Polska - Izrael online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Polska
Izrael
4 : 0

Fabiański - Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński - Krychowiak, Klich (75' Góralski), Grosicki (78' Kądzior), Zieliński - Piątek (72' Milik), Lewandowski
Harush - Dasa, Yeini, Taha, Ben Harush - Solomon (70' Seba), Natcho, Kayal (63' A.Cohen), Peretz, Bitton (82' Elhamed) - Zahavi

Mecze na żywo: Polska - Izrael
Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Polska reprezentacja odniosła wielce efektowne zwycięstwo. W niemal każdym aspekcie Polska była lepsza od gości z Izraela.
Podopieczni Jerzego Brzęczka powiększyli swoją przewagę w grupie eliminacyjnej. Awans mocno się przybliżył.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego!

90+1'
Desperackie próby ofensywne w samej końcówce w realizacji gości.

90'
Arbiter dorzucił trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Sędzia główny dostrzegł przewinienie w polu karnym przyjezdnych autorstwa jednego z polskich piłkarzy. Gra musiała zostać przerwana.

88'
Polacy chcą podwyższyć stan meczu. Izrael już kompletnie bez chęci do gry.

86'
Wielki spokój piłkarski widać u zawodników trenera Jerzego Brzęczka.

84'
Goooooool! Zmiana wyniku w Warszawie! Premierową bramkę w dorosłej kadrze zdobył Damian Kądzior! Cała sytuacja rozpoczęła się od katastrofalnego wyprowadzenia gry przez bramkarza Izraela.

82'
Elhamed zameldował się na płycie boiska. Na ławkę rezerwowych gości poszedł Bitton.

81'
Harush doskonale przerwał groźne wgranie piłki z prawego skrzydła boiska od Damiana Kądziora.

79'
Bardzo dobre wyjście z bramki zanotował Łukasz Fabiański. Znakomicie wychwycił on dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

78'
Zobaczyliśmy trzecią roszadę personalną u gospodarzy. Damian Kądzior na boisku zmienił Kamila Grosickiego.

76'
Kolejny strzał zza pola karnego zaserwowali Nam goście tego spotkania. Ponownie swojego szczęścia spróbował Zahavi. Jego silne kropnięcie powędrowało obok prawego słupka bramki.

75'
Mateusz Klich pożegnany przez publiczność. Rzeczona publiczność na płycie boiska przywitała Jacka Góralskiego.

74'
Za chwilę dojdzie do drugiej zmiany u naszej drużyny.

72'
Arkadiusz Milik pojawił się na murawie. Bardzo dobre zawody dzisiaj rozegrał Krzysztof Piątek.

70'
Druga korekta w składzie Izraela. Seba w miejsce Solomona.

68'
Próbują zdobyć gola kontaktowego przyjezdni.

66'
Polscy piłkarze wykazują się sporą kreatywnością na połowie oponenta.

65'
Teraz troszeczkę aktywniejsi na boisku są goście.

63'
Almog Cohen pierwszym zawodnikiem z ławki, który wszedł na boisko. Biram Kayal opuścił plac gry.

61'
Na intensywnej rozgrzewce oglądamy kilku rezerwowych polskiego zespołu.

60'
Upłynęła godzina gry tego meczu. Po

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Izrael, to zapraszamy do śledzenia meczu online