Macedonia Północna - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Macedonia Północna
Polska
0 : 1

Dimitrievski; Bejtulai, Musliu, Velkoski; Ristovski (76' Ademi), Nikolov (62' Trajkovski), Bardhi, Elmas, Alioski; Nestorovski, Pandev (84' Hasani).
Fabiański; Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński; Krychowiak, Klich (90' Góralski); Frankowski (46' Piątek), Zieliński, Grosicki (70' Rybus); Lewandowski.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Reprezentacja Polski w poniedziałek zagra z Izraelem.

90+5'
Koniec meczu. Polska wygrała 1:0. Nie był to wielki mecz, ale rozstrzygnął go Piątek.

90'
Mecz potrwa jeszcze 4 minuty.

90'
Góralski zastąpił Klicha.

89'
Trajkovski uderzył z pola karnego, ale Fabiański nie dał się zaskoczyć.

86'
żółta kartka Nerwowo na boisku. Żółtą kartką ukarani Nestorovski.

85'
żółta kartkaczerwona kartka Musliu otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

84'
Hasani zastąpił Pandeva.

80'
A tak padł gol dla Polski.

79'
Macedonia zamknęła Polskę na własnej połowie.

76'
Ademi zastąpił Ristovskiego.

75'
Nestorovski świetnie zagrywał z pola karnego, ale dobrze piłkę wybił Fabiański. Dobitka jednego z Macedończyków była niecelna.

73'
Brakuje emocji w ostatnich minutach.

70'
Rybus zastąpił Grosickiego.

66'
żółta kartka Musliu ukarany żółtą kartką.

63'
Kapitalna akcja Polaków. Klich wyłożył piłkę Grosickiemu, który z pola karnego uderzył nad bramką. Mogło być 2:0.

62'
Trajkovski zastąpił Nikolova.

58'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Macedonia.

57'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Polski, ale skutecznie interweniował Glik.

55'
Akcja Polaków, ale żaden z nich nie zdążył do piłki w polu karnym.

51'
Zablokowany strzał Zielińskiego sprzed pola karnego.

47'
Goool! 1:0 dla Polski! Kto strzelił? Nie wiadomo! Każdy pokazuje, że to nie jego bramka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego taką pół przewrotką uderzał Piątek. Dobijać próbował Lewandowski, co zmyliło bramkarza, a potem Glik, ale nie sięgnął piłki przed linią bramkową. Z kolei Lewandowski chyba w nią nie trafił, co oznacza, że gola strzelił Piątek

46'

46'

46'
Piątek zastąpił Frankowskiego.

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Bardzo słabe 45 minut Polaków. Jak na razie bez bramek i to jest pozytywna informacja patrząc na przebieg meczu.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

43'
Jesteśmy świadkami bardzo słabego widowiska.

38'
Strzał Lewandowskiego został zablokowany, a poprawka Kędziory okazała się niecelna.

36'
Bardi z narożnika pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

35'
Niezwykle często faulują Polacy w ataku.

33'
Grosicki z linii pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

32'
Słabo wygląda dziś gra Polaków. Jerzy Brzęczek z niedowierzaniem kręci głową.

31'
Bardi z dystansu uderzył obok bramki.

27'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Glik. Sędzia i tak dopatrzył się przewinienia.

żółta kartka Chwilę później Glik ukarany żółtą

26'
Grosicki z rzutu wolnego dośrodkował prosto na nogę Macedończyka.

23'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne i pewnie interweniował Fabiański.

19'
Dośrodkowanie w pole karne Macedonii. Grosicki faulował w ataku.

17'
Dużo gry w środku pola i mało sytuacji podbramkowych. Lepiej prezentuje się jednak Macedonia.

15'

13'
Jak na razie więcej okazji stworzyła sobie Macedonia.

9'
Dwa dośrodkowania w pole karne Macedonii, ale Lewandowski faulował w ataku.

8'
Akcja Polaków i w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Bejtulai.

8'
Frankowski dośrodkował w pole karne, ale nie było tam Polaków.

6'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową nad bramką uderzał Nestorovski.

5'
Elmas uderzył sprzed pola karnego, Fabiański wypuścił piłkę z rąk, ale przytomnie zachował się Bednarek, który asekurował bramkarza i wybił futbolówkę na rzut rożny.

3'
Jak na razie spokojny początek. Dużo gry w środku pola.

1'

'
Rezerwowi Macedonii: Šiškovski, Iliev – Toševski, Ristevski, Bejtullai, Zajkov, Hasani, Markoski, Trajkovski, Velkoski.

'
Rezerwowi Polski: Skorupski, Góralski, Kądzior, Jędrzejczyk, Linetty, Kamiński, Milik, Pazdan, K. Piątek, Rybus, Szymański.

'
Przed meczem jeszcze minuta ciszy dla Lennarta Johanssona, zmarłego byłego prezydenta UEFA.

'
Piłkarze są już na murawie. Czas na hymny narodowe.

'
- Rankingi i miejsca są jedną rzeczą, ale myślę, że nie do końca odpowiada to na dzień dzisiejszy poziomowi i jakości drużyny Macedonii. W poprzednich eliminacjach do MŚ ta drużyna, mając w grupie Hiszpanów i Włochów, zdobyła 11 czy 12 punktów. To drużyna niewygodna do gry, szczególnie na własnym terenie - powiedział Jerzy Brzęczek, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

'
Zapraszamy o godzinie 20:30 do śledzenia meczu Macedonia - Polska w internecie.

'

'

MACEDONIA PÓŁNOCNA - POLSKA ONLINE

Oglądaj transmisję z meczu eliminacji Euro 2020 Macedonia Północna - Polska. Początek meczu na żywo w piątek o godzinie 20:45. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport oraz Polsacie Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Macedonia Północna - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online