Polska U-21 - Belgia U-21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska U-21
Belgia U-21
3 : 2

Grabara - Fila, Bielik, Wieteska, Pestka - Dziczek, Żurkowski - Michalak (90+2' Jóźwiak), Jagiełło (88' Bochniewicz), Szymański - Kownacki
Jackers - Cools, Faes, Cobbaut, De Norre (80' Amuzu) - Heynen, Mangala, Schrijvers - Lukebakio, Leya Iseka (65' Verschaeren) - Mbenza (90' Saelemaekers)

Mecze na żywo: Polska U-21 - Belgia U-21

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Polscy piłkarze doskonale zainaugurowali turniej. Cenne trzy punkty z bardzo trudnym przeciwnikiem. Świetnie zorganizowany blok defensywny był kluczowy w odniesieniu dzisiejszego sukcesu.

90+5'
Ostatnia szansa Belgów. Dośrodkowanie od rzutu wolnego nie poleciało jednak na głowy gości.

90+4'
żółta kartka Kamil Jóźwiak przerwał atak rywala. Musiał obejrzeć żółtą kartkę.

90+4'
żółta kartka Kamil Grabara zdecydowanie za długo dla sędziego wznawiał grę. Żółta kartka na jego koncie.

90+2'
Konrad Michalak włożył wiele zdrowia w ten bój. Kamil Jóźwiak pojawił się w jego miejsce.

90+1'
Wkroczyliśmy w strefę doliczonego czasu gry. Arbiter postanowił przedłużyć ten mecz o trzy minuty.

90'
Saelemaekers wszedł na ostatnie minuty tego ciekawego starcia. Mbenza poszedł w kierunku ławki rezerwowych.

89'
Kamil Grabara zatrzymał dośrodkowanie, które pofrunęło z lewego skrzydła boiska. Cenne sekundy ukradli polscy zawodnicy.

88'
Zmiana w składzie Polski. Filip Jagiełło udał się na rezerwę, Paweł Bochniewicz już na placu gry.

87'
Goście desperacko szukają remisu. Polacy mocno cofnęli się do defensywy.

85'
Kamil Grabara bardzo ładnie rzucił się w kierunku piłki, która zmierzała w prawe okienko bramki.

84'
Gooooooool! 3:2! Źle zachowała się polska obrona przy stałym fragmencie gry, rzucie rożny. Poprzez uderzenie piłki głową nadzieję Belgom dał Cools.

82'
Kamil Grabara na spółkę z Mateuszem Wieteską zatrzymał uderzenie z najbliższej odległości od Mbenzy! Wynik 3:2 wisiał w powietrzu.

80'
Drugą zmianę zrealizował szkoleniowiec Belgów. De Norre opuścił plac gry, a swoją szansę otrzymał Francis Amuzu.

79'
Goooooooool! Polska podwyższyła stan tego meczu! Z wpakowaniem futbolówki do pustej bramki żadnego problemu nie miał Sebastian Szymański. Płaskie podanie przeszło przez cały blok defensywny.

77'
49% posiadania piłki przy Belgach. Bardzo nieznaczną przewagę w tym aspekcie mają Polacy.

75'
Mbenza bardzo kąśliwie zagrał futbolówkę z prawej flanki boiska. Para stoperów gospodarzy doskonale zablokowała napastnika, do którego zmierzała piłka.

73'
Jackers wyłapał futbolówkę. Polscy zawodnicy zbyt kombinacyjnie rozegrali ostatnią fazę kontrataku. Za głęboko piłkę wgrał Sebastian Szymański.

72'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Krystian Bielik. Mieliśmy przykład faulu taktycznego.

71'
Wkraczamy w decydującą fazę tego boju.

70'
Dobrze ustawiony sędzia asystent wyłapał przewinienie na polskim zawodniku.

69'
Jackers skutecznie zainterweniował na przedpolu. Dobre piąstkowanie futbolówki, po wrzutce z rzutu rożnego.

68'
Udany wślizg zamienił Cobbaut. W porę powstrzymał wbiegającego Kownackiego.

67'
Trener Czesław Michniewicz dalej ufa graczom z pierwszego składu.

65'
W składzie Belgii dokonano zmiany. Yari Verschaeren zastąpił na płycie boiska Ley'ę Isekę.

