KSW 49 - online online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
KSW 49
online
0 : 0

Mecze na żywo: KSW 49 - online

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na niedzielne mecze na żywo. Kolejna gala KSW 50 w Londynie we wrześniu.

23:20'
Walka trwała 1:25! Pas pozostanie o Soldicia.

23:18'
KONIEC!!! Soldić co za nokaut! Kaszubowski nie wie co się dzieje.

23:16'
Zaczęli.

23:05'
Przed nami walka Soldić vs Kaszubowski.

22:58'
KONIEC! Materli brakowało sił i Askham skończył to... latającym kolanem! WOW! Co za walka!

22:56'
Koniec rundy drugiej. Materli brakuje sił. Askham imponuje konsekwencją i umiejętnościami. Polak będzie miał problemy, choć pod koniec rundy znakomicie trafił i obalił rywala. Nie zdołał go jednak znokautować.

22:50'
Dobra pierwsza runda. Materla był na górze w parterze, ale Askham znakomicie się wybronił i nie pozwolił na nic Materli. Wysoki poziom walki.

22:45'
Zaczęli.

22:44'
Obaj już w oktagonie. Walka zakontraktowana na 5 rund po 5 minut.

'
Czas na walkę Materla vs Askham.

22:27'
KONIEC! Kapitalna walka Damiana Grabowskiego! Na minutę przed końcem drugiej rundy zasypał Bedorfa serią ciosów w parterze. Wszystko dzięki znakomitemu obrotowi, który umożliwił znalezienie się w dosiadzie. Co za debiut w KSW. Bedorf pokonany!

22:21'
Dobra pierwsza runda za nami. Szybkie tempo. Groźniejszy był Grabowski, Bedorf musiał kilka razy uciekać przed serią groźnych ciosów.

22:16'
Zaczęli.

22:11'
Już za chwile walka Karol Bedorf vs Damian Grabowski.

22:00'
Chwila przerwy, a następnie ostatnie trzy walki podczas KSW 49.

21:59'
Walka nie była najciekawsza. Brakowalo w niej emocji i większość czasu toczyła się w parterze. Decyzją sędziów wygrał Norman Parke.

21:34'
Czas na walkę Artur Sowiński vs Norman Parke.

21:29'
Walka ledwo się zaczęła i już się zakończyła. Trwała 35 sekund. Erko Jun trafił Szostaka, a potem zasypał go serią ciosów i sędzia przerwał walkę. Co za nokaut!

21:20'
Czas na pojedynek Erko Jun vs Akop Szostak.

21:17'
Decyzją sędziów wygrał Martin Zawada.

21:14'
Koniec walki. Nie było nokautu. Trzecia runda już bardziej wyrównana. Zawada opadł z sił. Żal niewykorzystanej szansy, bo Silva chwiał się już pod koniec pierwszej rundy. Czekamy na werdykt, ale na pewno wygra Polak.

21:08'
Świetna walka Zawady. Minutę przed końcem pierwszej rundy Zawada trafił Silvę, a potem konsekwentnie go obijał. Zabrakło jednak czasu na nokaut, choć Brazylijczyk chwiał się na nogach.

Podobnie było w drugiej rundzie. Zawada zadał mnóstwo groźnych ciosów, Silva znów się chwiał, ale Zawada nie śpieszył się z nokautem. W końcówce drugiej rundy Brazylijczyk nieco się ożywił i starał się zaatakować Martina.

Czekamy na trzecią rundę.

20:52'
W kolejne walce zmierzą się Martin Zawada oraz Thiago Silva.

20:49'
Niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Racić.

20:45'
Trzy rundy za nami. Emocji nie brakowało. Był to dość wyrównany pojedynek, choć czasami w nieco większe kłopoty wpadał Polityło. Czekamy na werdykt. Ciężkie zadanie przed sędziami.

20:22'
Antun Racić zmierzy się z Pawłem Polityło.

20:19'
Już za moment początek walk z karty głównej.

20:05'
Czas na prezentację zawodników.

19:55.'
Kontrowersyjnie zakończyła się walka. Sędzia przerwał walkę, ponieważ uznał, że Henriquez udusił Polaka. Ten z kolei protestował i miał rację.

19:49'
Trwa walka Michała Andryszaka z Luisem Henrique.

19:41'
28-28, 29-28, 29-28 - niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Leszek Krakowski.

19:40'
Zakończyła się walka Krakowski - Dubois. Trwała trzy pełne rundy, w których nie brakowało emocji. To było znakomite otwarcie KSW 49.

19:28'
Prezentujemy kartę walk w formie graficznej.

19:25'
Z początkowych walk będziemy zdawać relację dopiero po zakończeniu pojedynków.

19:23 '
Już za moment początek pierwszej walki. Zmierzą się Leszek Krakowski i Michel Dubois.

'
Karta walk:

Walka o pas wagi średniej:

83,9 kg: Michał Materla (27-6, 9 KO, 12 Sub) – Scott Askham (17-4, 11 KO, 2 Sub)
Walka o pas wagi półśredniej

77,1 kg: Roberto Soldić (15-3, 13 KO, 1 Sub) – Krystian Kaszubowski (7-0, 2 KO, 1 Sub)
Karta główna

120,2 kg: Karol Bedorf (15-4, 5 KO, 4 Sub) – Damian Grabowski (21-5, 7 KO, 11 Sub)
120,2 kg: Michał Andryszak (20-7, 13 KO, 6 Sub) – Luis Henrique Barbosa de Oliveira (11-5, 3 KO, 5 Sub)
120,2 kg: Erko Jun (2-0, 2 KO) – Akop Szostak (3-2, 2 KO)
93 kg: Martin Zawada (28-15-1, 18 KO, 5 Sub) – Thiago Silva (21-8, 14 KO, 2 Sub)
74 kg: Artur Sowiński (19-10, 6 KO, 7 Sub) – Norman Parke (26-6-1, 4 KO, 12 Sub)
70,3 kg: Leszek Krakowski (12-1, 5 KO, 3 Sub) – Michael Dubois (10-6, 3 KO, 7 Sub)
61,2 kg: Antun Racić (22-8-1, 13 Sub)- Paweł Polityło (4-1, 1 KO)

'
Zapraszamy na godzinę 19:20.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z KSW 49 - online, to zapraszamy do śledzenia meczu online