Polska U-20 - Kolumbia U-20 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska U-20
Kolumbia U-20
0 : 2

Majecki - Szota, Walukiewicz (55' Bednarczyk), Sobociński, Stanilewicz - Slisz, Makowski - Kopacz, Bogusz (68' Zylla), Puchacz (82' Benedyczak) - Steczyk
Mier - Arroyo, Cuesta, Reyes (90+1' Teran), Vera - Sinisterra, Cifuentes, Angulo (78' Carbonero), Perea, Alvarado - Cucho Hernández (58' Sandoval)

Angulo (24.)
Sandoval (90+3.)

Vera (42.) żółta kartka
Alvarado (50.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska U-20 - Kolumbia U-20
Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Dosyć ponuro ten turniej rozpoczęli podopieczni Jacka Magiery. Dzisiaj byli bez żadnych argumentów w stosunku do dobrze przygotowanej Kolumbii.
Miejmy nadzieję, że Polacy jak najszybciej się zrehabilitują.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
Goooooool! Kolumbia podwyższyła stan spotkania! Sandoval okazał się kompletnie bezlitosny dla Polaków! Bardzo silna dobitka z bliskiej odległości od bramki była nie do obrony dla Radosława Majeckiego.

90+1'
Z pomocą medyków plac gry opuścił Andres Reyes. Na ostatnie minuty wszedł Carlos Teran.

89'
Arbiter główny "dorzuci" 4 minuty do regulaminowego wymiaru czasu gry.

88'
Poważniejszy uraz pojawił się u jednego z kolumbijskich piłkarzy.

86'
Trener Jacek Magiera wykorzystał limit zmian, który mógł dzisiaj przeprowadzić.

85'
Solidną reprymendę słowną od arbitra głównego otrzymał Perea.

84'
Marcel Zylla przegrał pojedynek o pozycję w polu karnym Kolumbii z jej defensorem. Gdyby trochę szybciej zabrał się z futbolówką, to być może gospodarze mieli by dobrą szansę strzelecką.

82'
Adrian Benedyczak, zawodnik Pogoni Szczecin, przywitał się z kibicami. Tymoteusz Puchacz znalazł się na ławce rezerwowych.

81'
Spojenie bramki! Johan Carbonero konkretnie postraszył polskich kibiców. Ponownie zbyt biernie zachowała się polska obrona.

79'
Płaski strzał z ostrego kąta nie zaskoczył Radosława Majeckiego. Cifuentes bardzo dobrze zaangażował się w akcję ofensywną swojej drużyny.

78'
Ivan Angulo opuścił boisko. Zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony. Johan Carbonero drugim zmiennikiem u gości.

76'
Przy rozegraniu piłki wielki spokój pokazują Kolumbijczycy.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego czasu gry.

72'
Mier dobrze złapał piłkę, po niebezpiecznym rykoszecie. Dośrodkowanie z prawego narożnika boiska stworzyło spore zagrożenie pod bramką przyjezdnych.

71'
Radosław Majecki zdołał wyciągnął niezłe uderzenie, skierowane pod poprzeczkę bramki! Sandoval zaprezentował próbkę swoich umiejętności, a polska defensywa po raz kolejny pogubiona.

69'
W szesnastce Kolumbii upadł jeden z graczy Polski. Sędzia nie miał jednak żadnych podstaw do podyktowania rzutu karnego.

68'
Mateusz Bogusz zdjęty z boiska przez sztab trenerski. Marcel Zylla już wśród innych piłkarzy na murawie.

66'
Radosław Majecki zgarnął zbyt głęboko posłaną futbolówkę z prawego sektora placu gry.

65'
Kolejna zmiana w składzie Polaków za moment stanie się faktem.

63'
Radosław Majecki zgarnął "zawiesinę", idącą w jego strefę. Kolumbia cierpliwie buduje swoje ataki.

62'
Stanilewicz rywalizował twardo o piłkę. Zbyt ostro, jeśli chodzi o sędziego. Rzut wolny dla drużyny przyjezdnych tego starcia.