64'
Sędzia liniowy dostrzegł pozycję spaloną u polskiego skrzydłowego.

63'
Wrzutka na bliższy słupek nie była dobrym rozwiązaniem rzutu rożnego przez Polskę.

61'
Podkręconego uderzenia zza linii pola karnego spróbował Heynen. Na szczęście dla Polaków, ten zawodnik niedokładnie kopnął w futbolówką. Piłka poszybowała obok lewego słupka.

59'
Bardzo blisko doprowadzenia do remisu był Leya Iseka! Belgijski snajper dopadł do futbolówki w strefie bramkarza i od razu huknął. Strzał z pierwszej piłki powędrował obok prawego słupka bramki.

58'
Schrijvers niecelnie trafił w piłkę pod polem karnym przeciwnika. Będzie rzut rożny.

56'
Mateusz Wieteska przechwycił wrzutkę z prawego skrzydła na jego pole karne. Para stoperów polskiej kadry prezentuje bardzo dobry poziom.

55'
Belgijscy piłkarze próbują wrócić do tego, co prezentowali na początku tego meczu.

53'
Gooooooool! Polska objęła prowadzenie! Krystian Bielik fantastycznie wygrał walkę powietrzną przy wrzutce z lewego narożnika! Doskonały strzał głową zaskoczył belgijską obronę.

52'
Żaden ze selekcjonerów nie podjął w czasie przerwy decyzji o dokonaniu korekt personalnych.

50'
Sebastian Szymański bardzo zbyt siłowo rozwiązał kontrę swojej reprezentacji. Jego dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska wyrzuciło mocno kolegów z pola karnego.

49'
żółta kartka Sędzia główny uznał, że za teatralne zagranie w wykonaniu poniżej wspomnianego zawodnika należy się żółta kartka.

48'
Lukebakio próbował wymusić rzut karny. Uczynił to wielce nieudolnie.

46'
Belgowie rozpoczęli II połowę tego pojedynku!

Koniec I odsłony tego spotkania!

45'
W pierwszej części obie strony zagrają o jedną minutę dłużej.

44'
Polska mogła tuż przed przerwą objąć prowadzenie! Bardzo dobry, płaski strzał z sześciu metrów oddał Dawid Kownacki! Instynktowną robinsonadą na linii popisał się Jackers!

43'
W tej chwili Polacy stosują atak pozycyjny.

41'
Szymon Żurkowski sygnalizuje kłopoty zdrowotne. Przez chwilę leżał na placu gry i zwijał się z ogromnego bólu.

39'
żółta kartka Żółta kartka dla Faesa. Stoper Belgów bardzo brzydko zaatakował nogę polskiego piłkarza. Sędzia miał podstawy do zastosowania surowej kary.

38'
Na piłkę "szczupakiem" wszedł Mateusz Wieteska. Defensor musiał zatrzymać wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

36'
Bardzo interesujący strzał bezpośrednio od rzutu wolnego pokazał Sebastian Szymański. Futbolówka nabrała ciekawej rotacji, jednakże finalnie poleciała obok prawego słupka.

35'
Polska uzyskała rzut wolny bardzo blisko pola karnego Belgów.

33'
Źle w piłkę kopnął Schrijvers. Podczas oddawania strzału nie miał wielkiej presji, ale zabrakło odpowiednio większej techniki.

31'
Dawid Kownacki za krótko podawał do kolegi z reprezentacji. Polska mogła nieźle namieszać pod polem karnym swojego oponenta.

30'
Dobre dwa kwadranse gry. Nikomu nie można zarzucić braku zaangażowania.

28'
Widocznie dla arbitra Iseka przekroczył regulamin gry. "Biało - Czerwoni" rozpoczną grę od rzutu wolnego.

27'
Pestka dobrze zablokował wrzutkę z prawego sektora boiska.

25'
Goooooooool! 1:1! Szymon Żurkowski uszczęśliwił polskich kibiców! Młody pomocnik przedstawił kapitalne uderzenie zza pola karnego! Płaska próba zaskoczyła goalkeepera Belgów.

24'
Sebastian Szymański znalazł się na minimalnej pozycji spalonej. Sędzia liniowy wychwycił w porę przewinienie.

