Gruzja - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Gruzja
Polska
0 : 4

Loria - Lobżanidze, Kwirkwelia, Chubutia, Grigalawa - Dauszwili, Kaszia - Ananidze('59 Okriashvili), Kankawa, Kobachidze('87 Dzalamidze N)- Mczedlidze('68Chanturia)
Szczęsny - Piszczek, Szukała, Glik, Jędrzejczyk - Grosicki('69 Rybus), Krychowiak, Mączyński('66 Jodłowiec) , Mila('86 Linetty) - Milik, Lewandowski

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Już 18 listopada mecz Polska - Szwajcaria online.

94'
Po ciężkiej pierwszej połowie,Polacy nokautują w drugiej części spotkania strzelając 4 bramki i zdobywając bardzo cenne 3 pkt,dzięki czemu utrzymamy swoje prowadzenie w grupie.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje.

93'
Lewandowski w polu karnym wyłożył piłkę Milikowi a ten strzela na pustą bramkę i mamy 0-4

93'
GOOOOOOOOOL 0-4 Milik

91'
Kolejna żółta kartka tym razem Linetty

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.

88'
Kibice już opuszczają stadion.

87'
Zmiana:
Dzalamidze N->Kobakhidze

86'
Zmiana:
Linetty->Mila

85'
Gruzini opadli z sił,oddając pole Polakom.

83'
Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Gruzinów gdzie piłkę wybija Kwirkwelia ale robi to tak że nabija Milika i piłka trafia w poprzeczkę

82'
Jodłowiec otrzymuje żółtą kartę.

80'
Bramka na 0-3,Sebastiana Mili.

77'
Po szybkiej kontrze Lewandowski wykłada piłkę na 8 metr Rybusowi jednak uprzedza go obrońca.

75'
Tak padła bramka na 0-2

73'
Pierw trudne dośrodkowanie czubkiem buta w polu karnym przyjął Lewandowski,dośrodkował ale wybili obrońcy, piłka została wyłożona Mili który znakomitym technicznym strzałem strzela na 0-3

73'
GOOOOOOOOOOOL 0-3 MILA

72'
Po rzucie wolnym piłka zostaje przedłużona gdzie świetnie odnalazł się Krychowiak który z najbliżej odległości strzela bramkę.Brawo

71'
GOOOOOOOOOL 0-2 Krychowiak

69'
Zmiana:
Grosicki('69 Rybus)

68'
Na nasze szczęście schodzi Mczedlidze za którego pojawia się Chanturia.

66'
Zmiana:
Mączyński-('66 Jodłowiec)

65'
Mczedlidze świetnie rozegrał akcję,podaje do Kankawy a ten z dystansu strzela minimalnie obok bramki.

64'
Tak padła ważna bramka na 0-1

62'
Niedokładne dośrodkowanie Grosickiego wyłapuje Loria.

60'
Kopia sytuacji!Lewandowski nie kryty na 8 metrze od bramki , przejmuje piłkę na klatkę i strzela nad poprzeczką.W Bayernie by to strzelił ?

59'
Zmiana:
Ananidze-('59 Okriashvili)

58'
Lewandowski indywidualnie stara się zwieść rywali, oddaje strzał ale za mocny i piłka przelatuje nad poprzeczką.

55'
Lobżanidze za faul na Lewandowski otrzymuje żółtą kartkę.

54'
Po rzucie rożnym dla Gruzji , Szukała oddala zagrożenie.

*51'
Po dośrodkowanie Mączyńskiego , piłkę na klatkę przyjmuje Lewandowski który bez zastanowienia oddaje strzał z powietrza ale obronił Loria.

52'
Z rzutu rożnego do piłki Krychowiak który zagrał głową do Glika który pewnym strzałem z głowy pokonuje bramkarza rywali.Piłkę zmierzającą w bramkę stara się wybić ręką Kankawa który ją dotyka ale ostatecznie jej nie wybija lecz dostaje zasłużoną żółtą kartkę.

51'
GOOOOOOOOOOOOL 0-1 W KOŃCU!!!!!!!!!! GLIK

50'
Mczedlidze indywidualnie, ograł Szukałę ale ten na czas zdołał zablokować Gruzina.

48'
Wole rozgrywanie piłki przez obrońców.

46'
Strata Jędrzejczyka przed polem karnym przez co poszła groźna płaska centra w pole karne! Dopiero się rozpoczęła druga połowa a tu już od początku takie błędy.Nie można tak grać!

46'
Rozpoczynamy drugą połowę bez zmian.

45'

45'
Sędzie kończy pierwszą połowę po której to przedostatnia drużyna grupy eliminacyjnej - Gruzja,dobrze gra dziś z Polską i ma szansę na zdobycie swoich drugich 3 pkt po zwycięstwie oczywiście nad Gibraltarem.

44'
Grosicki otrzymał świetne podanie od Jędrzejczyka w polu karnym ,ale niestety technicznym strzałem strzela tuż obok bramki!

43'
Znów dośrodkowanie w pola karne Polaków ale wybijamy lecz do piłki dochodzi Lobżanidze który strzela nad bramką z 20 metrów.

