Legia Warszawa - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Rocha - Antolić (72' Hlousek), Cafu, Szymański, Vesović (66' Niezgoda), Hamalainen (60' Nagy) - Carlitos
Forenc - Kopacz, Guldan, Oko, Balić - Jagiełło (69' Poręba), Starzyński, Czerwiński, Slisz - Bohar (78' Pakulski), Szysz (79' Mares)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za obecność przy naszych relacjach z sezonu LOTTO Ekstraklasy 2018/19.

Legia Warszawa kończy ten sezon ligowy na 2.miejscu! Do obrony tytułu mistrzowskiego zabrakło lepszej formy w ostatnich kolejkach.
Zagłębie Lubin po 37. kolejkach uplasowała się na szóstej lokacie. Należy traktować to jako sukces "Miedziowych".

90+6'
Radosław Majecki ruszył pod pole karne rywala, ale dośrodkowanie nie dotarło do żadnego piłkarza Legii.

90+5'
Jeszcze rzut wolny wykona Legia. Na wysokości pola karnego Zagłębia.

90+4'
Sebastian Szymański ponownie groźnie huknął z dystansu. Ciekawie wyglądający strzał poprawnie na bok zbił Konrad Forenc.

90+3'
Zagłębie dzielnie się broni. Gospodarze próbują szturmować pole karne "Miedziowych".

90+2'
Legioniści chcą zwycięstwem zakończyć ten sezon. Wynik w meczu Piasta z Lechem nie daje aktualnie większych szans na obronę mistrzowskiego tytułu.

90+1'
Sędzia Bartosz Frankowski dodał cztery minuty.

90'
Gooooooool! Adam Hlousek najlepiej odnalazł się pod bramką Zagłębia, przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Doświadczony defensor przyjął sobie piłkę i technicznym zagraniem wyrównał stan meczu.

89'
Luis Rocha zmarnował okazję, która powinna przynieść gola na 2:2! Obrońca Legii był bez żadnego krycia na dziesiątym metrze od bramki! Jego strzał z wewnętrznej części stopy poleciał obok prawego słupka.

89'
Udane wyjście z bramki zanotował Konrad Forenc. Legia już coraz bardziej sfrustrowana obrotem spraw na swoim terytorium.

88'
Rzut wolny dla Zagłębia z atrakcyjnej pozycji nie przyniósł nic dobrego. Filip Starzyński posłał piłkę wprost pod nogę rywala.

86'
W ruch "poszły" materiały pirotechniczne. Sędzia doliczy pewnie coś "extra" do regulaminowego czasu gry.

85'
Sebastian Szymański pokazał próbkę swoich umiejętności technicznych. Fantastyczny, techniczny strzał z dwudziestego metra obił poprzeczkę Zagłębia Lubin!

83'
Zwija się z bólu bramkarz Zagłębia Lubin, Konrad Forenc.

82'
Bartosz Kopacz bez kartki. Nieprzepisowe zagranie mogło się zakończyć dla niego bardzo źle.

81'
Konrad Forenc zgarnął wrzutkę od rzutu wolnego. Sebastian Szymański ciekawie na bliższy słupek próbował znaleźć kolegów z drużyny.

79'
Czas na ostatnią roszadę w tych zawodach. Patryk Szysz wymieniony przez Jakuba Maresa.

78'
Damjan Bohar udowodnił, że jest jednym z najlepszych piłkarzy Zagłębia w tym sezonie ligowym. Dawid Pakulski otrzymał szansę gry.

76'
Wkraczamy w decydującą fazę tego meczu. Zagłębie Lubin stara się jak najwięcej utrzymywać się przy futbolówce.

75'
24437 widzów na stadionie w Warszawie.

74'
Bramkarz Zagłębia nabawił się jakiegoś lekkiego urazu podczas pełnienia interwencji.

73'
Przytomny w swojej strefie boiska był Konrad Forenc. Ogromne zamieszanie na szóstym metrze próbował wykorzystać Jarosław Niezgoda. Blisko ustawiony był także Carlitos.