23'
Konrad Michalak okropnie przeciągnął swoje dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Była szansa, żeby dokładnie dograć w kierunku Dawida Kownackiego.

22'
Mateusz Wieteska dobrym zagraniem głową oddalił zagrożenie od swojej bramki. Belgowie bardzo wyraźnie przechwycili inicjatywę na płycie murawy.

20'
Belga stworzyła sobie kolejną okazję na podwyższenie stanu meczu! A uczynił to przez indywidualną szarżę Schrijvers! Kapitan gości minął dwóch rywali, a potem w genialnym położeniu, koszmarnie skiksował!

19'
Sebastian Szymański sfaulował swojego przeciwnika w powietrznej rywalizacji. Rzut wolny dla ekipy przyjezdnych tego meczu.

17'
Gooooooooool! Belgia wykorzystała kompletną bierność polskiej obrony. Mbenza sprytnie zamknął doskonałą wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Grabara nie miał wielkich możliwości, aby wyciągnąć uderzenie z bliskiej odległości.

16'
Kamil Grabara wyśmienicie na refleks wyciągnął nieprzyjemne uderzenie z głębi pola karnego Polski! Ciekawego strzału w prawy sektor bramki szukał Mbenza.

15'
Kamil Grabara znalazł się w wielkich opałach! Bramkarz próbował interweniować, po bardzo dobrym strzale z dystansu autorstwa Mangali! Polskę przed utratą gola uchronił lewy słupek.

14'
Dawid Kownacki był nieznacznie spóźniony z wejściem w akcję. Zabrakło odpowiedniego timingu, żeby zakończyć centrę z prawego skrzydła boiska.

13'
Żadna z drużyn nie zdołała jeszcze wygenerować dla siebie dobrej sytuacji strzeleckiej.

11'
Dawid Kownacki popełnił przewinienie w ofensywie. Arbiter główny bardzo szybko dostrzegł złamanie przepisów.

10'
Drugi rzut rożny dla gospodarzy nie stworzył dla nich większej szansy na zmianę wyniku. Piłka została posłana wprost na głowę jednego z defensorów Polski.

9'
Kolejny rzut rożny dla Belgów. Na prawej flance placu gry ponownie akcję indywidualną pokazał Lukebakio.

8'
Patryk Dziczek pokusił się zrealizować faul taktyczny na połowie rywala. Obyło się bez sankcji indywidualnej, w postaci żółtego kartonika.

7'
Śmielej na połowie przeciwnika zachowują się polscy zawodnicy.

5'
Lukebakio nieudolnie zacentrował piłkę z prawego skrzydła boiska. Ta poleciała za linię końcową placu gry.

4'
Polscy obrońcy skutecznie ustawili się przy stałym fragmencie gry. Dośrodkowanie nie poleciało w groźną strefę.

3'
Bielik kapitalnie wślizgiem udaremnił szarżę Lukebakio. Jego reprezentacja wykona korner.

1'
Pierwszy faul w tym spotkaniu. Bardzo niebezpieczne wejście zanotował Schrijvers.

*'
Początek meczu!

*'
Za kilka chwil wysłuchamy hymnów narodowych obu reprezentacji.

*'
Zawodnicy wraz z arbitrami pojawili się już na płycie boiska.

*'
Piłka toczyć się będzie na murawie stadionu Mapei Stadium – Città del Tricolore.

*'
Pan István Kovács poprowadzi zbliżające się wielki krokami starcie.

*'
Trener Czesław Michniewicz przedstawił wyjściowy skład na inaugurację.

*'
Gospodarzem nadchodzącej imprezy są Włochy. Mecze odbędą się m.in. Cesenie.

*'
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 1. kolejki fazy grupowej Mistrzostw Europy U-21. Polska reprezentacja została przydzielona do grupy "A", gdzie zmierzy się z: Belgią, Hiszpanią oraz Włochami.

'

Euro U21: Polska - Belgia

Początek meczu Euro U21 Polska - Belgia na żywo o godzinie 18:30. Polacy oprócz Belgów w grupie rywalizować będą również z Hiszpanią i Włochami.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska U-21 - Belgia U-21, to zapraszamy do śledzenia meczu online