41'
Z rzutu wolnego piłka spada pod nogi Kobakhidze jednak ten z kilku metrów pudłuje! Znów mamy szczęście,z taka grą to możemy pomarzyć o byciu liderem tej grupy

38'
Kolejna szansa dla gospodarzy! Mczedlidze z półwoleja strzela z 18 metrów jednak nad poprzeczką.Co raz gorzej wygląda gra naszej reprezentacji....

36'
Ananidze oddaje dobry strzał z rzutu wolego ale piłka mija prawy słupek bramki.

35'
Kolejny wywalczony rzut wolny dla Gruzinów.

33'
Glik pokazuje się po raz kolejny z świetnej strony , przerywając atak gospodarzy.

31'
Lewandowski zagrał wzdłuż boiska na prawe skrzydło do Piszcza który złamał akcją do środka i lewą nogą oddał strzał z 20 metrów,piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.

30'
Mączyński na 20 metrze traci piłkę , ale na szczęście Gruzini tego nie wykorzystują.

27'
Z dystansu nad bramką uderzył Kobachidz.

27'
Grosicki tyłem do bramki przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i zabrał się z nią na lewą nogę jednak wydaje się że zbyt wcześnie oddaje strzał dzięki czemu ułatwił interwencję Lorii.

25'
Kolejna akcja prawym skrzydłem ,nie umiemy sobie poradzić z Lobzhanidze który nęka nas atakami . Słabszy moment gry naszej reprezentacji.

22'
Groźna akcja gospodarzy! Lobzhanidze z prawego skrzydła zagrywa płasko w pole karne , piłkę przecina GLik którą na 16 metrze odbiera Kankawa i oddaje strzał , mamy jednak szczęście gdyż piłka przelatuje nad poprzeczką.

21'
Faul dla Gruzji,Miękkie dośrodkowanie w pole karne które wybijają nasi obrońcy.

19'
Miejmy nadzieje że Polacy wykorzystają którąś z sytuacji jak najwcześniej.

17'
Spojenie i słupek!Pierw na skraju pola karnego niespodziewanie oddaje strzał Milik , piłka po jego bardzo mocnym strzale trafia w spojenie po czym piłkę przyjmuje Grosicki strzelając z ostrego kąta w słupek!

15'
Grosicki pędzi prawą stroną boiska ale na 16 metrze dośrodkowuje piłkę do nikogo.

13'
Gruzini starają się grać długimi podaniami , co sprawia Polakom problemy.

11'
Grosicki z rzutu wolnego dośrodkowuje , ale sędzia odgwizduje dotknięcie piłki ręką przez Glika.

10'
Milik tym razem na lewym skrzydle schodzi do środka i centruje w pole karne,jednak bramkarz jest czujny i przecina to podanie.

9'
Pierwszy celny strzał Polaków w tym meczu.Na 25 metrze Milik otrzymał podanie i zdecydował się na strzał , jednak zbyt słabo by z takiej odległości pokonać rywala.

8'
Rzut wolny dla gospodarzy,do strzału głową dochodzi Khubutia ale bardzo niecelnie.

7'
Długie zagranie obrońcy Gruzińskiego z własnej połowy do napastnika, ten zgrywa piłkę klatką piersiową do Kankawy który oddaje niecelny strzał z woleje z 20 metrów.

6'
Polacy w ataku pozycyjnym,jednak nie od dziś wiadomo że to nie najsilniejsza nasz broń.

4'
Gruzja od pierwszych minut stoi blisko swojej bramki czym utrudnia grę Polakom.

3'
Tym razem Jędrzejczyk odebrał piłkę po czym starał się dograć na wolne pole w polu karnym do Milika jednak również czyni to niedokładnie.

2'
Mila z głębi pola szukał prostopadłym podaniem Lewandowskiego,jednak podanie jest niecelne.

0'
Mamy trochę opóźnione rozpoczęcie spotkania jednak już zaczynamy!

0'
Obie ekipy już na murawie,jeszcze hymny i zaczynamy.

0'

P. Zielinski

0'

Dzalamidze

0'
Od pierwszej minuty na boisko wybiegnie dziś Sebastian Mila , związane jest to z tym iż Polska dziś chcę zagrać bardziej ofensywnie aby znaleźć sposób na grających bardzo defensywnie rywali.

0'
Gruzja w elminacjach :
Irlandia (p) - 2:1
Szkocja (p) - 1:0
Gibraltar (w) - 3:0

0'
Polska wyniki w elminacjach:
Gibraltar (w) - 7:0
Niemcy (w) - 2:1
Szkocja (r) - 2:2

0'
Polacy z dorobkiem 7 pkt po 3 meczach są liderem grupy,natomiast Gruzja jest przed ostatnia wyprzedzając tylko Gibraltar.

0'
Już o 18:00 Polska reprezentacja stanie przed szansą zdobycia 3 pkt i umocnienia się,na pozycji lidera.Miejmy nadzieje że piłkarze nas nie zawiodą.

0'

0'

TRANSMISJA GRUZJA - POLSKA ONLINE

Szukasz transmisji z meczu Gruzja - Polska w internecie? Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo z relacje-live.pl. Tutaj znajdziesz najlepszą relację LIVE z Gruzja - Polska.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Gruzja - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online