, żeby podtrzymać szanse Eintrachtu w dzisiejszym spotkaniu. Wyśmienicie zatrzymany strzał nogami.

33'
De Guzman interweniował wślizgiem w swoim polu karnym. Był ogromnie bliski zdobycia gola samobójczego.

31'
Za koszulkę przetrzymywany był Serge Gnabry. Arbiter odgwizdał przewinienie.

30'
Gospodarze chcą za wszelką cenę zdobyć gola podwyższającego, który dałby sporo spokoju.

29'
Sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej u Roberta Lewandowskiego. Gol na 2:0 został anulowany.

28'
Trwa analiza sytuacji bramkowej przez system VAR.

27'
Goooooool! Wielka radość w szeregach gospodarzy! Serge Gnabry odbiera serdeczne gratulacje! Pomocnik Bayernu oddał soczyste uderzenie zza linii pola karnego!

25'
Blok defensywny Bayernu w porę się zorientował w szybkiej kontrze w wykonaniu przyjezdnych. Para stoperów działa jak do tej pory bez zarzutu.

24'
Kingsley Coman wyskoczył do niezłego dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Zawodnik nieznacznie, jednak, minął się z lecącą futbolówką.

22'
Wolfsburg objął prowadzenie w meczu z Augsburgiem. To oznacza, że Eintracht "wypada" ze strefy pucharowej.

21'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Na ofsajdzie uchwycono Thomasa Mullera.

20'
Mats Hummels idealnie wygarnął piłkę snajperowi Eintrachtu w swoim polu karnym. Ważna interwencja.

19'
Robert Lewandowski był zawodnikiem, na którym przed chwilą został dokonany faul.

18'
Kompletnie pogubiona na placu gry jest drużyna Eintrachtu Frankfurt.

16'
Piłkarze Bayernu reklamowi możliwość popełnienia przewinienia w polu karnym Eintrachtu. Sędzia główny nie przyznał gospodarzom rzutu karnego.

15'
Bardzo dynamiczny kwadrans spotkania w Monachium. Bayern jest ogromnie zdeterminowany do zapewnienia sobie kolejnego mistrzostwa.

14'
Rebić odepchnął Sulego. Faul w ofensywie na wysokości pola karnego zespołu gospodarzy.

13'
Kevin Trapp fantastycznie zatrzymał Roberta Lewandowskiego! Bombowe uderzenie z bliskiej odległości bramkarz wyciągnął kapitalną interwencją nogą!

12'
Sven Ulreich wychwycił płaski strzał De Guzmana. Ciekawa próba, ale zbyt sygnalizowana, żeby odniosła sukces.

10'
Robert Lewandowski świetnie uwolnił się spod opieki rywali, przy stałym fragmencie gry. Polski napastnik oddał niezły strzał głową, jednakże piłka poszybowała ciut nad poprzeczką.

9'
Kevin Trapp idealnie wyciągnął ogromnie silne uderzenie! Z dystansu fantastycznie w światło bramki kropnął David Alaba.

8'
Od samego początku tego meczu Bayern Monachium szturmuje szesnastkę ekipy z Frankfurtu.

7'
Pozycję spaloną Roberta Lewandowskiego wychwycił sędzia asystent.

5'
Zwycięstwo "Bawarczyków" daje im gwarancję zdobycia tytułu mistrzowskiego.

4'
Goooooooool! Thomas Muller wybornie wyłożył prostopadłe podanie Kingsley'owi Comanowi! Skrzydłowy Bayernu z bliskiej odległości od bramki precyzyjnym uderzeniem ulokował piłkę w prawym, dolnym rogu.

2'
Thiago Alcantara przewinił w powietrznej rywalizacji. Faul w środku pola nie został wyceniony na żółtą kartkę.

1'
Grę rozpoczęli gospodarze.

*'

*'
Arjen Robben oraz Franck Ribery odebrali pamiątkowe nagrody. Ci piłkarze kończą swoją przygodę z klubem z Monachium.

*'
Pan Sascha Stegemann poprowadzi ciekawie zapowiadający się pojedynek w Monachium.

*'
Ławka rezerwowych Eintrachtu Frankfurt: Rönnow, Falette, Haller, Torró, Toure, Chandler, Paciencia.

*'
Wszystkie mecze 34. kolejki (ostatniej w tym sezonie) Bundesligi rozpoczną się o godz. 15:30

*'
Ławka rezerwowych Bayernu Monachium: Hoffmann, Ribéry, Robben, Rafinha, Boateng, Davies, Sanches.

*'
Nadchodzący pojedynek będzie szczególny dla Niko Kovaca, który zagra ze swoim byłym pracodawcą. Z drużyną Eintrachtu Frankfurt Niko Kovac zdobył Puchar Niemiec 2017/18.

*'
W podstawowym składzie gospodarzy zobaczymy dzisiaj polskiego napastnika, Roberta Lewandowskiego. Polak, z 22 bramkami , przewodzi w tabeli strzelców tego sezonu ligowego.
Dzisiejsze spotkanie będzie świetną okazją na poprawę tego imponującego dorobku.

*'
Bayern Monachium ma okazję dzisiaj obronić tytuł mistrza Niemiec. Ekipa z Bawarii, w przypadku wygranej, otrzymuje stuprocentową gwarancję zdobycia mistrzostwa.

'

Mecze na żywo: Bayern - Eintracht

Początek spotkania o godzinie 15:30. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt, to zapraszamy do śledzenia meczu online