Tottenham Hotspur - Liverpool FC online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Tottenham Hotspur
Liverpool FC
0 : 2

Lloris, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks (66' Mpura), Sissoko (74' Dier), Eriksen, Dele Alli (82' Llorente), Son, Kane.
Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Wijnadlum, Salah, Firmino (58' Origi), Mane

Salah (k.) (2.)
Origi (87.)

Mecze na żywo: Tottenham Hotspur - Liverpool FC

ODBIERZ NAWET 300 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA W BANKU MILLENIUM
90+5'
KONIEC MECZU. Liverpool zwycięzcą Ligi Mistrzów!

90+4'
I kolejna interwencja Alissona. Tym razem po strzale Kane'a z pola karnego.

90+3'
Son uderzał po ziemi z pola karnego i znów kapitalnie Alisson.

90+1'
Alisson obronił strzał Rose'a sprzed pola karnego.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

87'
Goooool 2:0! Origi płaskim strzałem lewą nogą z pola karnego pokonał Llorisa. To już chyba po meczu!.

85'
Groźnie pod bramką Liverpoolu, ale Son był na spalonym.

85'
Znów groźnie Tottenham, ale Allisson kapitalnie odbił uderzenie Eriksena.

83'
Rose faulowany przy bocznej linii pola karnego. Będzie jednak tylko rzut wolny.

82'
Llorente zastąpił Dele Alliego.

81'
Son uderzył sprzed pola karnego, ale tym razem zdecydowanie za lekko.

80'
Mógł być remis! Dwukrotnie Liverpool uratował Alisson. Najpierw obronił strzał z dystansu Sona, a potem dobitkę z pola karnego Moury.

79'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Dele Alli uderzył głową nad poprzeczką.

77'
Mec nie stoi na najwyższym poziomie. Brakuje w nim emocji.

75'
Rozpędzony Son wbiegł w pole karne, ale Van Dijk zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

74'
Dier zastąpił Sissoko.

73'
Dele Alli technicznym strzałem chciał pokonać Alissona, ale ten pewnie złapał piłkę.

69'
Dobra okazja dla Liverpoolu. Mane zagrał do Milnera, którego strzał z 15 metrów przeleciał tuż obok bramki.

66'
Winks opuścił boiska, a zastąpił go Moura.

63'
Posiadania piłki: 63% - 37% dla Tottenhamu.

62'
Milner zastąpił Wijnadluma.

58'
Origi zastąpił Firmino.

54'
Była okazja dla Tottenhamu. Dele Alli przyjął piłkę w polu karnym, ale został zablokowany.

54'
Robertson dobrze dośrodkowywał w kierunku Mane, ale Lloris dobrze złapał piłkę.

54'
Dobre zagranie na wolne pole do Salaha. Jego strzał z pola karnego został zablokowany.

53'
Fabinho za lekko uderzył z dystansu i pewnie interweniował Lloris.

49'
Obraz gry podobny jak przed przerwą. Przeważa Tottenham.

46'

45+2'

45+1'
Eriksen z 20 metrów uderzył wysoko nad bramką.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

42'
Salah uderzał sprzed pola karnego. Będzie rzut rożny.

38'
Robertson huknął z dystansu, ale Lloris przeniósł piłkę nad poprzeczką.

34'
Tottenham przeważa.

33'
Sissoko szukał Sona w polu karnym, ale jego podanie przejęli obrońcy.

30'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach.

25'
Pochettino miał pretensje do sędziego, że nie pokazał zawodnikowi Liverpoolu kartki za faul. Trener Tottenhamu otrzymał reprymendę od sędziego.

22'
Salah z ostrego kąta uderzył bardzo niecelnie.

21'
Salah uderzył sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

20'
Son wyszedł na sytuację jeden na jeden z Alexander-Arnoldem. Obrońca Liverpoolu nie dał się minąć.

18'
Mieliśmy krótką przerwę, ponieważ na boisko wbiegła fanka.

17'
Alexander-Arnold oddał strzał z dystansu, ale piłka przeleciała tuż obok dalszego słupka.

'

14'
Tottenham ma przewagę optyczną. Liverpool nastawił się na kontrataki.

11'
Rzut rożny dla Liverpoolu. Lloris zdołał jednak wybić piłkę.

10'
Sissoko uderzył z dystansu bardzo wysoko nad bramką.

8'
Po zdobyciu bramki Liverpool nieco się wycofał, dzięki czemu dłużej przy piłce utrzymuje się Tottenham.

5'
Tottenham starał się zaatakować, co przyniosło rzut rożny.

2'
Gooool!! Salah potężnym strzałem z rzutu karnego pokonał bramkarza

2'
Jest rzut karny. Nie ma zmiany decyzji.

1'
25 sekunda i rzut karny dla Liverpoolu!!! Mane dośrodkowywał i trafił w ręką Sissoko. Będzie konsultacja VAR.

1'
Rozpoczął Liverpool.

'
"You'll never walk alone" niesie się z trybun.

'
Przed rozpoczęciem finału Ligi Mistrzów jeszcze minuta ciszy dla zmarłego tragicznie Jose Antonio Reyesa. Hiszpan zginął w sobotę w wypadku samochodowym. Pożegnano go brawami.

'
Sędzia: Damir Skomina (Słowenia).

'
Obie drużyny wychodzą na boisko.

'
Piłkarze szykują się już do wyjścia na boisko. Na murawie obecnie efektowna ceremonia.

'
Zobacz jak znakomicie bawiło się 50 tysięcy kibiców Liverpoolu w strefie kibica. >> TUTAJ WIĘCEJ FILMIKÓW <<

'

'
Obiekt pożądania Liverpoolu i Tottenhamu.

'
Piłkarskie szaleństwo w Madrycie, który został podbity przez angielskich kibiców. Szacuje się, że w związku z finałem Ligi Mistrzów do stolicy Hiszpanii przyjechało nawet ponad 100 tysięcy fanów Tottenhamu i Liverpoolu. Większość zapłaciła ogromne pieniądze (ceny noclegów przekraczają tysiąc euro za dobę), choć nie ma biletów na samo spotkanie.

Źródło: TVN Agencja/x-news

'
Finał Ligi Mistrzów, w którym Tottenham zmierzy się z Liverpoolem, rozpocznie się o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - Liverpool FC, to zapraszamy do śledzenia meczu online