72'
Adam Hlousek trzecim zmiennikiem u Legii. Domagoj Antolić już wśród innych rezerwowych swojej drużyny.

70'
Większość wrzutek ze skrzydeł ląduje w rękawicach Konrada Forenca.

69'
Na placu gry zameldował się Łukasz Poręba. Filip Jagiełło zanotował dzisiaj dobry występ.

67'
żółta kartka Żółta kartka na koncie piłkarza warszawskiej Legii. William Remy popełnił iście podręcznikowy faul taktyczny.

67'
Konrad Forenc najlepszy w powietrzu. Wysoki goalkeeper musiał wychwycić miękką centrę na jego pole karne.

66'
Na boisku oglądamy Jarosława Niezgodę. Snajper zastąpił Marko Vesovicia.

65'
Alan Czerwiński został przed momentem sfaulowany. Jego drużyna uzyskała cenny rzut wolny.

64'
Carlitos schwytany na pozycji spalonej. Grę przerwał sędzia asystent.

62'
Niestandardowo stały fragment gry wykonali piłkarze gości. Efektowne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego wpadło wprost w rękawice Radosława Majeckiego.

61'
Na ten moment dystans do liderującego Piasta zwiększył się do pięciu punktów.

60'
Godzinę na boisku spędził dzisiaj Kasper Hamalainen. W miejsce Fina wprowadzono Dominika Nagy'ego.

59'
Goooooool! Patrysz Szysz wyprowadził Zagłębie na sensacyjne prowadzenie! Napastnik Lubinian klasowo uciekł obrońcom Legii i w najważniejszej części akcji nie dał szans wychodzącemu Majeckiemu.

57'
Filip Starzyński kapitalnie uderzył futbolówkę bezpośrednio od rzutu wolnego. Piłka z ładną rotacją poleciała ciut obok lewego słupka bramki interweniującego Radosława Majeckiego.

56'
Cafu podciął Filipa Jagiełło. Rzut wolny dla Zagłębia Lubin. Filip Starzyński najprawdopodobniej stanie przed piłką.

55'
Blisko lewego słupka poleciała piłka, a uderzenie zza pola karnego Zagłębia zaprezentował Cafu. Legia chce zdobyć bramkę, która dawałaby jeszcze nadzieje na zdobycie tytułu.

54'
Wysoko nad poprzeczką pofrunęła futbolówka po strzale głową zawodnika Legii Warszawa. Artur Jędrzejczyk wykorzystał swoje, dobre warunki fizyczne.

53'
żółta kartka Damian Oko otrzymał żółtą kartkę za perfidne ciągnięcie za koszulkę Domagoja Antolicia.

52'
Konrad Forenc musiał zatrzymać łatwe dla niego dośrodkowanie. Rocha źle kopnął futbolówkę z bocznego sektora placu gry.

51'
Nie udało się poprzez rzut wolny stworzyć niebezpieczeństwa pod bramką gości. Daleka wrzutka nie minęła obrońców Zagłębia Lubin.

50'
Paweł Stolarski usiłował wyruszyć z odważną szarżą. Sasha Balić niewłaściwym blokiem przerwał atak.

49'
Sebastian Szymański został wzięty w kleszcze. Od rzutu wolnego zainicjują nową akcje piłkarze warszawskiego klubu.

48'
Faul. Cafu po raz kolejny w tym spotkaniu przekroczył swoje kompetencje piłkarskie.

47'
Nie odnotowano żadnych zmian w obu składach. Mamy na boisku piłkarzy, którzy rozpoczęli ten pojedynek ligowy.

46'
II część dzisiejszego widowiska w Warszawie!

Sędzia Bartosz Frankowski zaprosił bohaterów tego spotkania na przerwę.

45'
Lubomir Guldan znalazł się w dobrym miejscu w swoim polu karnym. Stoper zatrzymał zbyt krótką wrzutkę z rzutu rożnego w wykonaniu Sebastiana Szymańskiego.