60'
Radosław Majecki skutecznie zatrzymał mocno oddany strzał zza szesnastki. Piłka powędrowała w okolice, gdzie stał bramkarz Legii Warszawa.

59'
Tuż pod polem karnym Kolumbii została zatrzymana dobrze obiecującą się akcja Polaków. Zabrakło odpowiednio lepszej jakości w dograniu od Kopacza.

58'
Zmiana w szeregach Kolumbii. Sandoval wzmocnić ma blok ofensywny swojej kadry, Cucho Hernandez udał się na ławkę rezerwowych.

56'
Kompletnie akcję "spalił" boczny obrońca Kolumbii. Arroyo oddał zupełnie nieudolny strzał z głębi pola karnego gospodarzy. Mocne kropnięcia powędrowała na trybunach.

55'
Wymuszona zmiana w składzie Polski. Kontuzjowanego Sebastiana Walukiewicza na placu gry zastąpił Jakub Bednarczyk.

53'
Jacek Magiera przygotowuje zmianę, która będzie podyktowana urazem.

52'
Sztab fizjoterapeutów pracuje przy polskim zawodniku.

51'
Radosław Majecki w wielkim stylu uchronił Polskę przed utratą drugiego gola! Bezpańską piłkę od polskich obrońców otrzymał po raz drugi Ivan Angulo! Napastnik Kolumbii próbował przenieść piłkę nad bramkarzem, ale ten kapitalnie popracował na przedpolu.

50'
żółta kartka Niebezpieczny, spóźniony atak na nogę przeciwnika pokazał Jaime Alvarado. Arbiter nie miał większego dylematu.

49'
Żaden ze selekcjonerów nie podjął decyzji o dokonaniu zmian personalnych.

48'
Nieudany strzał z poważnego dystansu od bramki gospodarzy zaprezentował Perea. Piłka nie miała żadnego prawa wlecieć do światła bramki.

46'
Polska reprezentacja rozpoczęła II część gry!

Pierwsza połowa tego spotkania dobiegła końca.

45+1'
Sędzia główny dorzucił dwie minuty do regulaminowego czasu gry I połowy.

45+1'
Blisko dojścia do futbolówki z kornera był Sobociński. Wykonany w ostatniej chwili wślizg ze strony obrońcy przeciwnika zepsuł przepiękne plany.

45'
Będzie powtórzony korner. Doszło do niepotrzebnej przepychanki w polu karnym gości.

44'
Kolumbijczycy obrońcy poradzili sobie bez żadnego szwanku po stałym fragmencie gry. Długie dośrodkowanie Puchacza mogło dotrzeć do polskich zawodników.

42'
żółta kartka Żółta kartka, premierowa w tym spotkaniu, dla Brayana Very. Bardzo brzydkie odepchnięcia rywala.

41'
Sędzia odgwizdał faul w środkowej strefie boiska. Nową akcję rozpoczną Polacy.

39'
Inicjatywa po stronie zespołu gości.

38'
Radosław Majecki zgarnął piłkę, po wielkim zamieszaniu w szesnastce. Rzut rożny okazał się trochę lepszy, niż ten wykonany kilka minut wcześniej.

36'
Sobociński stanął na wysokości zadania. Wyblokował strzał idący w światło bramki. Blok obronny gospodarzy znów dał się zaskoczyć po kilku podaniach.

35'
Sędzia asystent przerwał szybką akcję Polski. Zawodnik gospodarzy odepchnął Sinisterrę.

33'
Zagranie na bliższy słupek nie był dobrym rozwiązaniem, przy wrzutce z rzutu rożnego. Kolumbia nie wykorzystała okazji, jaką był stały fragment gry.

31'
Radosław Majecki udanie wybronił efektowny strzał głową autorstwa snajpera reprezentacji Kolumbii. Szczęśliwie dla gospodarzy, piłka nie zmierzała w groźny rejon bramki.

30'
Puchacz oddał strzał zza linii pola karnego. Chybione uderzenie poleciało wprost w rękawice Miera. Goalkeeper był przygotowany do przejęcia piłki.