43'
Lubomir Guldan podjął ryzyko, interweniując w swojej "szesnastce" wślizgiem. Ryzyko się w pełni opłaciło, Kasper Hamalainen nie przedarł się z futbolówką.

42'
Carlos Lopez wysoko wyskoczył do zagrania z prawej flanki boiska. Hiszpańskiemu napastnikowi zabrakło troszeczkę lepszego timingu.

41'
Szysz przewrócił się w polu karnym Legii Warszawa. Młody snajper miał wielką nadzieję na to, że sędzia wskaże na jedenasty metr. Koszmarnie się pomylił.

40'
Drużyna z Warszawy aktualnie traci cztery punkty do Piasta Gliwice. Podopieczni Waldemara Fornalika prowadzą 1:0 z Lechem Poznań.

38'
Artur Jędrzejczyk wykazał się nadmierną agresją przy próbie futbolówki. Ryzykowny wślizg w okolice piłki mógł zrobić sporą krzywdę blisko ustawionemu przeciwnikowi.

37'
Kasper Hamalainen miał ambitny pomysł, aby uderzyć piłkę z dystansu, z pół woleja. Fin przygotował sobie przestrzeń do zrealizowania swoich marzeń, jednakże znakomicie ustawiony Damian Oko zatrzymał strzał.

35'
Cafu wybornie zainterweniował w swojej szesnastce. Pomocnik dobrze zaasekurował swoich kolegów z defensywy i zatrzymał świetnie zapowiadającą się kontrę Zagłębia.

34'
Damjan Bohar w kulminacyjnej części poprzednio wspomnianej sytuacji uderzył futbolówkę w lewy, dolny róg bramki Radosława Majeckiego.

33'
Gooooooool! 1:1! Damjan Bohar wykorzystał kompletny chaos w obronie Legii! Snajper Zagłębia oszukał Pawła Stolarskiego, a następnie sprytnym, płaskim uderzeniem dał gola wyrównującego.

32'
Filip Starzyński upomniany przez Bartosza Frankowskiego. Faul bez żółtej kartki. Od stałego fragmentu gry nową akcję rozpoczną zawodnicy trenera Vukovicia.

31'
7:1 - tak w tej chwili kształtuje się statystyka dotycząca ilości strzałów.

30'
Bartosz Slisz uratował Zagłębie przed utratą gola na 2:0! Młody zawodnik zatrzymał piłkę niemal na linii bramkowej! Bombowe uderzenie z okolic szesnastego metra posłał Kasper Hamalainen!

28'
Domagoj Antolić dopuścił się rażącego naruszenia przepisów gry. Akcja została przerwana przez zespół sędziowski.

27'
William Remy dobrze zablokował wbiegającego na bliższy słupek napastnika Zagłębia. Goście pokazali ciekawą wymianę podań na połowie Legionistów.

25'
Cafu pracuje na karą indywidualną. Pomocnik Legii zaprezentował kolejne przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska.

24'
Radosław Majecki zanotował kontakt z piłką. Zbyt głębokie dogranie w kierunku napastników Zagłębia Lubin.

23'
Defensywni zawodnicy gospodarzy skutecznie realizują swoje założenia. Mało miejsca na rozegranie otrzymują piłkarze przyjezdnych.

21'
żółta kartka Sebastian Szymański trafił do notesu sędziego. Wysoce niesportowe zachowanie na placu gry nie może być akceptowane.

20'
Śmielsze próby ofensywne w wykonaniu "Miedziowych". Kilka prostopadłych zagrań jednak nie przeszło przez obronę Legii.

19'
Bramka zdobyta przez Carlosa Lopeza na ten moment daje Legii Warszawa tytuł mistrzowski.

18'
Rajd Marko Vesovicia na prawej flance boiska. Efektowna szarża zakończyła się dośrodkowaniem, które skutecznie przeciął Bartosz Kopacz.