29'
Polacy zamienili cztery szybkie podania, które przybliżyły ich do pola karnego rywala. Zabrakło jednak przy piątym zagraniu większej dynamiki, akcję przerwał zawodnik Kolumbii.

28'
W pierwszym meczu tej grupy, Senegal wygrał 3:0 z Tahiti.

27'
Od dwóch - trzech minut oglądamy atak pozycyjny w wykonaniu graczy trenera Jacka Magiery.

25'
Gospodarze próbują bardzo szybko odpowiedzieć po straconym golu.

24'
Gooooooool! Kolumbia wyszła na prowadzenie! Kardynalny błąd popełniła polska defensywa! Ivan Angulo przechwycił zbyt krótkie podanie od Polaka, a następnie sprytnym strzałem pokonał interweniującego Radosława Majeckiego.

22'
Przewinienie taktyczne na połowie rywala popełnił Kopacz. Sędzia musiał odgwizdać niewłaściwe zachowanie.

21'
Sobociński nieprzepisowo zagrał "ciałem". Rzut wolny dla przyjezdnych tego spotkania.

19'
Sebastian Walukiewicz nabawił się jakiegoś urazu. Miejmy nadzieję, że stoper kadry Polski za chwilę wróci do gry.

18'
Sztab medyczny polskiej reprezentacji pracuje w polu karnym.

17'
Sobociński ofiarnie zatrzymał ogromnie silny strzał w wykonaniu Angulo. Polska defensywa troszeczkę się pogubiła.

16'
Sinisterra wykonał stały fragment gry. Zdecydował się na dogranie na bliższy słupek. Jego wrzutkę udanie przeciął głową Walukiewicz.

15'
Pierwszy kwadrans gry dzisiejszego widowiska przeszedł już do historii.

13'
Sobociński bardzo dobrze zagrał głową. Stoper "Biało - Czerwonych" zatrzymał kąśliwą wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

12'
Stanilewicz chciał wbić piłkę w "szesnastkę" przeciwników. Dobrze ustawiona para stoperów Kolumbii udanie zatrzymała futbolówkę.

11'
Rzut wolny dla podopiecznych Jacka Magiery. Puchacz próbował efektownie minąć rywala, jednak ten dopuścił się kompletnie niesportowego zachowania na boisku.

9'
Mier musiał wypiąstkować piłkę, która go prawie przelobowała. Interesujący centro strzał z lewego skrzydła mógł się podobać widzom w Łodzi.

8'
Pomoc medyczna za linią boczną udzielana jest jednemu z zawodników Kolumbii.

7'
Ambitny rajd Angulo prawą stroną boiska. Pomocnik gości zdołał zamienić dośrodkowanie na pole karne, ale skutecznie w swojej strefie zareagował Walukiewicz.

5'
Reyes łapie się za głowę. Obrońca z Kolumbii odczuł powietrzne starcie ze Steczykiem.

4'
Udana interwencja Sobocińskiego. Świetny, czysty blok zatrzymał szarżę Alvarado na prawej flance boiska.

2'
Puchacz nie doszedł do zagrania na obieg. Stanilewicz zbyt długo zastanawiał się nad zdynamizowaniem akcji ofensywnej swojej reprezentacji.

1'
Przy dzisiejszym meczu pracuje system VAR.

*'

*'
Za chwilę wysłuchamy obu hymnów narodowych.

*'
Sędzia główny wyprowadził obie reprezentacje na plac gry.

*'
Pan Mustapha Ghorbal poprowadzi zbliżający się wielkimi krokami pojedynek.

*'
Dzisiejsze zawody odbędą się w Łodzi.

*'
Polska reprezentacja w swojej grupie, "A", zmierzy się z: Kolumbią, Senegalem oraz Tahiti.

*'
Nadchodzące spotkanie zostanie rozegrane w ramach 1. kolejki fazy grupowej Mistrzostw Świata U-20 w Polsce.

'

Mistrzostwa Świata U-20 na żywo. Polska - Kolumbia online

Na mecz Polska - Kolumbia podczas mistrzostw świata U-20 zapraszamy w czwartek na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska U-20 - Kolumbia U-20, to zapraszamy do śledzenia meczu online