17'
Kasper Hamalainen błysnął gwiazdorską asystą przy golu Carlitosa. Wybitne, prostopadłe podanie pokonało blok defensywny Lubinian.

16'
Goooooooool! Carlitos w objęciach kolegów z drużyny! Hiszpański napastnik znakomicie uwolnił się spod krycia obrońców Zagłębia i świetnym uderzeniem z najbliższej odległości pokonał próbującego interweniować Konrada Forenca.

15'
Wg arbitra głównego Cafu był agresorem w stykowej sytuacji. Rzut wolny zyskała ekipa Zagłębia Lubin.

14'
Damian Oko skutecznie zablokował interesującą próbę, autorstwa Marko Vesovicia. Ogromna dominacja ze strony piłkarzy stołecznego klubu.

12'
Alan Czerwiński często angażuje się w akcje ofensywne swojego zespołu. Zawodnikowi drużyny gości brakuje większej precyzji na połowie dzisiejszego oponenta.

11'
Niemal cała jedenastka Zagłębia pracuje w bloku defensywnym. Legia wygląda na wielce zdeterminowaną do jak najszybszego objęcia prowadzenia.

10'
Domagoj Antolić przeprosił swoich klubowych kolegów za to, że podjął się zupełnie nieudolnego strzału zza pola karnego. Silnie kopnięta futbolówka poleciała na jedną z trybun.

9'
Podopieczni Aleksandera Vukovicia dominują w pierwszych minutach tego spotkania.

8'
Korner dla Legii Warszawy nie okazał się sukcesem. Dogranie z narożnika boiska było zbyt łatwe do zablokowania przez rywali.

7'
Lubomir Guldan fenomenalnym zagraniem wślizgiem zatrzymał podanie idące w kierunku Carlitosa. Hiszpan miał wyborną okazję strzelecką z kilku metrów od bramki.

7'
Wysoki pressing na połowie przeciwnika próbuje realizować Carlitos.

5'
Sebastian Szymański zanotował niebezpieczną "nakładkę". Młody pomocnik Legii odebrał słowną reprymendę od arbitra.

4'
Jeden z zawodników Zagłębia Lubin złamał regulamin gry pod polem karnym gospodarza.

3'
Stały fragment gry na połowie Zagłębia nie stworzyło zagrożenia pod bramką Konrada Forenca.

2'
Przewinienie na piłkarzu Legii miało miejsce tuż przed chwilą.

1'
Ekipa popularnych "Miedziowych" rozpoczęła dzisiejszą rywalizację w Warszawie.

*'

*'
Piłkarze witają się ze sobą. Do rozpoczęcia meczu pozostało niewiele czasu.

*'
Na stadionie odegrano "Sen o Warszawie".

*'
Zbyt duża ilość żółtych kartek wyeliminowała Mateusza Wieteskę.

*'
Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Bieszczad, Dąbrowski, Tosik, Pakulski, Poręba, Mares, Dziwniel.

*'
Zagłębie Lubin straciło w poprzedniej serii gier (porażka z Cracovią 1:2) szansę na grę w eliminacjach do Ligi Europy. Klub z Lubina na ten moment lokuje się na 6. miejscu, mając na koncie 52 punkty.

*'
Obsada rezerwowa Legii Warszawa: Cierzniak, Astiz, Hlousek, Niezgoda, Radović, Nagy, Agra.

*'
Wszystkie starcia w "grupie mistrzowskiej" rozpoczną się o godz. 18:00

*'
Pan Bartosz Frankowski będzie rozjemcą głównym zbliżającego się wielkimi krokami piłkarskiego widowiska.

*'
Legia Warszawa aktualnie zajmuje 2. pozycję w ligowej stawce, gromadząc 67 punktów. Do liderującego Piasta Gliwice "Wojskowi" tracą jedynie dwa oczka.
Wygrana w nadchodzącym spotkaniu oraz korzystny wynik w Gliwicach może dać gospodarzom mistrzostwo Polski.

*'
Spotkanie w stolicy Polski rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji "NA ŻYWO" z meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online